Autor Wątek: Final Fantasy 7(PS3)  (Przeczytany 9413 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Final Fantasy 7(PS3)
« dnia: Maja 17, 2005, 03:00:30 pm »
Pisząc te notke jeszcze z wrażenia trzęsą mi się ręce...właśnie zobaczyłam odnowionego FF7 na PS3!!!!!!!!!!!!!!Jest to krótkie demo(dokładniej początek gry,który pewnie wszyscy dobrze znają)I naprawdę nie wiem jak go opisać...musicie zobaczyć to sami:
http://www.videogamerx.net/bbs/view.php?id=vx01&no=9314

Przy okazji mozna zobaczyć na tej stronie jeszcze takie tytułu jak:
Devil may cry4,Tekken(6 bodajrze).I oczywiście jeśli ktoś chce może sobie je ściągnąć...miłego oglądania pełnego wrażeń^^.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 17, 2005, 04:11:10 pm »
Z jednej strony to było niezłe.... naprawde niezłe.... grafika była pierwszego sortu i widać już, że gry na PS3 to będzie niezła jazda... wkurza mnie jednak to, że Square ciągle się bawi w Compilation of FFVII, zamiast zamknąć już ten rozdział swojej historii i zacząć coś nowego.... następuje wielka komercjalizacja FFVII, a to los dużo gorszy od śmierci... no ale człowiek nie może nie chceć w to zagrać, ja widzi takie intro....

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 17, 2005, 04:24:40 pm »
tez ogladalem. Skojarzylo mi sie FFVIIAC... Tant ma racje, ze to juz dawno powinien byc zamkniety rozdzial, a wydaje mi sie, ze nawet bajeczna grafika nic nie zdziala, i bedzie to poprostu powtorka z rozrywki, a to wg mnie "troche" bez sensu. Po co sie meczyc z odnawianiem starej gry. Chyba wlasnie najwiekszym urokiem FF VII byla bajkowa grafika, ale mimo wszystko miejscami mroczna fabula, a miejscami nie, istny majstersztyk, a powtarzanie tego niczego dobrego nie zanosi. Pozatym... nie chce chyba wiedziec jaka bedzie cena gry, a juz tym bardziej... PS3...

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline mr.pyro

  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 17, 2005, 04:26:54 pm »
WOW  :o No a już myślałem że nie bedzie jakies znowu wzmianki o ff VI. Ale jedno mnie dreczy pytanie : czemu to akurat FFVII a nie np. FFVI ( ja jestem wielkim fanem FFVI ale jednkak chcialbym wiedziec dlaczego właśnie to )

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 17, 2005, 04:32:43 pm »
mi sie ten filmik nie chce sciagac, ale nawet nie chce slyszec o tak beznadziejnych projektach...odgrzewanie przetrwionego kotleta nie jest zbyt dobre chyba ;/

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 17, 2005, 04:49:07 pm »
Ja pewnie i tak bym zagrała w odnowioną część FF7 choćby z samego sentymętu do tej gry...no ale skoro postacie miały by wygladać w czasie gry tak jak na tym filmiku to chyba było by warto ;P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 17, 2005, 06:11:17 pm »
jak zobaczylem u qumpla filmik z killzone (to gra jest ten filmik) to normalnie filmik z FFX albo UT2k10

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 17, 2005, 08:01:53 pm »
eee... nie wiem jak wy ale nie zachwycił mnie ten filmik... Myśle że mój pc spokojnie taka jakość grafiki by pociągnął :/ tylko komu sie chce robić takie gry na PC ?? w każdym razie czy pewne jest odgrzane ff7 na ps3 ?? czy to tylko demo który pokazuje możliwości konsoli ?? kolejne pytanie czy to była rzeczywista moc konsoli czy tylko wygładzony filmik ??
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2005, 08:03:09 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 17, 2005, 09:27:38 pm »
Ładnie to i wygląda, bo w Advent Children zainwestowali :) Jaki jest sens przeżycia kolejny raz tej samej przygody, zapytacie. Może zaden, ale ludzie, którzy do tej pory nie grali, ani 7 lat temu, ani teraz z różnych racji to zagrają. Bo mnie aż tak mocno nie rajcuje Cloud z dwumetrowym mieczem, który wprawdzie nie jest już niebieską plamą z  małymi rączkami i nóżkami, a z kolei bardziej przypomina człowieka, bo "to już kiedyś było" :( Poza tym wcale nie jest pewne ze to bedzie jakas gra... Pokazali tylko jeden z pierwszych filmików na PSX, który kiedyś zachwycał, po by zachwycał dalej, tylko na nowym sprzecie, aby zobaczyć, ze "MY DALEJ JESTESMY NAJLEPSI... ZOBACZCIE JAK ROBIA TO JAPONCZYCY... :lol:

Dlaczego SE wałkuje znów ten temat ? Ano dlatego:
1. Łatwo można zbić, kupe kasy na znaym produkcie, marce, nazwijcie to jak chcecie,
2. Jeśli praca wykonana przy AC nie przyniesie oczekiwanych dochodów (tu przyklad Spirit Within) to przy niewielkim wysiłku wykorzystamy to do odgrzania FF7, z piekna grafika, dla maniaków, i tych co nie grali, ale "to już było" :(
3. I tak można w nieskończonść, więc to pewnie nie ostatni z wielkich FF7 :)
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2005, 09:31:16 pm wysłana przez Ashley Riot »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 17, 2005, 10:24:13 pm »
ja bym z chęcia zagrał w Finala z zajeistą grafiką... remejk Finala to by było coś zajebistego, nowa fajna grafika i pewnie kilka bonusów... pewnie by się pokusili jeszcze o dodatkowe rozwinięcie fabuły na przykład z Vincentem, bądź na życzenie fanó quest ze wskrzeszeniem Aeris...

ale to nie będzie remejk Final Fantasy VII...
to jest poprostu demko prezentujące moc konsoli... taki demo dysk... narazie nikt nie ma w planach robienia remaku.. przynajmniej nie mówi się o tym...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 18, 2005, 12:26:25 pm »
Grafika zachęcająca, chociaż taki krótki ten filmik. Może to nie nowa gra, ale jakby się już miało to PS3 to nie widziałabym powodu, żeby nie sięgnąć po coś znane i lubiane i pewnie wiekszość tak myśli stąd to odgrzewanie :)  

Offline Sora

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 18, 2005, 04:06:46 pm »
filmik jest super...a co do gry to ona nie wyjdzie :P po prostu z czystej ciekawosci chceili zobaczyc jak to wyjdzie :P....ale za to finale na xboxa360 beda :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 18, 2005, 04:10:47 pm »
Cytuj
ale za to finale na xboxa360 beda

hahahahahahahaha jasne.. Final Fantasy na konsoli od Microsoft? Na amerykańskim sprzęcie? Hahahahahaha.... dobre... uśmiałem się za wszystkie czasy...

EDIT::

ee.... FFXI faktycznie będzie, no ale ja nigdy nie liczyłem tej części jako prawdziwego FF.....
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2005, 04:16:37 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Sora

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 18, 2005, 04:16:04 pm »
no tak to zobaczymy :) teraz square idzie na kase wiec sra czy to microsoft... tak samo jak z tym ff7 na ps3? sony wykupilo aby miec hit na ps3 zeby kupowalo wiecej ludzi...ale nic smiej sie :P nie bronie ci

edit
http://www.gamespot.com/news/2005/05/16/news_6124746.html
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2005, 04:19:18 pm wysłana przez Sora »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 18, 2005, 04:23:42 pm »
Po pierwsze, to Sony niczego nie kupuje. To Square-Enix ma kontrakt z Sony i Nintendo i tylko na ich konsole wydaje gry. Z powodu największej popularności, najwięcej gier trafia na konsole od Sony, ponieważ Gamebay Advance, Gamcube, a nawet Duas Screen nie są tak popularne, jak PSX, PSP i PS2... To, że FF7 miałby być wydawany na PS3, nie jest niczym dziwnym. Powiem nawet, że zdziwiłbym się, gdyby Square nie planowało wydania na najbardziej wyczekiwaną konsolę od kilku lat żadnej gry. Jeżeli chodzi o samego FFXI, to faktycznie.. tego nie wziąłem pod uwagę. Ta gra już właściwie jest zrobiona pod konsolą Microsoftu, bo przecież chodzi na PC'cie.... dlatego też na ich konsoli spodziewać się jeszcze możemy Front Mission Online, Fantasy Earth i innych MMORPG, ponieważ te gry z definicji wymagają dostępu do internetu, a to, póki co, jest domeną PC'towców. Wydawanie gier na X-Box'ie, jest wybitnie nie na rękę Sony i Nintendo, więc naprawdę wątpie, żeby jakiś tytuł, który wcześniej nie został wydany na PC'ta, trafił na nowego X-boxa.... wątpię i mam głęboką nadzieję, że Square nie upadło tak nisko, żeby robić coś na amerykańskie konsole, bo to by mnie chyba zabiło....

