Autor Wątek: Najpiękniejsze przeżycie w CC  (Przeczytany 11148 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« dnia: Stycznia 16, 2004, 12:24:51 pm »
Robie w przeciągu krótkiego czasu drugi temat, ale nie mogę patrzeć jak dział o mojej ulubionej grze (CC) jest niemal pusty. Do rzeczy, w tym temacie chciałem spytać jaki moment podczas gry w CC był dla was najwspanialszy. Dodam, że osobiście najmilej było mi patrzeć jak wybucha (czy coś takiego) \"Dead Sea\" ponieważ NIENAWIDZE grać w tej lokacji :evil:                            

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 16, 2004, 03:17:59 pm »
hmmm dla mnie z filmikow - polaczenie sie smokow :D a co do calej gry: the best byla muzyczka w lokacji z tymi wlasnie smokami...u niektorych smokow na walce tez byla ale u niektorych to normalna... normalnie ta muzyczka mnie w trans wprowadzala :D jak sie to nazywa? :D aha i jeszcze jedno: fajne bylo jak sie spotkalo po raz pierwszy duchy crono marle i lucci i tego gostka w okularach nnie pamietam jak sie zwal :D                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 16, 2004, 04:12:23 pm »
gostek w okularkach to chyba Miguel, a tu też przyznaje że muzyka przy walce z Earth, Water i Sky dragons to WYPAS!!!!!!!!!!!                            

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 16, 2004, 05:40:36 pm »
Mnie najbardziej ucieszyły dwie rzeczy: po pierwsze skapowanie całej fabuły i połączenie jej z poprzedniczkami w jedną spójną całość, a dwa - skopanie Miguela  :twisted:  :twisted:  Żaden boss w grze nie napsół mi tyle krwi co on - nie żebym coś przeciw niemu miał, ale niech zdycha....                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline J-san

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 17, 2004, 12:37:17 am »
Ja traktuje CC jako najlepsza gre pod Sloncem. Zadne durne, tasiemcowe i schematyczne FF. Gdy gralem w CC czulem sie zajebiscie, a teraz gdy przypominam sobie ten czas to az mi sie wyjechac do Japonii i kupic wszystko co jest z moja najkochansza gra zwiazane. Dla mnie w CC nie liczy sie grafika, stawiam na grywalnosc i fabule, jednak wydaje mi sie ze czynnikiem powodujacym to ze gra jest taka ,a nie inna to muza. w zyciu nic mi sie tak nie podobalo i teraz piszac ten txt wlasniue slucham ost :). Uwazam, ze to przez muzyke kazda chwila z CC byla dla mnie wspaniala, a wszystkie zwroty akcji pamietam doskonale. I NIECH TO GUPIE SKŁER ZROBI WRESZCIE SEKŁEL!!GRRR                            
A-So-Ko

