Autor Wątek: Co was poruszyło?  (Przeczytany 18155 razy)

Offline Necron

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
    • http://
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 17, 2005, 12:36:06 pm »
mnie najbardziej wzruszyła śmierć Aeris...ale przejażdżka kolejką też,zwłaszcza,że już wcześniej wiedziałem o śmierci Aeris,i zdawałem sobie sprawę,że to już prawie końcówka przebywania z nią... :( I jeszcze ten txt Aeris w Temple oh the Ancients("one day we will look at this harsh times and laugh."),co nigdy sie nie spełniło...Może to trochę chore i nie na temat,ale po śmierci Aeris jedynym moim celem było odnalezienie Sephirotha i wymierzenie mu sprawiedliwości...los Planety przestał mnie już właściwie obchodzić...Oby w AC "kwadratowi" poprawili swoje błędy...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 29, 2005, 10:31:20 pm »
Bez wątpienia jak większość śmierć Aerith...podczas tej sceny płakałem i płaczę jak dziecko...ten stan u mnie potęguje muzyka....Co do przejażdżki też jest wzruszająca, szczególnie gdy wie co będzie z Aerith. Wzruszyła mnie jeszcze jedna scena, mianowicienagrania z Icicle Village..zapisy rodziców Aerith..

Offline Ignatius Fireblade

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Ten, który bywa
    • Zobacz profil
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 31, 2006, 05:47:32 pm »
Ja zagłosowałem na scenę obietnicy o powrocie... Wiecei czemu? Bo sam taką kiedyś złożyłem mojej Pani... Bezwiednie. Dopiero gdy później ponownie odpaliłem "ósemkę" dotarło to do mnie i... Siedziałem z rozdziawioną gębą. Bo zrozumiałem co powodowało Squallem i Rinoą. To jest mój ulubiony moment i za każdym razem, gdy go oglądam, przypominam sobie tamten moment.

Nazwijcie mnie dziwakiem, ale mnie nie porusza aż tak scena śmierci Aeris... To prawda, jest wzruszająca, ale nie nazwałbym jej kultową dla mnie... Cóż są gusta i guściki ;P
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya

Offline Miyone

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
    • http://
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 16, 2006, 12:44:16 pm »
Chociaż w sondzie wybrałam śmierć Aeris, za najbardziej wzruszający moment uważam filmik kończący FFVII. Gdy Cloud widzi dłoń Aeris, a poźniej mówi "I think I can meet her... there." Strasznie mnie to rozczula ;( W ogóle Aeris i Cloud, i to co ich łączy jakoś na mnie działa. Nawet gdy oglądam zakończenie Kingdom Hearts, zawsze ryczę jak bóbr, widząc ich spotkanie.

Offline Grabarz

  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://eltarion.deviantart.com/
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 11, 2006, 05:38:56 pm »
Zgadzam się z przedmówczynią, również wybrałem śmierć Aeris. To filmik kończący i "I think I can meet her... there." też rusza. Tak na marginesie powiem że śmierć Aeris jak jeszcze grałem na PSX to było jakieś 7 albo 8 lat temu to w scence śmierci Aeris aż łza kręciła się w oku. ;(  

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 11, 2006, 07:28:46 pm »
Czy tylko mnie tutaj poruszyło jak Squall uratował Rinoę z Estar Sorceress Memorial?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 11, 2006, 08:54:52 pm »
nie Tylko ;) grając w ff8 było kilka takich rozczulających momentów. bardzo mi się podoba gdy na filmiku końcowym Laguna odwiedza grób ukochanej...

fakt faktem, dla wielu graczy i tak momenten najbardziej poruszającym jest smierć Aeris...  
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 11, 2006, 10:02:20 pm »
moim zdaniem śmierć Aeris byłaby motywem poruszającym, gdyby mie fakt że:
 - grafika przedstawiająca tą scenę nie jest jak na te czasy specjalnie dobra
 - śmierć Aeris imo była zupełnie bezsensowna i że tak powiem wciśnięta na siłę.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 12, 2006, 10:47:22 am »
Teraz jak już sobie zagrałam w wymienione finale i mam jakieś porównanie to jednak taką sceną,która mnie wzruszyła,a nie ma jej wymienionej to była kwestia kiedy to Cloud z Tifą siedzieli na tej wyspie...oprócz tego jeszcze ciekawą dla mnie był motyw z kolejką^^.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 01, 2006, 08:39:31 pm »
Cytuj
śmierć Aeris byłaby motywem poruszającym, gdyby mie fakt że:
- grafika przedstawiająca tą scenę nie jest jak na te czasy specjalnie dobra
Też tak uważam... gdyby dodali by do tej sceny więcej dramatyzmu, to byłaby chyba jedna z najbardziej smutnych scen.
Generalnie nie płakałam przy żadnej ze scen, jednak jest trochę żal kiedy się na którąś patrzy.
Wiecie, zauważyłam, że we "wzruszających momentach" muzyka odgrywa kluczową rolę, bo to ona oddaje nastrój sytuacji.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 01, 2006, 09:04:25 pm »
Intro FFVIII bylo po prostu swietn, co stwierdzam mimo swojej niecheci do Rinoi :)
Smierc Aeris az tak mnie nie poruszyla...byla dpbra, smutna blablabla ale nawet nie zachcialo mi sie plakac...co innego przy GENIALNYM zakonczeniu FFX, ale to inny dzial ;]

