Autor Wątek: Seriale Telewizyjne  (Przeczytany 32696 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« dnia: Grudnia 01, 2004, 08:15:33 pm »
No to jadymy chopoki and dziołszki...
Jakie seriale są wszymi ulubionymi i co lubicie oglądać :)

Ja ostatnio zabrałem się za ściąganie Simpsonów i codziennie sobie do obiadu oglądam jeden albo 2 odcinki... już kiedyś bardzo dawno temu oglądałem ich na tVP później na Pro 7 no i jak nie miałem kablówki to skończyłem ale teraz zassałem wiele odcinków i sobie oglądam, świetny humor i można się pośmiać jak mało co :D  zajebisty głos Homera i jego głupota są boskie, cala rodzina zresztą jest wykręcona :)
a oglądam do obiadu bo przy obiecie nie moge oglądać anime bo trza czytać suby, a jedząc i czytając to lipa... bo ja naprawde czasami mam więcej na obiad niż miska wody i kość po kurczaku więc czasami nie patrze na ekran i nie moge czytać... a że Simpsony mają zajebisty Dubbing angielski to sobie moge słuchać i jeści i oglądać :)

a wy co oglądacie sziksy?:>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 01, 2004, 08:29:26 pm »
simpsony, south park rulla na maxa :D pozatym poziom trzyma jeszcze Father of the Pride, a jak bylem mały to sie podniecalem Archiwum X :P :P

aa no i jeszcze fenomenalne fantastyczne no i fajne na wspolnej ktorym katuje sie moja rodzina i ja tez od czasu do czasu z nudow obejze :P
BTW ciekawe ze obejze 1 na 5-10 odcinko i nie trace watku - nie ma to jak ambitny scenariusz i zawrotna akcja :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2004, 08:32:04 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 01, 2004, 08:39:30 pm »
Hmmm wstyd się przyznać ale nigdy jeszcze nie widziałem South Parka :rolleyes: jakoś nigdy się niezdazyło... troche mnie odgania ta prosta "papierowa robota" ale kij z grafika kumel opowiada mi w szkole odcinki które lecą na niemieckim i zapowiada się fajnie :)  więc wczoraj zacząłem ściągać i już mam 4 płyty odcinków :)  tylko narazie pewnie jeszcze nie oglądne za szybko bo troche odcinków Simpsonów jeszcze mam... a jak zapewne się domyślacie obiadów to ja za często nie miewam więc zanim dojdzie czas na South Parka to troche minie...

Cytuj
pozatym poziom trzyma jeszcze Father of the Pride
eee excuse me... but what da faq is this? :> pierwsze słysze :rolleyes:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 01, 2004, 08:44:07 pm »
takie cosik robione przez tworcow shreka też komputerowa grafa redenerowana, ale zdecydowanie dla starszych niz shrek :P opowiada o rodzince lewkow ktore występuja w Vegas no i ich opiekunach SIEGFIERD AND ROY <w tle leci muzyczka a'la bekstrit bojs> <kto ogladal wie o co chodzi :D >

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:02:49 pm »
SOUTH PARK FOREVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tylko gipson nie zrazaj sie pierwszymi odcinkami bo o ile kiedys mi sie zajebiscie podobaly to po obejrzeniu dajmy na to casy bonity siakies takie nudnawe :D ale szybko sie rozkreca a nowe to juz wogole konkretna polewka :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:54:39 pm »
Mój ulubiony serial... oczywiście Stargate SG1 oraz Stargate Atlantis. South Park tez jest fajny, szczególnie ostatnia seria :) I jak parę milinów Polaków lubię też M jak Miłość, czasem Samo życie.  
Don't worry be happy :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 01, 2004, 11:02:50 pm »
Ja South Parka będę oglądał od pierwszych odcinków, także pewnie mi się podobać będą wszystkie, bo nie mam zamiaru zaczynac od najnowszych i później oglądać starszych dopiero... powiedzmy że chce zobaczyć ewolucje tej serii :D

