Autor Wątek: Ulubiony bohater Chrono Cross  (Przeczytany 12839 razy)

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 18, 2005, 09:39:53 am »
no to jeszcze inaczej:] 1st: Grobyc 2nd: ... 3th: Kid(za skape wdzianko  :grin: )
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 18, 2005, 04:26:22 pm »
Sonde zedytowałem, zamiast "Mojo" pojawił się "Inny bohater"
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2005, 04:26:44 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 02, 2006, 03:28:59 pm »
No więc tak - na samym początku nim Serdż przemienil się w Lynxa, to:
 Serdz, Kid i Glenn. Potem po przemianie najpierw Lynx, Norris i Radius, a potem Lynx, Karsh i Fargo :P no a na koniec i tak powróciłem do Serdza, Kid i Glenna :F w sumie wolałem Serdza jako Lynxa...sam nie wiem czemu - fajniejsze ataki miał :P ja kce Lynxa do drużyny ;( koniec wygłupów - ulubione postacie: wyżej wymienione :P plus Viper, Gobyrc i Leah
Kame Hame Ha

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 01, 2006, 11:54:27 pm »
A wiĘc> zagłosowałam na Harle, ale poza nią lubię jeszcze Guile'a (tylko jęsli chodzi o jego czary i strój :P ) no i Kid tradycyjnie. Kid to postać nietypowa. Odbiega od typowych dla Squaresoftu wzorców osobowych przypadających dla głównego bohatera płci żeńskiej. Kid na pewno nie jest cicha i niewinna. Spodobało mi się to. Mimo złych wspomnień pewnie stąpa po ziemi, nie poddaje się <postać o której możnaby pisac całe wypracowania '' A dlaczego Harle <bo jak już można zauważyć lubię postacie nietypowe i tajemnicze; Harle też ma ciekawą osobowość i nie wiadomo kim jest tak na prawdę :P Jeśli natomiast chodzi o względy techniczne(ubiór, magia, waleczność itede) to lubię też Gulie'a, LEAH i KARSHA (odzywa się sentyment> zawsze od kiedy to tylko możliwe poruszam się składem Serge, Leah, Karsh, a zmieniam ich tylko kiedy potrzebne są do różnych kwestii inne określone postaci <dlatego też nigdy nie mogę przeczytać tekstów które wypowiadają inne postaci po zakończeniu walki z Lavosem, ale to szczegół '' ) oprócz nich lubię Fargo, Glenna (ciągle względy techniczne) i oraz Pip'a i Draggy'ego (tylko dlatego że są uroczy). Natomiast kompletną klapą jest Janice (jej strój nie jest ciekawy tylko beznadziejny... '' uszy...) i Funguy (po co mi ten gość w ogóle?! No dobra zrekrutuję go, ale nigdy nie włączam do drużyny...), no i Korcha (<prosty chłopek z pampersem zamiast normalnego ubioru! Wstydziłabym się z nim pokazać tam jako Serge....) Wiecie, muszę przyznać, że lubię Sprigg za to, że zamienia się w Lagoona (tak to się nazywało to niebieskie? prawie zapomniałam!) ale to jest fajny stówr zawsze mi się podobał <ma silne czary. :D

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 02, 2006, 12:13:46 am »
Cytuj
Kid to postać nietypowa. Odbiega od typowych dla Squaresoftu wzorców osobowych przypadających dla głównego bohatera płci żeńskiej. Kid na pewno nie jest cicha i niewinna. Spodobało mi się to. Mimo złych wspomnień pewnie stąpa po ziemi, nie poddaje się <postać o której możnaby pisac całe wypracowania lza.gif

<łza mi się kręci w oku> Dokładnie! <wypracowanie - chlip...>

Cytuj
Harle też ma ciekawą osobowość i nie wiadomo kim jest tak na prawdę

<uśmiecha się niewinnie choć szalenie>
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=485&st=0

