Autor Wątek: Final Fantasy XII  (Przeczytany 53586 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Final Fantasy XII
« dnia: Stycznia 13, 2004, 03:23:29 pm »
No właśnie. Ledwo FFX-2 zagościło w naszym kraju, a skośnoocy robią już nam apetyt na ff12. Wiadomo już że będą 4 grywalne postacie: Vaan,  Ashe, Balflear( gościu ma shotguna identyk jak Vincent ff7) i laska z rasy Viera, o wdzięcznym imieniu Fran ( dostaw -tic, wychodzi Frantic czyli szaleństwo czy jakoś tak) z łukiem na ramieniu. I tu powstaje pytanie. Jakie macie odczucia co do tej gry? Hit , przeciętnioak, na poziomie, czy też totalna klapa i rozczarowanie.                            
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2009, 09:26:56 pm wysłana przez Musiol »
Kame Hame Ha

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 13, 2004, 08:18:09 pm »
Nie lubię oceniać gier przed ich pojawieniem się na rynku, ale uważam, że będzie to kolejny przeciętniak.                            
I'm in Space!

Offline Alakair

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 16, 2004, 10:37:38 am »
Przeciętniak albo klapa. Zobaczcie na postacie (jessssssu co za twarzy gł. bohatera!) Głownymi kolorami gry jest niebieski i pomarańczowy. Czyżby kolorowe klimaty? Znowu? Dajcie mi znowu wejsc w mroczne swiaty a nie kuna kolorów. Rozumiem FFX, Crono Cross, spox ale już mi starczy! Chce mroku i zła!                            
The closer you get to the light, the greater your shadow becomes...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 16, 2004, 03:31:25 pm »
Tak... zła, mroku, ciemności. Vaan wygląda jak pedał, to fakt. A co do moich odczuc, o których nie pisałem. Z Finala na Finala jest gorzej z klimatem więc aż się boję co będzie dalej.                            
Kame Hame Ha

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 26, 2004, 06:56:30 pm »
I następny Final Fantasy do kolekcji. Zastanawiam się czy wydawanie co roku kolejnej części gry wyłącznie z innym numerkiem ma jakiś sens. Niby każda część jest nowa, inna fabuła, zmieniony system, ale w tym wszystkim czegoś mi brakuje. Czy Final Fantasy XII może zaskoczyć jak kiedyś FF VII ? Osobiście w to nie wierzę. Moim zdaniem pomysły kwadratowych straciły na świeżości. Niespodziewam się niczego oryginalnego, ale nie ma rzeczy niemożliwych...                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 26, 2004, 08:38:47 pm »
Heh jak widze Finala dwunastego spisaliscie juz na straty :D . Ale to bezssensowne oceniac giere po paru screenach i wygladzie postaci(a juz szczegolnie nie FF w ktorym przecie najwazniejsza jest fabula) Vaan tak wyglada bo jest bishoonenem i kij mu w plecy, ale moze bedzie spoko postacia nie koniecznie musi byc cieciem mi sie tam nawet podoba sqaud nie przeszkadzaja mi tacy pieknisie(to Final dziewiaty mial zjebane postacie :evil: ). A tak pozatym to slyszalem ze nad dwunastka pracuje paru gosci od Vagranta wiec moze doczekamy sie jakiejs rewolucji chociarz watpie aby square ryzykowalo...chociarz kto wie moze jeden(stary) team robil FFX-2 a drugi ten z ekipa z VS robil po swojemu XII byloby fajnie bo serii przydaloby sie troche swiezosci w nakreslonym schemacie fabulyi nie tylko. A co do kolorystyki to mi ona nie przeszkadza wrecz przeciwnie mam nadzieje ze Final XII da mi podobne uczucia jakich doznalem podczas zabawy CC!!! :D                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Odyn

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 15, 2004, 05:48:09 pm »
A ja tam sądze że to jak i większość FF będzie Hicior przez duże H                            

Offline Quezacotl

  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • http://
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 16, 2004, 10:49:56 am »
Dla mnie jest to pewniak (jak kazdy kolejny Final :) ), to będzie kolejny wielki hit Square. Oczekuje tej gry jak żadnej innej, ale nie mam pojęcia kiedy w nią zagram (nie posiadam Playa 2 :( )
A co do wyglądu głównego bohatera to Square ma chyba zboczenie co do zniewieściałych blondynków :wink: , pierw Tidus teraz ten Vaan (nie ma to jak Squall)                            
"Jest widok ogromniejszy od widoku morza - niebo. Jest widok ogromniejszy od widoku nieba - wnętrze ludzkiej duszy."

