Autor Wątek: Filmy na licencji gier  (Przeczytany 16036 razy)

MarvelliX

  • Gość
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 17, 2004, 08:44:08 pm »
A ja sssłyszałem że wychodzi :>  <_<
Eeeech może bedzie lepszy choć w to wątpię :(  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 17, 2004, 09:37:43 pm »
Capcom nie ma już teraz nic do gadania. Sprzedał licencje to musi patrzeć jak oni miażdżą ja nędznymi filmami. Dwójka podobne jest opracowywana i jak już pisałem wcześniej (!!!!) za reżyserie wziął się sam Jean Claude Van Dam!!!! O tak mistrzu!!!!! ..ale kto by tam czytał co ja pisałem;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 17, 2004, 10:20:51 pm »
A faktycznie Gipsi pisałeś o tym.... ale kto by czytał to co pisałeś ;) Ale tak na serio, skoro pierwsza część nie odniosła sukcesu, to po co błaźnić się wydając następną?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 17, 2004, 11:03:34 pm »
Możliwe że pierwsza część się sprzedałą dobrze kto wie?? To że była nędzna nie znaczy że ludzie nie poszli do kina... a inny powód to fakt że Jean Claude (mój idol numer 2 na równi z Czakiem Norrisem) powiedział:"Całkiem dobrze się bawiłem przy kręceniu jedynki i  chęcią spróbuje ponownie" a ja dodam:Z chęcią człowieku ośmieszysz sie jeszcze raz i splamisz imię serii...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 18, 2004, 01:15:14 am »
Poproszę o linka do SF2 the movie :)
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 18, 2004, 06:54:24 pm »
http://www.fantasyworld.pl/xiao.php
Oto i link do wczesnych filmików SF2.. naprawde swietne sceny walki wyreżyserowne przez Jeana Clauda Van Dama czyli mistrza gatunku... niestety na filmikach nieuświadczymy samego mistrza a jedynie jego wyczyny w ciemnym przebraniu... kto nie wieżył w Van Dama niech sobeie pluje teraz w brode że zwątpił w wielkiego mistrza...
Oprócz SF powstał jesze jeden film na podstawie bijatyki(tym razem "chodzonej) o nazwie "Double Dragon" i nie był najwyższych lotów,ale to dość stary film:/

Ktoś wykupił także prawa do licencji Dead or Alive i oświadczył że prace już trwają jednak niechce mi się w to wieżyć... a pozatym kto byłby w stanie zagrać tak piękne kobiety które są w tej serii Ech taka Ayami to jest piękność a Kasumi to już wogóle nie mówie :wub:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #26 dnia: Września 23, 2004, 01:19:10 pm »
Na DOA jest jedno lekarstwo - zrobić film generowany komputerowo w stylu FF SW albo FF7AC. Wtedy reżyser uniknąłby problemu - kogo obsadzić w danej roli, aby publika się nie przyczepiła. Po za tym kto zagrałby Zacka? Może jeszcze ubrali by go w ten stój Ufoka, co? Ciężko jest zrobić film na podstawie gry, tak aby trafić w gusta widzów. Mnie SF nie podobał sie. Najlepszym filmem na licencji gry była pierwsza część Mortala. Oczywiście mowa o tym co widziałem. A za dużo to z kolei nie widziałem - tylko to co nam telewizja zafundowała...

EDIT:

http://www.apple.com/trailers/universal/doom/
http://media.filmforce.ign.com/media/490/490104/vids_1.html
 jak dla mnie szykuje się kolejna kicha... tym razem spieprzą doom'a. po tylu mizernych próbach przeniesienia gry na ekran kinowy w nic już nie wierzę
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2005, 07:27:38 pm wysłana przez Hisoka »
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 04, 2006, 03:58:29 pm »
Ktos wie kiedywchodzi Dead or Alive do kin, bo ostatnio w N+ pisali cos ze ten film na serio powstaje, a dzis naSLSkaznalazlem kolesia co ma plik Dead or Alive vo1.2005.01.19... na pewno raczej nie jest to ten japonski film Takeshiego Miike (ktory nie ma nic wspolnegoz gra...) bo ten film byl z 1999 roku.
Na imdb wpisalem i wyskoczylo mi tylko ze mabyc w 2005 Dead or Alive (TV)
Ktos cos wie na temat DoA movie?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 17, 2006, 05:52:44 pm »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 12, 2006, 12:36:06 pm »
niedawno obejrzałem sobie dwie częsci House Of The Dead.... Boże chroń nasze dzieci. jedynka była kretyńska, widać, że scenarzysta w ogóle nie miał pomysłu na film.... bleeee, dwójka to samo. "elitarny" oddział marines został zmieciony przez jakieś głupie zombiaki raz dwa khe khe. no i miała tam spaść podobnież atomówka. hłe hłe, dobre sobie. moze spadł tam zwykły pershinh czy cuś, bo nawet Scoody wyrządzają więcej zniszczeń. ogromnie wam tego filmu / obu / nie polecam. szajs i tyle kheeee
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 29, 2006, 01:21:40 pm »
Na płycie Kill Bill'a we wczorajszym dzienniku jest trailer Silent Hill -wyglada to calkiem fajnie, akcja rzeczywiscie wyglada jak w pierwszej czesci gry, z tym ze glowna bohaterka jest kobieta. Wydaje mi sie ze nie bedzie to jakies straszne, ale bardziej takie obyczajowe... zapowiada sie fajnie, muzyka tez pewnie bedzie bardzo okey.
Butz cos mowil o duzej liczbie potworow, na tym trailerze w sumie wogole prawie nie bylo potworow -tylko w drugim swiecie pokazala sie duza ekipa ale to mialo chyba symbolizowac to ze jest to swiat nie za ciekawy... przynajmniej mam taka nadzieje i chcialbym aby to sie nie zmienilo w RE1 gdzie Milla walczyla ze zdecydowanie zbyt duza liczba zomboidow.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 29, 2006, 03:17:31 pm »
Ja z różnych recenzji wyczytałem, że Silent Hill to niezła komedia ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 29, 2006, 08:15:59 pm »
z tymze oceny fanow od recenzentow mocno sie roznia - bo CI drudzy, na ogol nie grali w SH ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 29, 2006, 08:52:26 pm »
Wiadomo, że prawdziwy fan naprawdę rozróżni gówno od dobrej ekranizacji. Jeśli by wychodził film fabularny FFVII to czyje recenzje byś wolał ? Fanów czy osób, które wogóle nie wiedzą co to FFVII ? Ja już się tak przejechałem na filmie Resident Evil 2 słysząc jaki to on fajny/wypas/inne słowo (opinie osób, które wogóle nie grały w RE), a sam oglądając ten film płakałem z bólu.
Czasem jednak fan zamienia się w fanboy'a/fangirl'a i wtedy nieważne jak gówniaty byłby film, to w jego/jej oczach i tak będzie jednym z najlepszych filmów w historii kina.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 02, 2006, 11:51:10 am »
Ztej strony mozna sciagnac Trailer Dead or Alive
http://www.femalefirst.co.uk/movies/Dead+O...ease-1393.html#

