Autor Wątek: Mangowi chłopcy  (Przeczytany 20069 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 24, 2004, 09:12:14 pm »
Hehehe dobre Devil :P  Ale wiesz co ja wtedy zrobie... na szybkesa wycigne moją Nokie 35106451i z kolorowym wyswietlaczem,stałym łaczem do internetu, prywatnym numerem do Andrzeja L.(o ksywie czerwono krawaciasty solar) i wysłe na twojego kompa obraz z mojego abys mógł sie rozkoszować tą jakże wspaniała sceną z orgią pięknych panów na ekranie komputera... hmmm.. jak to sie mówi my bedziemy w tym uczestniczyli niczym widz big brothera... bedziemy prawdziwymi panami telewizji... faq oczym ja gadam to sie wogole nie trzyma kupy...ale o to wlasnie chodzi :P

Devil twój poprzedni avek był o wiele lepszy.. ten z Berserka(chyba) co go jeszcze dzisiaj miałes ..przypominał "złego" Kamui z Mega hiper genialnej mangi "X" a tamten Kamui był bardzo przystojnym chłopcem.. <== hehe i  w ten oto sposób wybrnąłem z podejżen jakoby ten post był spamem/offtopem :D  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2004, 09:13:40 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 24, 2004, 09:33:33 pm »
Huhu nie przewidziałem tej noki :D dobre :D w każdym razie jeżeli chodzi o facetów mangowych to chyba najlepszy (czyt. najbardziej charyzmatyczny) był Meier Link z Vampire hunter D.
Załatwiłeś mnie Gips :P zmieniam swoją drogą zaraz avka :D w każdym razi squad rózowych trójkątów do Ciebie jedzie więc strzeż się i trzymaj ściany a Andrewa L. zjadają na sniadanie :D lubią opalonych chłopców i yaoi :P<boshe dobrze że jestem blady jak wampir> spodziwaj się pojazdu na czterech kołach a mianowicie różowego trabanta w czarne truminki :D
A ten avek też z berserka :D tle że to Zod po przemianie :P
P.S. Chyba mówiłeś o tym avku z wilkiem :P
P.S.2 :D masz pozdrófki od mojej niuni :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2004, 05:36:24 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 30, 2004, 06:42:30 pm »
A ja najbardziej lubie wszystkich gości z Saiyuki.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 13, 2004, 11:28:45 am »
Ja to lubiem sama rysować mangowych chłopców :grin: najczęściej są oni blądynami o ciemnej skórze i skośnych(kocich)źrenicach.Postury szczupłej,wzrostu nie wysokiego ale i też nie są niscy :wink:  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 15, 2004, 03:11:05 pm »
Cytuj
Ja to lubiem sama rysować mangowych chłopców  najczęściej są oni blądynami o ciemnej skórze i skośnych(kocich)źrenicach.Postury szczupłej,wzrostu nie wysokiego ale i też nie są niscy 
Czyli poprostu bishoneni :D
Też kiedyś rysowałem ale straciłem wene... zawsze rysowałem jakieś dupsiki, później postacie z dragon ball'a , następnie siakieś ninjutsu a ostatni mój rysunak to goła dziewczyna mniej więcej w wieku 18 lat... tzn niecała bo ją zrobiłem od pasa w góre czyli było widać tylko pierwsi... nie wiem ale odkąd ją narysowałem już nic mi się niechciało rysować... i niechodzi o to że narysowałem brzytkie piers bo te były nawet niezłe...ale się wypaliłem :(

A mnie to się Kenshin podoba.. czasami wygląda jak jakaś laska.. np. jak mu ta kobita dała wstążke żeby sobie na włosy dał... ale właśnie w nim to jest konkrtene że wygląda tak zniewieściale a jak nadejdzie walka to oczy mu się zmieniają i wygląda demonicznie... przynajmniej w pierwszym tomie mangi... niewiem jak w innych produkcjach bo nie oglądałem <_<  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 15, 2004, 04:21:55 pm »
Zgapiacz.. paskudny, ja koham kenshina...
kto umie podnieść taboret nogą ?


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 15, 2004, 05:17:03 pm »
Jaki zgapiacz.... :> To że ty mówiłeś że Kenshin wygląda jak ładna dziewczyna nie znaczy że ja tego niezauważyłem... ja Kenshina jakoś nie kocham bo czytałem tylko 1 tom mangi... ale mówie to co tam widziałem... kochać to ja kocham Ai Amano z Video Girl.. ale jak widać mamy różne preferencje... ale to pewnie dlatego że wybrałeś Zbysia nie mnie.. jakbyś wybrał mnie to nadal bym miał preferencje męskie.. ale się zraziłem...

