Autor Wątek: CENTRUM POWITAŃ !!  (Przeczytany 51651 razy)

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 27, 2004, 07:51:40 pm »
Haj

Tu Krzysiek  lat 26 (to nie jest żart) nie traktujcie mnie jednak jak starego zgreda.

Zawsze mowie ludziom ze mam 26 lat, czuje sie na 22, wygladam na 20 a zachowuje na 18 :-)  

Co lubie? Przedewszystkim kino , filmy...najlepiej sie czuje i relaksuje spedzajac czas z przyjaciolmi.... zawsze powtarzam ze niewazne jest gdzie jestes ale z kim jestes....

Widze ze sporo osob tutaj lubi M&A  , ja z tego lubie tylko A   ale i w tym jestem wybredny.... na 1 miejscu oczywiscie Cowboy Bebop,

Acha...zeby was wkurzyc - Ghost in the shell srednio mi sie podobal :-)

To na razie tyle.... napewno poznamy sie lepiej z czasem....



Tylko jak bedziesz pisssał na forum  :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2004, 01:44:17 am wysłana przez Marvell »
See you, Space Cowboy!

Offline Lemax

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 22, 2004, 07:37:42 pm »
Siema Ziomale!!

Ma na imię Tomek i młody ze mnie pryk "teraz będę miał 17 lat". Lubię przebywać z przyjaciółmi, wszelakie, różne imprezy (w szczególności alkoholowe). Taki lekki ze mnie zboczek. Mam nadzieję, że będziecie spoko...

EDIT:

Postanowiłem się nie naraż qiax'owi, wiec zmieniłem avatar według twoich (Morchol) zaleceń
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2004, 08:12:04 pm wysłana przez Lemax »


Ganymede, a human boy,was blessed with such beauty that
even gods could not stop falling in love.
One day he was taken away somewhere by a majestic eagle.
Time passed, and in Heaven,gods were fascinated with
a young man who were serving nectar to them at their party.
Thus, Zeus, the lord of gods,gave him the immortality of god
and he became the stars of a man who is pouring water of rain
toward his home ground.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 22, 2004, 08:03:16 pm »
hehehehe qiaxowi się chyba źle bedzie twoj avek kojarzył :>


heh mnie też sssię źle kojarzył :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2004, 08:17:31 pm wysłana przez Marvell »

Offline Saladin

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://www.naszklasa3e.friko.pl
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 22, 2004, 09:08:59 pm »
Ja jestem Saladin. Mam 16 lat wygladam na 19 a zachowuje sie jak bym mial 2:D

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 15, 2004, 11:19:31 pm »
Kiedyś musi byc ten pierwszy raz...lepiej pózno niż wcale;)


