Autor Wątek: Marzenia  (Przeczytany 29922 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 10, 2004, 08:40:45 pm »
To przypomnij sobie, bo tzeba mażyć... trzeba sie czymś łudzieć, chcieć dla siebie czegoś wspaniałęgo... trzeba pomagać innym w spełnianiu ich marzeń...a wtedy może i nam ktoś pomoże.. powinniśmy marzyć bo to nic nie kosztuje ani nie boli...a może dać choć troche przyjemności.. hyh może tak jak w X robi Kamui tak i my pomagajmy spełniać marzenia innych... pamieętajmy o swoich ale starajmy się dostrzec innych marzenia :)  Napisz swoje marzenia YUzuriha :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Marzenia
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 11, 2004, 09:31:46 pm »
Ja chce rozpieprzyć się z moją dziewczyną samolotem na bezludnej wyspie....tam zamieszkamy i niki nigdy nas nie znajdzie...z dala od polityki, fanatykow wszelkiej masci, i innych debili....

a skoro to niemozliwe to...nigdy nie chce stracic przyjaciol ktorych mam, zeby moja kobieta byla ze mna szczesliwa jak ja z nia....


dosyc romantyzmu....chce miec interesujaca prace zapewniajaca stabilizacje, i zeby "panstwo" sie odemnie odwalilo w kazdej dziedzinie w ktorej ma do mnie jakies "wonty" :-)



Ty jakiś wyjęty z pod prawa jesteś czy coś? :blink:  :P  :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2004, 02:23:40 am wysłana przez Marvell »
See you, Space Cowboy!

Offline Quezacotl

  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • http://
Marzenia
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 12, 2004, 07:57:49 am »
Gdy myśle o moich marzeniach dochodze do wniosku ze niewiele zostalo we mnie z marzyciela jakim byłem kilka lat temu (nie wiem czy to dobrze czy źle), nie mam już marzeń które są nie możliwe do spełniena (kiedyś marzyłem np. o przeniesieniu się do Śródziemia  :rolleyes:  ), wszystko czego chce jest w moim zasięgu. Moje marzenia:
- mieć własny bar  :D
- wyjechać na jakiś czas do Irlandi
- podrózować po świecie (zobaczyć na własne oczy Stonehenge czy Teotihuacan - miasto azteków, to było by coś   :D  )
- mieć Garbusa albo Donkervoort'a S8   http://www.donkervoort.nl/
- no i najważniejsze przy którym inne są mało ważne: spotkać tą jedną, załozyć rodzine, dzieci itp :D i by moja przyjażń z tymi kilkoma nieprzeciętnymi osobami trwała do końca.  
"Jest widok ogromniejszy od widoku morza - niebo. Jest widok ogromniejszy od widoku nieba - wnętrze ludzkiej duszy."

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 12, 2004, 11:09:31 am »
Marze o tym by:
-Wyjechac do Hiszpanii
- Znalezc sie z jakimis qmplami w jakiejs extremalnie niebezpiecznej sytuacji typu nas pieciu ich piecdziesieciu
- miec nowy telefon
-miec nowego kompa
-wygrac w totka.
-spektakularnie umrzec
- Szybko znalezc dziewczyne zeby potem nie szukac:P
- Dostac sie do dobrego liceum i na dobre studia.
- Miec taka prace zeby preacujac zarobic ale sie nie narobic.
-Wymyslac scenariusze do jRPGow dla Square.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 12, 2004, 02:05:01 pm »
Cytuj
Marze o tym by:
- Znalezc sie z jakimis qmplami w jakiejs extremalnie niebezpiecznej sytuacji typu nas pieciu ich piecdziesieciu
 
Hehehe niezłe marzenie... ja raczej takich żeczy unikam :lol:

A ja chce zdać do trzeciej klasy technikum... komis będzie w sierpniu... to jest na razie moje biggest dream... aha i żeby mi było zawsze tak dobrze z moją dziołszką jak jest teraz


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Marzenia
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 12, 2004, 06:02:50 pm »

! znależć dziewczyne którą będę kochał i która będzie kochała mnie
! mieć mnooooostwo znajomych, w tym kilku przyjaciół - prawdziwych
! nauczyć się tricku ronaldinhio, co go robi na reklamie zaraz przed kosą sędziego
! dostać się na jakies dobre studia do krakowa albo wrocławia, ale to za dwa latka
! umrzeć w wieku hmm.. 40 do 50 lat, bo potem nie wytrzymam jush raczej na tym świecie
! no i chcę nową kartę dźwiękową, bo  ta zintegrowana mnie dobija grrr...
! no i zagrałbym sobie kiedyś w takim man utd na old traford, chociaz jeden meczyk

to chyba tyle...
bla

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 21, 2004, 05:13:28 pm »
Po dwóch zawalonych egzaminach mam nowe marzenie - zdać jutro tj - 22lipca egzamin na filologię we Włocławku i wreszcie mieć wakacje... ewentualnie niech mi pozytywnie rozpatrzą odwołania na UMK w Toruniu na archeologię, to pojadę do egiptu szukać śladów zaginionwj cywilizacji ff7 :D
Kame Hame Ha

Offline Lemax

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Marzenia
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 24, 2004, 03:21:36 pm »
Moim marzeniem jest wysłać swoją matkę do "Idola", mieć basen pełen piwa i mieć autograf Michała Wiśniewskiego.


