Autor Wątek: PSP...rewolucja rozpoczęta  (Przeczytany 15292 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
PSP...rewolucja rozpoczęta
« dnia: Maja 12, 2004, 06:10:44 pm »
PSP... tym żyje od 2 dni, jak zapewne niektóży żeście słuszeli/czytali wczoraj na E3, SONY pokazało finalny projekt PlayStation Portable(a Nintendo NDS), na tą konsolkę czekałem już od pierwszego info. Żeczywistość pżerosła moje oczekiwania! PSP wygląda pięknie, świetnie, ma swuj zajebisty styl, i wogule jesy śliczne, więc myśle że haczyk jest w mocy użądzenia, no i tu jeszcze wieksze zaskoczenie, gry wygladaja jak z conajmniej z DCka, a pierwsze zapowiedziane tytuły zabijają... DMC na PSP.. cuż będe miał tą konsolę, nie będzie blokad regionu więc sprowadze po premieże w USA.. cena ma ocylować  w granicach 1000 -1500zł(nic oficjalnie niewiadomo).

A tak to się infor oficjal prezentuje

PSP Product Specifications Product Name: PlayStation Portable (PSP)
Color: Black
Dimensions: Approx. 170 mm (L) x 74 mm (W) x 23 mm (D)
Weight: Approx. 260 g (including battery)
CPU: PSP CPU(System clock frequency 1~333MHz)
Main Memory: 32MB
Embedded DRAM: 4MB
Display:
  *4.3 inch, 16:9 widescreen TFT LCD
  *480 x 272 pixel (16.77 million colors)
  *Max. 200 cd/m2 (with brightness control)
Speakers: Built-in stereo speakers
Main Input/Output:
  *IEEE 802.11b (Wi-Fi)
  *USB 2.0 (Target)
  *Memory Stick™ PRO Duo
  *IrDA
  *IR Remote (SIRCS)
Disc Drive: UMD Drive (Playback only)
Profile:
  *PSP Game
  *UMD Audio
  *UMD Video
Main Connectors:
  * DC OUT 5V
  *Terminals for charging built-in battery
  *Headphone/Microphone/Control connector
Keys/Switches:
  *Directional buttons (Up/Down/Right/Left)
  *Analog pad
  *Enter keys (Triangle, Circle, Cross, Square)
  *Left, Right keys
  *START, SELECT, HOME
  *POWER On/Hold/Off switch
  *Brightness control, Sound Mode, Volume +/-
  *Wireless LAN On/Off switch
  *UMD Eject
Power: Built-in lithium-ion battery, AC adaptor
Access Control: Region Code, Parental Control
Accessories:
  *Stand
  *Headphone with remote commander
  *Headphone with remote commander and microphone
  *External battery pack
  *Case
  *Strap
E3 Prototype Exhibition:
  *USB Camera for PSP
  *USB GPS for PSP
  *USB Keyboard for PSP


A to o nośniku jakby kto niewiedział:


UMD Specifications Dimensions: Approx. 65 mm (W) x 64 mm (D) x 4.2 mm (H)
Weight: Approx. 10g
Disc Diameter: 60 mm
Maximum Capacity: 1.8GB (Single-sided, dual layer)
Laser wavelength: 660nm (Red laser)
Encryption: AES 128bit
Profile:
  *PSP Game (full function)
  * UMD Audio (codec ATRAC3plus™, PCM, (MPEG4 AVC))
  * UMD Video (codec MPEG4 AVC, ATRAC3plus™, Caption PNG)


Jakby ktoś jeszcze niewidział to dodaje pare smakuśowych skrentów.. e znaczy się skrinów:
