No wiec jestm pijakiem preferuje tanie wina dodają mi one romantyzmy. poczucia humoru i bezpieczeństwa oraz pomagają mi łatwiej nawiązać kontakty z ludzmi którzy pomagają mi wstac z ziemi gdy sie przewróce......Nie jestem kobieciażem bo zadna dziewczyna mnie niechce zato mam powodzenie u chłopaków i transwestytów....cóż jeszcze moge powiedziec słucham Disco Polo (Boys- Szalona Rulez) jeżdrze na kombajnie, łoram pole jak stary jest pijany i uwielbiam wiejskie klimaty mam 18 lat i nadal jestem dziewicą.W przyszłości chce być Alfąsem gdyż uwazam że zawód ten jest dlamnie jak najbardziej odpowiedni ( bo po skonczeniu Technikum Kolejowego nie da sie zostac nikim prócz alfąsa) lubie ludzi którzy zlewają mnie z pyty i mają głeboko w dup... niemam przyjaciół bo nik niechce zemną rozmawiac, mówią mi ze smierdzi odemnie gnojem ale ja przeciez myje sie raz w tygodniu czy to nie wystarcza??Nierozumiem niektorych ludzi naprawde........mam nadzieje ze ta prezentacja pomoze wam w tym zebyscie wybrali mnie na maskotke numer jeden.....zapomniał bym dodac ze znajomi wołamią na mnie pieszczetliwie FIUTEK dlatego tez nie wachajcie sie uzywac tego zwrotu gdy domnie piszecie....chciałem tez napisać wam jeszcze ze uwielbiam podróżować byłem juz miedzy innymi w Wielkiej Wsi, Krakowie, Nowej Hucie a także zagranicą w Jamponij we wiosce Dajmipole-ale nie bede sie chwalił bo to przeciez nie oto chodzi, jestem na etapie embrionalnym i szukam swojej drugiej połowy najlepiej gdyby moja połówka miała:Błekitne oczy, dobrze czesała i miała ze 40% moja ostatnia miała na imię Blue Bols obecna ma na imie Denaturat jest strasznie wybuchowa ale czego to sie nie robi z miłości....zapomniał bym dodac ze wygrałem tez konkurs na najbrudszego wiesniaka nagrodą by wyjazd do stajni....Mama mówi że bedą zemnie jeszcze ludzie i ze jak dorosne to moze zostane nawet Murzynem Sołtysa,Tata hmmmmm Tata nic nie mówi bo zazwyczaj niejest w stanie wydobyc z siebie nic prócz nieswieżego oddechu.....siostra siedzi non stop na pale kolegi znaczy sie na polu kolegi i kopie zimnioki, babcia odpala zawsze fajke dziedkowi.....Ufffffff alez sie rozpisałem narazie musze konczyc ale co jakis czas postaram sie jeszcze cos dopisac.....a tym czasem borem, lasem.......:* ;)  ;)  ;)  

Weapon

  • Gość
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 21, 2004, 03:12:55 pm »
Witajcie... Dopiero pare dni temu dołączyłem do tego forum, więc na dobry początek wypadałoby się przedstawić.

Weapon to tymczasowa ksywka(nigdy nie lubiłem wymyślać tego rodzaju rzeczy, bo zawsze jakieś głupoty wychodzą). Na żywo mówią mi Waldek.

Zainteresowania, hmm... może zaczne od początku. Po pierwsze i najważniejsze to RPG. W każdej postaci: cRPG - Icewind Dale, jRPG - FF7 i FF8, no i oczywiście Na Żywca ;)  Gram tylko wojownikami co prawdopodobnie sprawia,że takie postaci są moimi faworytami.

Po drugie książki. Dużo, dużo książek. Na dodatek fantastycznych. Mam cudowną zdolność czytania wielu woluminów jednocześnie z czego to cały czas kożystam. Faworyzuje fantasy a zwłaszcza cykl Zapomnianych Krain.

Krocząc dalej ciemną ścieżką moich zainteresowań napotykamy Ciemny Pokój Z Którego Dobiegają Niepokojące Odgłosy(ukłon w strone pana T. Pratchetta). To właśnie tam przesiaduje gdy mam ochote posłuchać jakiejś muzyki. Power Metal Rządzi!!!

I dopiero teraz dochodzimy do miejsca gdzie ciężko mi cokolwiek usystematyzować. Chaos pomniejszych zainteresowań jest tak wielki, że sam zaczynam się już gubić. Rysować potrafie i często sięgam po ołówek ale większość prac od razu zostaje zapomniana. Podobnie dzieje się również z moimi opowiadaniami.

Aktualnie jednak rzuciłem wszystko w diabły bo czytając niektóre posty na forum moja duma ucierpiała dość znacznie. FF7 przeszedłem już 5 razy, i szlak mnie trafia na samą myśl że mogłem w tej gre coś przeoczyć. I tak po raz kolejny oglądam dziś śmierć Aeris...

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję na owocne wymienianie poglądów.