Ganymede, a human boy,was blessed with such beauty that
even gods could not stop falling in love.
One day he was taken away somewhere by a majestic eagle.
Time passed, and in Heaven,gods were fascinated with
a young man who were serving nectar to them at their party.
Thus, Zeus, the lord of gods,gave him the immortality of god
and he became the stars of a man who is pouring water of rain
toward his home ground.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Marzenia
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 08, 2004, 11:41:09 am »
No tak Gipsi masz racje ;) bez mazen nie wiem czy jeszcze bym była na tym swiecie...moje mazenie hmmmmm......troche ich jest,ale mam tylko jedno które jest dosc realne.....tylko i ja musiała bym zrobic pierwszy krok by sie spełniło,ale za bardzo boje sie odzucenia....

MarvelliX

  • Gość
Marzenia
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 08, 2004, 12:21:51 pm »
Chyba wiem o co chodzi :P  ;)  To ssssie nie bój bo lęk jesssst po to żeby go przezwyciężyć :)
Jak sssie potkiniesz na tym kroku to masz zawsze drugą nogę żeby dać nassstepny :P  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Marzenia
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:19:32 pm »
Marfellku masz racjem....może kiedyś sprubujem...
Btw:moim kolejnym mażeniem jest........spotkać kogoś osobiście z forum squarezone!!!!! ^_^  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:27:32 pm »
nie ma sprawy tylko powiedz gdzie mieszkasz moze ktos jest z bliska ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:35:40 pm »
W Gdańsku albo koło Gdańska... ja blisko nie jestem ;(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Marzenia
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:48:03 pm »
A moim mażeniem jaks katastrofa na skale światową... żeby irakijczycy zaatakowali na USA podbili ją i atakowali na wszytskie państwa świata i mnożyli sie w imie allaha czy innego mądy... no i jeszcze żebym miał PSP


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Marzenia
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:53:37 pm »
te pierwsze ma większe prawdobodobieństwo spełnienia się... bo powoli zaczyna się spełniać
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Marzenia
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 11, 2004, 05:10:19 pm »
ja jestem z gdyni jak coś :P

zapomnialem o waznym marzeniu - terrarium dla Raziela mniej więcej wielkości mojego pokoju, żeby miał wygodnie :P

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 11, 2004, 07:50:22 pm »
Cytuj
Btw:moim kolejnym mażeniem jest........spotkać kogoś osobiście z forum squarezone!!!!!

mi juz to sie spelnilo :D

z moich marzen to zawsze chcialbym miec obok siebie moich przyjaciol...czy to w kryzysie czy w szczesciu zawsze chcialbym moc na kogos liczyc :D...chcialbym miec normalna prace, ktora pozwolila by mi na utrzymanie rodziny, ktora chcialbym zalozyc...chcialbym aby moja druga polowa byla juz na zawsze ze mna...

z mniej realnych to chcialbym wygrac w Totka, skoczyc na bungie, dostac prawdziwa Katane i zeby w Polsce wprowadzic kare smierci....i zeby nasie politycy byli madrzy :D...ale to juz jest nierealne :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 11, 2004, 11:14:26 pm »
YUzuriha ja mieskzam blisko.....to Tylko drugi koniec Polski. Jakies 700km :P ARD czyzyby De6v6il6'a ??
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2004, 11:14:54 pm wysłana przez S&S »

Offline |\/|4|\|!3|<

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • http://
Marzenia
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 11, 2004, 11:51:04 pm »
W zasadzie to ja spodkałem osobe ze Sqarezona, Siłak mieszka blok dalej odemnie  :P . W zasadzie jak narazie to moim mażeniem jest :
- jakiś CUD żeby wpadło pare groszy do kieszeni
- pojechac na koncert Metallici
- żeby cuś ukradło moją siostre  :P
 
Come crawling faster
obey your Master
your life burns faster
obey your Master
Master
Master of Puppets I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams

                     Beer - Good !!
                     Fire - Bad !!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 11, 2004, 11:57:46 pm »
Cytuj
żeby cuś ukradło moją siostre

łoł.... jeste,m z tobą w pełni solidarny. Jak ja nieznoszę swojej siostry. Kuźna ... na sybir z rodzeństwem
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!