No i końec.. podniecony jestem dalej. No i pisajta swoje opinje na temat 8 cudu świata>
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2009, 09:24:23 am wysłana przez Musiol »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 12, 2004, 06:13:43 pm »
Powiem tak: wszystko cacy tylko jak na tym graćw SoulCalibur2 na versusie ? Oczywiście żartowałem... jak widzę nowy sprzęt Sony to zaraz dostajęataku ślinotoku tylko skąd kasę na to wziąść panie, no skąd się pytam.
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 12, 2004, 06:25:37 pm »
W SC na versusie jak? spokojnie da się: połączenie między konsolkami podobne do tego z n-gage, ponadto połączenie bezprzewodowe do sieci globalnej ;] Ja także sprowadzam odrazu po premierze w usa - tego nie można przegapić :D
I Sony poraz kolejny miażdży i wgniata w ziemie nintedo, przy którym zostają tylko najwięksi fanatycy :D

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 12, 2004, 06:27:51 pm »
jak to jak grać na wersusie... niewiem jak się oznacza połączenie radiowe(jak ktos wie to niech wyczyta z "Main Input/Output" )ale pewnie tak się to będzie odbywać a jak nie.. no to po kabelku..czy sieciowo

A skąd kase.. hahaha.. nerke spżedaj, na wakacje wybież się na truskawki, niewiem to juz zależy od własnej inicjatywy,
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2004, 06:30:57 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 12, 2004, 06:29:43 pm »
Ja na wakacje ide do starego mojego do roboty, będzie kaska ;] A jest już data oficjalnej premiery?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 12, 2004, 06:33:02 pm »
Cytuj
Ja na wakacje ide do starego mojego do roboty, będzie kaska ;] A jest już data oficjalnej premiery?
Ja tak samo.. kasy bedzie 100e tygodniowo.. to zawsze jakoś mnie ratuje bo spżeam też Xa (konsola + gry+ ściagnięscie konsoli, )

Oficjalnie niema, ale w Japonji jeszcze w tym roku a USA .. luty 2005... czyli mamy jeszcze troche czasu.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2004, 06:35:40 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 12, 2004, 06:44:15 pm »
Eee, to jak tyle czasu, to pójdzie sie na budowę, podźwiga taczki i będzie ten 1000 na miesiąc. A wakacje mam teraz dłuższe to będzie kasy na dwa :)
Kame Hame Ha

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 12, 2004, 07:34:23 pm »
Sprzęcior ładny ( mioooooooooooodzio!!!!!!!!). Jak to kupisz to ja moge grać na X-Box co chmurko( braciszkuuuuu!!!!!!!!!!!!)????????????

Hie hie, nie wyobrażam sobie ciebie podczas pracy. Już cie widze przy tych taczkach. W wakacje będziesz leserował całymi dniami (zawsze tak robi :P )

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 12, 2004, 08:52:41 pm »
Niewiedzialem ze jestescie rodzemswtem :w00t:  Fajnie to dlatego ostatnio w temacie o Hellsingu _dark_cloud_ tak swobodnie najehal na elfik_mog :P

Jezusss jak to wyglada masakra pieknie wyglada parametry piekne i czekam przy okazji na nastepce advenca (nie chodzi mi o DS) ale zapowiada sie pieknie... tyl;ko to i tak nie dla mnie bo kasy nie mam... pierw sobie kupie ps2 ...ale ekranik zajebisty duzy i wogfole caly wyglad pieny aaaaa

Dark M sypnij jakims fajnym linkiem z relacji z E3

Edit:
O KuR#@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dopiero teraz po napisaniu posta mi sie wyswietlily screeny z gier........... faq masakra...zabilo mnie leze....
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2004, 08:54:16 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 12, 2004, 09:03:49 pm »
Wcale nie fajnie,  on nie jest miłym bratem. Jest złośliwy i szpieguje mnie na forum. :devil:  

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 12, 2004, 09:24:38 pm »
Cytuj
Dark M sypnij jakims fajnym linkiem z relacji z E3

Filmik ciekawy lepszego nieznalazłem...