 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 02, 2006, 09:07:44 am »
Cytuj
<dlatego też nigdy nie mogę przeczytać tekstów które wypowiadają inne postaci po zakończeniu walki z Lavosem, ale to szczegół lza.gif )
Ja sprawdzałem kwestie wszystkich członków po tej walce, walczyłem z Lavosem tyle razy aby zobaczyc co kazdy mówi i tylko nie widzalem nigdy co Harle mowi... bo nigdy nie udalo mi sie zrekrutowac jej na stale. Nawet pomimo cztero krotnego przejscia gry i wcielenia wszystkich opstaci do druzyny. Nie wiem czemu...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 02, 2006, 11:47:43 am »
Cytuj
Ja sprawdzałem kwestie wszystkich członków po tej walce
A macie może tu jakiegoś topica, w którym napisane są te kwsetie? Na stronie tego chyba nie ma... right? Gips, jak masz zapisane te kwestie to napisz mi proszę te kwestie (tutaj albo nawet w innym topicu). Bo ja ciekawa jestem, a przyzwyczajenie nie pozwala mi grać innym składem niż Serge-Leah-Karsh (<nawet jeśli mam wszystkie postaci [BTW> tesh nie zrekrutowałam Harle :/ )

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 02, 2006, 12:04:55 pm »
Ciepły postanowił poświęcić się dla Was. Używając mojego ukochanego Action Replay'a wpisałem kod na wszystkie postacie. Co się okazuje ? Innym sposobem nie da się Harle zdobyć po jej odejściu. Nie wypowiada ona także żadnej kwestii po końcowej walce zdobywając dobre zakończenie. Gra traktuje ją tak jakby jej wcale nie było.
Wniosek - "czity" na n-krotne przejście gry aby ją zdobyć to bulszit.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2006, 12:05:14 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 02, 2006, 04:07:19 pm »
Cytuj
Ciepły postanowił poświęcić się dla Was. Używając mojego ukochanego Action Replay'a wpisałem kod na wszystkie postacie. Co się okazuje ? Innym sposobem nie da się Harle zdobyć po jej odejściu. Nie wypowiada ona także żadnej kwestii po końcowej walce zdobywając dobre zakończenie. Gra traktuje ją tak jakby jej wcale nie było.
Wniosek - "czity" na n-krotne przejście gry aby ją zdobyć to bulszit.
Lypa w chu* ;/ Ja pamietam ze to spisywalem jesczze z takiej eleganckiej strony poswieconej jedynie Chrono Crossowi wtedy jeszcze nie mialem neta i z kafejki spisywalem. i myslalem ze to byl oficial site... bo to bylo cos Chrono Cross.com ale stroki juz nie ma.
No ale z drugiej strony to dobrze, moge z czystym sumieniem stwierdzic ze w CC zrbilem wszysciutko co sie dalo lacznie z owteiraniem kazdej skrzyneczki ;]
A jako ze sejwy mi sie skasowaly to pewnie nigdy juz w te piekna gre tak na maxa grac nie bede wiec dobrze ze nie ma ona juz przedemna zadnych tajemnic ;]

Anouk nie mam niestety nigdzie zapisanych tych kwestii ofkoz ;] A ze gralem kilka lat temu to w sumie nie pamietam co mowili, azdy mniej wiecej ze wraca do swoich obowiazkow and so and so chyba. A stronki tez nie znam niestety zadnej. Jak masz sejva to walcz z Lavosem bo w New Game plus to zaden probvlem przeca ^-~


