Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 12597 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
AMV
« dnia: Czerwca 29, 2004, 01:38:28 pm »
Przez kilka ostatnich dni zacząłem sobie sćiągać i oglądać stare z płyt AMV-ki i powiem szczerze że jakoś mi sie to spodobało :)

Moja ulubiona AMV-ka to kawałek z Naruto w którego tle przygrywał Gackt z piosenką 'Doom's Day" Klip był poświęcony epizodowi z Haku i Zabuzą i był poprostu piękny w połączeniu z ostrym i pięknym głosem Gackt'a i do tego piękne słowa piosenki(nie żebym rozumiał japoński poprostu były napisy po angielsku na dole  :D   ) które baaardzo pasowały do tego co się dzieje na ekranie... naprawde świetne AMV zięki któremu pokochałem tę piosennke (bo wcześniej nie znałem słów wiec tak bardzo mi się nie podobała) i także Naruto zyskał jeszcze bardziej w moich oczach

Na pewnej stronce polskiej znalazłem też klip podobno najlepszej polskiej grupy zajmującej się AMV, trwa on tylko 1 min 30 sekund wiec bardzo was namawiam do ściągnięcia muzyka jest piękna a do tego świetna animacja z jakimiś samolotami... to wszystko przypomina mi avki i sygnaturke GamePlay'a zreszta sami sprawdżcie

http://www.anime.com.pl/download.php?show=vCydawFx

Tytuł to: End of Sumer i zajmuje tylko 8 mb

Oprócz tego na stronce jest też swietny teledysk z Ruroni Kenshin... oryginalnie zrobiony i świetnie brzmiący z muzyka w stylu starych klasycznych nut japońskich(śpiewa chyba Anna Maria Jopek)

Nie wiem, macie może jakieś swoje ulubione AMV-ki, i może znacie jakieś linki? Tylko raczej nie zapodawajcie linkow z BitTorenta, albo takich gdzie trzeba sie rejestrowac :)

::::::::EDIT:::::::

Aha koniecznie jeszcze zobaczcie AMV "Katsura World" z tej samej stronki TDX vs DL naprawde znają się na rzeczy... to jest genialne :w00t:  Makazu Katsura to koleś piszący komedie romantyczne dla młodzieży (Video Girl Ai. DNA2) i chłopaki zrobili clip w ktorym kamera przelatuje po kartce mangi i nagle jedno z wybranych okienek zaczyna być animowane i robi się z niego anime... naprawde świetna robota :)  Do tego leci muzyczka miła dla ucha (chyba utwór który był w serialu Jezioro Marzen (takie BeverlyHills90210 na wsi :P ) Naprawde dobry klip
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2004, 02:00:06 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
AMV
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 29, 2004, 07:19:19 pm »
Pamiętaj takie zajebiste AMV z Chrono Crossa... Szkoda tylko, że jak przez mgłę. Pamiętam, jak urzekła mnie tam muzyka <twarde, rockowe brzemienie> i świetne podłozenie pod nią cut scenek z gry. Dostępne na Kazzie <której nie używam niestety>. To chyba było coś jak... The Game?
Jeśli chcesz AMV, to tylko i wyłącznie przez p2p - Kazza, Direct Connect, eMule, iMesh, torrent czasami.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
AMV
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 06, 2004, 02:32:34 pm »
Ja tam widziałem z Chrono Crosa i FFów teledysk o nazwie Chrono Fantasy którego można ściągnąć z AMV podłożone Aeorosmith... Wypasssss teledysk :)
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
AMV
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 06, 2004, 03:34:15 pm »
AMV - fmv z gier do muzy? skrot mi pasuje :D jak tak to animemusicvideos.org - w ciula i jeszcze troche
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
AMV
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 06, 2004, 08:15:37 pm »
Obejrzałam tylko jednego na razie. Videoclip z anime Wonderful Days z piosenką Evensence. Nie podoba mi się rock ale powiem, że ciarki przeszły mi po całym ciele. Wywarło to na mnie bardzo dobre wrażenie :D
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
AMV
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 12, 2004, 03:36:56 pm »
http://www.otakuvengeance.com/
widziałem dwie AMV pod Triguna -
Union Underground - Revolution Man
SOAD - Sugar..
 kiedyś kumpel pożyczył mi klip z FF9 pod InTheEnd - Linkin Park
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
AMV
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 19, 2004, 02:57:42 pm »
_dark_cloud_ nieznałem tej strony :)  dziex zasysa mi się z tamtąd amv-ka z Triguna :)
Ja już bardzo dawno temu widziałem inne AMV z Trigun... i było wspaniałe, piosenka to "Eden" zespołu śpiewana przez niejaką Sarah Brigthman... bardzo fajnie się zaczynało bo pierw były jakieś cytaty:
"Kill the spiders... To save the Butterflies... Death... Destruction... Is that what "he" calls... Eden..."
Pożniej był pokazany Vash jak chodzi i jakieś inne scenki, ale głównie byli pokazani dwaj bracia/przyjaciele Blondyni (jeden z nich to chyba Vash - niewiem bo nie oglądałem ale zamierzam nadrobić :) ) i później na końcu teledysku jest scena jak oni walczą i w tle są kolejne napisy:
"People has many different ways of thinking... Forgive Me..."
Koniec AMV i już na ciemneym ekranie podczas koncówki piosenki kolejne cytaty:
"Kill the Spiders...and save the butterflies...
 Its rational until You realize that by striving for it, You beacame a Spider Yourself..."
Wydaje mi się że tobie by się bardzo to spodobało bo widze że ci Trigun bardzo się spodobał, naprawde ładne to było :)