No nic, niczego wielkieg w tym temacie sie przeciez raczej nie spodziewalismy prawda? Do tego chyba tez nic wielkiego z takim tematem zrobic nie mogli...
Ale tego jak wyglada Kasumi wybaczyc nie moge... tym bardziej gdy spojże na Ayane która wyglada swietnie... ale te Kasumi to ja nie wiem skad wyczasneli ;/
No i where are those flying boobs? Piersi to raczej do pierwowzoru sie nawet nie umywaja. Lepiej ogli zrobic jednak z tego tematu film ala FFVIIAC -wtedy piersiątka by piersiątkami piersiatka poganiały *__*

Ofkoz scena z tego dolnego screena miazdzy ;/
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2006, 11:51:58 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline TheGrim

  • Soldier
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
    • http://
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 02, 2006, 03:23:38 pm »
buahahaha LOL :P   a co do filmu SH... bardzo lubie ta serie i po kilku zapowiedziach jestem jak najbardziej optymistycznie nastawiony :) mysle, ze film bedzie bardzo dobry i bedzie trzymal klimacik....
"A scattered dream that's like a far-off memory.
A far-off memory that's like a scattered dream.
I want to line the pieces up --
yours and mine."


Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 02, 2006, 04:46:33 pm »
ja widziałem plakaty reklamowe w galerii kazimierz to jakiś plastikowy się wydawał, oczywiscie tylko na plakatach bo trailer prezentował się wystarczajaco zachęcająco :D

ja te plakaty ogladałęm to wygladali jakoś tak wszyscy sztucznie, jakby centralnie wyjęci z gry... chyba nie podpasuje mi bohaterka chodząca przez cały film z wyciągniętym i gotowym do strzału gunem ;) poza tym wiatrak był jakoś mało pordzewiały i miał inne łopatki niż grze, a dziewczynka wyglądała jak omen, czyli bardziej komicznie niż strasznie

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 02, 2006, 04:59:18 pm »
o boze...ten Ded or Alajf miazdzy....aktorki to chyba wzieli te same co polscy "hiphopofcy" to swoich ziomalskich teledyskow....szkoda tylko, ze DoA to na prawde fajne gra i mogli by jej nie osmieszac ;]....

Offline Ignatius Fireblade

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Ten, który bywa
    • Zobacz profil
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 03, 2006, 11:23:26 am »
Filmy na licencji gier zwykle są strasznymi szmirami... Dziwię się temu. Jak można schrzanić gotowy materiał? Reżyser ma już kompletny scenariusz i obsadę (wie jak postać wygląda, a nawet kto podkładał głos)... Dlatego nie wiem czemu tak się dzieje... Jak mozna spieprzyć takie przeboje jak Doom, Alone in the Dark, Street Fighter czy chocby Tomb Rider? Chryste, mam ochotę wywiesić tych ludzi za... genitalia/ewentualnie języki (damska wersja) na drzewach...

Mam głupią nadzieję, że Silent Hill im wyjatkowo wyjdzie =.=

Pamiętam tylko jeden film na licencji, który w miarę wyszedł... A był to staruszek Mortal Kombat 1... Reszta była tragiczna =.=
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Filmy na licencji gier
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 05, 2006, 11:01:20 am »
z nowych rzeczy jakie czytałem to zanosi się Ghost Rider z Nicolasem Cage oraz oraz Spy Hunter z Vin Dieselem, mam nadzieje, że nie poprzekzręcałem zadnych nazw :)