Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 88035 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 19, 2004, 04:50:19 pm »
A mi sie Powrót króla jakoś nie podobał. Jakiś taki nijaki. Poprzednie części jakoś bardziej mi sie podobały.
A tak pozatym to se jeszcze Troje obejżałem dzisiaj. Wypas film. Polecam
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 04:51:04 pm wysłana przez little »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 19, 2004, 05:15:37 pm »
Troji nie widziałem ale polecam dog soldiers :D niezła komedia tzn. do połowy próbuje trzymać konwencje horroru a później... zresztą sami zobaczcie :D
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 19, 2004, 07:43:11 pm »
Dor Solidiers jest fajne. Fajny klimacik, fabułą też nie najgorsza, postacie terż są wyrąbane. Film jest warty obejżenia.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 19, 2004, 08:33:10 pm »
Hum hum ... może nie czuje tego klimatu... sorry ale nie podobał mi się ten film <_<
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 19, 2004, 08:59:05 pm »
Hehehe. Mi sie tam podobał. Zaczełem oglądąc to se myśle że niezły horror będzie a późńiej :D...............nieźle sie uśmaiłem :D
 

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 24, 2004, 07:28:39 am »
Najlepszy film jaki ostaatnio obejrzałam to Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową. Świetny film typu Gore. Jedyny film na którym się troche przestraszyłam :unsure: .

_________________________
-----------------------------------
_________________________

To mój setny post.
Sto lat, sto lat niech ży....... to nie ta piosenka <_<
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2004, 07:31:07 am wysłana przez elfik_mog »

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 24, 2004, 11:02:08 am »
przeciez to bylo komedia a nie horror...ostatnio nie ogladam horroro bo staja sie beznadziajne (Freedy vs. Jason)...wole dobry thriller (Ghotica, Nikomu ani slowa, Tozsamosc)...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 24, 2004, 11:28:08 am »
Cytuj
Najlepszy film jaki ostaatnio obejrzałam to Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową. Świetny film typu Gore. Jedyny film na którym się troche przestraszyłam :unsure: .
 
Był tu kiedyś ktoś z podobnymi upodobaniami a mianowicie Rain się nazywał ;) Wczoraj sem oglądnąłem Jay I Cichego boba poraz setny :D uwielbiam te komedię jest tak głupia że aż śmieszna :D
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 24, 2004, 04:05:09 pm »
bylem wczoraj na troi calkiem zarabiste ale achillesa troche przesadzili... w 50 sie przedarli...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 24, 2004, 04:31:33 pm »
Krótka piłka z mojej strony -spójrzcie na moją sygnaturke... :D

Ta,tak... Moon Child :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 01, 2004, 08:10:40 pm »
Nigdy otym filmie nie słyszałem :D . Ale jeżeli tak mówisz to mósi cośw nim być. Bede musiał go ścią gnąć w najbliższym czasie.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Filmy
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 01, 2004, 08:16:44 pm »
hmm zostało mi 9 mega do ściągnięcia tego filmu i cosik nie idzie :(
jak ktoś ma emula i ten film to niech poudostępnia go troche ;) (siedze zawsze na razorback2)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 01, 2004, 08:22:17 pm »
To siem ździwicie :P  hyh tylko się poźniej ze mnie nie smiać czy cos jak ogladniecie

Little ty podobno czytasz manazyn (albo to ktos inny mowil) a tam masz recenzje... jak to ty czytasz to sprawdz sobie


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 01, 2004, 09:46:19 pm »
Mangazyn czytam od niedawna. Nie mam tego numeru. Ale zawsze se moge znaleźć recenzje w internecie.
 

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Filmy
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 01, 2004, 10:16:34 pm »
Ostatnio mam faze na obydwie czesci Kill Billa..... uwielbiam krwawe pastisze.....soundtrack leci u mnie od rana do nocy :-)
See you, Space Cowboy!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 01, 2004, 10:41:49 pm »
Dużo słyszałem o tym filmie ale nie oglądałem ani jedne części. Jakoś nie mam czasu. Anime oglądam :devil: .

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 02, 2004, 03:58:42 am »
"Efekt Motyla"...dzisiaj oglądałem...IMHO bardzo dobry film...tak doby jak "Telefon" czy "Ghotika"...widać że można jeszcze zrobić dobry film :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 02, 2004, 08:26:20 am »
Cytuj
To siem ździwicie :P  hyh tylko się poźniej ze mnie nie smiać czy cos jak ogladniecie

Little ty podobno czytasz manazyn (albo to ktos inny mowil) a tam masz recenzje... jak to ty czytasz to sprawdz sobie
Jak ściągnie ci się film to zassij sobie napisy z tąd:

http://animesub.info/szukaj.php?szukane=Mo...ld&pSortuj=traf

Naprawdę lepiej się ogląda z poslkimi... a w tych wyczaiłem tylko 2 błedy..


A tak pozatym Morchol jak już zacznieć oglądać i stwierdzisz że film jest nędzny czy coś... to doczekaj do końca bo od połowy jest na serio bardzo fajny :)  Chociaż mnie i tak się cały podobał...ale wiadomo jestem Hyde-holikiem :P

"Gothica" to dobry film?? :blink:  Słyszałem że ten film taki niezabardzo... i niegodnie reprezntuje horrory, ale jak tobie ARD się podobał to musze sprawdzić(skoro jednym się podoba a innym nie to muszę sam obadać filmik)... tylko pierw 'The Ring" zakręci się w CDRomie :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2004, 08:27:39 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 02, 2004, 09:06:17 am »
A ja teraz ściągam japońską wersje the ring. Amerykańska była bombowa. Zobaczymy jk wyszła japońska.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Filmy
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 02, 2004, 09:51:55 am »
hohoho obejżałem teksańską masakre piłą mechaniczną :D wypasss :D  
]