Autor Wątek: Kim tak naprawde jest Harle?  (Przeczytany 15129 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 07, 2004, 10:36:35 am »
Cytuj
Nie traciła czasu na Serge, a mimo to, ciagle śledziła jego poczynania <poprzez Lynxa>... Ciekawe jak cholera.
No wlasnie. tylko sledzila. Po zamianie cial mozna bylo go zabic. ale FATE nie tracila czasu. I potem sama zginela.

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 07, 2004, 11:49:47 am »
Cytuj
No wlasnie. tylko sledzila.
Jeżeli FATE nie traciła czasu na Serge'a to by się nim wcale nie interesowała (olałaby go), a jednak mówisz, że go śledziła. O tą sprzeczność pewnie chodziło qiaxowi.
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 07, 2004, 03:32:29 pm »
Cytuj
No wlasnie. tylko sledzila. Po zamianie cial mozna bylo go zabic. ale FATE nie tracila czasu. I potem sama zginela.

Można jeszcze to tłumaczyć faktem, że w tym czasie, Serge nie stanowił dla FATE żadnego *realnego* zagrożenia, a dopiero póżniej... Coż, później, to juz było za późno.

Offline Saladin

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://www.naszklasa3e.friko.pl
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 21, 2004, 02:07:54 pm »
Jak dla mnie Harle jest "legendarnym" siódmym smokiem, który ofiarował ziemi drugi, wiekrzy księżyc.
 

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 26, 2005, 04:32:02 pm »
No dalej, napisz dokładnie dlaczego. Może wywiąże się z tego jakaś ciekawa dyskusja. Bierz przykład z takiego wrednego człowieka jak ja: przeczytaj wcześniejsze posty w tym temacie, albo w innych, na temat tego, co sądzę o Harle.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 24, 2006, 08:12:52 pm »
Co prawda temat umarł już dawno temu i zabrnął trochę w offtopa, ale jako że piekielnie mi się ostatnio nudzi to postanowiłem coś skrobnąć;]

Cytuj
Mieć energię, a świadomość, to jedno...
Cytuj
Czyli planeta żyje ale nie ma świadomości..... zupełnie jak roślina. Czy to znaczy że mieszkamy na kwiatku?
Jeżeli kogos to ciekawi to nasza planeta miała w CC własną świadomość. Wydarzeniem które to potwierdza jest przeniesienie przez nią Dinopolis do wymiaru w którym Chronopolis i ludzie cofneli się w czasie o 10 tyś lat w wyniku  Time Crash. Ziemia zrobiła to by zbalansować równowagę pomiędzy ludźmi i reptaitami (wtedy już raczej dragonianami którzy byli ewolucyjnie bardziej zaawansowaną formą reptaitów) i tym samym ochronić siebie przed całkowitym zdominowaniem przez rase ludzką. Nie zrobiła by tego gdyby nie posiadała własnej jażni czy świadomości. Zresztą w zakończeniu Schala mówi coś w rodzaju:"perhaps our planet have a dream". Nie pamiętam dokładnie jak to brzmiało, ale to też wiele mówi o tej całej sprawie.

Cytuj
Co do Smokow TD i tego czemu FATE ich nie zabila. FATE juz na poczatq popelnila duzy blad. Nie zniszczyla TD tylko go podzielila. Mogla uzyc ulubionej metody qiaxa czyli "kulka w leb". Ale FATE chciala torturowac smoki....chciala by cierpialy. Po zamianie cial byla kolejna okazja by zniszczyc smoki. Black dragon spal.....mozna bylo go zabic....wtedy bylo by juz definitywnie po wszystkim. Ale moze FATE sie bala....bala sie ze jesli zabije TD/smoki to planeta straci avatara i stanie sie cos zlego. W koncu Dragonianie chyba musieli sie jakos zabiezpieczyc na wypadek straty TD. Smierc TD mogla spwodowac jakas apokalipse. FATE mogla spodziewac sie ze tak bedzie i znow sie pomylila. Po jej zniszczeniu poslalismy TD do piachu i nic sie nie stalo.
Dragon God został stworzony przez Dragonians jako kulminacyjny twór rich myśli naukowej by kontrolować siły natury (Elementy) na ziemi
FATE nie zniszczyła smoków dlatego że za ich pomoca także chciała sprawować kontrole nad żywiołami w E1 Nido. Pojedyńczy Dragon God był istotą zbyt potężną by ją okiełznać i dlatego użyła Frozen Flame by rozdzielić go na 6 słabszych form i za jego pomocą wykorzystać  jako coś w rodzaju bioregulatorów całego ekosystemu w E1 nido. Dopiero po zniszczeniu FATE i wykradnięciu FF przez Harle ponownie mogli połączyć się w swoją pierwotną formę którą był pojedyńczy Dragon God.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2006, 10:16:39 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Harle

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
  • Harlequin
    • Zobacz profil
    • Strona o mnie
Odp: Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 09, 2007, 05:20:14 pm »
Cytuj
Jak dla mnie Harle jest "legendarnym" siódmym smokiem, który ofiarował ziemi drugi, wiekrzy księżyc.

Dla mnie też ;-)

Robi mi się niedobrze na myśl, że prawdą mogłoby być, iż jest to ta sama istota, co Kid.
Kocham Miłość