Offline mateo

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 17, 2006, 10:42:31 pm »
zdecydowanie smierc Aeris.

przejażdżka gondolą jedynie w wydaniu z Aeris była wzruszająca.


a tak na ogół to ja mało się wzruszam :P

Offline Zgredzik

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 26, 2006, 11:27:40 am »
Ehh no pewnie że smierc Aeris jak pierwszy raz to zobaczyłem to o mało się niepopłakałem   ;(  

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 30, 2006, 03:55:06 pm »
Głupio mówić, ale ja się raczej cieszyłam jak Aeris została zamordowana przez Sepha. I ten jeszcze miał wtedy taką fajną minę... Racja, dla wielu jest to baaaardzo wzruszający moment, ale mnie kwiaciarka raczej denerwowałam i nie darzyłam jej sympatią.

Offline hoopek

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #54 dnia: Września 17, 2006, 09:23:27 pm »
Najbardziej wzruszające są trzy momenty:
gdy Aeris ginie z rąk Sephirotha
i gdy Cith Sith się poświęca. Mimo iż nie jest on prawdziwy to nigdy nie zapomnę jak mówi, że żaden który przyjdzie po nim nie będzie nigdy czuł tego co on w tej chwili. No i jeszcze gdy Zack gini z rąk ShinRy, tutaj na serio się wzruszyłem:(
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2006, 09:24:00 pm wysłana przez hoopek »

Offline Cloud_Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #55 dnia: Września 19, 2006, 05:14:29 pm »
Mnie takrze (jak więkrzość) wzruszła śmierć Aeris z rąk sephirotha ;( ale później Cloud się odegrał.Biedna Aeris. :(

Cytuj
Głupio mówić, ale ja się raczej cieszyłam jak Aeris została zamordowana przez Sepha. I ten jeszcze miał wtedy taką fajną minę... Racja, dla wielu jest to baaaardzo wzruszający moment, ale mnie kwiaciarka raczej denerwowałam i nie darzyłam jej sympatią.

masz racje ale ja ją przynajmniej trochę lubiłem (wole Tife) ale Yuna z X jest leprza.

 edytuj posty maciej - Musiol
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2006, 05:26:17 pm wysłana przez Musiolik »
Samochody


Witam wszystkich przybyłem z Nibelhim i szukam tajemnic związanych z mojej przeszłości.Moją misją jest zabicie Sephirota.



I am son Jenowa.

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #56 dnia: Września 19, 2006, 05:27:20 pm »
Cytuj
Yuna z X jest leprza.
Wiesz... chyba jednak polubię Aeris.
Coraz częściej myślałam nad tym tematem i doszłam do wniosku, że wzruszyłam się przy rozmowie Squall'a i Rinoi na Ragnaroku, gdy siedzieli za sterami.
 
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2006, 05:39:14 pm wysłana przez Tamiko »

Offline Gaia

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #57 dnia: Września 23, 2006, 09:52:34 pm »
Mnie żadna z wyżej wymienionych w ankiecie pozycji tak nie wzruszyła co końcówka FF7! Po outrze zaczynajace sie napisy i muzyka i klimat wogole.. taki zal, ze to sie juz konczy a wlasciwie skonczylo..  ;(

P.S. Błagam niech nie zwalą tego Crisis Core: FF7 na PSP!  :(  
"Aeris is gone. Aeris will no longer talk,
no longer laugh, cry...or get angry...
What about us...what are WE supposed to do?
What about my pain?
My fingers are tingling. My mouth is dry.
My eyes are burning!"

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #58 dnia: Września 24, 2006, 10:03:38 pm »
Mnie wzrószyła częściowo śmierć Aeris. Ale zapomniano tu o ffx.
Ta część najbardziej utkwiła mi w pamięci. A koniec wzruszył mnie na zabój. ;(  
J-rock is the best!

Offline Yoruno

  • Soldier
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • http://www.ffblogs.blog.onet.pl
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #59 dnia: Września 29, 2006, 09:24:35 pm »
Intro do FF8 jest poprostu boskie.Jest bardzo fajne do oglądania.Pozdro dla wszystkich .
What the...??



I'm ninja.I love genjutsu.It's cool.