Autor Wątek: Kingdom Hearts  (Przeczytany 26576 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« dnia: Października 03, 2005, 06:51:02 pm »
Po głębokiej analiziw zawartości 4um doszliśmy z wizardem do wniosku, ze poza tematem o KH: CoM nie ma tu nic więcej o Kingdom Hearts. No wiec doszliśmy do wniosku, ze zasadniczo trzaba założytć nowy temat, bo tu już sporo osób miało okazję zapoznać się z wersją na ps2.
No więc czekam na opinie szanownych użytkowników, co myślą na temat części pierwszej i jakie wiążą nadzieje z częścią drugą.

PS
Jeden z powodów, dla których uwielbiam KH:
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #1 dnia: Października 03, 2005, 07:21:08 pm »
Kingdom Hearts uważam za wielki sukces Kwadratowych. Może jest trcohę cukierkowe przez postacie Disneya, ale doskonały system i wspaniała fabuła wzieły górę. Polecam każdemu fanom RPG, nie ważne co o KH myśli, by sprubował sam.

mam duże nadzieje na drugą część. CoM tylko podsyciło ciekawość. Obecność Aurona w dwójce na pewno nie zawiedzie. Na pewno będzie się działo, gdy Sora stanie przeciw tajemniczej Organizacji.
I'm in Space!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #2 dnia: Października 11, 2005, 11:14:18 pm »
Heheh... Patrzajta ludzie, co nam się szykuje w KH2





Fajne te skriny, nie ma co. Odnośnie autentyczności to przypuszczam że są prawdziwe, chociaż niewykluczone, ze ktoś sobie zrobił dowcip.... Chociaż pewnie zajebiście by się chodziło Sorą po Karaibach...... Ciekawe jakich heartlessów by się tam tłukło hehe
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #3 dnia: Października 11, 2005, 11:24:57 pm »
To jest raczej potwierdzone, tak samo jak stare bajki z Myszką Miki.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #4 dnia: Października 11, 2005, 11:29:38 pm »
Rzeczywiście... zapomniałem o starych wersjach kreskówek disneya.... Tam Sora też wygląda przezajeboiście hehehe... i do tego wsyzstko utzrymane jest w tonacji czarnobiałej.... Coraz bardziej zaczynam utwierdzać się w przekonniu, ze KH2 będzie trochę przekombinowane.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #5 dnia: Października 12, 2005, 09:28:11 am »
potwierdzone swiaty to (podam nazwy filmow)

- zamek disneya (palac myszki miki z 1 KH)
- parowiec willy
- hercules
- aladdin
- mala syrenka
- piraci z karaibow
- mulan


- reszta to tajemnica albo zapomniałem :)



- jak widac sporo wraca... miejmy nadzieje ze jednak w nieco odswiezonej formie  i nie poczujemy zbytniego dejavu
See you, Space Cowboy!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #6 dnia: Października 12, 2005, 09:50:50 am »
zapomniałeś

"Piękna i Bestia"

z Hercules, Aladdin i Mała Syrenka (pierwsze słysze o niej) to raczej powinni zrobić jakąś nową fabułę do danego świata, by nie zrobić jak w CoM, czyli lekko poprawione, by pasowało do tematu. I chyba wyjaśnią co to jest to Twilight Town, które pojawiło się w CoM.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2005, 09:51:34 am wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #7 dnia: Października 12, 2005, 06:06:57 pm »
Cytuj
  I chyba wyjaśnią co to jest to Twilight Town, które pojawiło się w CoM.
Po co mają wyjaśniać? Najpewnie Twilight Town będzie jednym ze światów, w których będzie toczyła się akcja gry
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Lord Gumiś

  • Soldier
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
    • http://
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #8 dnia: Października 20, 2005, 11:05:45 pm »
Wszystko ładnie to wygląda, ale gra ma jeden wielki minus.

Granie na jeden raz…
 

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #9 dnia: Października 21, 2005, 09:28:14 am »
czemu granie na jeden raz?  

kingdom hearts miał wiele rzeczy do zrobienia, których nie trzeba było robić przechodząc grę.  Pierwszą część skończyłem 3 razy (ostatni raz z wszystkimi sekretami)

dodatkowy atut nad seriami takimi jak ff to zrecznosciowe walki - zawsze moga wygladac inaczej i dlatego ludzie wracaja do takich gier.  
See you, Space Cowboy!

Offline Lord Gumiś

  • Soldier
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
    • http://
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #10 dnia: Października 22, 2005, 12:01:23 am »
Wszystko zrobiłem za pierwszym podejściem i osobiście nie chciało mi się wracać do tej gry, bo nie ma, do czego. Ale to jest moja własna opinia, być może głupia i się mylę. Cóż poczekamy i zobaczymy, co da nam druga odsłona...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 07, 2005, 11:56:42 pm »
Cholera.... doszedłem do takiego momentu w KH, w którym w każdym jRPG mi się odechciewa grać... już mam możliwość udania się na ostaniego bossa, ale kurcze mam teraz sobie level nabić... ehh.. a właśnie.. ta parodia Ruby Weapon w Agrabah i to to takie czarne brzydkie z Neverlandu, to rozumiem, że są dodatkowi boss'owie tak? Temu pierwszemu to ze 2 paski HP zdjąłem, ale tego czarnego paskudztwa nawet nie wiem jak ruszyć... nie lubie walczyć w trzech płaszczyznach..