A co do Nintendo DSa.. ja to widze tak że zostanie ono zemulowane na PSP, mam taką nadzieję, (pozatym czy nintendo się nienauczyło że ponowne wprowadzanie Cartów jako nośników, to gwóźdź do trumny)
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2004, 09:30:36 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 12, 2004, 09:36:46 pm »
No nie jest tak powiedziane ze PSP zje na sniadane Nintendo DS... grafa lepsza na PSP ale DS nie jest zly(Metroid wyglada fajnie) i do tego podwojny ekran... moga byc ciekawe rozwiazania w tym DS... a to i tak nie jest nastepca Advenca wiec nintendo nie est stracone jeszcze.....
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2004, 09:37:34 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 12, 2004, 09:49:43 pm »
Niewidziałeś czasem, listy zapowiedzi na PSP... s potem nie porównałeś jej z NDSową? potem nie zajżałeś w specyfikacje ?... 2 ekrany... jeden reaguje na macanie, no i mikrofonik.. mnie jakoś niekręcą... wole zapierniczac setki mutantosów w DMCa czy też Kopć mordke Paulowi w Tekkena.. niż macać Maria, a na drógim ekranie pewnie w strone maria będzie leciał gżybek... NDS będzie dla dzieci.. a PSP jak sam widzisz grópą docelową są osoby w wieku 18-34lat... NIny może sobie mówić o następcy GBA... tak samo jak o następcy GCka... wszystko zależy od tego czy sony niepzesadzi z ceną, bo jakiś skrawek rynku mozna pżecież Niny zostawić.

PSP zje na śniadanie NDS


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 12, 2004, 09:55:27 pm »
psss NDS się nienadaje nawet na śniadanie dla PSP, conajwyżej taki "wafelek na dobranoc" :D:D:D PSP ma potężną liste tytułów i to tytułów na które może patrzeć nie dostając oczopląsu osoba która wyrosła z pokemonów :P ja dziękuje za kolejne maria, dokey kongi, pokemony(no nie gierki z pokemonami lubie - takie moje zboczenie - ale to sie zemuluje :D)

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 12, 2004, 10:07:33 pm »
Jest duża, trzeba bojówek żeby ją pomieścić. Ale na kieszonkę wygląda ciekawie :D Bardzo ładnie na nią gry wyglądają, prawie tak samo jak na Playstation 2 :)
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 12, 2004, 10:11:17 pm »
co do noszenia to jest kilka wariantów, na jakichś fotkach widziałem taki pasek na ramieniu, coś w stylu "smyczy", czy zwykły futerał przypinany do paska. Ale jedna sprawa - po ulicy za bradzo bym się z tym "nie woził" bo daje max 5 minut i ci skejciki zaje**ą :P taka to rzeczywistość

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 13, 2004, 12:08:59 pm »
Jeżeli taka grafika będzie w PSP to znaczy, że PS2 będzie przestażałe :/ i wtedy będzie, że GBA sux razem z N-Gage... Albo to był może jakiś żart... Dark M jestes pewien, że dobre screeny pobrałeś?

...ciekawe jak ciekawie brzmi dzwiek :>
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 13, 2004, 02:57:44 pm »
głośniczki stereo, jakość dźwięku nieodbiegająca napewno od normalnej "telewizyjnej" skoro będzie można filmy oglądać, ale też na 5.1 nie ma co liczyć ;)

PS pierwszy i czwarty(mech i GT4) screen to są screeny z filmików, nie z samej gry oczywiście :D:D Dla najlepszego obrazu chyba trzeba spojrzeć na drógi screen
Więc ps2 to to nie przebije, było mówione że będzie pomiędzy PSX a PS2.  No ale napewno najlepsza grafa i support growy z wszystkich pocketów  
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2004, 03:01:18 pm wysłana przez Morchol »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
PSP...rewolucja rozpoczęta
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 13, 2004, 03:34:08 pm »
Dobre skriny.. niemartw się... a tak nawiasem mowiąc to dopiero początek... jak się bardziej rozkręci to wszystko to wtedy będzie można "zaliczyć zwiehe" konkretną. A co do dźwieku to raczej zwykłe słuchawki mi wystarczą.

1 screen pochodzi z gry
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2004, 03:36:49 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego