Autor Wątek: Rekrutacja  (Przeczytany 10658 razy)

MarvelliX

  • Gość
Rekrutacja
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 17, 2004, 10:02:10 pm »
Właśnie sssię dowiedziałem że Zell nie jessst już w klanie.  <_<
Niech ktoś mnie zrobi Asssistantem bo tylu polaków mi sssie przewineło przez palce  :(  

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 17, 2004, 10:15:02 pm »
Marvell chyba juz ci sie nie oplaca byc zastepco jak zostalo tylko kilka dni darmowego grania wiec po co bedziesz rekrytowal nowe osoby ??  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

MarvelliX

  • Gość
Rekrutacja
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 17, 2004, 10:43:25 pm »
Dla zabawy :)  zrobie wielki klan i awansssujemy w ssskali ogólnej na wyzszy  B)  ssspróbujemy zebrac jak najwięcej ludzi w jedno miejsssce i do Kolonii 20 chopa  :D  z jednego klanu ;)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 17, 2004, 11:12:54 pm »
nom nie jestem z braku czasu ale i tak skoro koniec beta-testow to po co grac...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 18, 2004, 01:56:02 pm »
no wlasnie i ztego powodu rowniez ja zrezygnowalem z KO. Bo to koniec dla mnie moze ktos ze Squarezone moze placic ja niestety nie...

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Rekrutacja
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 18, 2004, 10:36:04 pm »
To i ja niedługo zacznę grać w Priston Tale, jak tylko KO skończy się :D
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

MarvelliX

  • Gość
Rekrutacja
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 18, 2004, 11:04:53 pm »
No to czekamy :) Może gra nie jest tak bardzo rozbudowana jak KO ale jeszcze jessst w obróbce ;)
Ja juz zacząłem grać w PT żeby nie musssieć później nadrabiać.

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Rekrutacja
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 06, 2004, 03:10:03 pm »
Dobra a ja mam pytanie ... gracie jeszcze na servie Cypher1 ? bo nawet jesli to czy wy cos placicie za to bo mi pisze innifufscent points to play i grac nie moge , no chyba ze na trialowym servie...  


Cooool ^.~

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 06, 2004, 03:20:02 pm »
diez1 i diez2 to darmowe servery
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Rekrutacja
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 06, 2004, 06:06:56 pm »
Cypher był w dawnej wersssji gry, w tej której teraz gramy jessst tylko Ares i Diez

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Rekrutacja
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 06, 2004, 06:26:30 pm »
Otóż Rikku, ściągnołeś grę ze strony www.knight-online.com.my na tej stronie gra jest już płatna, ale można korzystać z bezpłatnego guide na stronie :) . Natomiast gra na stronie www.KnightOnlineWorld.com nie jest jeszcze płatna bo jest to OPEN BETA i długo nią pozostanie jeżeli serwery mają być tak lagowe i do tego newsy sprzed dwóch miesięcy. A serwery DIEZ i ARES są z wersji open beta, więc obydwa są bezpłatne, tylko że my gramy na serwerze DIEZ. DIEZ 1 i DIEZ 2 to dwa serwery połączone routerem, więc jak założy się postać na jednym, to można grać na drugim.
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2004, 06:27:01 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline alex_1989

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://www.kowal.webkonto.us/
Rekrutacja
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 07, 2004, 11:22:27 am »
Mam taki problem ale chociaż nie wiem czy to problem
Wbijam się w KO i wpisuje usera i hasło i do wyboru mam tylko serwery
Diez1, Diez2,Ares1,Ares2 i nic więcej ii czemu nie wyświetla mi się serwer CYPHER1??
Po co sygnatura po prostu link
www.kowal.webkonto.us


Knight Online
user: alexpoland
JOB: Besserker
Rasa: ArchTuarek
Serwer: DIEZ1 czasem DIEZ2
Level: 30
Kasiorki mam: niedużo
Klan : Zakon_switu

druki char:
name: alexpoland_2
JOB: Hunter
:Rasa: Tuarek
Kasiory: 21K
Klan: nikt mnie nie chce

MarvelliX

  • Gość
Rekrutacja
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 07, 2004, 01:57:59 pm »
Patrz 3 posssty wyżej... ten nad twoim też wiele tłumaczy -_-

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 07, 2004, 02:21:16 pm »
ej czemu skro SZ to mail byc SZowski klan ma 1/2 usreow nie znana?

Offline Drops_pl

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 01, 2004, 11:46:03 am »
Sory gram już 5 dzień w ko (24 lvl) i zastanawiam się nad wstąpieniem do klanu ale mam pewne pytanie : co trzeba robić kiedy przystapi sie do klanu i co daje to że jestem w kalnie ??

MarvelliX

  • Gość
Rekrutacja
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 01, 2004, 12:15:51 pm »
W sssumie nasz klan sie skórczył po ossstatnich cięciach budżetowych.. ale mozna przyjąć nowych :P
Cytuj
co trzeba robić kiedy przystapi sie do klanu
Grać :F

Cytuj
i co daje to że jestem w kalnie
Jeśli komuśśś nie sssa poczebne jakieśśś przedmioty to najpierw pyta ty ktośśś i nie poczebuje a dopiero sssprzedaje :P niessstety dotyczy to wszyssstkich ;)
mozesz też rozmawiać przez chat z nami i przyłączyc się do członka klanu bez probleów z różnicą leveli :P

Offline Yourself

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
Rekrutacja
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:24:59 pm »
ja już myślałem, że klan w KO sie całkiem rozleciał, a tu prosze  :grin: Ja bede grał w KO jeszcze dłuuuugo  :grin:  a dropsa podciągne przez 2 dni na 50 lvl  :grin:

DROPS CZEKAM NA CIEBIE  :D  
[glow=blue]Gra: Knight Online
Server: Diez I, Diez II
Nick: Yourself
Rasa: El Morad
Profesja: Glacier - Lightning Mage
Poziom: 57 (bo jeden serwer padł i są LAGI, nie bede expił)
Klan: Maleficus
Bron: Lobo staff +6 (własnej roboty)
Earring: Mage earing (unique wart 40M)[/glow]