Offline Gureko

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 27, 2004, 08:24:41 pm »
cześc jestem Grzesiek, mam 17 lat jestem przystojnym, wysokim, brunetem... ehhhhhh sory pomyłka, miało być inaczej. A więc jestem Grzesiek mam 17 lat, pochodze z Tarnowa. Moje ulubione gry to FF7 i Metal Gear Solid. Oprócz tego lubie mange i anime oraz KOCHAM kino azjatyckie. Od mieśiąca jestem posiadaczem konsoli PS2 i ciupie w FFX :)



P.S sorry że tutaj o tym pisze ale zbieram na FF X-2 i w tym celu chce sprzedać karty Magic the Gathering - wspomóżcie fana :P:P:P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2004, 08:25:41 pm wysłana przez Gureko »

Mleczny

  • Gość
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #47 dnia: Września 07, 2004, 09:43:18 pm »
Cześć wam tam wszystkim, którzy jeszcze żyjecie!

Nazywam się Grzesiek i mam 21 lat. Pojawiłem się między wami, żeby zaznać czegoś nowego. Znajomi mówią, że jestem "trzeźwiejącym alkoholikiem", ale nie mieli podstaw, żeby mówić, że piję alkohol :-). Sięgając blisko pamięcią to trzepałem trochę tych browarków i różnych mocniejszych trunków, ale to się wytnie ^_^. Zwą mnie Mleczny i dużo osób się pyta czemu, ale zostawiam to im i wam do wolnej interpretacji. JA WIEM SWOJE... Nie lubię o sobie pisać, więc poprostu witam was, siebie i resztę świata...

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #48 dnia: Września 07, 2004, 09:59:27 pm »
A mnie zwą potocznie Artur, mam 14 lat i jestem z Piaseczna kolo Wawy ^^ Na 4um sie udzielam bo od juz jakiegos czasu wchodzilem na ta stronke (jeszcze na square.desk.pl) i jakos mnie wzielo zeby cos napisac ^^ no i sie jakos wciagnalem troche :D a z tych wszystkich jRPG to najbardziej lubie FF VII bo to jedyny final ktorego przeszedlem a gralem jeszcze w VIII i IX ale mi to jakos nie pasilo  :grin: No i rzecz jasna gram w Ragnaroka Online (serv MobRO - Wizard + Assasin 2 char.^^) I jak mam humor to slucham muzy (ragga, techno, dance, hip-hop)

No i tyle by bylo ze mnie ^^
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2004, 10:05:41 pm wysłana przez RiKKu-reloaded »


Cooool ^.~

Offline DragoChan

  • Soldier
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #49 dnia: Września 09, 2004, 02:18:35 pm »
Witam wszystkich :D :D :D

Wołają na mnie Domin i mam troche latek (dokładnie 17)  :ph34r:  :rolleyes:
Interesuje się oczywiście m&a; jrpg; słucham prawie wszystkiego (głównie nu-metal'u i gothic'a oraz troche jazz'u  :rolleyes:  :) ) To by było po krótce na tyle :D
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2004, 02:36:41 pm wysłana przez DragoChan »
[size=9]CLR YOUR MIND JUST B3 [/size]
"Serca, ktore potrafią kochać;
nieważne czy żywe, czy nie;
są łagodne i ciepłe.
Jeśli serce potrafi się tak rozgrzać;
jeśli to ciepło przynosi tyle szczęscia;
to wydaje mi się że kazdy powinien kogoś kochać.
Myślę że każdy powinien postarać się by ktoś, kogo kocha,
też się w nim zakochał.
Jeśli każdy kogoś pokocha i ten ktoś stanie się
dla niego kimś ważnym;
to wtedy nasz świat przepełni szczęscie"
Chobits "Serce pełne ciepła"
[/color]

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #50 dnia: Września 11, 2004, 01:43:34 pm »
Witam wszystkich.
Akurat dopiero znalazłam ten temat no to myślę, że wypada coś o sobie powiedzieć :D
Prawdziwe imię: Beata
Wiek:26
Zainteresowania: manga&anime, mangowe gry Rpg z serią "Final Fantasy" na czele, fantasy, muzyka bardzo różna. Poza tym lubię trochę pisać i rysować. No niech bedzie tyle.  

