Autor Wątek: Marzenia  (Przeczytany 29869 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Marzenia
« dnia: Czerwca 22, 2004, 12:44:41 pm »
Oto topic w którym można napisać o swoich marzeniach możliwych albo nie wasz wybór :) tak więc moim mażeniem jest zostać testerem square'a oni by gierki robili a ja bym je testował bądz programatorem ale z tego to też niezbyt :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 22, 2004, 12:52:20 pm »
mam ambitniejsze - pisać scenariusze do gier albo square albo traktujących o Forgoten Realms i Wybrzeżu Mieczy... kogo ja oszukuję, chce wreszcie zdać na studia i mieć czas dla siebie i na pisanie nowych textów na squarezone a nie tylko nauka i nauka....
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Marzenia
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 22, 2004, 01:22:44 pm »
a ja mam marzenie takie jak chyba każdy psychicznie zdrowy człowiek: mieć w przyszłości rodzine, dom, dobrą prace i zero problemów :)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 22, 2004, 02:11:09 pm »
humhum... a ja mam marzenie wygrać w totka 20 baniek i spierd***ć jak najdalej od Polski...
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 22, 2004, 02:29:49 pm »
Wygrać pare milionów w totolotka, studiowaćw japoni, mieć fajną żonke, chate itp. itd.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 22, 2004, 02:44:37 pm »
Moim marzeniem jest dostanie nowego kompa,dostać się(i zdać) na jakieś dobre studia, kupno katany zrobionej przez samego Goro Nyudo Masamune, wyjazd do Japonii, znalezienie sobie dziołchy, ochajtanie się, zwycięstwo kilku milionów w totka, mieć wielką chatę, kochającą rodzinę, usunięcie wszystkich "polityków" z Polski, nie mieć żadnych problemów potem i umieć robić Omnislash'a  :lol:  
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 22, 2004, 02:47:47 pm »
widzę, że prawie każdemu w głowie siedzi przede wszystkim kasiora... a ja chcę trafić do innego wymiaru i należeć do drużyny Drizzta Do'Urden... że co, że niepoważny jestem?! mam przećież aż tylko 19 lat hiehiehie
Kame Hame Ha

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 22, 2004, 03:19:55 pm »
To ja już bym wolał graćw Blitzballa. Bazpieczniejsze :D  B) .

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 22, 2004, 04:06:22 pm »
Moim marzeniem jest wyjechać do Japoni :)  ..może troche nierealne (w koncu japonia jest troche dalej niz Holandia czy inne kraje Europejskie do ktorych zazwyczaj wyjeżdżaja ludzie) ale skoro moja kuzynka ktora mieszkala w Kamieńcu Ząbkowickim(jakaś wieś nie pytajcie mnie nawet ile ma mieszkańców) wyjechała tam na pół roku, to może i mnie się uda :shaun:

Drugie już calkowicie nie realne to pojechać do tej japoni i spotkać sie z Hyde... zobaczyć tego wrażliweg czlowieka i przekonać sie jaki on jest naprawde...(niemyślcie że jestem gejem czy coś poprostu jestem świeżo po ogladnięciu filmu w ktorym Hyde występował... i jeszcze bardziej chciałbym go spotkać niż kiedykolwiek)... Gackt(inny JRockowy artysta) powiedział że Hyde ma charakter odpowiadający jego ideałowi kobiety i że gdy spotka kiedys kobiete o charakterze Hyde... napewno sie w niej zakocha... :)

Aha no i chciałbym aby Hyde się nigdy niezestarzał(tak jak to w filmie) i cały czas radował ludzi swoim głosem :)