Tutaj podaje linka do AMV z Cowboy Bebop "Yestarday"... jakoś mało mówicie o tym anime... oglądał ktoś wogóle? Ja nie, ale podobno jest genialne... zresztą widząc ten teledysk który jest tutaj można zobaczyć geniusz tej produkcji :)

http://www.morethantoast.com/video.php?id=23

Ostrzegam że tam są spoilery więc jak ktoś nieoglądał i niechce psuć sobie zabawy niech nawet nie patrzy.. ja się skuiłem i powiem że piękne anime będzie :)   Aha piosenka to Beatels (czy jak tam sie mówi na bitelsów) heheheh ale powiem wam że bardzo pasuje do tego i koniecznie obejżyjcie :) I nie przejmujcie się że to Bitelsi.. naprawde zasysajcie to jest piękne :)  a piosenka mi się nawet spodobała oglądając to AMV tyle razy :P  :shu:  
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2004, 03:01:25 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
AMV
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 19, 2004, 03:09:21 pm »
Cowboy Bebop jest genialny, już pare razy to mówiłem :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
AMV
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 20, 2004, 08:34:43 pm »
Ja mam chyba z siedem AMV do Trigun'a. Najlepszy jest ten z Shaggy'm i "It wasn't me"....

Offline Spawn07

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
AMV
« Odpowiedź #9 dnia: Września 17, 2004, 08:40:12 pm »
Ja uwielbiam AMV. Mam ich całe płyty, a głównie z animy Aa! MegamiSama i Final Fantasy. np:
Aa! MegamiSama - Evanscence - Bring me to life
Aa! MegamiSama - Evanscence - My Immortal
Aa! MegamiSama - Kleine Schwester
a z FF
Final Fantasy - Celine Dion - Have you ever been in love
Final Fantasy - Tears of Final Fantasy

a zresztą na mojej stronie można parę ściągnać :) aamegamisama.prv.pl lub aamegamisama.tk  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
AMV
« Odpowiedź #10 dnia: Października 08, 2004, 02:17:27 pm »
Cytuj
Final Fantasy - Celine Dion - Have you ever been in love
Łoł w życiu bym nie przypuszczał że jest jakiś AMV z muzyką Celine Dion...

Mnie się jeszcze strasznie podobał AMV z muzyką No Doubt - Dont speak do anime Tenchi Muyo, był poprostu piękny i aż mi się płakać chciało i było mi żal tej dziołszki biało włosej, mimo że anime nie oglądałem...

A mega wypaśny był AMV do Ruroni Kenshin z muzyką Slipknot - Wait and Bleed -jedyna piosenka która mi się podoba tego zespołum wspaniale współgrałą z krwią bluzgającą na ekranie i Kenshinowskim wzrokiem psyhola...
====================================================
EDIT::::::

Sprawdzcie sobie koniecznie AMV zrobione przez Devila, ściągnąć go możecie z jego signa... bardzo fajnie mu to wyszło i spodziewałem się czegoś o wiele bardziej amatorskiego a wyszło super!!!! :D  Muzyka pewnie wam przypasi bo to Nightwish, animacja świetna (tak pozatym to anime Vampire Hunter... chyba, albo inny BloodLoost :P ) dobrze dopasowane, momenty muzyki do tego co się dzieje na ekranie i... i naprawde niespodziewałem się takiego fajnego klipu.. poprzedni jego klip był dużo gorszy i... i sprawdzcie sami... jak się wam chce ofkoz
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2004, 02:35:56 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
AMV
« Odpowiedź #11 dnia: Października 08, 2004, 03:28:07 pm »
Hehe ja robiem też amatorsko clipy ale to raczej z różnych gier...co do AMV to widzałam kilka ale to też były z różnych anime...i niestety nie pamiętam strony -_-'

