Autor Wątek: Final Fantasy VIII HELP!  (Przeczytany 37394 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« dnia: Sierpnia 12, 2004, 06:26:10 pm »
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie przejścia tej gry, problem z romem/płytą/emulatorem, chcesz uzyskać link ze stroną pomocną do gry zapytaj tutaj!
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2006, 08:04:36 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline storm-lord

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 30, 2004, 11:56:11 pm »
Mam taki problem ... jak instaluje grę to wyłazi mi blad ze nie mozna zainstalowac pliku jakiegos ... bodajze cos z 'field' koło 90 % biorac rozszerzona instalację... Moze i nie da sie jakos temu zaradzic ale w takim razie gdzie moglbym znalesc/kupic Finala 8 na PC ??

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 31, 2004, 12:26:05 am »
polecam programiki p2p heh ja używam dc++ np. wystarczy znaleźć odpowiedni adresik i jush :]
bla

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 31, 2004, 09:37:22 am »
kupic mozesz na Allegro ew. na Giledzie a sciagnac z p2p

Offline kreseq

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #4 dnia: Września 03, 2004, 04:45:24 pm »
Na poczatku bardzo przepraszam ze pirace gry no ale coz:)
Wiec tak:
Mam 5 plyt FFVIII.Pierwsza jest w formacie iso,reszta w nrg.
Nie mam aktualnie plytek by to wypalic(zostaly mi tylko puste dvd)
Daemon nie pomaga,nero tez nie,clonecd nie emuluje stacji cd wiec nie wiem co zrobic.Moze ktos ma pomysl?Gdy wlaczam gre(w daemonie mam wlozony 1 dysk)prosi mnie ciagle o te 1 plytke(wrong disc).
 

MarvelliX

  • Gość
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #5 dnia: Września 03, 2004, 05:01:43 pm »
Ehhh no cóż Iso mozez przerobić za pomocą Virtual cd 4 na obrazek wirtualny z obrazka virtualnego możesz łatwo zrobić obrazek nrg przez Nero i będziesz miał wszyssstkie w nrg :P
tyle moge pomóc <_<  

Offline Madness

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #6 dnia: Września 04, 2004, 04:39:45 pm »
Mam pytanie takowe:
Gdzie dokladnie i kiedy zdobywa sie te statystyki postaci?
Wiem ze jedną daje CID ale nie wiem kiedy, a drogą daje jakis menel z wiezienia ale tez nie wiem ktory :P. Pomozcie...
In the name of God,
impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation.
Amen.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #7 dnia: Września 04, 2004, 04:42:54 pm »
Statystyki postaci? Moge zapytać o co chodzi? Jakie statystyki?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Madness

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #8 dnia: Września 04, 2004, 04:45:04 pm »
som to takie specjalne statystyki w oknie help bodajze i nazywa sie to battle meter - juz wiem ze pierwszy sie dostaje od CIDa na 1 CD gdy rozmawia z 4 nowymi SeeD ale nie wiem gdzie dokladnie jest ten drugi - wiem ze gdzies w wiezieniu chyba...

a w tych statystykach pisze np. ile razy ucieklismy, ile razy uzylismy GF itp
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2004, 04:58:29 pm wysłana przez Madness »
In the name of God,
impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation.
Amen.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #9 dnia: Września 07, 2004, 11:33:57 am »
Drugi battle meter jest zdaje się w więzieniu i dostajemy go od gościa którego pokonamy w karty :) późnie daje nam itemy :)
]


Offline Madness

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #10 dnia: Września 08, 2004, 09:38:19 am »
Dzieki  :devil: .

To teraz moze nie przegapie :P.

A teraz mam 2 question:
Jakie GF musze miec zeby miec wszystkie bonusy (skille dajace +1 do statystyki co level)? Chcem troche postacie podpakowac a nie pamietam doquadnie tych GFow. WIem tylko o Braciszkach.
In the name of God,
impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation.
Amen.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #11 dnia: Września 10, 2004, 11:57:46 am »
Kiedyś to była moja wielka pasja, więc jeśli dobrze zrozumiałam chodzi ci zapewne o to:
- Ifrit - Str Bonus +1
- Siren - Mag Bonus +1.
- Brothers (jak wspomniałeś) - HP bonus +30
- Carbuncle - Vit bonus +1
- Leviathan - Spr Bonus +1
- Cactuar (jeden z najlepszych) - HP Bonus +30, Str Bonus, Vit Bonus, Mag Bonus i
Spr Bonus +1
To chyba wszystkie.  :)

 

Offline Madness

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #12 dnia: Września 11, 2004, 01:17:22 pm »
DzieX man :D
In the name of God,
impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation.
Amen.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #13 dnia: Października 17, 2004, 09:48:33 pm »
Ptszebny mi program ażeby pogrzebać w plikach od finala :> chce wyciagnać filmiki :P mam wersje PC ofkoz :> rzucilibyście linkiem :P
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #14 dnia: Października 18, 2004, 03:44:15 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #15 dnia: Października 18, 2004, 09:15:15 pm »
Dzięki :D przydało sie :)
]


Offline majster

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #16 dnia: Października 22, 2004, 10:29:58 pm »
Dziwna sprawa. W Deep Sea Research Center (tam gdzie już wykopaliska są) mimo iż mam założony Enc-none to i tak monstery mnie nawalają. Nie da się ich jakoś ominąć?? Doszedłem do dwóch Iron Giantów i tam już nie wyrobiłem :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #17 dnia: Października 23, 2004, 12:20:10 am »
Jeżeli nie wyrobiłeś, to znaczy, że dobrze, że nie poszedłeś dalej. Leć na Island Closest to Hell albo na Island Closest to Heaven i nabija level na 100, załatw sobie najlepsze sprzęty, zdobądź wszystkie Limity u postaci,zdobądź wszystkie GF'y, a potem poleć na Cactuar Island, gdzie nauczysz GF'y wszystkich umiejętności. Dopiero potem zabieraj się za DSRC. Swoją drogą dziwne, że rozwaliłeś te dwa Red Dragony, które były przed Bahamutem, a masz problem z Iron Giantami... no ale nic.... trza się wziąść do pracy i przypakować... nie ma wyjścia.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #18 dnia: Października 23, 2004, 09:31:05 am »
nie wiem czy to dziala (nie sprawdzilem jeszcze) ale na wszystkie potworki z islandow closest to hell i heaven dziala limit degenerator quistis - odrazu zabija... wystarczy wiec trzymac quistis na niskim hp, podpiac jej haste pod speeda zeby potworek jej nie zdazyl ukatrupic i nawala z degeneratora...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline majster

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #19 dnia: Października 23, 2004, 01:37:38 pm »
Heh wypróbowałem tego Degeneratora. Niezła beka  :P   Wcina nawet najsilniejsze monstery od razu. A GF mam wszystkie prawie wyuczone na maxa, lvl ~87. No nic chyba złą strategie obrałem...