Autor Wątek: Suikoden  (Przeczytany 21842 razy)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Suikoden
« dnia: Lutego 19, 2004, 09:23:25 pm »
Hehehe ja jak zwykle swoje :) tak jest musiał sie ten temat pojawić :D jeżeli dziabeł wrócił :D tak mili panowie oraz miłe panie :) jeżeli macie jakiekolwiek zapytania co do tej gry chętnie odpowiem :D możecie równierz (a nawet wskazane jest) byście wyrażali swoją opinie na temat tego jRpga (wydaje mi się że nie jest on zbyt popularny wśród was) :D możecie opisywać równierz swoje osiągnięcia :) I`m w8ing.                            
]


Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Suikoden
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 20, 2004, 11:58:13 am »
Co ja moge powiedziec nt. suikodena ( chodzi mi o 2 w jedynke nie gralem :D)... jest tommooy pierwszy RPG w ktoorego gralem i czuje do niego semtyment ... gre przszlem okolo 16 razy :D i dzieki tej grze trafilem do Panteonu Gwiazd w PSX Extreme do 80 numeru (wiem ze jeszcze go nie ma ale gadalem  ze starem ).. uwielbiam te gre !
znalazlem w grze wlaek i dzieki niemu ( i dzieki 20 godzinom spedzonym z gra ) moje szesc postaci ( cala druzyna) maja statystyki  255 !!!
ostatnio znalazlem tez sposoob jak zadac przeciwnikowi Damage okolo 18 tys :DDD niech mi tylko ktos powie ze to nie mozliwe... ja to zrobilem :D
HEh co tu powiedziec .. Najlepsze zakonczenie rulez !!! i ostatnia( lv 4) magia Bright Shield Rune tesh wymiata :D                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 20, 2004, 02:50:44 pm »
Hehe jeszcze jak :D a załatwiłeś Rowda ??:D
mnie się jeszcze nie udało ale mam spsób :D (nie chciało mi się ubijać postaci :D)                            
]


Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Suikoden
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 24, 2004, 11:02:20 am »
Rowda ? ale kiedy ? w ktoorym momencie ? heh  w tej grze nie trzeba nabijac poziomoow :D gra jest troche prosta ( jak sie wie jak grac :DDD)                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 01, 2004, 12:26:51 pm »
ARD przeniósł mojego posta nie wiem czy czytałeś więc umieszczam tutaj :D Jeżeli zaś o Rowda chodzi to o ile wiem mozna mu wtłuc w czasie odwiedzin naszego miasteczka ale po uprzednich zabiegach używając Matilda Border trick  (robimy wcześniej sejva w naszej wiosce w tavernie przed walką z Rowdem i zbieramy po ryju, kiedy tylko uzyska dostęp na tereny muss używamy tej sztuczki  ) czyli poprostu przesunięcia dzwi granicznych tak jak skrzynki  później przyłączamy humpreya i futcha (nie zapisujemy) i pakujemy jak juz napakujemy się na maxa dajemy się zabić a później continue po tych zabiegach nasz hero będzie wystarczająco silny żeby złoić Rowda nie testowałem(ponieważ konsola wczytuje gre zapisaną ale nasz hero zostaje na poziomie jaki posiadał podczas śmierci)(za to w matildzie byłem jeszcze przed tym jak do Muss wszedłem więc ta część na pewno działa )                            
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 11, 2004, 02:05:19 am »
hej Devil, dlaczego mi nie powiedziales ze Suikoden 1 jest taki prosty :blink: ...ta gra sama w sobie nie stanowi jakiegos problemu...przechodzi sie ja bardzo latwo i dla mnie jest to minus tej gry...fabula fajna, system walki niezly, generalnie O.K., ale poziom trudnosci stoi na slabym poziomie...a nawet na bardzo slabym :angry:
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2004, 11:41:29 pm wysłana przez ARD »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 11, 2004, 08:08:45 am »
a co byś chciał od jednego z pierwszych Rpg-ów na PSXa :D zagraj w dwójke poziom też nie jest wyśrubowaney ale jest dużo więcej questów itp np. zdobądź wszystkie latające wiewiórki :D
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 11, 2004, 11:44:48 pm »
a co do postacie...czy warto je wszystkie podciagac do maxymalnego levelu?? :shaun: ...mam kilku swoich ulubionych fighterow, ich szkole, ale nie wiem co z ta reszta zrobic...troszke za duzo tych ludkow, zdecydowanie...jako ekipa do zamku to tak, fajnie to wyglada :blink: ...ale jako wojownicy??...kucharzem mam grac... :ph34r:  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 12, 2004, 12:08:47 am »
<rotfl> nie trzeba ich podciągć :) nie przeginajmy pały ;) wystarczy że skład uderzeniowy będzie wypasiony :D reszte olej :devil:
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 12, 2004, 12:18:51 am »
to ja juz nic nie kumam...to na jaka cholere oni sa w grze jako postacie do skladu, skoro i tak chyba nikt nimi nie gra...to jest duzy minus tej gry, wg mnie oczywiscie...zaluje tylko ze nie gralem w te gre gdy mialem PSX'a ;( ...gdzie ty wtedy byles Devil :huh:
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2004, 12:19:31 am wysłana przez ARD »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 12, 2004, 03:04:02 pm »
W... szkole :D a tak poważnie nie traktuje tego jako minusa tej gry każdemu moze się spodobać inna postać, to prawda że są słabsze i mocniejsze ale każdy może różny skład zrobić i to jest gut ...  
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 13, 2004, 02:54:49 am »
Heyo :D
Ja sobie wlasnie kupilem Suikoden II i zaczynam grac narazie jestem na tym etapie jak ucieklismy z siostra bohatera do zamku ale pierwsze wrazenia sa jak najbardziej pozytywne... fajne intro grafika, najgorsza niejest(tylko dlaczego nie mozna biegac na ukos FAQQ przeciez PSX to nie epoka SNES'a :shu: ) Mnie sie wlasnie podoba to ze jest duzo postaci i jezeli w 2 takze mozna je dawac do zamku to zaje... konkretnie chcialem powiedziec ;) . Tylko ze muzyka na razie jakos mi do gustu nie przypada ale pare otworow jest oka, ale siem zobaczy moze jeszcze mi wpadna bardziej w ucho. Devil a fabua sie poozniej mocno rozwinie? Niemow szczegolow tylko napisz czy bedzie dobra czy w 1 byla lepsza? Jakie jest twoje zdanie na temat fabuly...ktora lepsza?
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 13, 2004, 09:25:04 am »
hehehe oczywiście że w dwójczece jest lepsza :D ale uśmiercaja mojego heroka :( ale nieważne w każdym razie w zameczku czekają Cię różne questy typu konkurs kucharski, budowa guardiana całego zamku itp.... Im więcej postaci Tym większy zamek i armia :D A cały urok grafiki polega na tym że jest podobna do snes-owej ja tam nic do niej nie miałem, da się przyzwyczaić ;)

