Autor Wątek: Najlepsza polska stacja  (Przeczytany 11658 razy)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:44:18 pm »
Możliwe bo mam z kablófki internet i mam po preferencyjnej cenie hbo :D
]


Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 02, 2005, 08:05:53 pm »
Jestem za TVN. Od początku do końca.
I'm in Space!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 16, 2005, 03:35:45 pm »
Cytuj
a tak schodząc z tematu- Oglądasz Hypera:D. Mnie neistety, zawiódł ten kanał na całej linii- bardzo ciekawie prezentował się jego śp. poprzednij Game One, ale to juz było pare lat temu. Jednak Hyper ma pare ciekawostek w swojej ofercie- największą chyba jest redaktor Tomek Kreczmar- niegdyś mój guru jeśli chodzi o tematyke gier roleplaying oraz mistrz pióra którego króciutkie scenariusze-opowiastki czytam po dziś dzień. Jednak owy jegomość całkowicie zmienił swój wizerunek i nie spodobało mi się to. No i jeszcze śpiewał na antenie- biggrin.gif. Powiedziałbym, ze to taki polski, swojski program komputerowy, jakieś kapcie w niektórych odcinkach się nawet przewinęły. Szkoda, ze tylko CAŁY CZAS nadaje się powtórki (o anime nie wspominam). No i FEAR im krzaczy (co prawda mi tez, ale ja się tym nie chełpie jak oni).
Najbardziej tęskno mi za Escape które w samych załozeniach miałobyć swojskie, kazdy odcinek Emilus (redaktor śp. TopSecretu później NiuSS) otwierał pogadanką ze swoją narzeczoną na temat pogody itp, a potem przez cały program gry komentował w niepowtarzalny i iście diabelski sposób(bacznosć) Tomasz Knapik(spocznij). To były czasy.
No HYPER to raczej dla mnie jest lipa nieprzeciętna >.>
Game One francuski był bardzo fajny, alem ożliwe że poprostu wtedy byłe młodszy i bardziej się tym interesowałem i dlatego mnie jarał. Teraz sobie włacze tylko raz najakiś czas Hyper żeby zobaczyć czy nie pokazują jakiejś gry fajnej. Ale oni pokazują tam lipne gry ;/ Zawsze w game pleyu widze jakieś strategie, a że mnie to nie interesuje to raczej to przełączam, do tego muzyka podlożona pod klipy jakaś taka niemrawa jest jak już coś puszczą... pamiętam jak to było z Game One jak widząc intro  z Valkyrie Profile i muzyką podłożoną z openingu do Record of Loddos War stawala mi pałka i ciesyzłem się jak głupi, nagrywając sobie to na kasete. Widząc intro do Chrono crossa na Game One zakochałem się w tej grze i wiedziałem że będę musiał w nią zagrać.
Na Hyperze fajnie że puszczają anime i bardzo mi się to podoba, z tym że GTO czytałem mange, Hellsinga widziałem dawno, Neon Genesis Evangelion mnie nudzi i umieram na nim -pewnie przez to że mange czytałem. No ale za to bym z chęcią obejzał to o tych pilotach ale nigdy nie wiem kiedy to leci... a zresztą oglądać od środkowych odcinków to tak lipa... jak kiedyś narafie na początek serii i będę to będę oglądał systematycznie.
Programy na Hyperze są lipne maxymalnie, ostatnio widziałem jak jakaś dziewczyna grała w Lord of the rings i myślałe że umre jak ona komentowała swoje ruchy ;/
Nie wiem czemu ale poprostu Hyper do mnie nie trafił i raczej uważam go za program pomyłke, no ale czasem można natrafić na ciekawy filmik jak naprzykład trailer mgs'a ale to raczej nie za wielka ich zasługa.
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 16, 2005, 04:22:07 pm »
Game One jest dla mnie legendą. Miał wspaniałe programy (tylko ten o książkach mi się nie podobał), baaaardzo fajne teledyski (szczególnie fajny był ten, gdzie leciały same gry retro). Miła była też końcówka istnienia programu (same starutkie gry...aż się łezka w oku mi kręciła). Fakt, na Hyperze lecą anime. Wiekszość niestety jest lipna (Vampire Princess Miyu i Last Exile jest dla mnie kompletną porażką) i mają beznadziejnego lektora. Na Game One dbali też o świeże informacje z rynku gier (np. program kiedy to koleś z Game One pojechał do japonii na premierę GBA). I jak robili teledyski to pryznajmniej nie grali na kodach. Zreszta Hyper się skupia głównie na grach na PC. Wkurza mnie też, że na Hyperze za teledysk biorą pokazanie intra lub wycicie kilku scenek z gry (bez muzyki oczywiście).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 16, 2005, 05:33:35 pm »
Game One.....pamiętam jak oglądałem to jako szkrab, szczególnie podobało mi sięjak przechodzili gry, to dzięki temu spodobał mi się MGS, Legend of Zelda: OoT. Szkoda, że już go nie ma(choć i tak teraz to bym sobie go nie pooglądał).

