Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 132897 razy)

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #780 dnia: Czerwca 26, 2006, 01:08:08 pm »
Ja non top prawdziwy TRUE SCHOOL :) Rap Oldschoolowy i midschoolowy.. (`83 - `94)

Black Sheep, Beasty Boys, Das EFX, Eric B & Rakim, Nice & Smooth, Kool G Rap etc...  prawdziwe breakowe bity... na kazdej BBoyingowej bibce mozna sie z nimi spotkac... gw każdy breakowy DeJot spod zarnej płyty rusza takimi kawałeczkami (od rapu po funk)

True School ;)
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #781 dnia: Czerwca 27, 2006, 01:08:21 am »
Ja słucham muzyki zależnie od nastroju. Nie we wszystkich typach muzyki znam się na nazwach zespołów. Na ogół lubię dance (zauważyłam też że od czasu do czasu lubię posłuchać sound track'ów - zwłaszcza jakihś spokojnych kawałków).

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #782 dnia: Lipca 08, 2006, 11:54:50 am »
Nowa płyta Rise Against jest mega-fpyte, słucham jej prawie nonstop. Najbardziej podoba mi się Injection i Ready to Fall. Kto by nie wiedział grają oni jak podaje Wikipedia Hardcore/Punk. Jedna z najlepszych płyt jakiekolwiek w ostatnim słyszałem. Same szybkie kawałki, jedna wolna piosenka, z kobiecym wokalem w tle, ogólnie płyta na 10/10.

Rise Against - Sufferer &  The Witness

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #783 dnia: Lipca 10, 2006, 04:30:05 pm »
soundtrack do Moulin Rouge jest świetny Coprawda dopiero go ściągam jako soundtrack,ale przy filmie był znakomity .Wszystko pasowało i do tego większość wykonań "starych" hitów w nowym brzmieniu wyszła bardzo dobrze. Polecam.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #784 dnia: Lipca 12, 2006, 11:06:23 pm »
Cytuj
soundtrack do Moulin Rouge jest świetny Coprawda dopiero go ściągam jako soundtrack,ale przy filmie był znakomity .Wszystko pasowało i do tego większość wykonań "starych" hitów w nowym brzmieniu wyszła bardzo dobrze. Polecam.
Cały film jest świetny :P widziałem  :shu:  u mnie ostatnio all the way Sonata Arctica & Guns N Roses.
]


Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #785 dnia: Lipca 13, 2006, 05:07:14 pm »
Przez film mnie na to wzięło ;)

A sonatą Arcticą to zagryzam. No może nie tylko sonatą, bo jeszcze czasami mi się Arka Satana i "czarna msza" przewinie

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #786 dnia: Lipca 14, 2006, 03:01:04 am »
Cytuj
Kolejna metalowa gwiazda potwierdziła udział w Hunterfest 2006, jest nią Children of Bodom. Fińska grupa zapewnia, że na występ w Polsce przygotowała wyjątkowe show. Z polskich kapel do już długiej listy dołączyły: Archeon, Al Sirat, Jary Band. To jednak ciągle niepełny skład wykonawców, a zatem nie koniec muzycznych niespodzianek.
 
Znany jest również wstępny zarys koncertów:

Pierwszy dzień festiwalu: Opeth, TSA, Acid Drinkers,
Dzień drugi: Fear Factory, Sick Of It All, Amorphis, Hurt, Hunter,
Trzeci dzień: Children Of Bodom, Napalm Death, Born From Pain, Maroon, Indios Bravos.
 
Wkrótce poznamy szczegółowy harmonogram występów.
 
Oprócz wymienionych wyżej gwiazd na HunterFest 2006 przyjadą następujący wykonawcy:
 
Ametria, Arakain (CZ), Batalion D' Amour, Blindead, Butelka, Carnal, Chainsaw, Chassis, Coma, Corruption, Decapitated, Delight, Enemy Mine, Farben Lehre, Frontside, Habakuk, Happysad, Illusionary World, Lipali, Molly's Gusher (SWE), Nikt, None, Orbita Wiru, Orkiestra Dni Naszych, Out of Control, Power of Trynity, Proletaryat, Rasta (BY), Sjel, Totem, Toxic Bonkers, Virgin Snatch, Weed, Wu-hae, Ypsylon
 
To wszystko w ciągu 3 dni festiwalu na Miejskiej Plaży w Szczytnie.
 
Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów znajdziecie na stronie internetowej: http://www.hunterfest.pl/bilety.php.
 