Offline Vilkuss

  • Soldier
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #51 dnia: Września 13, 2004, 05:10:16 pm »
Vilkuss - NieUmarły z UnderCity :P

a tak serio to z warszawy Adrian, człowiek:] 15 lat
Do Zobaczenia w UnderCity! :D

szukam ludzi do założenia nowego serwisu o WoW'ie. Potrzebuje programistow php i ludzi mocno zainteresowanych grą... jak cos to gg: 4584652 :) albo pm, lub mail: scott-c@o2.pl[/u]

Offline Mr.X

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #52 dnia: Października 20, 2004, 07:05:40 pm »
HELOŁ EWRIBADI!!!!!!!!!
    Będzie krótko, ponieważ łączę się przez modem ;(
    Mam 15 lat, mieszkam w Sulejówku( wieś pod Warszawą, choć niektórzy mówią, że miasto). Interesuje się muzyką( heavy metal, heavy metal, cała reszta to jest detal :) ), gram na gitarze i saksofonie(a propos: czy ktoś z warszawy chciałby może stworzyć jakiś zespolik, czy co? Jak na razie brakuje jedynie gitarzysty basowego, gitarzysty elektrycznego, perkusisty, klawiszowca ;). Mój mail to mr_x3@o2.pl ), interesuje się też jRpgami i M&A.

   p.s.
Avatar się podoba? Sam zrobiłem.
p.p.s.
Hmm... Wyszło dłużej niż się spodziewałem.
p.p.p.s
Lepiej już kończę, bo jak starsi zobaczą rachunek za telefon to mnie chyba zabiją...

[size=8]Nie ma to jak nowy użytkownik na forum. Starym zwyczajem jak każdego nowego upominam. Nie pisz kilku postów pod rząd, tylko je edytuj[/size]


p.p.p.p.s
sorry... mówiłem, że ze wsi jestem... Nikt mnie nie uświadomił, a jeżeli jest na tej stronie jakiś regulamin, to go nie przeczytałem. Sorry raz jeszcze...
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2004, 07:47:33 pm wysłana przez Mr.X »
It's so good to be back!

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #53 dnia: Października 20, 2004, 07:13:29 pm »
uuu spamer sie trafił...

BTW to ja też się przedstawie mam lat 15 i mam na imie Adam reszta informacji jest zastrzeżona
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Liquid Snake

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #54 dnia: Października 20, 2004, 08:25:03 pm »
Cześć wszystkim :]

Wszystkie podstawowe info które zainteresowanie powinni wiedzieć jest w moim profilu więc nie będe pisał tego dwa razy.
Co porabiam ? pracuje, ucze się, spędzam wolny czas z moją Martą i jak mam czas to poświęcam konsolom, ostatnio tylko seria FF bo mimo że jest wiele innych dobrych gier jak wiecie, to jakoś nie chce mi się ostatnio ich ruszać, wg mnie FF to takie gry że w zupełności moge mieć tylko jedną i się nudzić nie będe :]
Co jeszcze... zarejstrowałem się tutaj (takich stron i forum i-netowych jest od cholery przecież :P) bo mam nadzieje że trafiłem w miejsce gdzie mniej się psioczy na FF niż dostrzega zalety tej serii, innaczej -chciałbym wymienić poglądy i poczytać o zdaniach innych osób którzy wiedzą dlaczego w to grają (wg mnie 80/90 % graczy FF raczej psioczy niż cieszy się grą, dziwne zjawisko...).
I to tyle, jak forum/ludzie będą spoko cool (;]) to więcej o mnie wyjdzie w praniu.