Cytuj
kto umie podnieść taboret nogą ?
Ja umiem ale oco chodzi?

Acha i mi sieę w przeciwieństiwe do pewnego pana co to na avatarze ma Czarlsa Bronsona podobają chłpoaki z X-Clamp.. szczególnie Kamui i Fuma jak są w jakiejś bliskiej pozycji.... albo jak Fuma wbija mu szkła w ciało.. to wygląda bardzo fajnie :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 15, 2004, 05:38:30 pm »
Taa.. kolesie z X'a faktycznie są fajni.... w szczególności.... nie, kurde, wszyscy są fajni.... ale praktycznie wszyscy z wyjątkiem może Kusanagiego i Soraty zalatują Bishonenami jak nie wiem....

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 16, 2004, 04:07:25 pm »
Mnie to siem z X-sa podoba najbardziej Kamui i Kakyo :grin:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 16, 2004, 07:23:42 pm »
Ja wiem... wszystkie dziewczyny uwielbiają Kamui.... ja z bohaterów męskich w X najbardziej lubiłem Soratę i Fumę... pierszego za to, że jedyny poza Yuzurihą był postacią humorystyczną, a Fumę, bo mi się bardzo kojarzył z Sephirothem.... czemu... nie wiem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2004, 07:24:07 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 16, 2004, 07:56:19 pm »
Ja także lubie Kamui :D
A co do Fumy to jest on moją ulubioną postacią chyba.. stawiam go wyżej niż Kamui.. no dobra na równi są i cholernie nie moge siędoczekać wydania 19 tomu w polsce.. kiedyś tam... a Fuma rzeczywiście podobny do Sephirotha.. ten spokój i jednocześnie psyhopatyczne zachowanie, spojżenie... no i Sephiroth też chyba cghciał spełnić jakieś marzenie... nie pamiętam już <_<  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #51 dnia: Września 04, 2004, 11:00:07 am »
Ja nie lubię Fuumy ...on był jakiś dziwny ..i czasami trochę wkurzający z tym swojim spełnianiem marzeń

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #52 dnia: Września 04, 2004, 12:12:58 pm »
Ja go uwielbiam, a te jego spełnianie marzeń było poprostu wspaniałe, zresztą jego marzenia nikt nie dostrzegał a jak wiemy w polsce jeszcze nie wydano wszystkich mang węc nie wiadomo o co chodzi z tym jego marzeniem... no chyba że było to wyjaśnione w anime którego nie oglądałem... jeśli było to tam wytłumaczone i ktoś by chciał o tym napisać to niech pierw zaznaczy że będzie spojler bo ja chce się tago sam dowiedzieć... anyway fajny był fuma gdy "postawił" małej dziewczynce jakieś 3 puszkowe napoje i je wypili razem, a później powiedział jej mamie żeby się oddalili i dalej wiadomo co zrobił.. był taki miły uśmiechnięty po czym zrobił tak straszliwą rzecz... bardzo ciekawa postać. :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #53 dnia: Września 05, 2004, 08:25:00 pm »
A ja lubie Son-Goku :prr: A wiecie, kto to jest?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #54 dnia: Września 06, 2004, 09:46:13 am »
Tak wiem kto to ...ale Songoku to mi siem już znudził(główny bohater eh...)fakt był śmieszny,może i nawet czasami trochę głupkowaty,jako główna postać wiele razy ratował świat...miał również swój jedyny niepowtażalny charakter....i to wszystko było by git gdyby nie to że w DB chodziło praktycznie ciągle o to samo...

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #55 dnia: Września 06, 2004, 07:13:50 pm »
Z X-a najlepszy jest Subaru i Kamui. Obaj mają tragiczną przeszłość (i przyszłość...)
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2004, 07:14:13 pm wysłana przez elfik_mog »

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #56 dnia: Września 06, 2004, 07:38:04 pm »
Nio niestety ale za to ich właśnie lubiem ....tylko siem nimi zająć hihihi

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #57 dnia: Września 07, 2004, 03:20:58 pm »
Oczywiście lubie jeszcze wesołych typków, np taki Kairi z Brzoskwini :grin: . Hie, hie...

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #58 dnia: Września 07, 2004, 04:00:21 pm »
Och jesku Kairi jest super!!!!Uwielbiam te jego gagi a jak już jest poważny to wygląda po prostu bossssko.

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Mangowi chłopcy
« Odpowiedź #59 dnia: Września 15, 2004, 08:48:03 pm »
Taaa Kairi jest Kawaii i robi kariere w Bursie (u mnie). Za to biednego Tyjiego nikt nie lubi...

MATURA TO BEZEDURA^^'