Autor Wątek: Rekrutacja  (Przeczytany 10657 razy)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 27, 2004, 02:24:52 pm »
:( mam gierke ale nie moge się zarejestrować :( bo wyskakuje mi że nie może znaleść strony :( do tego wszystkiego na dokładke próbowałem już Mozilli i Netscape :( i nic to samo :( HELP ME!!!
]


MarvelliX

  • Gość
Rekrutacja
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 28, 2004, 07:36:34 pm »
Widziałem zapotrzebowanie na Łajdaka (to ja :)- rouge), ale mam narazie 9 poziom. :P(dopiero zacząłem grać)  I jestem wolnym ssstrzelcem ale mogę pracować jako najemnik, jeśli będziecie mnie potrzebować powiadomić przez PM lub GG co i kiedy. Mogę też poprossstu wam towarzyszyć jeśli nie będziecie mieli nic przeciwko. B)

imię: Marvellix_PL
lvl: 39 :P
profesja: Ranger (rouge) z przewagą Assasin  :ph34r:
miejsce koxu: wszędzie gdzie się da ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2004, 09:58:36 pm wysłana przez Marvell »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 28, 2004, 09:57:28 pm »
miejsce koxu - gdzie najczesciej pakujesz :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Rekrutacja
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 29, 2004, 03:20:32 pm »
Nieźli jesteście. Ja nie będę gorsza, ostro trenuję :D Dzięki GPM, mam wielki ubaw na KO :D (Knock Out ;) )
 Mam pytanie: Czy jak będę miała poziom 20 to mogę dołączyć do klanu?
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 29, 2004, 06:56:06 pm »
no oczywiscie ze mozeszm tylko  muszisz spotkac sie ze mna lub z zellem Dintchem tylko powiedz jaki masz nick

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 30, 2004, 05:18:10 pm »
Death Scythe jezeli mozna spytac jak postacia grasz ???  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

MarvelliX

  • Gość
Rekrutacja
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 01, 2004, 10:42:14 pm »
:P  :P  :P  :P  :P
Imię: Death_Scythe
lvl: coś ponad 20 chyba 24
A reszty nie wiem oprócz tego że wojowniczka :)

A tak przy okazji już mogę sssię do was przyłaczyć, rezygnuje z wolnego strzelca  B) . Bedzie ktos kto wasss będzie przyśpieszał  :)  

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Rekrutacja
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 01, 2004, 11:25:48 pm »
To jest moje! Dodam jeszcze, że chodzę z ciężką włócznią i tarczą, a mam zbroję goblinów :)
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

MarvelliX

  • Gość
Rekrutacja
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 05, 2004, 05:44:23 pm »
Kiedy wy mnie wreście przyjmiecie. Juz jessst na mnie łapanka, 5 razy juz odmówiłem przyłączenia do innych klanów B) , wreście przypadkiem wcisne OK i nie będzie Assasin'a ze Square.Zone'a  :( .
Chociarz zassstanawiam sssie jeszcze czy warto sssię do was przyłączyć <_< . Nie wyobrażacie sssobie jak fajnie wygladają klany których członkowie razem ćwiczą w jenym miejssscu. A was widziałem w grupie góra trojga :( . Czasss to zmienić  ;) .
Jeśli w piątek o 21 nie zjawią sssię conajmniej 4 osssoby to posssypią sssie ostrzerzenia  :devil:  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Rekrutacja
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 05, 2004, 07:22:20 pm »
To zależy wszyssssssstko od Serge & Squal the be, czyli od Sayrusa. Zell nie jest już więcje zastępcą i pewnie zapomniał mianować kogoś innego na zastępcę <_<

BTW Życie Priesta jest beznadziejne, tylko chodzi i leczy i buffuje, a poza tym jeszcze zdobywa lepsze poziomy, żeby mieć lepszy buff, ZERO ciekawości  <_<  
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

MarvelliX

  • Gość
Rekrutacja
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 05, 2004, 07:43:16 pm »
Ale za to jakie zapotrzebowanie na takiego ;) i po zatym taki ksssiądz nie musssi wiele robić wyssstarczy że stoi w miejscu leczy i zbiera expa. A ja np. robie za wojaka, kleryka (bo potrafie też leczyć), przynętę (za zdolność ssstrzału z dyssstansu), i buffona  :P (za zdolności ulepszajace jednostki). Na dodatek (oprócz tego że wszyscy chcą mnie do sssiebie przyłączyć ;) ) kazdy kto mnie zobaczy odrazu "swift plz"  <_< trudno odmówić  :P



P.Sss.
Ssskoro nie ma zassstępcy to ja mogę być  B) tylko ktos mnie musssi mianować na klanowicza :(  

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Rekrutacja
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 05, 2004, 07:45:26 pm »
A mianuje Cie nim sam Sayrus :P Jak pojechał gdzieś to pewnie wróci :)
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 05, 2004, 08:36:10 pm »
Cytuj
Życie Priesta jest beznadziejne, tylko chodzi i leczy i buffuje, a poza tym jeszcze zdobywa lepsze poziomy, żeby mieć lepszy buff, ZERO ciekawości  <_<
jak masz dobrze rozwinieta postac to mozesz sam chodzic i zabijac ja cos kolo 25 lvl zdobylem sam, reszte w party. Myslicie ze leczenie to tak prosta sprawa ... mylicie sie (jak zawsze   :P   :lol: ) trzeba niezle sie nameczyc zeby nie bylo wysokiej smiertelnosci w party    ;). Zawsze to zalezy od druzyny w ktorej jestes jak trafisz do takich wojownikow gdzie po jednym strzale padaja to jest robota do bani nie dosc ze musisz sie meczyc zeby przytrzymac przy zyciu tojak zginie to zaczyna ci wymyslac ze za slabo leczysz czy tam inne kity. A z podejsciem ze zycie prista jest monotonne to mozna powiedziec o kazdym profesji jak dluzej grasz ;). A co do spotkan milo by bylo taka wieksza gromatka isc na cos ladnego, duzego, glupiego, dajacego duzo expa    :P bardzo ladnie to wyglada jak sporo ludzi z jednego klanu idzie na polowanie ( nic nie mowie ze to winna innych klanowiczow bo czesto sam zawalalem sprawe ale moze kiedys nm sie uda spotkac  ;) )
ps. GamePlay ty tam chyba nie kasowales tamtego wojownika ktorym grales ?? bo o ile pamietam to ty tam byles swojego radzaju "skarbnikiem"    :huh:  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Rekrutacja
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 06, 2004, 01:55:08 pm »
Jeżeli chodzi o skarbnika:
Wszystko ma teraz Spee, jak coś to do niej, problem jest taki, że zostało tam zaledwie 500,000  :unsure:  
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

MarvelliX

  • Gość
Rekrutacja
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 06, 2004, 02:42:33 pm »
Ja mam kolejne 500k + 8 opali i jeden kryształ i ze 30 koblinich pancerzy :P
Troche Moja ssstracił gdy wszedł do Kolonii ale to nadrobi ;)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 06, 2004, 08:14:57 pm »
no wiec tak. dalej jestem zastepca nie skasowalem go i jak cos to walcie na gg bo na forum ostatnio nie siedze caly czas i nie odswiezam tak jak kiedys :D teraz mnie nie bylo przez pare dni bo wyjechac musialem :D dzisiaj juz bede na treningu
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Rekrutacja
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 07, 2004, 11:39:08 am »
Jakby co to ja już jessstem w grze i trochę tam pobędę ;) Jeśli ktoś potrzebuje wyszkolonego zabójcy to sssłużę pomocą  :)  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 11, 2004, 02:47:45 am »
eeee no dobra posiedziałem troche w nocy i jestem :D
De6v6il6- 20 level blade
w kieszonce 400 tysięcy ;)
aktualnie w początkowym mieście(sssą siakieś inne w ogóle ??:>) :D
siakby ktoś mi jeszcze mógł wszysssstko pokazać to będe zoobowiązany :D
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2004, 03:27:00 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 11, 2004, 10:11:17 am »
na prawo od bramy (patrzac od strony wejscia do miasta) masz portal i tam mozesz do innych miast pojsc
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Rekrutacja
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 11, 2004, 11:51:21 am »
:D dobrze wiedzieć bo denerwuje mnie to jedno i ciągłą exterminacja wilkołaków :D potrzebuje odmiany :D
]