Autor Wątek: Genialna piosenka  (Przeczytany 88740 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Genialna piosenka
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 14, 2005, 06:55:08 pm »
czy ktos mi wytlumaczy jakim cudem nie wspomnialem tu o the black mages - the skies above? O_o w kazdym razie na temat tego kawalka juz pisalem w topicu o czarnych magach... ale powtorze sie:

THE SKIES ABOVE BYL, JEST I PEWNIE BEDZIE NAJLEPSZYM NIESOADOWSKIM KAWALKIEM JAKI POWSTAL!!!!![/b]

BTW. linka do tego utworku macie w temacie "the black mages"
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2005, 08:05:03 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Genialna piosenka
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 15, 2005, 09:14:54 pm »
Cytuj
A u mnie ostatnio leci non toper "Flora" Nightmera. Już kiedyś miałęm obsesje na punkcie tej piosenki i znowu mnie wzieło :P.
"Flora" od Nightmera? mówimy o tym samym Nightmarze który nagrał genialny in my opinion album "Libido" który jak słucham to się zastanawiam czy czasem nie jest lepszy od Degowego Withering to Death? Bo jak chodzi o ten sam zespół to na genialnym Libido nie ma takiej piosenki, a na lipnym z leksza "Ultimate Circus" też tego nie widze... to jakaś nowa piosenka czy stary singiel?

mógłbyś zgrać na YSI:
http://www.yousendit.com/

i zapodać linka w tym temacie?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2005, 09:15:17 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Genialna piosenka
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 15, 2005, 09:21:51 pm »
Cytuj
"Flora" od Nightmera? mówimy o tym samym Nightmarze który nagrał genialny in my opinion album "Libido" który jak słucham to się zastanawiam czy czasem nie jest lepszy od Degowego Withering to Death? Bo jak chodzi o ten sam zespół to na genialnym Libido nie ma takiej piosenki, a na lipnym z leksza "Ultimate Circus" też tego nie widze... to jakaś nowa piosenka czy stary singiel?
Jest to bodajże 3 piosneka z singla "Varuna". Dla mnie jest ona genialna....
Przesłuchaj to sam zobaczysz.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Genialna piosenka
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 15, 2005, 10:56:12 pm »
metallica - whiskey in the jar
moze piosenka nie jest jakas wybitnie genialna ale to chyba najweselsza piosenka z mojej listy winampowej i lubie czasem sobie jej sluchnac zeby sie wprawic w dobry nastroj ;)  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Genialna piosenka
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 16, 2005, 08:29:49 am »
Cytuj
mógłbyś zgrać na YSI:
http://www.yousendit.com/

i zapodać linka w tym temacie?
Sie robi :P
http://s10.yousendit.com/d.aspx?id=3FZRJIA...9X0G4YCKSB2SNRH
Powinno wszystko działać:P Jak przesłuchasz to powiedz jak ci sie podoba :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2005, 08:31:02 am wysłana przez little »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Genialna piosenka
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 16, 2005, 09:22:21 am »
Dzięki wielkie bo nie mam singla "Varuna" więc nie miałem jak sprawdzić...
Piosenka dla mnie taka średnia jak narazie po kilkunastu przesłuchaniach, ich dokonania na albumie Libido podobały mi się o wiele bardziej, za równo te wolne jak "tsuki no hikari, utsutsu no yume" czy też te szybsze, gitary jakoś brzmiały tam już innie no i głos  Yomi jakoś tak dziwnie troche tu brzmi... albo poprostu mi się wydaje i jak po krótkiej przerwie znowu włącze to będzie już wszystko okej...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2005, 09:22:48 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Genialna piosenka
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 16, 2005, 09:30:01 am »
JA jak pierszy raz przesłuchałem to mi sie też średnio podobało. Dopiero po jakimś czasie jak sie w nią pożądnie wsłuchałem to zaczełem za nią szaleć :D:P
Cytuj
ch dokonania na albumie Libido podobały mi się o wiele bardziej
Kwestia gustu :P Mi sie bardziej podoba Ultimate Circus niż Libido :P
 

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Genialna piosenka
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 18, 2005, 12:08:45 pm »
Smokie-Wh the fuck is Alice [jakże optymistyczne]
Tori Amos - Cruel [ciarki mnie przechodziły]
Quo Vadis - Rasputin

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Genialna piosenka
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 18, 2005, 12:46:11 pm »
Przesłuchałam tą piosenkę co zapodał little...no w sumie jest taka średnia,no ale może faktycznie po dłuższym przesłuchaniu bardziej przypadnie mi do gustu^^.Jeśli chodzi o Nightmare'a to mi się podoba Tsuki na Hikari Utsutsu no Yume i Gianism Ayamachi^^.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Genialna piosenka
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 20, 2005, 09:44:41 pm »
ściągnęło mi się "YOU SPIN ME RIGHT ROUND" Marlina Mansona i prawie spadłam z krzesła <powstrzymuje parsknięcie> ...ten człowiek ma wspaniałe poczucie humoru :devil:

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Genialna piosenka
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 24, 2005, 11:10:33 pm »
UFO - Doctor Doctor i Thin Lizzy - Emerald
bla

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Genialna piosenka
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 05, 2005, 11:17:54 pm »
Cholera.... od siedmiu godzin non-stop słucham Nemo od Nightwisha... nie mogę się tym kawałkiem znudzić, chociaż się bardzo staram... jest dobry.... cholera.... do dzisiaj nie lubiłem Nightwisha (jedynym powodem mojej niechęci było to, że mi "I wish I had an angel" nie podszedł)... dawno żaden kawałek mi się tak nie spodobał.... tak mi się spodobał, że ściągam wszystko co Nightwish zrobiło i jeszcze kilka giga rzeczy podobnych....