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
AMV
« Odpowiedź #12 dnia: Października 08, 2004, 03:29:30 pm »
Niezłe to dzieło Devila. Ściągało mi się wieczność, ale było warto jak na mój gust.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
AMV
« Odpowiedź #13 dnia: Października 09, 2004, 03:06:00 pm »
Heh a ja znalazłam fajne amv na jednej stronie do FF&AC i chyba warto zobaczyć^^(przynajmiej moim zdaniem)

http://www.gametrailers.com/gt_fanmovies/ft_faintremix.html
Ten jest do LP piosenki Faint remix i całkiem nieźle komuś wyszło^^

http://www.gametrailers.com/gt_fanmovies/ft_ff7ac.html
A ten jest do jakiegoś j-rocku i też nieźle wyszedł(muzyka miodzio,a najbardziej moment w którym Tifa obija facjatę jednemu z trzech braciszków^^)

A jeśli ktoś chce je ściągnąć to prawym przyciskiem na znaczku windows i wtedy powinno siem ściągnać^^polecam ten drugi najpierw obejżeć.
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2004, 03:10:54 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
AMV
« Odpowiedź #14 dnia: Października 31, 2004, 09:32:51 pm »
Meine noje wideo z FF8 z muzyką Nightwisha  :devil: obczajcie :P FF8
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
AMV
« Odpowiedź #15 dnia: Października 31, 2004, 09:54:02 pm »
eee dziabelskie linki mi nie działaja pokazuje jakis blad servera...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
AMV
« Odpowiedź #16 dnia: Października 31, 2004, 09:56:57 pm »
eee... wszystko działa kliknij prawym i zapisz element docelowy jako... aaa trza mieć media playera 10 :P
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2004, 09:57:55 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
AMV
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 02, 2004, 12:41:17 pm »
O_o Devliku...brak słów...muzyka pierwsze słysze...(może to z nowego albumu...świetna)...filmik normalnie zajebisty....  :grin:


EDIT
Wie ktoś z kąd można ściągnąć jakiś program do robienia filmów(wideoklipów)albo wie ktoś jak można naprawić program Windows movie maker??(odpowiedzcie mi w temacie lub na priw)
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2004, 12:47:26 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
AMV
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 03, 2004, 11:18:27 am »
Wreszcie udało mi się znaleźć czas i obejrzeć. Bardzo fajne. Zarówno do ogladania jak i słuchania. Zwałaszcza, że od niedawna znam tą piosenkę i podoba mi się prawie tak jak ff8. To zdaje się "Wish I had an Angel" z najnowszej płyty. :)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
AMV
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 03, 2004, 02:27:19 pm »
Cytuj
http://www.gametrailers.com/gt_fanmovies/ft_ff7ac.html
A ten jest do jakiegoś j-rocku i też nieźle wyszedł(muzyka miodzio,a najbardziej moment w którym Tifa obija facjatę jednemu z trzech braciszków^^)
Ten mi się bardziej podobał i wcale nie dlatego żeb yło jRock bo ten był dosyć pocno taki se...amomentami wręcz lipny (ale za to momentami wręcz fajny :P ), ale poprostu mi bardziej przypasił...

Devil i jego dzieło... co do muzyki to ofkoz fanem Night Wisha nie jestem ale po oglądnięciu AeMVałki 3 razy spodobała mi się ta piosenka ale mniejsza z tym bo robisz naprawde świetne klipy... naprawde, lajtowo tam widać naniesienie na siebie dwóch obrazów (nie wiem jak to określić) i nie miałem pojęcia że tak dobrze będzie robić klipy po oglądnięciu twojego pierwszego... muzyka jest tak sobie dopasowana do momentó ale ogólnie to pozytywne wrażenie wywarł na mnie klip i to dosyć mocne, szczególnie pod koniec zaszalałeś... podobał mi się w środku moment gdy leciały torpedy na Garden i w tym momencie była muzyka taka ostrzejsza i przez chwile tylko gitary, i mam pytanie jeszcze pod koniec tego AMV jest pokazane jak idzie Rinoa to kamera kręci się wokół jakiegoś miejsca... to coś jakby kościoł czy cuś... co to jest bo nie pamiętam? Ty to sam dodałeś czy to bylo w jakimś z filmików?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?