Autor Wątek: Reklamy...  (Przeczytany 35797 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 27, 2004, 07:10:31 pm »
e tam nie ma najdluzszych reklam policzcie sobie wiekszosc reklam ma 30,60 lub 90 sek bo wiecej czasu na antenie wykupic sie nie oplaca. no chyba ze maja duzo kasy to robia dluzsze :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 27, 2004, 07:39:26 pm »
Reklamy Mountain Dew są wyrąbane  . I podoba mi sie jeszcze reklama oleju kujawskiego. "do sąłatek lej, kujawski olej" :D  B) .

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Reklamy...
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 27, 2004, 11:27:48 pm »
...Ostatnio spodobała mi się reklama Renault Scenic.
Ten samochod zachowuje się jak pies!  :blink:  
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 11, 2004, 01:22:23 pm »
Ja bardzo lubie reklamy z Gacktem :D  Tak jak Dark M mnie tesh sie podobala reklama z Fujifilm i babcia ale najbardzij to mi sie podobala reklama "Fell the Fire" to pierwsza reklama przy ktorej tak sie smialem... Gackt to wspanialy aktor komediowy...
A Reklama Pepsui nowa ta z rycezami jest strasznie nednza kiedys byly owiele lepsze


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 11, 2004, 04:13:17 pm »
Ja też widziałam tą reklamę zbabcią, fajna jest. Lubie jeszcze reklamy Mountain Dew ...........

Cio do reklam to jak ktoś mieszka w internacie, i prysznice są zajęte to najlepiej zaśpiewać "Olej kujawski". Wszyscy uciekną............ :devil:  

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 11, 2004, 05:16:58 pm »
mi sie podoba to z 3 babkami co scretchuja i breaka tancza :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 30, 2004, 10:05:52 pm »
POdobała mi siem reklama lecąca na którejś z angolskich telewizji :D kamery internetowej :D koleś z domu prowadził konferencje a tu jego żona wpada w fajnej bieliznie i dawaj jazde przed kamerą :D a japończycy z drugiej strony tylko z zadziwieniem obserwowali :D
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 06, 2004, 07:39:59 pm »
Świetna jest reklama Devil May Cry 2 gdy Dante spada w duł i robiąc kolejne ruchy zostawia za soba smugi samego siebie(??!! :shu: ) i strzela w innych pozycjach... (wiem to co napisałem brzmi mega głópio :shu: ) i do tego łądna muzyczka

Oprócz tego swietna jest nowa reklama Nike z Henry w roli głownej :w00t:  Naprawdę Extra :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 06, 2004, 08:12:29 pm »
hmmm gipsi a gdzie ty taka reklame widziales? :o ta z dmc 2 :o
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Reklamy...
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 06, 2004, 08:38:01 pm »
napewno na jakiejś zagranicznej stacji, u nas ciągle jest ciemnogród, gdzie gry = rozrywka dla dzieciaków, albo satanistyczne zajęcie dla zwyrodniałych zboczeńców

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 06, 2004, 09:10:45 pm »
ej ej nie obrażaj nas (i siebie :P)
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 06, 2004, 09:16:24 pm »
Na TVNie leciałą... nie nom żartuje :P  TVN to podobno kiedyś zrobił reportaż o brutalności gier i za przykłąd podali... <fanfary>: Fife :!:  :alien:  Hezusss co za kolesie :P ... ale cuz żyje się dalej..

A widziałem ją bo na SoulSeeku jak chciałem zassać jakieś żeczy zespołu Pierrot to pisało "DMC2[cm] with Pierrot" więc pomyślałem że japoński zespół nagrał muzyke do reklamówki z DMC2 i ściągnałem (notabane nie uświadczyłem ich muzy ale kto wie...) więc pewnie jak używacie innych Emule czy coś to też pewnie tam macie :)  To zajmuje 2 mega chyba to sobie śćiągnijcie jest naprawde ładna :)  i ta fajna muzyczka :) ... aha kiedyś też na stronie neoPlus były linki do reklam z grmi ale już niema ;(  i kiedyś też ja widziałem właśnie tam


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 06, 2004, 10:18:10 pm »
ale co ja tam miałem powiedzieć a tak w ogóle to ja nie lubie reklam :P Gips daj mi znać na gadzie kiedy będziesz na seeku to załączę...
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 06, 2004, 11:31:10 pm »
Qrcze ta reklama DMC2 jest na serio konkretna... eh ta muza i te pozy Dantego :)  I jeszcze ten piękny głos japonki na końcu "Dewilu mej kraj cy"

E tam mi tam jakośreklamy nie przeszkadzają im ich więcej tym lepsze rzeczy puszczane sa w TV...

kurcze dziś Devil ściągać nie moge bo nie mam miejsca na dysku (8gb :shu: shit) i kiedy indziej się zgłosze :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2004, 11:31:38 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 07, 2004, 10:28:17 am »
Adidas mial podczas euro fajna reklame. Ta z Kahnem, Stielem, Ballackiem, Vieira.

 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 18, 2004, 04:58:30 pm »
Reklamy Metal Gear Solid 2 na rynek japoński... popierwsze bo to najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra w którą kiedykolwiek ram.... dwa bo grał w niej Gackt i mówił swoim dojeba**m głosem który niezwykle pasuje do MGS'a :)

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yoshi

  • Soldier
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
    • http://
Reklamy...
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 31, 2004, 02:35:50 pm »
Mi się podobała reklama snicersa (co te babki breaka machają), fajne też byly reklamy Mountain Dew, i jeszcze kilka...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 01, 2004, 01:11:28 am »
Mi się najbardziej podobała reklama Coca-Coli zrobiona przez Square, z postaciam z FFIX.... Jak nie widzieliście to żałujcie.

Offline skrabson

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 09, 2004, 07:58:38 pm »
Ja tam lubie reklamy Mountain Dew "...nie pijesz, niezyjesz..."

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Reklamy...
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 14, 2004, 10:15:04 pm »
A ja wam mówie ludzie kupcie sobie maszyne do robienia waty cukrowej od Klaudiusza w telezakupach mango.. normalnie jestem fanem programy Mango 24. Moge pooglądać tych ślicznych panów z Big Brothera i popatrzeć na ich śliczne talenty aktorskie "ooo to naprawde działa..." a czasami jeszcze mogę napawać wzrok kilkoma mongołami pokroju "Dymka" czy innych koksów

Dobre też jest:"Kto kupuje w biedronce?? Ja,Ja,Ja,Ja,.... widzisz Basiu -pół polski kupuje w biedronce..."


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?