Oprucz tego standardowo... rodzina,mieszkanie,praca
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2004, 04:12:26 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 22, 2004, 08:15:24 pm »
Ja chce:
 pojechać do Japonni,
rysować komiksy,
być cenioną malarką,
mieć 5 z grafiki,
mieć więcej mang,
podróżować między wymiarami,
dyć elfem,
zdać na Todaj,
mieć możliwość osobistego spotkania wszystkich tych osób z mang,
umieć wszystkie języki,
umżeć w sposób całkowicie nienormalny i tragiczny,
nie mieszkać w bursie tylko na stancji,
oby mój brat był dla mnie lepszy,
mieć własną, czarną pantere (takiego kotka),
abym nie musiała się już uczyć fizyków, chemiów, biologiów, matematyków itp.,
 obym nie miała drugiej takiej współlokatorki w pokoju jak Ola K.,
abym miała tone anime na płytach,
dużo szcęścia,
chce pojechać na wakacje (do Milgusia np.),
chce jutro na pizze,
chce nowy komputer,
nowe PS iPS2,
nowego X-Boxa,
wszystkie modele Game Boya, i inne konsole, i oczywiście gry na nie,
internet w domu (z szybkim łączem),
 polować na orki, trole, gnomy itp,
władać magią, lewitować,
znać wszystkie zasady polskiej ortografi ,
 władać wszystkimi rodzajami broni,
pokonać (osobiście) Nightmara,
mieszkać w Krainach (Frogoten Realms),
mieć Volsvagena Garbusa (nowy, jak i stary model)
i cały czas marzyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 ..................................................................................................
nie wiem co pisać, nie pamiętam wszystkich swych pragnień
.............................................................................................
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2004, 08:41:07 pm wysłana przez elfik_mog »

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Milguś

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
Marzenia
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 22, 2004, 08:26:41 pm »
Marzenia, marzenia!mam wiele marzeń "przyziemnych", w których spełnienie wierze jak w coś nie do końca możliwego, tj.: na te lato chcę:
komputer z internetem (szybkie łącze)
gitarę, o której marzę od dawna,
mądrego faceta jakich rzadko sie spotyka (w realu rzadko zeby nie bylo ze kogos nie lubie bo lubie wszystkich...)
prawdziwnego przyjaciela bo moi pouciekali.. :(
oczywiscie zdrowie, kase, wyksztalcenie,ale to juz dalsze perspektywy. Ponad wszystko co przyziemne chce nie dozyc starosci i niedolestwa ktorego sie boje,bo nie chce byc nikomu ciezarem nawet za wlasne pieniadze. :blink:

jest tylko jedna ogromnie cudowna rzecz, ktora moglaby mi zastapic to wszystko, a nawet jeden dzien posiadania tej umiejetnosci sprawilby mi smiertelna radosc :w00t:
moze i jestem szalona ale ponad wszystko chce latac! (tak tak moj lekarz tez mowi ze to choroba :w00t:  :w00t: )
oczywiscie w gre nie wchodzi samolot, lotnia,balon,spadochron czy kawalek sznurka na moscie - mi marzy sie prawdziwe latanie!!! oj, bo zaraz se skikne z 10 pietra... jak sie za bardzo uwierze ze wiara to90% sukcesu... :w00t:  

