Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 133037 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 13, 2004, 03:40:58 pm »
heh no wlasnie a tak to mozna "powymieniac poglady" i lepiej kogos poznac poznac, a tak na marginesie to czego ty sluchasz  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 13, 2004, 04:34:08 pm »
Cytuj
A ja powiem szczerze że metal w polsce stoi a pewno lepiej niz Hip hop zastanawiam się o ilu kapelach (naszych) HH słyszano za granicą...
jak to moja facetka od polskiego powiedziała: HH jest jednym z najprymitywniejszych rodzajów muzyki zaraz po techno... konkluzje dlaczego hip hop jest tak dobrze odbierany... ponieważ jest prosto przyswajalną papką zlepkiem słów [rymowanką] powiedzianą[śpiewem to tego nie można nazwać] w rytmie 10 sekundowego bita... nic dodać nic ująć...
To ze nieslyszano o kapelach HH polskich za granica nie znaczy ze sa zle polski HH jest jednym z najlepszych na swiece i czasami znajda sie naprawde oryginalne zeczy np.Kaliber 44 i ich "Ksiega Tajemnicza"- Psychodeliczne dziweki!! Wspaniale dzielo- i choc niepodoba i sie jakos bardzo to mam szacunek przed tym dzielem bo byl to pierwszy taki album w Polsce a ina calym swiecie pewnie nie bylo takiego czegos za duzo!!! A mozliwe ze polski kapele Metalowe sa dobre ale sie niesprzedaja tak jak hopy wiec powiedzialem ze hopy lepiej sie maja od metalu bo chodzilo mi o sprzedaz a co do talentu kolesi grajacych metal sie niewypowiadam bo niesluham polskiego metalu gdyz to dla mnie calkowita poraszka Polski jezyk do metalu to brzmi wlasnie tak jak japonski do HH czyli smiesznie

A co do twojej nauczycielki to tak samo krytycznie mogla by sie wypowiedziec odnosnie metalu tylko podajac np. bezssensowny belt wokalisty, chaotyczne bez rytmu grane dzwieki gitar... poprostu kobieta jest z innego pokoleia i nich sie lepiej wypowiada na tematy Krzysia Krawczyka badz jakiegos innego kolesia co na lutni gra ew. harmonijce.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 13, 2004, 04:48:42 pm »
Hehe to cię zaskocze bo ona słucha Manowara a ja słucham szeroko pojętego gotha więc nie mów mi o bez rytmu gitarkach, bo posłuchasz nightwisha i każdy HH wymieknie a co do psychodelicznych dźwięków to jeżeli chcesz zajżeć na dno piekła polecam Sui Generis Umbre i ich album "Coma"(także polski zespół) już Ci tłumaczyłem na czym polega fenomen hip hopu a co do mojej facetki jest świerzo po studiach... Mieszasz ze sobą  wszystkie gatunki metalu... Chyba zadobrze się na nim nie znasz skore metal dla ciebie to bełkot wokalisty i chaotyczne dźwieki nawet w blacku znajdują się kapele których może słuchać przeciętny śmiertelnik... Polecam wam Rotting Christa... Po drugie co do textów to 3/4 polskich metalowych kapel śpiewa w języku fajfokloków :devil: jeszcze jakieś wątpliwości co do metalu ??
 
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 13, 2004, 05:07:09 pm »
Z tym chaotycznym rytmem gitar i tak dalej to chodzilo mi oto ze nauczycielka moze mowic takie bzdury jesli sie natym niezde... ale faqt ja metalu raczej nieznam...ale co ztego ty tesh na hh sie nieznasz jednak krytykujesz go bez miary wiec i ja hyba moge co nie?? :w00t:
Ale 1/4 spiewa o polsku i sa smieszni poprostu
Co do tego ze nauczycielka slucha metalu to wporzo ale nie slucha hiphopu wiec zbytnio mnie nieobchodzi jej zdanie na temat tej muzy... a i zgadzam sie z tym co powiedziales wczesniej ze Hip hopopwcy nie spiewaja tylko mowia... ale mi to nieprzeszkadza atki jush urok tej muzy i pasuje to mi.. nawet bym niechcial zeby probowali spiewac bo beat zazwyczaj jest bardzo wolny i spiew by nie pasowal


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 13, 2004, 06:10:18 pm »
jak juz mowilem ostatnio hhpowcy balansuja na granicy spiewu i mowy

Cytuj
jeszcze jakieś wątpliwości co do metalu ??

