Autor Wątek: Anime+  (Przeczytany 9583 razy)

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Anime+
« dnia: Marca 16, 2005, 04:26:53 pm »
Dosłownie kilka dni temu ukazał się na rynku zapowiadany dużo wcześniej magazyn Anime+ poświęcony przede wszystkim M&A, a także pokrewnymi kategoriami jak Hentai Corner, jMusic, Japan etc. Mamy też to, co nie które tygrysy lubią najbardziej - Asian Cinema. Tutaj - http://manga.gildia.pl/rozne/animeplus/animeplus - mamy cząstkową informację a także spis treści. Pierwszy numer kosztuje niespełna 9 zeta.. hm.. nie którzy narzekają, że drogą. Imo warto się przekonać. Zaraz pewnie polece do empika po ów egzemplarz i Wam radziłbym to samo ^_____^

"78 ASIAN CINEMA
R-Point, Oldboy, Lalki, Kurosawa"
u-U-U :w00t:

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime+
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 16, 2005, 04:37:30 pm »
kupie napewno, bo brakuje nam takiej gazety <na kawai wogole przestałem wracac uwage :P > się zobaczy może rzeczywiście cos dobrego
no i mam nadzieje że plakaty nie sa az tak "mini" :P
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2005, 04:39:36 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 16, 2005, 04:51:44 pm »
Wcześniej myślałem że to będzie taki Mangazyn tylko pod inną nazwą... później jakiś maciek mi powiedział że to jest jak click tylko o mandze i anime i będzie nie fajne jeśli tak naprawde jest :/

plakaty z tego co słyszałem to aż na jedną strone więc sobie mogą takie plakaty wsadzić w pupe...

ma być jakaś manga koreańska Priest i podobno jest fajna, jest coś o JMusic jest coś o Asian Cinema więc dla tych rzeczy kupie pierwzy numer ale później zobacze...


napewno niepodoba mi się okłada która wygląda nędznie jak okładki z Kawaii, mogli wziąść lepszą grafike z Gunslinger Girl, albo przynajmniej tło inne... ogólnie to mam nadzieje że i okładki i oprawa graficzna i plakaty będą lepsze niż byly kiedyś w Kawaii bo tam były nie fajne... Mangazyn był już spoko pod względem oprawy ale Kawaii było nie bardzo... jutro pewnie zczaje to cuś w empiku to napisze więej...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime+
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 16, 2005, 05:14:56 pm »
Cytuj
plakaty z tego co słyszałem to aż na jedną strone
jeeeee :/ to jednak najpierw przekartkuje potem pomysle czy kupie :P brac w ciemno chciałem dla plakatow, tak to troche dupa :/

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 16, 2005, 05:39:02 pm »
W dziuże w której mieszkam tego magazynu nie kupie, przedwczoraj zamówiłem z neta. Na dniach mi przyjdzie :D
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2005, 06:00:52 pm wysłana przez little »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime+
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 16, 2005, 05:54:31 pm »
To serio jest taki klik o mandze i anime, plakaty dupne maxymalnie ;] o asian cinema jest aż 2 strony ;/ i raczej malo tam textu od takie krutki wzmianki , oczym mw. to jest i jaki to super polularny autor to zrobil na podstawie mangi drugiego super popularnego autora, za dużo tam pisza tyh autoruw i myslą że pżez to każdy pomysli ze sie lepiej znają ;/. A oczwiscie o Jmusic jest wspaniali reportaż cyz costam o Blood, a ten blood to raczej hawno, i hyba w kazdej gaecie takiej jest no okraglo o tym. Manga rysowana raczej niefajnie niebedzie mi sie hcialo jej pzecytać napewno bo mam w zanadzu calego edena i pare innyh ;/, ot taka gazeta wsamraz na toaletowe posiedzenie, mangazyn byl lepszy.(Reklamy dobijają ;])


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Anime+
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 17, 2005, 12:33:18 pm »
Nareszcie!!! Mam nadzieję, że postarają się w kioskach sprowadzić jak obiecywali mi tydzień temu, bo trzeba zapoznać się z tym bliżej.  :P  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 17, 2005, 01:10:19 pm »
Ja się z tym zjawiskiem zapoznam bliżej w poniedziałek... póki co słysze różne plotki na temat tego czasopisma.. większości się nie podoba... piszą, że mało newsów, zbyt dużo obrazków względem tekstu i wogóle się z tego Kawaii (bleee) robi... no ale sam sprawdzę, to będę wiedział napewno...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 19, 2005, 07:45:10 pm »
Albo ja mieszkam na największym zadu*iu na śląsku i w moim empiku nie ma Anime+, albo w Gliwicach jest tylu fanów M&A i kultury japońskiej że już wszystkie numery wykupili... no albo to że mam szklane oko nie pozwoliło mi dostrzedz tego pisma w moim empiku... a szkoda bo chciałem przeczytać sobie o Asian Cinema bo jeśli to prawda co podał Teeno na początku pierwszego posta czyli:
Cytuj
"78 ASIAN CINEMA
R-Point, Oldboy, Lalki, Kurosawa"
u-U-U 
to pierwsze 3 to zajebiste filmy o których che przeczytać, bo na pierwszy mam zamiar iść do kina, drugi oglądnąć sobie teraz jakoś w rekolekcje, a trzei oglądałem i mi sieę bardzo podobał.... ale jak to się mówi dupka zbita pewnie sobie poczytam jak pójde do kumpeli po mangi dopiero :/ no chyba że do empiku z prowadzą w końcu/dostarczą większą dostawe/pokażą w wyraźniejszym miejscu