Offline Nekroskop

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 17, 2004, 10:42:42 am »
Skoro mowa o ulubionych momentach gry, to moim było chyba zamiana ciał Serg\'a i Lynxa. Uwielbiam grać jako Lynx (ahhh te jego specjale) i nawet wolałbym już się nie odmieniać :twisted: . Podobał mi się też koncert na statku Fargo, po którym trzeba było skopać tyłki niezłej ilości potworów. No i oczywiście spotkanie z Miguelem w połączeniu z tą melancholijną muzyką i pojawieniem się duchów Chrona, Marle i Luccy zrobiło na mnie mocne wrażenie.                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 17, 2004, 03:04:23 pm »
Tak muza przy akcji z Miguelem sprawiala ze w sercu mialem takie dziwne odczucia to byla wspaniala akcja, jeszcze pozniej wybuch dead sea i mamy wizualna orgie :D . Ale mi najbardziej jednak podobalo sie to gdy Kid na water dragon isle po tym jak uratowalismy \"wrozki\" (albo gdy za pomoca masamune weszlismy do jej snu juz nie pamietam przy jakiej akcji to bylo)  to Kid stracila przytomnosc i miala sen ze Serge ja uratowal z kryjowki radical dreamers ,pozniej Kid przy ognisku rozmawiala z nim i prosila aby ten nie odhodzil jednak Serge musial zniknac :cry: . Ta scena byla dla mnie wspaniala bylo mi bardzo zal naszej wspanialej Kid(dla mnie najlepszej postaci w histori gier) No i oczywiscie flmik z Kid ktora zostaje raniona nozem byl wspanialy (za pierwszym razemserce bilo mi tak mocno jak sergowi przed drzwiami tego pokoju)                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 17, 2004, 05:19:49 pm »
Cytuj
...Serge ja uratowal z kryjowki radical dreamers
On ją uratoiwał z płonącego sierocińca, a nie z kryjówki rd....                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 17, 2004, 08:04:03 pm »
uuuups :oops:. No tak przecierz Kid wtedy byla jeszcze mala dziewczynka w niebieskim sweterku. Sory Mortus przeszedlem ChronoCrossa 4 razy a mimo to nie zapamietalem takiej rzeczy, ach jak mi wstyd :oops: (jest tak jak mowilem jestes moim sensei :wink: ). A co do J-sana majac na mysli \"cos podobnego hodzi ci o Sekłel(sorki nie wiem jak sie pisze to slowo :(  znowu mi wstyd :oops: )? Moze CC nie sprzedalo sie za dobrze nie wiem, czesto jest tak ze gra jest wspanialym dzielem a mimo to nie zostaje komercyjnym hitem, a ze square ma teraz problemy finansowe to nie chca ryzykowac(stad moim zdaniem FFX-2, i FF Chronicles naGC ktore z wcale nie musialo miec w tytule FF ale to poprostu przyciaga klientow). Moze CC sie nie sprzedal,nie wiem bo dzielem wspanialym jest na pewno wiec pozostaje tylko sprawa odbioru przez nas graczy tej pozycji. Troche zamotalem ale chodzi mi oto ze jesli gracze nie qpili tej gry to znaczy ze poprostu nie oplaca sie robic czegos \"podobnego\"). Czy ktos wie moze jak sprzedal sie CC? A co do tematu to Caly Chrono Cross jest dla mnie pieknym przezyciem! I mam nadzieje ze dane mi jeszcze kiedys bedzie zagrac w cos rownie pieknego.Moze Chrono Break da rade pobic mojego faworyta(o ile kiedykolwiek sie ukaze-heh)                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 17, 2004, 08:09:17 pm »
Cytuj
uuuups :oops:. No tak przecierz Kid wtedy byla jeszcze mala dziewczynka w niebieskim sweterku. Sory Mortus przeszedlem ChronoCrossa 4 razy a mimo to nie zapamietalem takiej rzeczy, ach jak mi wstyd :oops: (jest tak jak mowilem jestes moim sensei :wink: ). A co do J-sana majac na mysli \"cos podobnego hodzi ci o Sekłel(sorki nie wiem jak sie pisze to slowo :(  znowu mi wstyd :oops: )? Moze CC nie sprzedalo sie za dobrze nie wiem, czesto jest tak ze gra jest wspanialym dzielem a mimo to nie zostaje komercyjnym hitem, a ze square ma teraz problemy finansowe to nie chca ryzykowac(stad moim zdaniem FFX-2, i FF Chronicles naGC ktore z wcale nie musialo miec w tytule FF ale to poprostu przyciaga klientow). Moze CC sie nie sprzedal,nie wiem bo dzielem wspanialym jest na pewno wiec pozostaje tylko sprawa odbioru przez nas graczy tej pozycji. Troche zamotalem ale chodzi mi oto ze jesli gracze nie qpili tej gry to znaczy ze poprostu nie oplaca sie robic czegos \"podobnego\"). Czy ktos wie moze jak sprzedal sie CC? A co do tematu to Caly Chrono Cross jest dla mnie pieknym przezyciem! I mam nadzieje ze dane mi jeszcze kiedys bedzie zagrac w cos rownie pieknego.Moze Chrono Break da rade pobic mojego faworyta(o ile kiedykolwiek sie ukaze-heh)