a teraz inny serial który bardzo lubie, "Roswell" emitowany był u nas na Polsacie i bardzo mi się podobał, grupa przyjaciół(i już wiadomo że mi siępodoba :D ) do tego są ufokami, fajnie zrobiony, fajny opening z bardzo fajną piosenką Dido... i poprostu mi się podobał :)  był super i mam nadzieje że zaniedługo puszczą u nas kolejny Sezon... bo naraze skończyło się jakoś... jakoś... nie pamiętam jak ale się nie wyjaśnilo :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 01, 2004, 11:59:52 pm »
nie nie hodzilo mi zebys odrazu przeskoczyl na 7-8 sezon tylko zebys po 1-2 sezonah nie odlozyl myslac ze shit :F bo jak tak zrobic to juz my cie z morholem poszczujemy panierowanymi ogorkami :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 02, 2004, 12:26:29 am »
widzę, że nikt nie napomniał o "głowie rodziny" i "futuramie", a takie dwie super kreskówki ( raczej dla dorosłych hehe ), nic tylko śmiać się przy nich i śmiać.. no ale wszystko co dobre szybko się kończy, oba seriale zdjęli z anteny jakiś czas temu  :/
kiedyś oglądałem też "ally mc beal" i "przyjaciół" czy "friends" jak kto woli, extra seriale .. dopóki się nie skończyły i nie zaczęły się powtórki   :/  to samo się tyczy "archiwum x" czy tam "z archiwum x" nigdy nie wiedziałem jak to się zwie
za to nienawidzę telenowel, żadna różnica czy polskie czy argentyńskie, brazylijskie czy japońskie, wszystkie są beznadziejne, a jak słyszę z pokoju obok " .. moda na sukces , odcinek pięc milionów dwieście siedemdziesiąt sześć tysięcy sto dwudziesty drugi .." to mnie coś trafia po prostu
 
bla

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 02, 2004, 11:29:37 am »
Teraz się rozleniwiłam i mało ogladam telewizji, ale z seriali zawsze lubiłam "Star Trek Next Generation", "SeaQuest", "Z Arhiwum X'', chociaż ostatnio zaczał mnie już nudzić, "Wiedźmina". A tak poza tym "Lokatorów" i w tym stylu te krótkie amerykańskie jak naprawdę mnie najdzie i jeszcze niektóre z najpopularniejszej polskiej serialowej klasyki.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 02, 2004, 12:55:19 pm »
to tak:
-kjepscy czasem :F
-pare lat temu 13 posteroonek
-od czasoo do czasoo mega wykrecone na wspolnej :F

a z codziennych msuikow to:
-zbutowany aniol (caaambio dolooooor :F)
-Moda na sukces (nie no przegapilem pierwse 2600 odcinkow ale to nic :D)
-inne brazylijskie/urugwajskie/wenezuelskie/mexykanskei/aregetnyskie/kolumbijskie telenowele

 

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 02, 2004, 03:05:46 pm »
Dużyne A i MacGajwera :D :lol: a tak ogólenie to lubie star gate...
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 02, 2004, 05:24:22 pm »
"Przyjaciele"...i czsami z kobita "Kochane Klopoty"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 02, 2004, 06:09:27 pm »
Cytuj
widzę, że nikt nie napomniał o "głowie rodziny" i "futuramie", a takie dwie super kreskówki ( raczej dla dorosłych hehe ), nic tylko śmiać się przy nich i śmiać.. no ale wszystko co dobre szybko się kończy, oba seriale zdjęli z anteny jakiś czas temu  :/
 
Futurame oglądałem tylko troche jak jeszcez miałem kablówke... ale chyba kilka odcinków poleciało na Pro 7 i moi rodzice ściągneli kablówe... było bardzo fajne, iwdać że robione przez twórców Sipmsonów :)