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Anime+
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 23, 2005, 11:30:45 am »
Po zrobieniu kilku kilometrów i odwiedzeniu 6 kiosków wreszcie zdobyłam to "cudo" i powiem, że prezentuje się nieźle, chociaż dopiero jestem w połowie.
Wygląda jak słabsza wersja "Mangazynu", ale za to dużo lepsze od na przykład pierwszych numerów "Kawai".  
Osobiście nie żałuję tego zakupu jak na razie.  :)
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 23, 2005, 01:03:52 pm »
Nie jest źle... tylko ta manga w środku mnie dobiła, że trzeba było machać gazetą, żeby ja czytać... no i wogóle fajne czasopismo... widać, że artykuły pisane przez profesjonalistów, że wszystko na miejscu i wogóle.... no i zdecyodawłem, że załatwię sobie Gunslinger Girls (mam przyjemność znać niejakiego RainMana, który potrafi w kilka dni załatwić dosłownie każdą serię), bo mi się podoba...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 23, 2005, 03:11:07 pm »
A ja?
Mi kumpel przyniósł do domu toto. Otworzyłam. Przejrzałam.
Mangazynie, wróć!!!!!!!!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 23, 2005, 04:26:06 pm »
A mnie sie nawet podoba. JAk na pierwszy numer nie jest źle.
Najgorżej wyszła im manga. Jest za krótka, nei ma numeracji stron, triszku za dużo czarnego tuszu i źle położone na stronie. Trza non toper przekręcać gazate.
Co do artykułów to jest o wiele lepiej. Króktko (bez zbędnego lania wody), zwęźle i na temat :D Tylko niepotrzebyny jest ten artykuł o Wild Rock. NIenawidze Yaoi :/ Acha i jest jeszcze troszke za mało niusów. Jak dla mnie w MAngazynie było za dużo a tu jest za mało :P No i to raczej wszystko, reszta jest O K.
Mam nadzieje że w next numerze poprawią i przedłużą mange no i sama gazeta będzie dłuższa :D:P (i nie bedzie w niej recenzji YAOI, jak już to YURI :P).

No właśnie czemu w polsce wydawana jest manga YAOI a nie YURI !!!:/

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 28, 2005, 07:14:26 pm »
Anime+... Najlepsze było Kawaii. To była piękna gazeta, :/  na której się, że tak powiem wychowałam ;) (teraz to poprostu kicz i gazetka dla małych dzieci). Mangazyn był z kolei bardzo profesjonalnie wykonany: okładka i artykuły... po prostu miodzio. Anime+... Narazie najsłabsze, ale z czegoś musimy czerpać swą wiedze co w Polskim mangowym światku piszczy ;) . Miejmy nadzieje że pisemko się rozwinie.

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Anime+
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 29, 2005, 08:40:08 pm »
Najfajniejsze było stare Kawaii,ale ważne,że cokolwiek próbują wydawać...tylko ile to potrwa [?!] Bylaby pierwszy numer nie był ostatnim :/

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 29, 2005, 08:48:43 pm »
A mnie Kawaii nei kręciło i nie kręci. Czy będzie kiedyś krećić to neiwiem...raczej nie..:P

JA powiem najlepszy był Mangazyn :P A co do Anime+ to mi sie podoba. Napoczątku miałem mieszane uczucia ale teraz naprawde mi sie podoba. Fajna gazeta. Niech poprawiąpare błędów (np. zmienią układ strony w prieście i wylewają miej tuszy :P) i będzie tak jak mangazyn. Jak nie lepszy
 

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Anime+
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 29, 2005, 08:52:04 pm »
no,to nowe kawaii to shit,ale stare było kolorowe [ale nie neonowe takjak to teraz],błyszczące,ładnie wydane i pełne świetnych grafik  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 29, 2005, 08:55:16 pm »
Ja mam w domu pare styarych Kawaii ale widocznie nie są dostatecznie stare bo są biedne :P

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Anime+
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 29, 2005, 09:03:59 pm »
ja kiedyś nawet miałam prenumerate kawaii [czyli musiało być OK skoro płaciłam za nie własną kasą] i niestety "załapałam" się na 3 nowe wersje ;(  

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 05, 2005, 07:30:19 pm »
ja tez miałam prenumerate i tez się załapałam na jeszcze jakieś pare numerów. Chodziłyśmy z koleżanką przez pare tygodni i mędziłyśmy że z naszej małej skarbnicy wiedzy o mandze i kulturze japonni zrobiono pismo dla dzieci... <_<  Anime+ i Mangazyn to następcy Kawaii. Ale to już nie to samo... :(  

MATURA TO BEZEDURA^^'