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Marzenia
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 22, 2004, 09:01:07 pm »
Mieć moc zmieniania czasu i odwrócić wszystko co złe :) Ale moje realne możenia to chciałabym być kilkoma ludźmi: sportswoman, DJ woman, Storywriter, Movie director... i tak dalej :P
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 22, 2004, 09:50:45 pm »
hm... moje marzenia..... właściwie nie marzą mi się pieniądze, sława, wykształcenie.... nie potrzebny mi nowy samochód, ani komputer... w gruncie rzeczy nie ma sensu o tym marzyć, skoro  i tak wiem, żę sam mogę to zdobyć, bez zatapiania się niepotrzebnie w zbyt realnych marzeniach...... jeśli już marzyć, to pełną gębą ;) Chciałbym umieć władać magią ... i przede wszystkim mieć umiejętność podróżowania między wymiarami, żęby w końcu wyrwać się z tego (cenzura z powodu nadmiernego użycia negatywnych przymiotników ;) ) Chciałbym też, żęby mój umysł bvył moją bronią.... żebym mógł zabić kogoś jednym ruchem ręki i rozwalić kogoś o ścianę domu skinieniem głowy...... Chociaż w gruncie rzeczy te marzenia są nie ważne... jedyne co się liczy to to, żę chciałbym żeby był ktoś na kim by mi zależało i żeby tej osobie zależało w równym stopniu na mnie..... chciałbym, żebym mógł polegać na kimś, nawet, gdy trąby obwieszczą dzień sądu.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Marzenia
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 22, 2004, 10:33:52 pm »
Sprawy jak najbardziej przyziemne:
na najbliższe dwa lata:
- nauczyć się javy(w stopniu średnio - zaawansowanym),
- ciągle żyć dobrze z dziewczyną,
- zmienić sorkę od matematyki.
na czas dalszy(od dwóch do pięciu lat):
- mieć tyle pieniędzy, zeby nie martwić się o jutro,
- mieć syna :],
- posadzić drzewo(chociaż już parę własnych mam),
- jakieś własne mieszkanie by się zdało,
- no i wtedy mogę żyć ;).
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2005, 10:17:20 pm wysłana przez FastRed »

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 23, 2004, 07:32:17 am »
jak narazie mam tylko jedno marzenie zdac wszystkie egzaminy i miec spokoje wakacje a jak te marzenie sie spelni to drugie zeby gdzies miec ladny domek nad morzem i zeby   miec taka robote ze bym nie musial robic nic a kasa bym zarabial     :P  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Milguś

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
Marzenia
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 24, 2004, 06:55:45 am »
Jezeli chodzi o moje marzenia zawodowe, to sprawa ma sie troche inaczej.
chcialabym przedewszystkim skonczyc ta szkole z wyroznionym dyplomem (to raczej nie mozliwe jest, ale to szczegol).... :rolleyes:
zawod, praca.... chcialabym pracowac w instytucie badawczym w Kosewie, tam jest fajnie! troche duzo pracy ale ujdzie w tloku. W koncu robilabym to co lubie a jeszcze by mi placili. Grosze ale zyc sie da.
jak nie wypali instytut to jeszcze bym mogla wysmignac sie do afryki srodkowej, lub do austaralii... :o
poza tym w planach najblizszych mam wolontariat w schronisku, ale rodzice nie chca sie zgodzic, a bez tego nie ma szans. Moze uda sie ich namowic w wakacje... ;)  

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 24, 2004, 06:56:11 am »
Przypomniało mi się że chce mieć jeszcze nową sztalugę :lol: .

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 24, 2004, 03:58:59 pm »
z realnych: poderwac jakas fajna laske ;), zdac na studia informatyczne a potem robic za programiste (narazie umiem tylko costam w pascalu wiec dluga droga mnie czeka :D) no i ogolnie to co wy wszyscy
z realnych-extremalnych:wygrac w totka, spotkac sie z soad lub z paroma aktorami i aktorkami (nie chce mi sie wymieniac), skoczyc sobie z samolotu i wywijac sztuczki w powietrzu, super tanczyc breaka, robic triki na desce jak rodney mullen, miec wszystkie konsole i same oryginaly :D
z nierealnych: chcialbym zyc w jednym z wielu wykreowanych przez gry lub filmy swiatow. moglbym byc wampirem w nosgoth, summonerem w spirze, jedi w sw, wybrancem w matrixie itepe itede  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Marzenia
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 24, 2004, 05:31:21 pm »
Hohoho :D to chciałbym się dostać na Politologie, później stworze partie siakąś samoobrone z miasta :D (macie już mandaty[poselskie ofkoz]) będzie fajnie ;) będziemy blokowoć ulice itp itd :D  
]


Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Marzenia
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 10, 2004, 08:34:08 pm »
Ehh mażenia jest tak ich dużo a tak mało czasu by je zrealizować......czy ja mam jakieś mażenie...już nie pamiętam kiedy ostatnio mażyłam
(jak mi się przypomni to napiszę)