Offline Sora

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 18, 2005, 09:43:28 pm »
nie chodzi o to ze stare finale na xboxa 360...ale nowe maja robic :P moge ja sie mylic po prostu czetalem tak jak znajde strone to dam linka  tu

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 19, 2005, 12:37:36 am »
Cytuj
popularne, jak PSX, PSP
Nintendo DS jest populerniejsze niż PSP ;] sprzedało się go chyba z 2 razy więcej niż PSPa ;]
Final XI wyjdzie na X-Boxa bo ten ma X-Box Liva dzięki czemu sobie można będzie bardzo fajnie w sieci popykać, o reszcie Finalów narazie nic nie wiadomo... pewnie nie wyjdzie Final na inną konsole niż sony bo Sony płaci po to kase dla Square aby były Finale exlusivami lub żeby wychodziły jakiś czas później...
S-E istotnie potwierdził że planuje wydawać gry na X-Box'a ale wątpie by były to Finale... jak już pisałem na stronie będzie wydany na X-a Blue Dragon od Hirnobu Sakaguchi ale także i Lost Odysei... co prawda nie wiadomo jeszcze kto będzie wydacą gier ale możliwe że S-E, wiadomo natomiast że gry robi jakieś tam studio którego nazwy nie pamiętam, w Blue Dragon za chara Design weźmie się Toriyama, a scenariusz i produkcje Toryama.. natomiast muzyke do obu gier skomponuje Ueatsu... ale nie wiadomo czy Square wyda te gry...
moim zdaniem S-E oleje sikiem prostym Xboxa chyba że Bill Gie zażuci jakąś kasą... tak samo będzie z Nintendo Revolution na które S-E będzie lało tak jak lało na GCN i wyda na revolution pewnie tylko kontynuacje Final Fantasy Cristal Cronicles


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline xXx Malarz xXx

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 15, 2009, 06:52:12 pm »
ja powiem jedno widziałem ten filmik nawet grałem w tom gre na ps 3 i powiem tyle grafa jest gorsza nieco od filmiku podobna do grafy z crisa core no trohe lepsza ale powiem tak niema juz walk turowyh poprostu wolna naparzanka centralnie dobry system combosuw fajnie wyglonda omnishlag wystarczy dostac wpierdel a limit ktury jest ustawiony ałtomatycznie sie wykonuje poprostu cudnie heh jest jeszcze wiele wersi ff7 np ff7-2 to jest adwent hildren tylko w postaci gry system ten sam co w ff7 tylko grafa i fabuła potwory  som zmienione heh som tez dodatkowe weapony jest ruby emerald ultimate diamon topaz i mozna nawet z saphire walczyc to jest poprawiona wersja ff7 heh xD i słyszałem ze na xboxa ma wyjsc nowa wersja ff6 tyle ze w grafice 3D heh słyszałem plotki fajnie by było zagrac w ff6 w obsdtawie 3D a nie w jakis płaskih ludkah gra jest bodobna w tedy do tibi a ja nie nawidze tibi ale i tak ff6 jest fajne mimo grafy szkoda tylko ze na mapie swiata wszystko jest łaskie nawet gury heh i walka toczy sie na zdjenciu heh

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 17, 2010, 02:55:06 am »
Forumowicze, czemu, czemu pytam się nikt nie zwrócił uwagi na ten przepiękny post malarza powyżej. Jak czytam coś takiego, to mam łzy w oczach ze wzruszenia. Muszę częściej błąkać się po subforach i przeglądać losowe tematy, bo kto wie ile jeszcze takich perełek kryje się w zakamarkach tego przeklętego miejsca.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy 7(PS3)
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 17, 2010, 05:03:30 am »
Najwyraźniej nie czytałem tego, bo kompozycja wygląda jak od tych spambotów, które wypisują tysiąc rzeczy w jednym poście.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?