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 15, 2006, 09:21:28 am »
Ja zdobyłem Harle bez Action Replaya. Wystarczy zostawić sobie save na karcie, zanim Harle opuszcza drużyne. Potem przywołać ją tak jak inne postacie.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 15, 2006, 11:45:43 am »
Yeah, right...mam 3 save'y z czego 2 mają Harle w drużynie, a trzeci jest po przywoływaniu wszystkich i jakoś jej nie zdobyłem. Zresztą gdyby się dało to Square nie było by takie koślawe, żeby nie dać jej żadnej końcowej kwestii.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 16, 2006, 11:55:34 am »
To że Harle można odkryć bez Action Replaya jestem pewien na 100%(po co miałbym kłamać?).  Zrobiłem to jednak tylko na PSX posiadając jeden save z nią na karcie pamięci. Co do jej końcowej kwesti to nic nie wiem, bo wtedy nie odkryłem jeszcze tego zakończenia. Pamiętam tylko że wygłaszała dodatkowy dialog po walce z Fate w Chronopolis.W tej chwili posiadając PS2 nie przechodziłem gry ponownie na New Game+( nie mogę jeszcze raz rozpocząć gry z 1 płyty z powodu typu mojej przeróbki). Nie mogę podać więc dokładnego sposobu na ponowne przyłączenie bohaterki. Gdy jednak uda mi się znowu odkryć Harle to napiszę o tym na forum podając szczegółwe instrukcje.Jeśli dalej nie będziesz mi wierzył to whatever...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #32 dnia: Września 09, 2006, 02:59:44 am »
Nie sądzicie że zboczyliście odrobinę za daleko od tematu ?  ;)

Dla mnie najlepszą postacią jest Kid ( oryginalnie co ?  ;)  )
Zawsze lubiłem w niej jej zawziętość , upór , szaleństo , nierozważność , i jej słodki uśmiech ,zwłaszcza w filmiku gdzie stała na plaży i odwróciła się.   O_o   ;)
Gdy działa jej się jakaś krzywda bądź samej Kid było smutno to aż mi serce sciskało przed telewizorem.  ;( np. gdy Serge musiał odejść po tym jak uratował Kid z płonącego domu.

Na drugim miejscu trzyma się Lynx ale ten z kosą  ;) Jego broń jest świetna ! Podoba mi się na równi z Mastermune a pozatym jest troche przerażająca  ^^ Pamiętam jak z kumplami siadaliśmy godzinami za PSXem i delektowaliśmy sie każdą minutą gry  :lol:  a jak wpadliśmy na Lynxa pierwszy raz w Viper Manor i zobaczyliśmy jego kose  ke?
to powiedzieliśmy : No to mamy przesrane !  ;) Eh tego sidzenia przed PSXem nie można zapomnieć.
Jeśli chodzi o charakter to również uważam go za niezwykły.
Kiedy dowiedziałem się , że to zmieniony Wazuki to pierwsze co pomyślałem to: WHY!?
 ke? , Jak to sie mogło stać , że ojciec który tak kochał Serge'a ,że był w stanie poświecić swoje życie dla uratowania syna mógł zmienić się w taką bezduszną bestię która sprawiła wiele przykrości Serge'owi i jego przyjaciołom  ;(

Świetną postacią jest równierz Glenn. Dzielny, odważny, honorowy, rozważny, i mądry , czyli w skrócie wzorowy Rycerz przez duże R !

Równierz podoba mi się postać Zappy  :D pewnie przez wielu niedoceniana .
Podobała mi się w nim jego stanowczość i zapał ( czyżbym się powtarzał ?  ;) )
np. scena gdy wygania żołnierza Porre army ze swego zakładu .
Pozatym uwielbiam u niego jego chęć tworzenia (w tym przypadku wspaniałego oręża )i dążenia do robienia coraz to doskonalszych żeczy (np. z Rainbow Shell). Stworzenie czegoś dobrego musi być niesamowitym uczuciem ( chodzi mi o Tworzenie samo w sobie), zwłaszcza gdy tworzy coś co może zmienić losy świata tudzież go ocalić (w odpowiednich rękach oczywiście) !   :w00t:
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2006, 04:07:04 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 18, 2006, 12:08:01 pm »
Najlepszy jest Glenn (nie mowie tego bo lubie pana GLenna z SZ ) fajnie wygląda :wub: a dalej to tak samo jak G-1
Cytuj
Świetną postacią jest równierz Glenn. Dzielny, odważny, honorowy, rozważny, i mądry , czyli w skrócie wzorowy Rycerz przez duże R !