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 16, 2005, 07:01:24 pm »
Cytuj
Programy na Hyperze są lipne maxymalnie, ostatnio widziałem jak jakaś dziewczyna grała w Lord of the rings i myślałe że umre jak ona komentowała swoje ruchy ;/

Aaa.. ta dziewczyna to zona tego Kreczmara o którym mówiłem :D Jak mówiłęm, ten program to taka swojska produkcja, zeby nie powiedzieć - wieś- czasami. Jedyne co to chwali im się to anime i moim zdaniem, mogliby zrobić taki 4-godzinny kanał o anime, zamiast z glupawymi reportazami o grach komputerowych.

Cytuj
Game One jest dla mnie legendą. Miał wspaniałe programy (tylko ten o książkach mi się nie podobał), baaaardzo fajne teledyski (szczególnie fajny był ten, gdzie leciały same gry retro). Miła była też końcówka istnienia programu (same starutkie gry...aż się łezka w oku mi kręciła). Fakt, na Hyperze lecą anime. Wiekszość niestety jest lipna (Vampire Princess Miyu i Last Exile jest dla mnie kompletną porażką) i mają beznadziejnego lektora. Na Game One dbali też o świeże informacje z rynku gier (np. program kiedy to koleś z Game One pojechał do japonii na premierę GBA). I jak robili teledyski to pryznajmniej nie grali na kodach. Zreszta Hyper się skupia głównie na grach na PC. Wkurza mnie też, że na Hyperze za teledysk biorą pokazanie intra lub wycicie kilku scenek z gry (bez muzyki oczywiście).
Noo, dokładnie. Taki kanał bardziej popkulturowy, niz nastawiony na jeden obrany temat gier komputerowych. Co do anime to nie mozna narzekać, bo na bezrybiu- a poza tym puszczają jakieś takie serie z górnej półki jka np. GTO, NGE itp. Ale fakt, LEKTOR przekręcajacy nazwisko boskiej pani major Katsuragi (katsugari, katugari, kocurogi) . MGS3 miał za "teledysk" trailer.
A pamięta ktoś właśnie taki program jak Escape? Później leciał tez Multimedialny Odlot (z przyjemną panią w roli ko-prowadzącej), potem Nić Ariadny z dwoma brechowymi panami (niedawno jeden z nich prowadził na jedynce jakiś program o zblizonej formule).. było tez pare kanałów na tv4 i jakiś Gamebox na jedynce.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 16, 2005, 07:10:29 pm »
Bolączką naszych programów, że ich nie ma :P jak są to albo wieśniacko zrobione, albo full sztywniactwo..

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 16, 2005, 07:14:31 pm »
a nikt o zagrywce z 4funa niewspomni? ;] ja am TV wdomu nieogladam wcale ze sie wypowiadac moge jedynie na podstaiwe tego co u kumpla widzialem, ale krooger z foobem raczej poziom trzymaja i ztych wszystkich dennych programow to napewno są najlepsi ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 17, 2005, 10:46:54 pm »
Telewizja? - ostatnio w ogóle nie oglądam. bo niby co? jak chce obejrzec dobry film to odpalam kompa, kupuję browarek i oglądam z kumplami w pokoju, dżwięk 5.1, ekran co prawda tylko 19 cali, ale zawsze to coś. a jeśli już oglądam? - wybór jest taki - TVP1,2,Polonia, Polsat i TVN - z tego najczściej Polsat albo TVN.... taraz starzy chcą kupiś Cyfrę+... zobaczymy co z tego bądzie. póki co zostanę przy oglądaniu filmów na kompie.
_____EDITIO______

   
Wiadomości   
Cytuj
Satelitarna "TVP Erotyka"
(Gazeta Wyborcza, Daga/15 grudnia 2005 09:22)
Odbiorcy telewizji satelitarnej mogą natrafić na nową stację o nazwie TVP Erotyka. Nie jest to jednak nowy kanał tematyczny Telewizji Polskiej, a program niemieckiej firmy Stellar.

