Autor Wątek: Seria Blood Omen/Legacy of Kain  (Przeczytany 27144 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 03, 2004, 12:01:10 am »
chwila chwila Mortus...nie dosc z esama gra jest zakrecona, to jeszcze ty mnie motasz :D...widze ze obcukany jestes w temacie, wiec licze na dokladne wyjasnienie (z gory oczywiscie dziekuje za nie :lol:)

Cytuj
Po pierwsze Soul Reaver raczej nie może zostać zniszczony, w SR1 zniszczył się tylko dla tego, żeKain chciał duszą Raziela zabić Raziela (paradoks zniszczył ostrze),

juz powoli gubie sie z tymi mieczami...przeciez SR powstal w Defiance...skad wiec mlody Kain w BO moze miec SR??...jesli zas w Defiance nie powstal SR to co powstalo??

Cytuj
tak samo jak podczas pojedynku Kaina z królem Wiliamem w przeszłości (BO) - dwie dusze Raziela w mieczach, paradoks, miecz Wiliama (miał być w przyszłości Nemesis'em) pęka (łączymy go w SR2).

z tego co czytalem to Wiliam otrzymal SR, ktorym mial zabic Kaina...dlaczego wiec piszesz ze Kain mial tez walczyc SR...myslalem ze zabral go wlasnie pokonanemu Wiliamowi...

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 03, 2004, 12:55:55 am »
Więc do rzeczy. Moebius umarł na raczej na dobra, najpierw zaciupał go Kain Blood Reaverem, a później (w Spectral Realm) Raziel poprawił Wraith Blade'm (czego wynikiem było to, że Elder God zjadł Moebiusa).
Co do Reaverów to postaram się to opisać hronologicznie (ale mogę się pomylić, a nie chce mi się spisywać wszystkiego na żywca od innych):
Vorador tworzy miecz (dowiadujemy się tego w Defiance), który jest następnienasycony magią przez Janosa i innych. Potem długo długo nic. Następnie są wydarzenia z SR2. Raziel (ten 'nasz', a nie Serafin) dostaje od Janosa Blood Reaver'a, którym zabija swoje ludzkie wcielenie. Po tym miecz wchłania duszę Raziela i mamy Soul Reaver (tak byłoby także w SR2, gdyby nie Kain). Dalej już nie jest tak jasno. Książe William miał Soul Reaver'a (Moebius o to zadbał) i w przyszłości stał się Nemezis'em. W tej właśnie przyszłości Kain otrzymuje Reaver'a (od jak się nie mylę Moebiusa, który wszytko z góry zaplanował - to był chyba Reaver Nemezis'a). Kain podczas wojny, na którą namówił innego króla zostaje wysłany magią Moebiusa do przeszłości, w której William jeszcze miał swój miecz. Doszło do starcia (i jak to tłumaczy Kain w SR2) do paradoksu. Miecz Williama złamał się a historia zmieniła się. Teraz są następstwa znane z BO2. Kain wypowiada po powrocie wojnę całemy Nozgoth, lecz zostaje pokonany przez Seraphan Lord'a (który był Hylden'em) wyposażonego w Nexus Stone. Kain zostaje strącony do odchłani, gdzie śpi sobie paręset lat. Po przebudzeniu (i wydarzeniach z BO2) Kain zabija swego oponenta i odbiera mu Reaver'a). Teraz defaultowo należy do niego aż do jego zniszczenia, przy próbia zabicia Raziela w odleeegłej przyszłości.
Myślicie że zamotałem? Teraz to się dopier zakręci. Raz, władający już Wraith Blade'm rusza za Kainem i cofa się w przeszłość. Tam (też SR2) Raziel odnajduje złamany miecz i jego Wraith Blade po interakcji z nim naprawia go. Jak wiemy SR2 kończy się w miejscu pochłaniania Raziela. W tym właśnie miejscu, 'po zabiciu siebie' Raziel powinien zostać wchłonięty. Zawsze tak było, było to miejsce powstania pierwszego SR'a, z tym, że tym razem na drodze stanął Kain, który do tego nie dopuścił. Tym razem paradoks był jeszcze potężniejszy, gdyż obecne w tym czasie były TRZY dusze Raziela. Jedna jego własna, druga jako Wraith Blade i trzecia, należąca do świeżo zabitego Serafina Raziela. Teraz jest Defiance. Wiemy, że Kain ma Blood Reaver'a, a Raziel Wraith Blade'a. Oboje są w innych epokach, Kain w przeszłości, a Raz w czasach, gdy po świecie panoszy się młody Kain (filary jeszcze stoją, ale Ariel już nie żyje a Kain jest wampirem, dzięki sercu Janosa). Teraz są wydarzenia z Defiance, po których następuje ta nieuchronna chwila, stworzenia SR'a. Jak mówił Raziel w SR2 - nie uciekł od swego losu, tylko go przełożył. Ten czas właśnie nadszedł, Blood Reaver połącył się z Wraith Blade'm tworząc Soul Reaver'a.
Jak już mówiłem mój opis może być niepełny/błędny, więc jak chcecia możecie sobie poczytać na doskonałej stronie http://www.dark-chronicle.co.uk/updates.php
a dokładniej tu - http://www.dark-chronicle.co.uk/archive/reaver.php
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 03, 2004, 10:13:32 am »
wlasnie o to mi chodzi...skad wziely sie 3 SR...dzieki z alinki Mortus...bankowo je przejze, ale dobiero wieczorem, gdyz zaczyna mi sie robota :(...wydaje mi sie ze moglem sie nie pytac, bo im wiecej piszecie, tym mniej wiem :lol: :D

