Autor Wątek: System of a Down  (Przeczytany 20388 razy)

Offline luk_san

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 15, 2005, 09:46:30 pm »
Piosenka jest ostra a słyszałeś Holy Mountain i kill the rock n' roll, ale one nie są Mesmerize tylko z  Hypnotize
Im alone siting with my broken glass riding on a metro

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 15, 2005, 09:52:27 pm »
O_o czemu ja nic o tym nie wiem? O_o dosyc czesto wchodze na forum oficjalnej strony systema a widzialem tylko infa o cigaro i byob.... skad to mozna sciagnac?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline luk_san

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 16, 2005, 04:45:06 pm »
skond to mozna sciognoc wsumie nieiwm kumpel mi przysłał na poczte ale gidzieś to wiadziałem  sprawdz na oficjalnej stronie fanów moze tam jest http://soadfans.com/
 
Im alone siting with my broken glass riding on a metro

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 02, 2005, 03:28:47 pm »
wchodzimy sobie tu - http://tie.wz.cz/soad/index.htm , jedziemy do drugiego newsa i sa tam 2 napisy download. klikamy prawym na ten gdzie pisze obok "right click - 43,4MB mpg", dajemy "zapisz element docelowy jako..." wybieramy docelowa lokacje, dajemy zapisz, czekamy, potem otworz i juz sie mozna cieszyc nowym klipem soad :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 02, 2005, 04:31:25 pm »
u mnie nie da się sciągnąć ;/
jak daje prawym przyciskiem "zapisz jako" to mi się ściąga skrót do stronki którą jak otworze to jest jakiś obrazek religijny i jakaś strona rockowa...
innym wam się ściąga klip?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 02, 2005, 05:02:46 pm »
http://tie.wz.cz/ i w 4 newsie teraz napewno pojdzie... bo ja z tego linka sciagalem i myslalem ze tam bedzie tak samo a to tez mi wychodzi ta stronka dziwna
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 03, 2005, 10:35:54 am »
Sprawdziłem, teledysk sam w sobie jest normalny, widziałem lepsze SOADu ofkoz ale nie jest jaiś zły...
piosenka tak samo... nie jest zła nie jest też jakaś fajna, mają o wiele więcej innych lepszych, fajna jest gitarka na samiutkim początku, niefajny jest ten koleś którego nie lubiałem wcześniej i którego teraz tym bardziej nie lubie... ten co śpiewa jako dodatek.. poprostu moim zdaniem ten Daron komletnie nie umie śpiewać, i jedynie kiedy jego głos jest w miare znośny to jak śpiewa ten refren "Everybodys gone to party now..." ale później jak po refrenie w pewnym momencie drze ryj to mu nie zafajnie to wychodzi, wokalista (Serj?) śpiewa o wiele lepiej ale i tak nie podoba mi się jak w pewnym momencie śpiewa "lalalala uuuuuu" czy coś takiego, w piosence podoba mi się refren reszta nie zabardzo

aha no i perkusista nie ma złego imagu;] bo reszty to sobie na avka pleców nie dam :P


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 08, 2005, 01:07:39 am »
Cytuj
poprostu moim zdaniem ten Daron komletnie nie umie śpiewać
i masz racje :F ale mi tam sie podobaja te jego krzyki bo sa wlasnie takie... dziwne
Cytuj
ale później jak po refrenie w pewnym momencie drze ryj to mu nie zafajnie to wychodzi
chodzi ci o moment 2:18? mi sie tu tez jego krzyki podobaja ale jeszcze bardziej to mi sie podoba w tym momencie jego stroj i czapka :F chyba sobie dam go na avka :F
Cytuj
w piosence podoba mi się refren reszta nie zabardzo
ja tak samo mialem na poczatku ale im wiecej tego slucham tym bardziej mi sie calosc podoba :P
Cytuj
aha no i perkusista nie ma złego imagu;] bo reszty to sobie na avka pleców nie dam
daron tez dosyc fachowo wyglada (szczegolnie we wczesniej wspominanym stroju :F) a co do reszty to sie zgodze... shavo jak to shavo nigdy piekny nie byl a serj sobie zrobil niefajny fryz :-/ lepiej wygladal w krotkich wlosach