Cytuj
kiedyś oglądałem też "ally mc beal" i "przyjaciół" czy "friends" jak kto woli, extra seriale .. dopóki się nie skończyły i nie zaczęły się powtórki   :/
Ally Mc Beal to mój ulubiony serial... wybuchiwałem przy nim śmiechem jak przy niczym innym... nie było bata jak na Fisha gdy miał sprawe przeciwko komuś tam i sędziną była gruba kobieta... po zakończonej sprawie podszedł do niej i pyta się czy może "to" zrobić, ona się pyta co? on jej podnosi ręke lekko udeża palcem tam gdzie jest biceps i robi się zwolnione tępo, muzyka leci jak na olimpiadzie jakiejś (tym tym tym tymmm tym tym <==mniej wiecej coś takiego :P ) a on na zegarku liczy ile sekund ten tłuszcz będzie falował i dobijał się, i robi nieziemskie maski... genialny serial, wiele razy się przy nim usmiałem ale wiele razy był też poważny, był także często bardzo smutny, i przyznam że na ostatnim odcinku się rozczuliłem... przede wszystkim dlatego że wiedziałem że to ostatni odcinek i już więcej oglądać go nie będę ale także i dlatego że ostatnio odcinek był poprostu smutny... no i biedna Ally w końcu nie była szczęśliwa ;(  i nie doczekała się na powrót tego ciecia w czarnych okularach z Bostonu :angry:  co za dureń!!! ARRRRGH... heh a najbardziej to mnie zdziwiło że tam grałten koleś Bon Jovi w późniejszych sezonach :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 02, 2004, 06:49:53 pm »
Eh...zastanawiam się czy ja wogóle cos oglądam w tej telewizji....nie wiem czy ten serial jeszcze leci,ale pamiętam,że w wakacje oglądałam "Kochane kłopoty"...i kiedyś,oj i to daaaaawnooooo temu oglądałam coś co nazywało się "Reebot"był to film/bajka jak kto woli o twardym dysku,w którym mieszkali ludzie(programy o ludzkim wyglądzie i cechach) zrobieni przez jakiegoś człowieka(komputerowego maniaka).W sumie był to jeden z pierwszych filmów/bajek robionych grafiką komputerową...mile go wspominam.Niestety został wyemitowany tylko raz i to tylko pierwsza seria ;(
Pamiętam,że na ostatnim odcinku się popłakałam....eh..szkoda,że go już więcej nie zobaczę...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2004, 06:50:52 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 02, 2004, 07:13:43 pm »
Cytuj
tak ogólenie to lubie star gate...
No w końcu znalazł się kto lubi Stargate :)))
Jak tak sięgnę pamięcią to dużo tych seriali bywało, które lubiłam m.in. uwielbiałam Przyjaciół, lubiłam też Beverly Hills... to były czasy.... jak byłam jeszcze młoda ;)
A jak byłam jeszcze młodsza to bardzo podobał mi sie serial Pokolenia, ale chyba tylko Tamaya może go kojarzyć. Tak sądzę.
Wspominaliście o Futuramie - też dopisuję się do głosów, że to fajowy serial.
Tyle tych seriali było...
A kto pamięta dr. Quin? ;)
Don't worry be happy :)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 02, 2004, 08:21:00 pm »
ja =] starsi sie smieja czasem ze jak bylem maly to plakalem na niektorych scenach :P ja tam nie pamietam ale to daaaawno temu bylo :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 02, 2004, 09:05:45 pm »
Cytuj
No w końcu znalazł się kto lubi Stargate
ej ej ej Shirley... a ja to co :> też mówiłem że lubiałem ;)  nie zapominaj o tej małej biednej bezdomnej istotce co to na niego żule z pod monopolwego Gipsi wołają...

Cytuj
lubiłam też Beverly Hills...
ahhh to były czasy jak ze starszym rodzeństwem oglądałem Beverly hills 90210... a teraz to już tylko zostało się śmianie z niektórych kolesi z pewnymi fryzurami i wołanie że wyglądają jak Brandon Walsh... tak więc legenda ciągle zywa... fryzura na Brendona już będzie do końca życia znania a co za tym idzie także i serial :D

Cytuj
A kto pamięta dr. Quin? 
heh ja pamiętam jak w niedziele cała ekipa dzieciaków rzerywała granie w chowanego czy ganiaka albo przerywało podniecanie się na którą działke idziemy dziś kraść owoce i szło się na godzine do domu oglądać Dr.Quin... wszyscy kibicowali Salliemu i jego psowi :w00t:  :lol:  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2004, 09:06:03 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 03, 2004, 09:16:12 am »
Cytuj
A jak byłam jeszcze młodsza to bardzo podobał mi sie serial Pokolenia, ale chyba tylko Tamaya może go kojarzyć. Tak sądzę.
Rzeczywiście było coś takiego, ale mało w tej chwili pamiętam to było zdaje się coś podobnego do "Dynastii" jeśli się nie mylę. Takie obyczajowe czy coś.

Dr. Quinn też ogladała u nas cała rodzina. Zwłaszcza jak na poczatku było takie rozreklamowane. Te ciągłe czekanie wyjdzie za Sally'ego czy nie.

I jeszcze sobie przypomniałam, że Drużynę A uwielbiałam jak mieliśmy Polsat. To był jeden z moich ulubionych sensacyjnych seriali. To jak dawali tam popalić.

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 04, 2004, 09:56:59 pm »
Cytuj
ej ej ej Shirley... a ja to co  też mówiłem że lubiałem  nie zapominaj o tej małej biednej bezdomnej istotce co to na niego żule z pod monopolwego Gipsi wołają...
Pamiętam, pamiętam :) Teraz jest nas już trójka :)
Cytuj
I jeszcze sobie przypomniałam, że Drużynę A uwielbiałam jak mieliśmy Polsat.
Też bardzo lubiłam ten serial.
A teraz podoba mi sie jeszcze "Rodzina zastępcza". moim zdaniem jest naprawde śmieszny.
Don't worry be happy :)