tak to ze podobnie jak Gipsi uwazam to za belkot ale nie chce sie wypowiadac bo sie na tym nie znam ale i tak sie wypowiedzialem  :P  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 13, 2004, 07:17:33 pm »
no to teraz podsumujmy..... powiem coś dobrego o Hip-Hopie to mnie De6v6il6 zrówna z ziemią....... a jak z kolei powiem coś złego o metalu, to zostanę zrównany z ziemią przez Gipsiego...... fajnie..... czyli zostaje mi milczenie...... albo może nie....... no coż zaryzykuje Polski metal nie brzmi najlepiej, a polski Hip- Hop jeszcze gorzej (oczywiście są wyjątki) i wszystko jasne....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 13, 2004, 08:08:59 pm »
ale chyba cos ostatnio na rynku moim zdaniem z gatunku metal nic ciekawego sie nie pojawilo co mnie troche deneroje  <_< juz dawno takiej "ciszy" nie bylo. Ale moze to tylko cisza przed burza  :P    
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 13, 2004, 08:30:44 pm »
Cytuj
Co do tego ze nauczycielka slucha metalu to wporzo ale nie slucha hiphopu wiec zbytnio mnie nieobchodzi jej zdanie na temat tej muzy...
znowu pomyłka uczy ona równierz takiego przedmiotu jak WOK gdzie do oceny dostaje nasze recenzje najczęściej płyt(razem z płytami) a że 95% klasy HH słucha więc ja jej współczuje... a i hip hop jest dobry kiedy sam wydoje 0.7 bo wtedy to ich biadolenie mi nie przeszkadza...

EDIT
Co do gatunku metal to proponuje Ci Epice"The phantom agony" ;) bardzo klimatyczny goth...
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2004, 08:32:04 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 13, 2004, 08:38:11 pm »
Ja sluchalem slucham i bede sluchal "nowego" pOLSKIEGO hh bo mi sie podoba, a de6v6il6 bedzie sluchal metalu bo jemu sie podoba i tak to wyglada

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 13, 2004, 08:45:22 pm »
Heh narszcie mądra feraza :D ....
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 13, 2004, 08:56:31 pm »
dzieki ale zauwazyles ze w jednym temacie o muzyce sie dogaduje a w drugim (tym) mamy zupelnie inne zdanie

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 13, 2004, 09:14:06 pm »
Ja tylko wymieniam zdania z Gipsi :D Nie robie nic złego heh a że nasze zdania są na przeciwnych biegunach to i iskry lecą :D
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 13, 2004, 09:57:03 pm »
ze leca iskry to nie zauwazylem.
Cytuj
Nie robie nic złego

A CZY JA POWIEDZIALEM ZE ROBISZ COS ZLEGO???

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 13, 2004, 10:52:48 pm »
łojojoj spokój Panowie bo sie zaraz gryźć zaczniecie ;) Prośba: niech nikt w tym topicu już nie pisze żę jakiś gatunek muzyki to badziew i nadaje się tylko dla jełopów, bo nic dobrego z takich rzeczy nie wychodzi :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 13, 2004, 11:26:17 pm »
ja nic takiego nie mowilem, wiec do mnie prosze nie miec zadnych pretensii
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2004, 11:26:41 pm wysłana przez Serge & Squall the be »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 13, 2004, 11:48:34 pm »
Jak nic dobrego nie wychodzi ładna wymiana zdań ;) ale ogólnie to temat chyba narazie wyczerpany :D
]


Offline spike.spiegel

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 14, 2004, 12:42:49 am »
cowboy bebop ost's all the time!!
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2004, 12:42:59 am wysłana przez spike.spiegel »
see you space cowboy...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 14, 2004, 01:39:20 am »
wg mnie sprawa jest jasna...Devil, nie wypowiadaj sie na temat HH bo wiesz ze jest badziewny :lol: ...S&S, nie wypowiadaj sie na temat metalu, wiesz ze jest beznadziejny :lol:...to tak samo jakby zapytac mnie co sadze na temat Britney Spears  :blink: ...jest beznadziejna i badziewna :P ...jak tez sami dobrze wiecie takie rozmowy do niczego nie prowadza, macie swoje zdania na tem temat i watpie aby jednemu z was udalo sie przekonac drugiego...
jako zwykly odbiorca uwazam ze faktycznie o polskim mestalu slyszy sie coraz mniej...wypowiadam sie jako gosc nie bedacy ani zwolennikiem HH, ani metalu, ani zadnego innego gatunku muzycznego B)  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 14, 2004, 10:07:32 am »
ARD w sumie masz racje bo nie ma takiej mozliwosc zebym ja przekonal de6v6il6'a ani zeby on przekonal mnie ale ja staram sie nie wypowiadac na temat metalu bo go nie sluham bo mi sie nie podoba

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 14, 2004, 10:49:28 am »
Heh... widze że troche odbiegliście od tematu...  <_<
Dobra tera ja. No to ja słucham wszystkiego po trochu, ale najbardziej (i tu bede oryginalna :w00t: ) to słucham rocka i metalu. Nie trawie za to Hip- Hopu i takich tam... no cuż, każdy ma swój gust nie??