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 03, 2004, 02:45:11 pm »
Cytuj
im wiecej piszecie, tym mniej wiem
Wystarczy zagrać w całą serię (i zrozumieć dialogi :P), przemyśleć to na spokojnie i już jest spoko :D
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 03, 2004, 09:43:30 pm »
kain nie dostal swojego soul reavera od moebiusa (a przynajmniej nie bezposrednio). kain w bo znalazl soul reavera w jakims ukrytym miejscu w katedrze w ktorej byla jedna ze strazniczek filarow. a wiec skad sr tam sie wzial? przypuscmy ze moebius go tam zaniosl. ale co by bylo gdyby kain i raz nie nagieli historii? gdzie by sie znajdowal reaver po odebraniu od janosa? wydaje mi sie ze w siedzibie sarafanow, a jednak on byl w tej katedrze od strazniczki filarow. a zdanie "to byl chyba reaver nemezisa" - nie chyba tylko napewno. w koncu istnieje 1 sr :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 03, 2004, 09:56:26 pm »
Gdyby Kain i Raz zostawili historię w spokoju to zgadnij kto by miał Reavera.... Moebius. Poza tym to jest przed odnalezieniem przez młodego Kaina miecza, więc Moebius mógł sobie spokojnie wszystko zrobic....
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 03, 2004, 10:01:17 pm »
heh moebius to wogole najwiekszy manipulator jakiego widzialem :D moebius? raczej kain (chyba ze ci chodzi ostatni przed kainem) to w sumie moglo by byc mozliwe a zreszta nie przeszlem jeszcze bo2 i defiance to duzo faktow nie kojarze :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 03, 2004, 10:04:49 pm »
Moebius to (jak to określił Kain w SR2) 'nic nie rozumiejąca pacynka' w rękach Elder God'a. W SR2 paręnaście razy nie wie o co biega, a jako Time Streamer powinen. Moebius to cwel i dobrze że jush go nie ma ;)
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 04, 2004, 12:10:03 am »
no wlasnie tutaj jest problrm Mortus...na poczatku spodobal mi sie Raziel (jako postac...nie myslcie sobie czegos :D)...Kain nie przypadl mi do gustu...wiec "olalem" troche BO...przeszedlem wszystkie 3 LoK...z dialogami raczej nie ma problemu...ale widze z eduzo stracilem nie grajac w BO...teraz zaczelem grac w BO 1, lecz nie mam skad wyczarowac BO 2 na PC...moze gyd zdobede wszystkie czesci gry (ciagle czekam Zell :lol:), przejde wszystko od nowa to bedzie dobrze...

tak na dobra sprawe jedyna rzecze w ktorej sie zagubilem to sa micze...a wszystko przez ciebie Mortus  :P ...wydaje i sie to troche dziwne...sprobuje to opisac tak jak ja to widze...prosze uzupelnic moje wiadomosci...

skoro SR powstaje z polaczenia Blood Reaver'a i Wraith Blade (tak sie dzieje w Defiance)....ale nie jest to jedyny sposob na powstanie miecza...Kain traci SR w walce z Sarafan Lord, lecz pozniej zabija go i odzyskuje miecz (to dzieje sie w BO 2)...nastepstwem wydarzen z BO 2 jest Defiance...jesli tak, to jaki miecz ma Kain na poczatku gry??...Blood Reaver czy Soul Reaver...jesli ma Soul Reaver'a, to po co Raziel poswiecal swe zycie??...

tak ja mowie, miecze to chwilowo moja najwieksza zagadka, jako ze nie znam obu czesci  BO...przejzalem twoje linki Mortus (thx :D), jednak wole abysmy sami do czegos doszli, a nie cytowali innych...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2004, 12:10:39 am wysłana przez ARD »

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 04, 2004, 12:43:08 am »
Mylisz się ARD (częściowo, ale mylisz się). Młody Kain (teraz będę go nazywał MKain dla skrótu) odzyskał SR'a tak jak mówiłeś w BO2, ale to było muuuultum czasu po akcjach Defiance (a może raczej, to było w czasie, gdy całe Defiance i akcje z SR'ów nie miały miejsca!!). Kain i Raz są w różnych czasach. Kain pozostał w przeszłości z Blood Reaver'em, a Raz wylazł w czsach, gdy po Nosgoth panoszył się MKain (i to panoszył się po raz pierwszy, jeszcze nie zabił Circle of Nine do końca, w momencie gdy Kain przenosi się dzięki Elder God'owi w przyszłość dopiero płonie Avernus). Więc Kain był uzbrojony w BReaver'a, Raziel w Wraith Blade'a (który na końcu uległ oczyszczeniu), a MKain w Sr'a (nie do końca pewne czy już go ma).
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 04, 2004, 07:57:27 am »
czekaj Mortus, bo im dalej idziemy tym bardziej sie gubie :lol:
postaram sie to jakos ulozyc, popraw mnie jak gdzies palne gafe...

*Kain bedac wampirem odnajduje SR w katedrze Averuns
*Kain cofa sie 15 lat w tym i tam wlaczy z krolem Wiliamem, ktory dostal SR od Moebiusa (mamy 2 SR)...Kain wygrywa walke a miecz krola ulega zniszczeniu (jest tylko jeden SR )
*teraz wydarzenia z LoK: SR...1000 lat po wydarzeniach z BO Kain, posiadajacy miecz, chcec zabic Raziela, lecz miecz ulega zniszczeniu...nie ma materialnego SR, a Raziel laczy sie z jego spektralna forma...

tutaj czas mnie goni, wiec postaram sie skonczyc to jak wroce, chyba ze kto inny (Mortus?? :D) zechce to zrobic...

jeszcze jedno pytanie...Janosowi Audrunowi - Strażnikowi Miecza, miecz wykradli Sarafanie i zaniesli do swojej twierdzy, skad wzial go Kain...to mialo miejsce w BO 1...zgadza sie??  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 04, 2004, 01:30:17 pm »
mkain znalazl reavera w katedrze avernus i to bylo w bo1. w kazdym razie nastepny punkt bedzie wygladal tak:
*raz cofa sie w przeszlosci, naprawia zlamany sr williama. pozniej raz przenosi sie jeszcze bardziej w przeszlosc i spotyka janosa audrona ktory chce mu dac sr, ale nie zdaza i sarafanie go przechwytuja. pozniej raz odnajduje sr i dochodzi do kolejnego paradoksu w ktorym sr stara sie zjesc wlasna dusze - raza, jednak kain wyjmuje sr z raza. jest wraith blade u raza i chyba blood reaver u kaina.
z bo2 i defiance to juz mortus musi napisac co sie dzialo ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2004, 01:41:06 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 04, 2004, 03:06:53 pm »
Może zróbmy tak. Najpier opiszmy dzieje Soul Reaver'a bazując na Blood Omen'ach i pierwszym Soul Reaverze, bo tam nie było takiego ciągłego przenoszenia się w czasie, a ponadto można uznać te wydarzenia 'za pierwsze' względem tych z SR2 i Defiance, pnieważ tam już zmieniamy historię. Tak mniej więcej wygląda oryginalna historia bez zmian.