SUIKODEN 2 RLZ !!!
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 14, 2004, 08:26:35 am »
ja chwilowo mam maly dylemat :blink: ...juz prawie koncze Suikodena 1 i nie wiem czy zabrac sie od razu za druga czesc??...czy odpoczac od serii i zagrac w Star Ocean'a ktorego dostalem od Solidusa :rolleyes: ....hmmmm...bo z tego co piszesz  :devil:  to druga czesc  rzadzi :lol:  

Offline spike.spiegel

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • http://
Suikoden
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 14, 2004, 12:45:01 pm »
nom, nom.. fajna jest, nie gralem w jedynke, tylko wlasnie w ta czesc i to niedlugo, bo #@^%^ komp sie zawiesil podczas robienia partycji i $#%@ cale 20Gb roznych rzeczy poszlo sie %#@%

a wracajac do tematu, hehe... podoba mi sie tam grafika, nie dlatego ze jest super szczegolowa, w 3d  itp. ( bo nie jest  :P  ) ale jest ladna, lubie taki typ "rysunku", i podoba mi sie tez walka... jest bardzo dynamiczna, wszyscy naraz naparzaja ( przewyzsza w tym inne jrpgi, nawet... ff..  :blink:  yyy.. ja tego nie powiedzialem )

musze sobie znowu sciagnac, tym razem obie czesci i zagrac  
see you space cowboy...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 14, 2004, 07:41:54 pm »
ARD nie trać czasu na star oceany czy inne shity zarzucaj zaraz  suikodena 2... Jak to się mówi kuj żelazo itd :D
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 14, 2004, 11:59:39 pm »
chyba wlasnie tak zrobie...choc milo zrobic sobie mala "odskocznie" od tematu...z tego co czytalem na forum SO jest tez calkiem ciekawy...chwilowy brak czasu nie pozwala skonczyc S1 (juz jestem bliziutko konca), ale niedlugo to nastapi :lol: ...dzieki za rade  :devil:  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 15, 2004, 03:02:14 pm »
hehehe ale skończ na poczatek jedynke i dograj sejv z jedynki do dwójki ;) żeby wycisnąć wszystkie soki :D
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 25, 2004, 10:49:27 pm »
no wlasnie wczoraj skonczylem grac w Suikodena...jeszcze raz wielkie dzieki Devil za polecenie mi gry i za sama gre  :w00t: ...niestety druga czesc musi troszeczke poczekac, gdyz po ukonczeniu ToP wzielem sie jednak za Star Oceana...udalo mi sie zebrac wszystki postacie, wiec chybaa nie jest az tak zle...zakonczenie nawet interesujace i niezle zrobione..."2" tylko odpalilem, odegralem save z "1" i nagrale gre na samym poczatku...przyjdzie na nia kolej :D ...jeszcze raz dzieki :!:  :lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2004, 10:49:41 pm wysłana przez ARD »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Suikoden
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 25, 2004, 10:58:24 pm »
ech no cóż :( jak nie to nie :P ale nie wiesz co tracisz :D a ja w star oceana nie grałem więc Ci nie powiem czy się opłaca czy nie :D
]