Wśród patronów medialnych festiwalu jest Magazyn "Pro-Rock".

kuna, jak jestem za granica to mnie taki zajefajny festiwal minal.... damnit
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #787 dnia: Lipca 14, 2006, 03:04:34 am »
Children of Bodom w Szczytnie ?! CZEMU, k***a SZCZYTNO JEST TAK DALEKO ?! CZEMU ?!
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #788 dnia: Lipca 14, 2006, 03:06:33 am »
OŻ!!! kiedy, gdzie, jak?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #789 dnia: Lipca 14, 2006, 03:09:05 am »
wy nazekacie - to tylko  niecala godzina drogi samochodem z mojego domu... kuna a ja w Canadzie...


szczytno - w polowie drogi z Ostroleki do Olsztyna o de mnie z 60 - 70 km. gdybym byl w domu to bym mogl kogos przenocowac ... heh

edit



festiwal bedzie mial miejsce 12-14 sierpnia
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2006, 03:11:56 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #790 dnia: Lipca 14, 2006, 03:11:31 am »
dammit... kij z tym, ze wiekszosci tych zespolow nie znam, ale dla samych bodomow bym pojechal... te, smogu, nie masz nic przeciwko jakbym ci sie wbil na chate? :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #791 dnia: Lipca 14, 2006, 03:13:16 am »
moj pokoj jest wolny :) trzeba by tylko z moja siorka zagadac, a poki co to pojechala ona do Wegorzewa czy cus, bo teraz jest tam Rokowisko, czy jakos taki i pojechala SoulFly posluchac (oczywiscie nie wiem co starzy na to powiedza :F )
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2006, 03:13:53 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #792 dnia: Lipca 14, 2006, 03:23:18 am »
jakby co to podam sie za twojego kumpla z wietnamu :P ale dobra, EOOT ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #793 dnia: Lipca 19, 2006, 12:11:44 am »
Ostatnio o uszy obiła mi się muzyka zespołu HAppysad. Co sądzicie o ich piosenkach?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #794 dnia: Lipca 19, 2006, 03:40:01 am »
Ostatnio słucham Gary Jules - Mad World, piosenka jest z filmu Donnie Darko, grana pod koniec filmu, polecam, taka powolna i spokojna.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #795 dnia: Lipca 19, 2006, 10:26:48 am »
Cytuj
Ostatnio o uszy obiła mi się muzyka zespołu HAppysad. Co sądzicie o ich piosenkach?
No taki spoko polski zespol... nie jestem fanem ani nic, no i raczej zadko slucham ale piosenki maja calkiem fajne. Nawet bylem na ich koncercie ;] (ofkoz takim za free co polskie bandy graja czesto jezdzac po roznych miastach i graja na koncertach z jakichs okazji).
Moje ulubione piosenki to No stress, Łydka, Zanim Pójdę, z pamietnika mlodej zielarki i taka piosenka co leciala tak "to koniec zabilismy w sobie wszystko, to koniec, moglisy wiecej przykro" -ale nie mam pojeacia jaki tytul miala ;]
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #796 dnia: Lipca 19, 2006, 07:18:49 pm »
No pomyśleć że nie lubiłam ich.. mało znam piosenek ale z tych co słyszałam to mi się spodobały - tak to jest jak się ludziom z czymś kojarzą :) ja lubię: "Noc jak każda inna" "Ja do ciebie" "Jeśli nie rozjadą nas czołgi" "wszystko jedno"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #797 dnia: Lipca 20, 2006, 04:13:32 pm »
Szczerze to happysad wogóle mi nie przypadł do gustu.Jedyna piosenka jaka mi się podobała to "Miłość to nie pluszowy miś.." i coś tam dalej szło...reszta cóż nie przypadła mi.Słyszałam już leprzych wykonawców...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #798 dnia: Lipca 20, 2006, 05:42:00 pm »
tak przegladam ten topic... dlaczego ja nic nie napisalem o Lao Che ?... hm... ciekawa sprawa. w kazdym badz razie nadrabiam braki - polecam goraco dyskografie grupy Lao Che, szczegolnie zas Powstanie Warszawskie - uprzedzam, ze album ma swoj specyficzny wojenny klimat i nie musi sie kazdemu spodobac :))  
Kame Hame Ha

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #799 dnia: Lipca 20, 2006, 05:51:10 pm »
:grin: Pomyśleć że też nie lubiłam tych piosenek a wystarczyły mi 2 dni... :D