Autor Wątek: Conquer Online  (Przeczytany 21951 razy)

Offline Vilkuss

  • Soldier
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • http://
Conquer Online
« Odpowiedź #20 dnia: Września 18, 2004, 09:16:10 am »
Ja tez jednak nie moge grac bo podobno neo+ dajwe eraz jakis limit transferu i brat nie chce :| pewnie argument zeby sobie modz grac bez lagow :angry:  :angry:  
Do Zobaczenia w UnderCity! :D

szukam ludzi do założenia nowego serwisu o WoW'ie. Potrzebuje programistow php i ludzi mocno zainteresowanych grą... jak cos to gg: 4584652 :) albo pm, lub mail: scott-c@o2.pl[/u]

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Conquer Online
« Odpowiedź #21 dnia: Września 21, 2004, 06:11:29 am »
jakos niedawno zaczelem pykac pykac w Conquera...stalo sie to po rozmowie z GamePlay'em, ktory dosyc dobrze wyrazal sie o grze...

na poczatku jak zwykle troche chaos odnosnie menu, ale po krotkiej pomocy jest wszystko spozko...cos a'la PT, wiec ten kto gral to nie bedzie mial problemow...

pierwsza zauwazalna zmiana do poza klimatem gry PK...w PT tego nie bylo, tu juz sa goscie ktorzy bez niczego potrafia zaatakowac...walka jest ciekawa, przeciwnicy zroznicowani...broni nawet troche jest, wiec dla kazdego cos milego...

fenomenalnie rozwiazany jest systam handlu, zwlaszcza w Markecie...no rewelacja...siedza sobie osoby na dywanikach i "wykladaja" swoj towar...wystarczy kliknac i juz widzimy co dana osoba wystawila na sprzedaz i jaka chce kwote...

z tego co zauwazylem, skile i czary rozwijaja sie baaardzo dlugo...jest to realistyczne, ale troche denerwujace...

na razie mam lv 15...moja ksywka <ARD>...wszystkich chetnych zapraszam do gry :D

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Conquer Online
« Odpowiedź #22 dnia: Września 21, 2004, 12:19:35 pm »
Co do PK to jak osoba pierwsza Cie zaatakuje to dostaje ona 10 punktów PK a jej nick robi się niebiesk (jeżeli Cię tylko zaatakuje, nie zabije). Takiej osobie możesz oddać i nawet ją zabić a punktów PK nie będziesz miał, jednak ona jak przeczeka chwilkę to jej punkty bedą malały i straci swój niebieski nick, do tego będzie miała prawa tak jak wszystkie. Jak ma się 25 punktów to wtedy nick zmienia się na czerwony i (tylko po za miastami) możesz ją zabić i punktów PK nie zyskasz, co jeszcze to dużo więcej z niej przedmiotów wypada. Ale jak chce się robić PK to trzeba mieć oczywiście odpowiednio wysoki level.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Conquer Online
« Odpowiedź #23 dnia: Września 21, 2004, 10:34:34 pm »
a tak sie składa że całkiem przypadkiem trafiłem na to forum a jako że jestem aktywnym graczem w conquera przeczytałem wypowiedz GamePlaya i nurtuje mnie jedno pytanie Jak można mieć zwierzątko? bo pierwsze słysze a psa bym se jakiego sprawił  :grin:  a przy okazji pewnie nie gracie na saphirze bo to nowy świat ale jeśli, to chętnie do gildii bym sie dołączył


P.S. jak zakłada się gildie??
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Conquer Online
« Odpowiedź #24 dnia: Września 23, 2004, 04:40:27 am »
Cytuj
P.S. jak zakłada się gildie??

tez o to zapytam

co powiedzie jak bysmy zalozyli swoja wlasna gildie??...moze nie bedzie ona zbyt liczna, ale co tam...co wy na to??

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Conquer Online
« Odpowiedź #25 dnia: Września 23, 2004, 02:58:32 pm »
ale na jakich światach gracie?? ja gram na shaphirze i jest tam gildia która przyjmuje tylko polaków nie pytając nawet o prawdziwe imie
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Conquer Online
« Odpowiedź #26 dnia: Września 23, 2004, 11:22:43 pm »
Tu nie chodzi o to, że można mieć zwierzątko tylko można być potworem, ale to zależy od profesji, jeżeli skojarzyliście to z systemem jaki jest w RO to przepraszam za pomyłkę. Gildę można założyć dopiero mając 90 level i 500,000 kasy, ja nie dołaczam do żadnego klanu, bo raz na takim supprocie zawiodłem się. Nie dość, że kazali rozwiązywać problemy PK samemu to jeszcze żądali wsparcia w takich sprawach a Ci doświadczeni to pewnie wiedzą jak wygodnie jest walczyć mając warriora na 55 poziomie z trojanem na 7x poziomie.  
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Conquer Online
« Odpowiedź #27 dnia: Października 01, 2004, 06:21:40 pm »
próbowaliście grać po wgraniu tego pacha 4246? bo ja próbowałem... i na tym sie moje dzisiejsze granie chyba skończy... wam też sie wali?  ;(  
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Tristan