 

Offline Rbi_Traceur

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Uwielbiam grac w tego typu gry:)
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 02, 2007, 04:28:49 pm »
Ja wybrałem Glenna ,ponieważ przypomina mi on mojego brata ciotecznego Oskara. Oni są tak bardzo do siebie podobni że nawet Glenna imie zmieniłem na Oskar.
Uwielbiam Grac w tego typu gry:)

Offline FutureFargo

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Accacia Dragon
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 20, 2007, 12:58:54 pm »
Jeśli była by taka możliwość,to wiadomo kogo bym wybrał:p.Z innych postaci,lubie:glenn'a-za historie,brata:p,siłe,2einlanzery,lubie też Grobyca-super wygląd i super walczy:)do tego kombosy wyglądają świetnie w jego wykonaniu,no i jeszcze nie zapomne o Irence,moja ulubiona babka(Orlha też fajna

Nielubie:Kid:lol nie wiem co wy w niej widzice...wogóle nie mam do niej sentymentu,nawet mogę powiedzieć,że jest ciut głupia w moim mniemaniu(sry jak komuś pojechałem na psychice:p)nie lubie też Serge'a:głupio troche,że jako ggłówny char nic nie mówi,ale mto ujdzie,najbardziej nie lubie jak walczy,nie wiem z jakiego powodu:p
I am the fallen angel, pure, blessed power.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 20, 2007, 01:03:18 pm »
Nielubie:Kid:lol nie wiem co wy w niej widzice...wogóle nie mam do niej sentymentu,nawet mogę powiedzieć,że jest ciut głupia w moim mniemaniu(sry jak komuś pojechałem na psychice:p)nie lubie też Serge'a:głupio troche,że jako ggłówny char nic nie mówi,ale mto ujdzie,najbardziej nie lubie jak walczy,nie wiem z jakiego powodu:p
Właśnie otworzyłeś Puszkę Pandory...Łap ! <rzuca Anti-Flame Shield> Przyda Ci się...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 20, 2007, 01:25:43 pm »
Nielubie:Kid:lol nie wiem co wy w niej widzice...wogóle nie mam do niej sentymentu,nawet mogę powiedzieć,że jest ciut głupia w moim mniemaniu(sry jak komuś pojechałem na psychice:p)nie lubie też Serge'a:głupio troche,że jako ggłówny char nic nie mówi,ale mto ujdzie,najbardziej nie lubie jak walczy,nie wiem z jakiego powodu:p
Właśnie otworzyłeś Puszkę Pandory...Łap ! <rzuca Anti-Flame Shield> Przyda Ci się...
a ode mnie gigantyczne piwo ku odwadze ^^ też nie lubię tego dzieciaka, wolę tę drugą blondynę ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 20, 2007, 02:54:12 pm »
Cieszcie się dzieci, że tu nie ma qiaxa, ten to by wam pokazał teraz. Kid się może nie podobać, ale jest najciekawszą postacią w grze, nie rozumiem dlaczego miałaby być głupia.

Offline FutureFargo

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Accacia Dragon
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony bohater Chrono Cross
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 20, 2007, 06:40:24 pm »
Tantalus nie to,że głupia,głupiutka w wielu momentach,często mało poważna.Z tym,że historie ma ciekawą,ile zawiłych rzeczy przeszła w życiu,ale liczy się także to jaki udział bierze o obecnym stanie gry,a w owym nie bierze tak wielkiego,może i jest ładna,nie zaprzecze,chodź moim zdaniem są ładniejsze xD(to tylko moje zdanie:p)np:Orlha+to,że ona walczy z pewnością o wiele lepiej i efektywniej od Kid,ale to już nie sprawa całej fabuły,czy chociażby Riddel ew.Mikki.
Jeśli chodzi o jej udział i obecność w moim squadzie:nie miałem jej nigdy,tylko gdy musiałem.
To tyle. ;D
I am the fallen angel, pure, blessed power.