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #55 dnia: Października 20, 2004, 09:28:20 pm »
Hmm, ja tu juz troche siedze, ale tego tematu na forum nie widzialem.
Tak wiec nazywam sie Kakashi (a tak na prawde to Konrad, ale wole Kakashi). Wiecej nie napisze, bo nie lubie sie chwalic. Wszyscy mowia, ze jestem cichy i spokojny, wiec chyba tak jest. :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #56 dnia: Października 21, 2004, 12:10:49 pm »
Cytuj
HELOŁ EWRIBADI!!!!!!!!!
    Będzie krótko, ponieważ łączę się przez modem ;(
    Mam 15 lat, mieszkam w Sulejówku( wieś pod Warszawą, choć niektórzy mówią, że miasto). Interesuje się muzyką( heavy metal, heavy metal, cała reszta to jest detal :) ), gram na gitarze i saksofonie(a propos: czy ktoś z warszawy chciałby może stworzyć jakiś zespolik, czy co? Jak na razie brakuje jedynie gitarzysty basowego, gitarzysty elektrycznego, perkusisty, klawiszowca ;). Mój mail to mr_x3@o2.pl ), interesuje się też jRpgami i M&A.

   p.s.
Avatar się podoba? Sam zrobiłem.
p.p.s.
Hmm... Wyszło dłużej niż się spodziewałem.
p.p.p.s
Lepiej już kończę, bo jak starsi zobaczą rachunek za telefon to mnie chyba zabiją...
Heavy meal to ja mogę spróbować, jak graz na gitarze i saksofonie to zrób z tego jakieś sample a ja to poukładam i prześlę Ci mp3 :]
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Mr.X

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #57 dnia: Października 22, 2004, 07:53:16 pm »
Cytuj
Heavy meal to ja mogę spróbować, jak graz na gitarze i saksofonie to zrób z tego jakieś sample a ja to poukładam i prześlę Ci mp3 :]

   OK. W ciągu tygodnia powinieneś dostać te sample.  
   A ty Anarky tu nie truj, sam mnie nie uświadomiłeś...[ja i Anarky chodzimy do jednej szkoły w Sulejówku. Wstydzi się, że jest ze wsi. Ale to brutalna prawda...  :lol: ]
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2004, 03:07:11 pm wysłana przez Mr.X »
It's so good to be back!

Offline Mastif

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 07, 2004, 09:26:13 pm »
Connecting to database......
Retrieving 'Mastif' info......
......
Name: Adrian
Age: 16 (23.01.1988)
From: Gdynia
Favorite 'Square' Game: Xenogears, Front Mission 3
Other favorites: Breath of Fire 4, Soul Calibur 2, Tekken 4, Ragnarok Online
......
Disconnected.....

No to to by bylo na tyle  ;) A teraz troche bardziej "po ludzku":
Hey all  :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2004, 05:05:07 pm wysłana przez Mastif »
When a person wants to protect something or somebody precious to him... He can be truly strong.

Actually posting as Uchiha Shin

Offline RainMan

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 03, 2004, 08:37:10 pm »
Witam wszystkich.

Powinienem powiedzieć coś o sobie ale nie ma tu o czym gadać.
.... sam namalowałem tego czacha... bez pomocy mamusi !!

            koniec


a... zapomniał bym !  
ekhm!!... A Tantalus jest GUUUPI !!!

To twój koniec Tantalus  
powiedziałem wszystkim, teraz już nic sie nie ukryje

EDIT::

sigh... nie pisz dwóch postów pod rząd, bo to nie ładnie... przepraszam za niego... wiele przeszedł w dzieciństwie


Wspominałem już że jesteś adoptowany ??
A tak na serio... skarpetki ci śmierdzą.

przepraszam, po prostu nie moge sie powstrzymać...

Tantalus - wszystkiego najlepszego z okazji andrzejek.

damn you... dobra... z tymi skarpetkami to masz rację... i wzajemnie wszystkiego najlepszego
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2004, 09:02:25 pm wysłana przez Tantalus »