Autor Wątek: Last.fm  (Przeczytany 20572 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Last.fm
« dnia: Sierpnia 13, 2005, 06:08:24 pm »
Postanowiłem wkońcu oficjalnie zareklamować, wrazie jakby ktoś niesłyszał. Bardzo przydatna sprawa. Rejestrujemy sie na stronce, instalujemy pluggin do naszego music playera<sa pluginy do większości najpopularniejszych> noi pozostaje tylko słuchanie muzyki ;] a programik rejestruje co słuchamy i jak często... ale to niejest najciekawsza częśc, otóż, gdy juz mamy sporo przesłuchane program generuje liste naszych muzycznych sąsiadów <znaczy sie ludzi z podobnym gustem> i na tej podstawie podsuwa nam różne propozycje co do wykonawców których powinniśmy sobie "czekydałtnąć" ;] Pozatym dostępne jest tam też radio a nawet możliwość uruchomienia swojego, jednak w to narazie sie niezagłębiałem więc więcej nienapisze =p
No wiec, bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy last.fm

ps. a noi jak ktos chce niech zarzuci nickiem swoim z last.fm bo listy muzycznych friendsow tez mozna robic
ps2. grupy tez mozna tworzyc, a nawet jest kategoria "grupy związane z jakąś stroną" więc jakby sie dość chętnych znalazło...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2005, 06:10:03 pm wysłana przez Morchol »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Last.fm
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 14, 2005, 02:22:27 am »
Jakoś mi stronka niedziała, jak klikne sign up i wypełnie formularz, klikam w create account i wyskakuje mi "The requested URL could not be retrieved", jakas rada??  sprawdze jeszcze za pare godzin, może sie uda.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Last.fm
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 14, 2005, 02:25:44 am »
noniewiem, umnie dziala, specjalnie drugie konto zalozylem coby sprawdzic =p

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 14, 2005, 09:17:38 am »
fajne fajne ale ma 1 lipnego buga... jak sie slucha radia w last.fm playerze to sie jakies dziwne kawalki pojawiaja w "recent tracks" (nawet nie te, ktore w playerze sluchalismy, tylko wogole jakies z kosmosu... np. teraz mi wyskoczylo jakies "norther-final countdown"...) i trzeba te pomioty usuwac bo jak beda na liscie sluchanych to np moze zlych "sasiadow" znajdywac czy cos...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Last.fm
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 14, 2005, 11:15:24 am »
Widać jestem lipny bo nie umiem sie zarejestrować, dalej to samo + "Zero sized reply" wyskakuje, jednak jestem łosiem =P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 14, 2005, 12:04:52 pm »
Na to aby się zalogować na stronke zdecydowałem się jak na Kitto Nippon mieczysławy reklamowały ten sajt, i w sumie na początku nie wiedziałem po co, bo w sumie tak średnio mi się to przydaje i raczej na razie nie szukam co słuchają ludzie o podobnych do mnie gustach... ale kurcze fajnie się patrzy jak masz jakieś tracki i one narastają ;] Do tego lubie po znajomych patrzeć co oni słuchają. Fajnie że stronka teraz przeszła remont bo wygląda naprawde ładnie, wtedy była o wiele wiele brzydsza. Co rawda odpadł motyw z " typem koleżeństwa" (wcześniej można było pisać np. Gipsi like playing tits with Mol ;]) ale to i tak był mało potrzebny motyw który tylko na poczatku mógł tak rozsmieszyć. Aha jeśli będziecie zmieniali hasło to koniecznie w pluginach też zmiencie bo nie zczai wam stronka że coś słuchacie...

Mój nick to: Gipsi

EDIT:::
Jednak ten motyw z "typem koleżeństwa" nadal jest tyko trzeba rozwinąć tam taki "+" czego wcześniej nie zauważyłem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2005, 12:28:06 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Last.fm
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 14, 2005, 02:18:07 pm »
No i się udało :D jakby co mam nick Musiolik
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2005, 02:18:58 pm wysłana przez Musiolik »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #7 dnia: Września 01, 2005, 03:41:12 pm »
Nie będe oryginalny :> mój nick to De6v6il6 :>
]


Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Last.fm
« Odpowiedź #8 dnia: Września 02, 2005, 08:58:20 pm »
muj chyba Marinz bo glenn znowu byl zajenty ( to sie nazywa miec naśladowców ;])