W TVP Erotyka nadawane są polskie ogłoszenia o tematyce erotycznej. Program nie jest kodowany, a transpordery, które przekazują jego sygnał dzierżawione są przez izraelską firmę R.R. Satellite Communications, świadczącą usługi techniczne na rzecz nadawców telewizyjnych, nie zajmującą się produkcją.

Chociaż nazwa TVP Erotyka kojarzy się odbiorcom z nazwami kanałów tematycznych polskiego nadawcy publicznego - działającego już TVP Kultura oraz powstających TVP Dokument oraz TVP Rozrywka, to rzecznik Telewizji Polskiej, Jarosław Szczepański, nie zdawał sobie sprawy z istnienia stacji TVP Erotyka.

W najbliższym czasie Telewizja Polska planuje podjąć kroki wyjaśniające sprawę, a także dochodzić ochrony swojego znaku towarowego.
www.onet.pl

do czego to by zaliczyć :P :P :lol:
 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2005, 08:24:55 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 24, 2006, 02:33:42 pm »
Zagłosowałam sobie na TVN, a dlaczego? Bo ostatnimi laty rzucają się dobrymi filmami. Puszczali takie filmy, że czasem byłam zdumiona jak szybko pokazywali je w Polskiej telewizji :grin:  

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 24, 2006, 12:44:58 am »
4Fun TV :) dobra stacja z videoclipami... ale jak przpadkiem zobaczyłem po raz pierwszy Pieska Leszka... i Misa Push-Upka... -denne kreskówki... tak głupie ze az ta głupota smieszna jest ze swojej pustoty... to poprostu zawsze spojrze na to chetnie ;)  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Kpt Duck

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://
Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #51 dnia: Września 01, 2006, 11:42:52 pm »
Ja uwazam ze najlepsze jest TVN po pierwsze super filmy po drugi niezłe seriale i po trzecie najwazniejesz maja (moim zdaniem) najlepszy program informacyjny Fakty

Offline QuiGon

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 17, 2007, 03:18:16 pm »
TVN - bo są tam super filmy i Fakty najlepszy informacyjny w Polsce, Jeszcze TVP 1 i 2 są całkiem niezłe ale polsatunie lubie a na TRWAM czasem włącze i się pośmieje  ;)

Offline Rbi_Traceur

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Uwielbiam grac w tego typu gry:)
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 04, 2007, 11:30:57 am »
Ja najbardziej lubie Canal + albo Cinema. Wybrałem INNA
Uwielbiam Grac w tego typu gry:)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 10, 2007, 10:34:25 pm »
TVN zdecydowanie prowadzi

TVN - stacja założona przed dwóch ubeków, Polszmat - stacja założona przez złodzieja i ubeka.

Bardzo dawno już nie oglądałem telewizji i niespecjalnie żałuję. Jeśli chodzi o politykę - nie lubię jak mi się wciska kit- jeśli chodzi o programy - nie lubię telenowel ani powtórek. Polskiej telewizji przydałaby się zdrowa konkurencja.