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Genialna piosenka
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 06, 2005, 11:45:03 am »
Heh NightWish ma jeszcze kilka dobrych piosenek Tant i leprze są te starsze niż te nowsze....
A mi to dopiero odbiło..niedawno usłyszałam nową piosenkę Gorillaz "Feel Good Inc"i przez nią ściągnełam cały album "Demon Days" jakoś tak słucham jej na okrągło...idealnie pasuje do pogody która teraz panuje na dworzu...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Genialna piosenka
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 06, 2005, 05:56:05 pm »
z Nightwisha świetne były jeszcze "Over the hills and far away" [trochę nie Nightwishowski i mało mroczny klimat,ale niezłe] i Kinslayer [kojarzy mi się z ucieczką przez ciemny las przed mordercą-psychopatą-zboczeńcem-sadystą :devil: yamie! ]
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2005, 05:56:34 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Genialna piosenka
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 08, 2005, 08:18:18 pm »
oj szaleje za dj benem :D no i Boby Byrd-I Know You Got Soul i Bronx Dogs-tribute to jazzy jay... i z soundtracku Pirates Of the carribean : Klaus Badelt-Barbarossa is hungry no i rulez chyba john Davis&Monster Orchestra-the magic is you... no inne tytuły do ktorych sie tanczy breaka... no i z innych rodzajów muzy tez mega ilosci kawałkow!!


a co do NIGHTWISHA i innych metali... jak ktos by chciał mój brat ma koncerty i inne bajery(dvd, klipy itd) róznych zespołówmetalowych (metallica,iron maiden itd) iwec jak ktos czegos need PM me i dl przez SLSK :]
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2005, 08:20:15 pm wysłana przez Spinkings »
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Genialna piosenka
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 08, 2005, 09:29:21 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Genialna piosenka
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 09, 2005, 03:24:37 pm »
>>Blind Guardian-Dark Elf
>>Blind Buardian-Battlefield

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Genialna piosenka
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 10, 2005, 01:33:46 am »
Eagles - Hotel California
bla

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Genialna piosenka
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 10, 2005, 09:47:01 am »
Gackt-OASIS z albumu Mars....uwielbiam tą piosenkę^^
Gackt-Fressia OP.1 i OP.2(też z Mars'a ;P)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Genialna piosenka
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 15, 2005, 11:56:41 pm »
Cytuj
kliknij mnie
ja tam o wiele bardziej cenie Kamelotowskie "Temple of Gold" -genialna piosenka...


Cytuj
MUCC - Kuchiki no Tou -dramatyczna nuta... srasznie dramatyczna nuta.... przez całą piosenke słyszymy gitary które są dosyć podobne do zespołów typu KORN, całkowicie inne od mojego Deg'a ale jednak mi się podobają... ale wszystko jest nie ważne, jest ważny głos wokalisty, przez całą piosenke słyszymy jego krzyk i wolno śpiewane słowa, krzyk jest połączony z płaczem, nie tam jakieś wycie ciecia tylko płacz prawdziwego mężczyzny, niesamowita jest poprostu ta piosenka, nie przepadam za zespołem ale ta piosenka opanowała moj umysł, od rana dziś aż do 19 słuchałem tej piosenki na okrągło... macie doła? posłuchajcie! ..nie macie doła ale hccecie usłyszeć kawał Hard Rcoka posłuchajcie.... genialny, wprost mega genialny wokal, w postaci okrzyków połączonych z płaczem i bezsilnością a pod koniec z furią, ale nie taki zwykly okrzyk typu ARGHHHHHHH!!!!, tylko naprawde genialny... polecam... piosenka trwa 11 minut 27 sekund na moim albumie jednak po 7min.58 sekundach jest sama cisza... jej długość to kolejny plus, polecam wszystkim którzy lubią ostrzejszą muzyke

piosenka jest niesamowita... najlepsza piosenka tego zespołu... naprawde ją polecam gdy macie dziwny humor... zresztą nie tylko na dziwny... te gitary... i ten głos... ten śpiew... lepiej brzmi tutaj określenie tego śpiewu jako "okrzyk rozpaczy"...
jak ktoś jest zainteresowany:
http://s31.yousendit.com/d.aspx?id=3CLK653...D92YLLNACDYPQ04
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2005, 11:57:43 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?