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Last.fm
« Odpowiedź #9 dnia: Września 15, 2005, 05:15:08 pm »
Przez tego audioscrobblera musiałem drugiego winampa zainstalować dla mamuśki, bo mi jej utwory na listę zapisało. Dobrze, że można ją modifikować [;

Nick radical_87.  
bla

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Last.fm
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 01, 2005, 07:50:19 pm »
o fuck, last.fm od dzis jest zajebiste ;] ulepszyli wkoncu system rekomendacji, duzo pierdółek, ulepszen itp ;] i pasek do regulacji tego czy ma pokazywać artystow tych megapopularnych czy jakichs udziwnionych bardziej ;] damn... poszerzanie swoich muzycznych horyzontów jeszcze nigdy niebyło takie proste ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 01, 2005, 10:31:23 pm »
o zesz... czyli zeby sciagnac znowu tego plugina... jeszcze niedawno mialem sasiada z brytnej na liscie :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Last.fm
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 01, 2005, 10:38:40 pm »
ee poco zes odinstalowywal? O_o ze sie nieuzywa to kit, przeciez w niczym nieprzeszkadza a przynajmniej miałbys cos nabite ;f
eetam ja np tez mam brytnej na liście ;] niezbadane są ściezki losu ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Last.fm
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 02, 2005, 01:15:27 am »
nareszcie...dostałem kucyka :P ciesze się ze zmian na lepsze.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 03, 2005, 02:59:05 pm »
a o co chodzi z tymi nickami pokolorowanymi na niebiesko w liście neighborsów i frendsów?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 03, 2005, 11:13:08 pm »
od dziś mnie też możecie tam  znaleźć. Nick bez zmian, nikt nie wpadł na to by się nazwać _dark_cloud_ B)
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Last.fm
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 03, 2005, 11:23:32 pm »
Cytuj
a o co chodzi z tymi nickami pokolorowanymi na niebiesko w liście neighborsów i frendsów?
niebiescy maja wykupione premium account... ale sie tego namnozylo ostatnio O_o

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 05, 2005, 09:49:36 pm »
Coś mi tu kręciszziomu ;]
Ja jestem biednym mieszczaninem i raczej niestać mnie na wykupienie jakiegokolwiek account, a ty im też na Richie Richa nie wyglądasz jak się bez MP# layera bujasz ;] a oboje jesteśmy niebiescy... tak się właśnie dziwiłem skąd kinoji ma kase żeby być jakimś tam szychą na Last FM...

Może niebiescy to ci z dobrym gustem muzycznym? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Last.fm
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 05, 2005, 09:53:08 pm »
mesedża dostałem "od szefostwa", że spowodu licznych błedów sratatata i cośtam przepraszają i w nagrode ci ktorzy bledami byli dotknieci maja dokonca roku premium account ;]

chociaz wsumie pierdoly raczej teraz pisze bo
Cytuj
Może niebiescy to ci z dobrym gustem muzycznym? ;]
to jest raczej logiczne i oczywiste w chwili obecnej ;]


Cytuj
a ty im też na Richie Richa nie wyglądasz jak się bez MP# layera bujasz ;]

maaamo dzieci sie zemnie śmieja.... znowu... ;\ ale tylko do wigili, wtedy nasze moce beda rowne i sie policzymy batmanie, a zemsta bedzie slodka... muahahahahaahaha...ekhem... whatever... kirikirimai ;]

EDIT

oo taki pomysł - moze jakis ktos założy na Last.fm grupe squarezone? ;] ja niemoge bo zalozylem "testing something" i kurfa skasowac sie nieda a mozna miec jedna tylko ;] by sie zobaczylo liste przebojow SZ ;f <niewiem poco ale fajnie bedzie ;] > i itak sie okaze ze wszyscy majki jezewskiej i włodiego słuchamy ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2005, 09:59:41 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 05, 2005, 10:14:04 pm »
Na początku sobie pomyślałem
"łooooooł nieźle do końca roku mam jakieś premium account" (kij z tym że nawet niewiem co mi daje) -później pomyślałem znowu... "ty przecież do końca roku troche ponad 20 dni ;/"
a tego messega od nich nawet mi sięprzeczytać niechciało ;] sobie pomyslałem że później przeczytam ;]

Co do tego SZ roomo to można zrobić... ja i tak okazałem się być penisem bo wyżuciłem raczej wszystkich SZowiczów z listy bo za dużo ludzi miałem i mi nie odpowiadała taka liczba....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?