Autor Wątek: Naruto sonda  (Przeczytany 21719 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Naruto sonda
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 18, 2006, 07:03:01 pm »
zamieniłam w sondzie Sakurę [która pewnie i tak nigdy nie dostałaby żadnego głosa] na Shikamaru...i dodałam troche nowych postaci.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2006, 07:04:47 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Dark_crash

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Naruto sonda
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 14, 2006, 01:12:34 pm »
dobra za malo bochaterow jak na moj gust
ale i tak Naruto zadzi :shu:  

Gypsi jest fajny :)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Naruto sonda
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 15, 2006, 12:32:49 am »
Jiraya jest swietny swietnie walczy i dobre sa te ksiazki co pisze erosennin jeden :) Sarutobi tez jest swietny jak naruto przy nim urzywa sexy no jutsu . Albo jak naruto uzył przy jiraya - sama sexy no jutsu aby go uczył

A
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2006, 03:36:28 pm wysłana przez Agrias5864 »

Offline Jecht

  • Soldier
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
    • http://jeszcze nie mam
Naruto sonda
« Odpowiedź #43 dnia: Października 16, 2006, 03:30:03 pm »
Może ktoś mi powiedzieć na jakiego Orochimaru zagłosować?.Na tego u góry czy na dole?(mógłby ktoś to zmienić przecież :P trochę to razi bo jedna część da na tego a inna na tego a który wtedy bedzie lepszy?).Dobra zamiast niego proponuję dać Hinatę a tak w ogóle to głosowałem na Gaare ponieważ chłopak ma parę(albo raczej piasek).I tak Naruto anime jest dla mnie lepsze od DB.

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Naruto sonda
« Odpowiedź #44 dnia: Października 16, 2006, 05:17:48 pm »
Głosowałam na Sasuke, bo ma swój cel, do którego dąży. No... i wygląd też trochę tu przeważył szale, bo myślałam też żeby zagłosować na Gaarę. Ale jednak, Sasuke jest tym "wybrańcem"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Naruto sonda
« Odpowiedź #45 dnia: Października 16, 2006, 05:49:55 pm »
ten"wybraniec" to cioters jakich malo imo ;P  

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Naruto sonda
« Odpowiedź #46 dnia: Października 28, 2006, 03:35:20 pm »
powiedzial co wiedzial ;p duzo jest fajntch postaci w naruto ale moim "wybrancem" jest Jiraya jak powiedzialam nie dwno  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Naruto sonda
« Odpowiedź #47 dnia: Października 28, 2006, 03:56:20 pm »
no bo sasuke to cioters i tyyle zero krzepy w nim , zamiast sam sie doskonalic to jakies glupie obrzedy odwala , zachowuje sie niby kull ale wszystkich olewa , dązy do celu? tez mi cel ubic brata  

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Naruto sonda
« Odpowiedź #48 dnia: Października 28, 2006, 05:53:45 pm »
Cioters powiadasz... zależy dla kogo. Dla mnie to taki cioters nie jest. Może nie jest jakiś super ekstra, ale najbardziej go polubiłam z Naruto.
A ubić brata to połowa populacji by chciała (w tym ja).

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Naruto sonda
« Odpowiedź #49 dnia: Października 30, 2006, 06:15:21 am »
Chce sie przecierz na nim "zemscic" za to ze wymordowal jego cala rodzine ,zostawil go samego i to jest takie dziewne ??  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Naruto sonda
« Odpowiedź #50 dnia: Października 30, 2006, 06:59:30 am »
Cytuj
no bo sasuke to cioters i tyyle zero krzepy w nim , zamiast sam sie doskonalic to jakies glupie obrzedy odwala , zachowuje sie niby kull ale wszystkich olewa , dązy do celu? tez mi cel ubic brata
No to jest akurat milion razy lepszy i powazniejszy cel niz "chce byc najsilniejszy na swiecie zeby inni zobaczyli jaki jestem silny i zebym juz nigdy nie byl sam" ;/
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2006, 06:59:59 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Naruto sonda
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 18, 2006, 03:34:49 pm »
Cytuj
QUOTE (GLenn @ 28.10.2006, 14:56:20)
no bo sasuke to cioters i tyyle zero krzepy w nim , zamiast sam sie doskonalic to jakies glupie obrzedy odwala , zachowuje sie niby kull ale wszystkich olewa , dązy do celu? tez mi cel ubic brata