http://www.musicofmadness.prv.pl/ => tu mozecie sciagnac juz plytke "mezmerize" z http. ja tam jeszcze nie sciagam, ale ciesze sie ze jest do sciagniecia z ftp na wyciagniecie reki bo to jeszcze bardziej podsyca moj apetyt i 17 maja bede mial lepsze doznania :P

 
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2005, 01:55:56 am wysłana przez MarvelliX »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
System of a Down
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 08, 2005, 01:58:00 am »
pisałem że jessst już na necie, ale nie, nikt mi niewierzył :F
powiem ci Zell że dobra ssstrona skoro mam przepływ ponad 100kb/s XD

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 08, 2005, 01:13:01 pm »
Ściągnełem przesłuchałem i mi sie średnio podoba. Jest parte piosenek które wpadają w ucho ale całoszkształt tak sobie. Toxicity było fajnbiejsze :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
System of a Down
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 08, 2005, 06:08:10 pm »
po pierwszym słuchaniu - średniafka... po 1 zadnego kawałka w ktorym bym sie odrazu zakochał, po2 ten jęczący ciec drugi wokalista zdecydowanie za czesto spiewa...
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2005, 06:08:24 pm wysłana przez Morchol »

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
System of a Down
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 08, 2005, 07:58:30 pm »
a ja tam lubie SOAD!! mój brat slucha metalu kazdego rodzaju.. i ma chyba wszystkie plytki SOAD i innych artystow... no i ja tez lubie tego słuchac :D
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
System of a Down
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 08, 2005, 09:17:11 pm »
ok 3 godziny słuchania... i jest zdecydowanie lepiej ;] jednak w taka muzyke to sie trzeba wczuc ;] sa 2-3 piosenki o ktorych moge powiedziec b.dobre, ale tytułami tu nie "czasne" bo poprostu na nie niepatrzałem =p

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 08, 2005, 09:28:22 pm »
Cytuj
jednak w taka muzyke to sie trzeba wczuc ;]
patrz moj post na ostatniej stronie w total offtopicu :F
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2005, 09:28:48 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 12, 2005, 02:54:34 pm »
Przesuchałem jeszcze kilka razy ten album i zakochałem sie w 2 piosenkach. A tego dawno nie było żeby non toper w winampie piosenki anlojęzyczne u mnie leciały. B.Y.O.B i Sad Statue wymiatają. Cudenika:D

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 13, 2005, 02:30:15 pm »
przyanm ze nawet fajny jest SoaD...a When Angels Deserve to die to juz miazdzy totalnie....

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 14, 2005, 10:30:39 am »
Cytuj
a When Angels Deserve to die to juz miazdzy totalnie....
A nie przypadkiem "Chop Suey".... Bo tam tak właśnie tekst leci... :
(...)I don't think you trust,
in, my, self righteous suicide,
I, cry, when angels deserve to die,
in my, self righteous suicide
I, cry, when angels deserve to die
(...)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 14, 2005, 12:32:26 pm »
heh moze..ale na eMule mialem "When angels deserve to die" ale spytal smiejzella i faktycznie chop suey XD

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
System of a Down
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 16, 2005, 09:15:09 pm »
kiedyś miałam tak,że systemu mogłam non stop słuchać....szczególnie takiej piosenki gdzie było coś w stylu "I'm sitting in my room with needle in my hand" ...potem sąsiedzi zaczęli się burzyć

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 17, 2005, 12:05:59 am »
Cytuj
"I'm sitting in my room with needle in my hand"
kawalek sie zwie needles :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"