MKain znajduje w Avernus Soul Reaver'a
Cofa się w czasie, zabija Williama i niszczy jego miecz (pierwszy paradoks).
Wraca do swego czasu i zabija Moebiusa.
Po części wraz z Voradorem planuje podbój Nosgoth, na jego drodze stają Saraphini dowodzenia przez Seraphan Lord'a, który dzięki Nexus Stone'owi pokonuje MKaina.
MKain budzi się z dłuugiego snu i w końcu zabija Lord'a i odbiera mu miecz.
Na miejsce swego tronu obiera ruiny Filarów Nosgoth, budzi do życia nawno umarłych dowódców Seraphan'ów (którzy jak się dowiadujemy zostali zabici przez  podróżującego w czasie Raziela, który po zabiciu siebie zostaje uwięziony w mieczu).
Rządzi spokojnie ze swymi dziećmi przez wiele wieków (i planuje pokonanie Hylden'ów), dopóki nie następuje odpowiedni moment - wykształcenie skrzydeł Raziela.
Raz zostaje wtrącony w odchłań, lecz budzi się w obecności Elder God'a (wątpię żeby on go stworzył, raczej był na miejscu podczas przebudzenia) i pała rządzą zemsty.
Odnajduje Kaina przy swoim tronie, walczą, Kain umyślnie niszczy miecz i ucieka.
Raziel goni go do komnaty czasu (załóżmy że tak się nazywa). Kain skacze w czasie a Raz go goni. Raz wyskakuje do przeszłości (acz nie aż tak odległej jak ta do której przeniesie się na końcu), do twierdzy Serpahinów. Po przeniesieniu w przyszłość i znów w przeszłość (tym razem bardziej odległą) Raziel poznaje Janosa i jest niemym świadkiem tego, że sam jako człowiek go zabił. Goni ludzi, którzy wyrwali Janosowi serce (które posłuży do stworzenia MKaina w przyszłości) i skradli Blood Rreaver'a.
W wyniku manipulacji Moebiusa Raziel dostaje Blood Reaver'a, dzięki któremu bez problemów pokonuje 'swych braci' (Dumah itd...) a w końcu samego siebie. W tym momenci wszystko powinno się skończyć, ale dzięki Kainowi tak nie jest. Teraz następują wydarzenia z Defiance.
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 05, 2004, 12:11:44 am »
nic z tego nie bedzie Mortus...dzieki za checi, ale jestes o 2 czesci BO bardziej obcykany ode mnie wiec tutaj dodajac wydarzenia z tych gier macisz mi wszystko ;)...jesli chodzi o wydarzenia z SR, to jest ok, tu nie ma problemow...o BO tylko troche czytalem na necie, staram sie zalatwic 2 czesci, jak sie uda...chyba ze jestes wytrwaly i chcesz dalej to pociagnac, to nie ma sprawy, ja jestem za...tylko jesli sie zdecydujesz, sprobuj to dokladniej troszke opisac...wez moj poczatek z poprzedniego posta...moze tak uda ci sie uzupelnic moja luke zwiazana z BO...jeszcze raz dzieki za chceci:D...moze innym twoje wyjasnienia wystarczylyby, ale ja jestem strasznie dokladny i chce wszystko miec wyjasnione...wiec uwazaj czego sie podejmujesz :lol:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2004, 12:13:06 am wysłana przez ARD »

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 05, 2004, 06:35:25 am »
Stary, wystarczy że BO sobie opanujesz, bo w BO2 dzieje Reaver'a mają się następująco:
MKain bierze miecz i atakuje Nosgoth.
Dostaje kopy i idzie spać.
Budzi się, rozwala wszystko na swej drodze i odzyskuje miecz :)

Fakt, że jest tam parę innych rzeczy (jak Vorador i... JANOS, którego wykorzystują jako paliwo do jakiejś maszynki), ale sam Reaver jest 'drugoplanowy'.

Edit - może napiszę to jeszcze raz (dokładniej), ale to dopiero jak z uczelni wrócę.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2004, 06:37:43 am wysłana przez Mortus »
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 05, 2004, 02:03:43 pm »
Kurcze...niedługo to wcale nie będę musiał grać w żadną z tych gier :lol: Cała fabuła na tacy./joke/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 05, 2004, 02:18:38 pm »
No to mnie zachęciliście do przechodzenia po kolei - a chciałem defianca najpierw - ale czytając o ty zawiłościach stwierdziłem że po kolei będzie łatwiej wszystko zrozumieć więc BO 1 już się ściąga :D

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 05, 2004, 02:47:50 pm »
Cytuj
Kurcze...niedługo to wcale nie będę musiał grać w żadną z tych gier  Cała fabuła na tacy./joke/

ej, az tak dobrze to nie bedziesz mial :lol:...my tu tylko staramy sie ulozyc w miare dokladnie historie samego miecza...a co do samej fabuly, to ujawniamy tylko niektore  szczegoly :D...

Cytuj
No to mnie zachęciliście do przechodzenia po kolei - a chciałem defianca najpierw - ale czytając o ty zawiłościach stwierdziłem że po kolei będzie łatwiej wszystko zrozumieć więc BO 1 już się ściąga 

ja czekam tylko na BO 2 i tez jade od samego poczatku :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2004, 02:48:58 pm wysłana przez ARD »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 05, 2004, 02:59:00 pm »
Takie pytanie: jaka jest właściwa chronologia: BO1, SR1, BO2, SR2, Def. Czy inaczej?

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Blood Omen / Legacy of Kain
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 05, 2004, 04:45:48 pm »
BO, SR , SR2 , BO2 , DEF chyba taka

PS. Mozna sie spytac skad sciagasz BO bo ja tez bym sobie pyknol ten co mialem gdzies sie podzial to musze na nowo szukac :/  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...