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 08, 2005, 11:58:35 am »
Ten koleś na pustyni akurat nie jest taki trudny..... No dobra, jest trudny.... Osobiście, kiedy przechodziłem grę poraz pierwszy, zabiłem go na 89 levelu, ale za drugim przejściem gry, kiedy już się ma na niego sposób, to koleś wcale taki trudny nie jest.
A "to czane brzydkie" też jest prościutkie, bo wystarczy od czasu do czasu rzucać stop na zegar i nawalać kolesia z magii......
Zresztą, Tant, jak chcesz zobaczyć trudnego bossa, to spróbuj się z Sephirothem.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 08, 2005, 01:37:14 pm »
ja radze najpierw zalatwic koncowego bossa ...a potem zaladowac sejwa i walczyc z ukytymi...inaczej bedziesz tak przypakowany ze koncowego bossa nie zauwazysz i nie poczujesz satysfakcji... a on i tak specjalnie trudny nie jest
See you, Space Cowboy!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 08, 2005, 03:27:38 pm »
Cytuj
to spróbuj się z Sephirothem.....

Sephiroth? A gdzie niby...... o jasny gwint?! To TAM jest Sephiroth... a ja się zastanawiałem dlaczego tam się maksymalna ilość gwiazdek pojawiła... będę się musiał spróbować z draniem... ale wpierw się będę musiał przypakować... gdzie najlepiej level nabijać? W Hollow Bastion, czy w Colloseum?
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2005, 03:28:18 pm wysłana przez Tantalus »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 08, 2005, 06:45:48 pm »
W Colosium jest Blue Mushroom, a on jak się go umie podbijać zostawia koło 5000 exp. Oczywiście trzeba Być nieźle wprawionym, żeby tyle za niego uzyskać. Ale poza grzybkiem, to nie polecam treningu w colosium, bo tam przeciwnicy przedmiotów nie zostawiają.
Moim zdaniem najlepsze miejsce do treningu to Hollow Bastion i trzecia część Traverse Town..... Oczywiście możesz też iść do ostatniego świau, bo tam jest kilka plansz z przeciwnikami przed ostatnim bossem.
Acha.... i odwiedzaj częscto ten sklepik u moggle'i, to synteza przedmiotów to fantastyczna sprawa

That was a public service announcement, brought to you by wizard

zapomniałeś jednego wyrazu - Spinacz do papieru z MS Worda
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2005, 08:27:31 pm wysłana przez Tantalus »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 31, 2006, 06:11:08 pm »
Ile czasu zajelo wam przejscie Kingdom Hearts? Bo nie wiem czy sie za nia nie zabierac... jelsi jest stosunkowo krotka to wchodze w nia od razu, a jak dluga to troche poczekam.
Kingdom Hearts 2 bedzie kopal dupe nieprzecietnie a zniam w niego zagram musze pierw ofkoz jedynke zaliczyc.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 31, 2006, 06:38:19 pm »
Kumpel się chwalił, że w 20h cały wątek fabularny skończył i już mógł iść ostatniego bossa tłuc.. mi to zajęło troche dłużej.. jakieś 50h, ale się bawiłem dużo, a i tak jeszcze ostatniego bossa nie położyłem, bo wcześniej chcę pokonać Sephiroth'a, brzydala z Neverland'u i Ruby Weapon z Agrabah...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 31, 2006, 07:16:57 pm »
Tak jak mówi Tant, grę można skończyć w 20 h... no może 30, żeby trochę leveli ponabijać. Jeśli chce się zdobyć wszystko co jest do zdobyycia i generalnie przejść grę na 100% to trzeba jakieś 100h na to poświęcić.....
Tant - Seph jest fachowy i raczej nie polecam do niego podchodzić, jeśli nie masz przynajmniej 75 lv....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Kingdom Hearts
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 04, 2006, 01:24:07 am »
Nooooł!!!!!111
Sanctuary (czyli "angielskie" Passion, Utady Hikaru) brzmi o wiele gorzej niz oryginal japonski...Czyli ze intro bedziemy juz mieli gorsze niz japonce ;] No ale kto wie moze sie bedzie dalo przyzwyczaic bo podczas poczatkowego przesluchiwania wydaje sie jakby ta piosenka kompletnie nie pasowala pod angielski jezyk... Hikki ktora po angielsku spiewa bardzo dobrze tutaj jakos tak jest bardzo, bardzo lipnie rozumiana... ogolnie jakos melodia wydaje mi sie nie pasuje pod english.. moze to bezsensowne ale taki mom wrazenie, slowa sa zbyt "scisniete" -cokolwiek mam przez to na mysli nie potrafie tego wytlumaczyc ;]

Anyway przeszedl w 20 h? Ja po 10 godzinach dopiero znalazlem pierwsza fachowe jakies przejscie... znaczy sie swiat Tarzana skonczyłem ;D


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?