Autor Wątek: Knight Online  (Przeczytany 30117 razy)

MarvelliX

  • Gość
Knight Online
« Odpowiedź #180 dnia: Maja 21, 2005, 08:15:02 pm »
ta ramka to Hack Shield :F i ma bronić przed programami hakerskimi jakby sie kto nie domyslił :P

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #181 dnia: Maja 26, 2005, 01:02:21 am »
Cytuj
jaka ramka ?? ale ogolnie po nowym patchu sporo osob nie moze sie polaczyc z serwem  czasami wina byl servis pack 2 czasami firewall albo inne bledy ... naszczescie u mnie byl tylko drobny problem z firewallem :P
U mnie z FireWallem  <_<  w każdym razie u ludziuf z SP2 nie kce knight działać :/ ni mam pojęcia dlaczego ale mam nadzieje że to skorygują :P sam mam SP1 bo uwazam Sp2 za wielki (s)hit, a ludziom z SP2 potrafi coś bredzić o pamięci wirtualnej i innych dziwnych rzeczach
]


Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Knight Online
« Odpowiedź #182 dnia: Maja 31, 2005, 10:22:27 am »
ehh, jak a dawno nie zagladalem tutaj :( szkoda, ze nie mam czasu grac, a na Dieza to sie wbic nie moge wogole. Czemu nie zaczeliscie grac na Beramusie jak go swiezo otwarli? Teraz razem z bratem mamy zabojce z Miragem +6 i Shardem +5, do tego Chitin Armor i pelno bajerkow :). Co do service packow, to ja jestem w komfortowej sytuacji i nie mam zadnego :P I wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku  :grin:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline tendi

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • http://
Knight Online
« Odpowiedź #183 dnia: Lipca 05, 2005, 04:12:01 pm »
Ostatnio zobaczylem KO dla mnie graficznie za dobrze to nie wyglada . Patrzylem jak brat gra to na 10lvl juz sie ma jakas umiejetnosc nie wiem jaka ale on gral jakims orciem :F nie zabardzo mi sie ta gra podoba :F

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #184 dnia: Września 14, 2005, 08:23:18 pm »
gra któś jeszcze w knighta ?? (prócz mnie ofkoz) bo troszeczke sie zmieniło i knight online teraz zwie sie Knight empire :> a jak już nie gracie to możecie oddać mi swoje własności :P bo cienko u mnie z kasą dwa mirage ostatnio spaliłem ;(
]


Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #185 dnia: Września 14, 2005, 08:29:35 pm »
hehehe... my z mravym probowali ale ja mam to szczescie ze SP2 nie pozwala mi grac no i dzis sie nasza/moja przygoda zaczela i dzis sie skonczyla :P no ale jednak te zmiany raczej na duzy plus nie wyszly bo troche duzo bugów jest jak np pozmieniane podpisy skili :P



Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #186 dnia: Września 15, 2005, 10:52:02 am »
nie spoglądnąłeś na stronie jest jak ominąć sp2 ;P w każdym razie spaliłem już 3 mirage ;( wczoraj następnego... jakiś curse nademną ciąży...
]


Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #187 dnia: Września 15, 2005, 11:32:35 am »
Cytuj
nie spoglądnąłeś na stronie jest jak ominąć sp2 ;P
yy nie? to jest jeszcze jakis inny sposob?:F bo ten probowalem z 10x a i tak dalej dawało to tyle co nic



Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Knight Online
« Odpowiedź #188 dnia: Września 15, 2005, 04:33:32 pm »
bardzo prosty sposób Ci polecę :> odinstaluj sp2, i tylko łaty do sp1 zainstaluj :P i tak sp2 śmierdzi :P
]


Offline Elaviart

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://knightonline.mzone.pl/
Knight Online
« Odpowiedź #189 dnia: Marca 29, 2006, 03:14:50 pm »
No mi sie Gra podoba gram w nią 3 lata i mam FullWypas Postacie (Gram na sp2 i nic mi  nie pszeszkadza)  :devil: Jak co Gram na Xig lvl 61 Jakby ktoś Grał ... moze ze mną pograc
 :spoko:  
Ela, Elv, Elka, Elviart, Elvirat, Elaviatan, Arafat, Emirat, Elvator,
Elewator, El, Elviant, Eleviant, Elav, Elvariat
wyj**alem sygnaturke bo sie aktualizowac nie chce ;c
najpierw szmal, potem exp na koncu np :D


                                 
             

Offline oma_boss

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Knight Online
« Odpowiedź #190 dnia: Maja 22, 2006, 09:17:23 pm »
Nie powiem gierka jest fajna . Duzo lepsza od Tibi :) jak ktos lub  cos dajcie znak na gg a pojawie sie w grze i pomoge. Moge tesh was wciagnac do gilldi pozdro.
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2006, 09:18:27 pm wysłana przez oma_boss »

Offline Cloud_Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Knight Online
« Odpowiedź #191 dnia: Września 24, 2006, 08:51:59 pm »
dojde do waszego klanu tylko se załorzę konto :P  =]  
Samochody


Witam wszystkich przybyłem z Nibelhim i szukam tajemnic związanych z mojej przeszłości.Moją misją jest zabicie Sephirota.



I am son Jenowa.