No to jest akurat milion razy lepszy i powazniejszy cel niz "chce byc najsilniejszy na swiecie zeby inni zobaczyli jaki jestem silny i zebym juz nigdy nie byl sam" ;/

Nom ,naruto to tylko gada ze chce zostac hokage ale nawet do tego nie dazy . Mial szczescie ze trafil na Jiraye (napewno go duzo nauczy) ,ale sam nic nie robil by

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Naruto sonda
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 18, 2006, 08:41:42 pm »
a tam, najlepszym bohaterem naruto tak czy inaczej jest shikamaru. Zero ambicji, zero motywacji i chęci do życia.... Z testów w akademii miał najgorsze oceny, bo uważał, że ruszanie długopisem o kartce jest zbyt kłopotliwe. Nie no, po prostu ubóstwiam tego kolesia ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Naruto sonda
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 20, 2006, 04:01:36 pm »
Cytuj
a tam, najlepszym bohaterem naruto tak czy inaczej jest shikamaru. Zero ambicji, zero motywacji i chęci do życia.... Z testów w akademii miał najgorsze oceny, bo uważał, że ruszanie długopisem o kartce jest zbyt kłopotliwe. Nie no, po prostu ubóstwiam tego kolesia ;]

Nom ,spoko ziomek XD Wogole on byl inteligentny . Zresztą dlatego zostal dzuninem (nie pamietam jak sie pisze). Tak naprawde to jest dużo świetnych postaci w Naruto (orichimaru, sasuke, jiraya, tsunade, kakashi itd.)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Naruto sonda
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 22, 2006, 09:13:36 pm »
orochimaru to akurat debil. Chciał wywołać wojne, tylko dlatego, ze lubi patrzeć jak rzeczy się zmieniają..... nie lubię tego kolesia, bo to taki przedstawiciel absolutnego zła.... Po prostu mnie denerwuje
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto sonda
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 23, 2007, 09:13:44 pm »
Nie wiem, czy obiło wam się o uszy już, ale od 12ego lutego, Naruto emitowany będzie na antenie polskiego Jetix'a, od poniedziałku do piątku o godz. 19:25. Widziałem dzisiaj zwiastun... oj, chyba już się nie mogę doczekać aby usłyszeć polski dubbing... i pewnie wytną śmierć Haku z pierwszego sezonu heh...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Naruto sonda
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 23, 2007, 09:35:54 pm »
Aktualnie Naruto emitowany jest w jednej z niemieckich telewizji i z tego co się orientuję cenzura jest ostra.... zero krwi, nikt nie ginie, a i mamy perełki dialogowe w stylu "On nas wszystkich pozabija" -> "on nas wszystkich pokona"..... podejrzewam że w polskiej telewizji będzie podobnie, jeśli nie gorzej
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto sonda
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 23, 2007, 09:42:59 pm »
akurat zastępowanie słowa "zabić" słowami takimi jak "zniszczyć", "pokonać", "skończyć z kimś" to nic nowego, we wszystkich kreskówkach emitowanych na dziecięcych kanałach tak jest... ale żeby się oparli na robionym przez Waneko tłumaczeniu mangi, to by było wspaniale... ale można się spodziewać wszystkiego heh....

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Naruto sonda
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 23, 2007, 09:53:03 pm »
Tant, skoro wierzysz że oprą się na tłumaczeniu waneko to równie dobrze możesz wierzyć w garbate aniołki ...... tłumaczenie napewno będzie absurdalnie skopane, a kiedy dodasz do tego idiotyczny poslki dubbing, wyjdzie mix nie do pobicia
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto sonda
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 23, 2007, 09:56:26 pm »
Nie wszystko co polacy tłumaczą jest źle zrobione... problem polega na tym, że Naruto jest troche bardziej wymagający, bo tam jest naprawde sporo nazw własnych... może być zatem różnie.