nb wspomniałem w moim poście sprzed dwóch lat o programie Multimedialny Odlot - wpiszcie sobie w Youtube i zobaczycie, jaki dzisiejszy słynny celebrity, go prowadził :)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 29, 2007, 07:46:37 pm »
Sorry Chief ale skąd możesz być na 100 % pewien kto był ubekiem a kto nie. Jedyne co mi wiadomo na temat tvn to to, że jeden z założycieli mógł handlować komputerami w latach 80 kiedy było embargo na kompy w Polsce, a to dzięki pozwoleniu/układowi z WSI. Wiadomo, że za friko tej możliwości mu nie dali ale nie jest to jednoznaczne z tym, że był ubekiem, odpowiedniejszym słowem byłby współpracownik.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 29, 2007, 08:02:01 pm »
Jestem z natury sceptyczny, ale pałam pewnym.. hmm... entuzjazmem do TVN'u. Z zasady nie lubię przesadnej komercji, ale uważam, że koncern medialny musi być silnie skomercjalizowany, żeby prawidłowo działać. TVN to IMO bardziej wiarygodna polska stacja, a jak bezwzględnie wygląda ta wiarygodność to już nie mnie oceniać. Nie przekonał mnie jakoś ten materiał od Chiefa dwa posty wyżej. Według mnie to dosyć przypadkowy montaż, i nie siedzę w tym tak głęboko jak Chief, żeby doszukiwać się jakichś manipulacji.

Dobra, kręcę się, dodam tylko jedną myśl na koniec - wbrew temu co się uważa, oglądanie telewizji wymaga inteligencji, przynajmniej w dzisiejszych czasach. Ojciec i matka przez jakiś czas urządzali sobie maraton informacyjny od 19ej, wpierw oglądając Wiadomości na TVP1, a potem Fakty o 19:30, żeby porównywać o jakich rzeczach mówiła państwowa, a o jakich komercyjna telewizja. Nie wierzę w to, że media mogą być w pełni obiektywne, ale TVN (przede wszystkim 24) sprawia najlepsze wrażenie pod tym względem.

Hmm.. nie czytam tego posta, w sumie chciałem nieśmiało stanąć w obronie TVN'u, ale wyszło jak wyszło.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza polska stacja
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 29, 2007, 10:36:55 pm »
Cytuj
Sorry Chief ale skąd możesz być na 100 % pewien kto był ubekiem a kto nie. Jedyne co mi wiadomo na temat tvn to to, że jeden z założycieli mógł handlować komputerami w latach 80 kiedy było embargo na kompy w Polsce, a to dzięki pozwoleniu/układowi z WSI. Wiadomo, że za friko tej możliwości mu nie dali ale nie jest to jednoznaczne z tym, że był ubekiem, odpowiedniejszym słowem byłby współpracownik.
Użyłem potocznego rozumienia słowa 'ubek'. Gdybym miał na myśli oficerów służby bezpieczeńśtwa, albo wywiadu wojskowego to tak bym napisał. Czy byli TW czy oficerami operacyjnymi, chyba się szybko nie dowiemy.
Pamiętasz możę taką sytuację - Kaczory ogłaszają lustrację - miesiąc przed przewidywanym końcem składania oświadczeń, założyciele TVN rezygnują z członkowstwa w zarządzie stacji. Podobnie zresztą deklarował Adaś. Deklarował że opuści posadkę rednacza GW. Lustracja nie wyszła, a Adaś dalej na stanowisku.

Cytuj
Według mnie to dosyć przypadkowy montaż, i nie siedzę w tym tak głęboko jak Chief, żeby doszukiwać się jakichś manipulacji.
Faktycznie, dodać oklaski tutaj, dodać buczenie tam. Coś puścić, czegoś nie puścićManipulacja to jakiekolwiek świadome przeinaczanie obrazu i tego się dopuścili właśnie panowie z TVN - "Cała prawda, całą dobę". Wycieranie sobie mordy prawdą uprawiali chyba tylko bolszewicy, bo nawet Goebbels nie nazwał swojego ministerstwa, ministerstwem prawdy.

Cytuj
Nie wierzę w to, że media mogą być w pełni obiektywne, ale TVN (przede wszystkim 24) sprawia najlepsze wrażenie pod tym względem.
Czy jest ktoś, kto może być obiektywny? Dla mnie i TVN i Polssad i TVP są tyle samo warte. Wszędzie gdzie są duże pieniądze i władza - tam będą przekręty i manipulacje. Gdybym miał taką potęgę, jak stacja telewizyjna o dużej oglądalności, sam bym ją wykorzystał do wzbogacania się, poprzez promowanie tych co chcą mi zapłacić. Dajcie mi telewizję, a będę miał władzę - jak mówił ongiś, wspomniany już wyżej, dr Goebbels.