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Conquer Online
« Odpowiedź #28 dnia: Października 01, 2004, 11:16:48 pm »
Co mam zrobic zeby mi ta gra dziala? Sciagnalem gre, pachuje a tu dupa na koncu instalacji patch wyskakuje error  !! u was tez tak jest? Poradzcie cos.
A tak pozatym to witam wszystkich  ;)  
Imię: Mavestinus
Profesja: Trojan
Gildia:
Lewel: 20

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Conquer Online
« Odpowiedź #29 dnia: Października 02, 2004, 02:26:52 pm »
wszystko normalnie działało póki nie wyszedł pach 4246...
ja sam nie wiem co z tym zrobic :unsure:  
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Conquer Online
« Odpowiedź #30 dnia: Października 02, 2004, 03:47:07 pm »
Ściągnijcie pełny patch z tej strony -> ftp://218.66.102.70/4218-4246.exe
Jeżeli nadal coś jest nie tak, wtedy odinstalujcie Conquer i zainstalujcie ten pack. Jeżeli ktoś nie wie, jak to zainstalować to napisze, że ten pack należy wstawić do tego samego folderu w którym jest zainstalowany Con.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tristan

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Conquer Online
« Odpowiedź #31 dnia: Października 03, 2004, 02:25:02 am »
Dobra spox zaraz po napisaniu juz sie skapnalem ale nie mialem czasu odpisywac wiec teraz pisze :P
Saphite>Trojan>22>Mavestinus
Nie wiem czy dopsz napisalem nazwe serva :P
Przyjmijcie mnie do gildii  :(  
Imię: Mavestinus
Profesja: Trojan
Gildia:
Lewel: 20

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Conquer Online
« Odpowiedź #32 dnia: Października 03, 2004, 11:55:28 am »
1. chodziło ci o server Sapphire?
2. jeszcze trzeba poczekać jakiś czas na gildę, to nie jest takie proste dojść do 90 poziomu, do tego walcze teraz ze Snakemen, tak więc zużywam więcej kasy na potiony niż ją zdobywam, do tego co jakieś 10 minut muszę biegać do Ape Town, a od Snakemen to jest daleko.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2004, 11:58:19 am wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tristan

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Conquer Online
« Odpowiedź #33 dnia: Października 03, 2004, 04:23:59 pm »
Tak chodzilio mi o ten serv...
A Wy jak sie nazywacie jakie macie profesje i na jakim servie gracie? A no i ktory lvl :)
Imię: Mavestinus
Profesja: Trojan
Gildia:
Lewel: 20

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Conquer Online
« Odpowiedź #34 dnia: Października 06, 2004, 09:20:33 pm »
Ja sie nazywam Paramoralny mam 32 lvl jestem w gildii DarkKnightZ.
Najłatwiej spotkać mnie w piątek sobote i niedziele na Banditach.

edt.: no i zapomniałem jestem archerem
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2004, 09:21:50 pm wysłana przez ANARKY »
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Tristan

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Conquer Online
« Odpowiedź #35 dnia: Października 06, 2004, 09:26:46 pm »
Raz Cie widzialem nawet cos do Ciebie powiedzialem jak zaczynalem grac mialem moze 5 lvl. \
Dlaczego nie moge zmienic avka? jest on mniejszy i wazny mniej niz obecny
Imię: Mavestinus
Profesja: Trojan
Gildia:
Lewel: 20

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Conquer Online
« Odpowiedź #36 dnia: Października 08, 2004, 03:19:09 am »
pytko...o co chodzi z rzeczami FIXED ?? w jaki sposob mozna je uzyskac i jak klasyfikuje sie ich wartosc?? sa lepsze od Elite czy gorsze od Uniqe??

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Conquer Online
« Odpowiedź #37 dnia: Października 10, 2004, 08:34:08 pm »
Otóż itemy fixed można otrzymać albo po composingu +9* lub też prostszą metodą zdobycia itemu, chociarz one są ograniczone i aczej dostępne dla poziomów 40 - 50

*composing to najbardziej znana metoda w 100% skuteczna na ulepszenie itemu. Do końca sam jaj nie rozumiem, bo w instrukcji jest napisane, że gdy chcesz mieć przedmiot +1 (najlepiej elite albo super) to wtedy musisz mieć 2 przedmioty +1, żeby go ulepszyć. Chociarz nie widziałem jeszcze, żeby ktoś miał item +5 a co dopiero +9.
 
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tristan

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Conquer Online
« Odpowiedź #38 dnia: Października 11, 2004, 08:41:55 am »
Co daja gem'y?
pytania zostaly zredukowane  :P

NIE MAM NETA CHWILOWO!!
bede mogl grac dopiero w piatek(najwczesniej)!!  ;(
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2004, 07:34:46 pm wysłana przez Tristan »
Imię: Mavestinus
Profesja: Trojan
Gildia:
Lewel: 20

Offline Prot3cT

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Conquer Online
« Odpowiedź #39 dnia: Października 11, 2004, 12:46:37 pm »
Witam wszystkich :) :)  :)  Od ok 2 dni gram w Con i hehehe mam maly problem :P mam 12 lvl i w questach widzialem o szybkim lvl up do 16lvl :P biore od kolesia jakas kartke i ide do Phoenix Castle znajduje kolesia (Coach Lin) i nie wiem co dalej ... :/ prosilbym o pomoc :>

=====================================================

GG:3969814
Prot3cT_PL
Phoenix
Archer
lvl 12 ( jak narazie ^_^) :P