a moze po prostu square sie boi ze spieprzy serie chrono...                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 17, 2004, 10:20:52 pm »
hehe moze tez i tak byc :D . Ale wiesz swiatem zadzi kasa i napewno Square nie balaby sie wydawac czegos co mogloby jej dac jakiekolwiek dohody(nie oszukujmy sie oni takze jak kazda inna firma robia gry po to aby na nich zarabiac). Ale fakt jest faktem ze Chrono saga to nie FF i nie mozna stworzyc calkowicie odrebnej fabuly jak to ma miejsce zFF wiec fabula musi byc maxymalnie dopieszczona, pewnie dlatego Square sie nie spieszy z wydaniem seklela i chwala im za to bo lepiej poczekac i cieszyc sie ponownie setkami godzin wspanialej zabawy lub jak kto woli wspanialym przezyciem, bo tym wlasnie jest dla mnie CC, etapem mojego zycia ktorego nigdy nie zapomne grą ktora porwala moje serce i nie przestaje szokowac mnie do dzis(muzyka mi sie chyba nigdy nie znudzi-to zdecydowanie najlepszy element gry)                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 19, 2004, 06:20:41 pm »
Mnie także podobała się scena z Sergem i małą Kid(była bardzo wzruszająca :wink: ),koncert Nikkiego i Mikki równiesz mi się podobał.Jedną z ładniejszych scen była równiesz scena zaraz po tym jak Serge widzi śmierć Kid i ląduje w niebycie.
Ale najbardziej jednak podobał mi się filmik jak Serge odzyskuje swoje ciało :D (Hehehehe)                            

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 07, 2004, 04:49:50 pm »
Najlepsze przerzycie, Intro potem Rozwalenie T.D. samym sergem.... hociaż niewiem dlaczego to RPG pod względem walk jest banalnie proste.                            


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 12, 2004, 04:59:07 pm »
Cytuj
Najlepsze przerzycie, Intro potem Rozwalenie T.D. samym sergem.... hociaż niewiem dlaczego to RPG pod względem walk jest banalnie proste.
O TAK!! :devil:  Intro bylo Bossskie!! Jak poraz pierwszy widzialem to intro na GameOne od razu wiedzialem ze ta gre bede musial miec tylko poto aby ogladac je ile razy bede chcial...zreszta przy kazdym wlaczeniu gry ogladalem je... ale jak sie okazalo gra niebyla wartosciowa tylko ze wzgledu na intro, ta gra Jest dla mnie Jednym wielkim przezyciem i po dluzszym zastanowieniu nie moge stwierdzic najpiekniejszego przezycia poprostu: ChronoCross jest najpiekniejszym przezyciem... i szkoda ze kiedys ta fantastyczna historia sie konczy ;(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 12, 2004, 10:56:11 pm »
Najpiękniejszy moment w CC tak? No początek łącznie z intrem. (bo tylko tyle widziałem :P )A zwłassszcza intro bo jak je poraz pierwszy zobaczyłem to az mi dressszcze po ciele przessszły. ;)  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 13, 2004, 12:11:39 am »
Tak intro jest niezłe muzyczka wypaśna ale raz przeszedłem te gierkę i miałem dość... [jak zwykle herezja] nie potrawie strawić serii chrono i już, co nie przeszkadza, że podoba się ona innym ;) {i chwała bogu} :D
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2004, 12:12:07 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 14, 2004, 01:06:25 am »
mam dwa teakie momenty...intro i pierwsze zakonczenie gry :P

Cytuj
Nie rozumiem jak można nielubić CC, ale to twój gust a o tym się nie dyskutuje, ale to nie znaczy że nie będę bronił CC i intro rzeczywiście było boskie

ja tam do CC nic nie mam, wrecz przeciwnie...jednak gre ukonczylem gre 2 lub 3 razy, juz nie pamietam...wiecej mi sie nie chcialo, a to tylko dlatego ze pozniejsze walki mnie juz denerwowaly...najlepsz bron, doswiadczona postac i walki ze slabeuszmi...to mnie bardzo zniechcilo...podobnie bylo z CT...i podobnie jest w VS, co uwazam za duzy minus...gra rewelacyjna, jedna z najlepszysz Square'a, ale jak dla mnie skopali powtorne przejscia...i to nie tylko w tej grze

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 14, 2004, 07:08:53 pm »
jaki moment w CC byl tym najlepszym ?
no na pewno moment przejscia za pomoca Chrono Crossa(kul zakonczenie - wreszcie sie czegos dowiadujecie)
no i na pewno moment kiedy udalo mi sie wyskoczyc poza 10 tys w zadanym damage'u  a dokladnie wykasalem 12 486 HP D  
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 14, 2004, 07:28:19 pm »
;(  ;( dla mnie moment pearly gates z harle :(  :(  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Najpiękniejsze przeżycie w CC
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 14, 2004, 08:04:56 pm »
Zawsze jej wtedy mowie ze wybral bym ją (jesli o te sytuacje chodzi bo nie jestem pewien)