Offline g-H-o

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 18, 2004, 07:10:22 pm »
Przed nadejsciem kazdej kolejnej czesci od czasow niezbyt udanej IX zawsze pojawialy sie jakies obawy:

X zarzucano ze poprzez zastosowanie srodowiska 3D stanie sie kolejna nudna gra w stylu Tomb Raider\'a

X-2  miala miec dziwny klimat a to za sprawa jej komercyjnego charakteru

Bylo tego znacznie wiecej lecz wszystkie te obawy okazaly sie bezpodstawne wiec osobiscie uwazam ze XII czesc bedzie conajmniej tak samo dobra jak jej poprzedniczki                            

Offline s_quall

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 04, 2004, 10:22:11 am »
Ja myśle, że FFXII, możę być udanym tytułem z serii FF, , nai lu to mialo być płytach???                            
Come with me, to FANTASYWORLD

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 04, 2004, 01:08:07 pm »
na 1 najwyżej 2(no oczywiście jeśli będziesz przerabiał zeby ci na pc hodziło to bedziesz musiał mieć 653 płyty ale każdą innej firmy)                            


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 05, 2004, 02:20:38 pm »
a tak btw: my to oceniamy (klapa,dobra itd.) na tle siodemki czy z ogolu gier? jak na tle siodemki to bedzie przecietniak a jesli chodzi o ogol to murowany hit                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 12, 2004, 05:47:17 pm »
Tak czy siak moim zdaniem to będzie przeciętniak i jeśli chodzi o FFy to dla mnie mogłaby się już ta seria skończyć bo im dalej tym większa komercha. Niech square lepiej zrobi CB na PeCeta (to już raczej tylko mareznia)

Offline spike.spiegel

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • http://
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 14, 2004, 01:06:14 pm »
ja nie glosuje, bo nie widzialem

ps. czy na tym forum to ludzie maja kompleks ff7?? wszyscy tylko, ze ff7 the best, a reszta to tam ujdzie w tloku  :blink:  
see you space cowboy...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 14, 2004, 05:08:29 pm »
Cytuj
ja nie glosuje, bo nie widzialem

ps. czy na tym forum to ludzie maja kompleks ff7?? wszyscy tylko, ze ff7 the best, a reszta to tam ujdzie w tloku  :blink:
Ja stawiam wszystkie finale prawie na równi, wszystkie są tak samo boskie :D

A XII też nie chce oceniać, bo jak niby można oceniać grę po tytule i paru obrazkach  :blink:  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 14, 2004, 06:48:25 pm »
ech nie oceniam bo nawat w X nie grałęm ale nie można postawić FF1-3 na równi np. z 7 :devil:  
]


Offline spike.spiegel

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • http://
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 14, 2004, 10:37:18 pm »
Cytuj
ech nie oceniam bo nawat w X nie grałęm ale nie można postawić FF1-3 na równi np. z 7 :devil:
czy ja wiem, gdyby brac pod uwage date wydania to kto wie... przeciez dzikei ff1 squaresoft w postaci square enix jeszcze jest...
see you space cowboy...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 14, 2004, 10:40:15 pm »
ech... ale mówimy na dzień dzisiejszy :D to że square wyszło dzięki tej grze na prostą (ale bez enix [enix swego czasu był oddzielną firmą])
]


Offline Trema

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • http://
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 24, 2004, 01:06:45 pm »
Obrazków, wiadomosci o samej grze jest już duzo...
wystarczy chciec poszukac

A dla mnie XII to jest pewny Hit...
Nowy system walki, nowe summony, ogromna mapa swiata, 2 DVD gry... no i te 6 bilionow Yenow wydane na nia...

btw: każdy Final kwadratowych był hitem w swoich czasach...
a teraz to są potężne legendy...

 
Tidus: Auron!
Tidus: Auron!
...
Auron: You are sure?
...
Auron: This is it.
Auron: This is your story.
Auron: It all begins here.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 24, 2004, 03:23:34 pm »
Cytuj
ja nie glosuje, bo nie widzialem

ps. czy na tym forum to ludzie maja kompleks ff7?? wszyscy tylko, ze ff7 the best, a reszta to tam ujdzie w tloku  :blink:
e tam ja stawiam 7 i 8 na rowni ale jeszcze w 10 sie nie gralo :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"