Autor Wątek: FPP  (Przeczytany 15698 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 15, 2004, 07:30:02 pm »
ja tam nie mam super sprawności manualnej, bo wole grać w jRPG, a nie w jakieś śmieszne i kanciaste strzelanki
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 15, 2004, 07:58:01 pm »
Hehehe ja też :P ale na prawde warto zagrać w call of duty :P kokośne jest :) tzn. czytaj mnie się podba :P ech nie położysz już tabuna szkopów sam :P
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:00:43 pm »
Każden jeden FPP to jakiś kosmiczy szajs i to jest moje zdanie
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:06:35 pm »
Oj oj nie mozna tak uogólniać ja też nie lubie skakać jak małpa i uchylać siem przed kulami :D ale call of duty mi siem spodobało :P
Ja sam nie gustuje FPP no chyba że Postal 2 :D oj tak nie ma to jak łopata :D
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 15, 2004, 10:36:56 pm »
Cytuj
Każden jeden FPP to jakiś kosmiczy szajs i to jest moje zdanie

oj,oj...wyluzuj Bialy Magu...to  nie, tamto nie...tylko jRPG i FF X...FPP sa swietnym sposobem na rozladowanie sie...nie ma jak przywalic szkopowi ze snajpery w beret :lol:...zagraj chocby w starego, ale jakze swietnego Aliens vs Predator 2...strzelania troche mniej niz w innych grach tego typu, ale kilmat....pierwsza klasa :D

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 15, 2004, 11:02:56 pm »
klimat rzeczywiście najs :) szczególnie Marines godzina 00:00  w chacie pustak głośniki podkręcone i motion detector zaczyna pikać :D ach cos pięknego ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2004, 11:03:44 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 15, 2004, 11:11:00 pm »
no widze ze ktos wie o czy mowie...cale piekno tej gry to nie wyrzynanie chord obcych, tylko tak jak w Sh...dzwieki, odglosy, krzyki mordowanych...i ta ciagla swiadomosc ze cos czai sie za rogiem :D...wiec prosze mi tu bez tekstow ze wszystki FPP to szajs...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
FPP
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 16, 2004, 12:19:23 am »
taaa... Nie ma to jak AVP2. Bardzo chciałbym w to zagrać, ale nie może się na WinXP odpalić, ma ktoś linka do patcha? :) Takim klimatem też mnie fascynuje Half-Lfe, a szczególnie Opposing Force. Tam też fajnie zabija się obcych, ale równierz walczy z terrorystami, fabuły nie ma, ale można się domyśleć o co chodzi.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 16, 2004, 08:06:21 am »
Najlepiej jak sie gra za pierwszym razem w AvP 1 i 2 bo jak juz ktorys raz z rzedu to przewaznie wiesz kiedy i jak cie zaskocza.

Gameplay spruboj pobawic sie ze zgodnoscia z innym systemem .... soul reaver nie chcial mi sie odpalic na Xp ale tylko ustawilem zeby byl zgodny z 98 i chodzil jak marzenie   ;)  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 17, 2004, 03:27:09 pm »
Dobra. Czas na weryfikację poglądów. Pograłem troche w call of duty. Fajne..... nawet bardzo......... No ale doszedłem do wniosku, że wiem, czego tak nie lubie w FPP........ mnie po prostu nie pasują gry z widopkiem z poierwszej osoby, ale AvP i Call of Duty są jednak mimo wszystko fajne.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 17, 2004, 03:34:39 pm »
mi w wiekszosci FPP nie podoba sie faqt ze jest sie terminatorem ktory gania z 40 kilowa spluwa i jest prawie niesmiertelny....ehhhh ale podobno w CoD tak nie jest...ja sie nie dowiem bo u mnie nie rooshy

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 17, 2004, 04:05:53 pm »
ja tam wole gry z widokiem z 3 osoby, ale tak na marginesie, to rozpierdziela, to, że możesz w przeciwnika dwa magazynki władować i gościu jeszcze stoi......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 17, 2004, 05:12:25 pm »
ja tez wole tpp..s&s wiekszosc fpp w II WS sa realistyczne a taki cs to juz wogole wystarczy jedna kulka i lezysz ;) tez nie lubie takich rambow jak w innych fppach
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 25, 2004, 11:19:49 am »
dzisiaj widzialem recenzje UT 2004 chcialem sie spytac czy ktos moze juz sie zapoznal z tym tytulem. Oczywiscie uwazam ze UT byl najlepszy w UT203 byla lepsza grafika ale chyba troche brakowalo klomaciku "jedynki" i najgorsze - brakowalo mojego ulubionego trybu Assoult (nie wiem czy dobrze napisalem :P ) co do UT 2004 to ma byc 8 lub 10 trybow rozgrywki nie pamietam dokladnie grafa podobna do UT2003 ale troche silniczek poprawili wiec ma chodzic lepiej ... wiec czy ktos gral w nanowsza odslone UT2004

PS. Jakos mi nie podoba sie nazewnictwo UT zeby dodawac roczek przypomina to serie fify i innych sportowych shitow  :P  :shu:  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
FPP
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 25, 2004, 11:31:59 am »
No to jezeli probowales Unreal Tournament GOTY :) To powinienes tez sprobowac Unreal Tournament 2004. Klimat jest przeniesiony z GOTY, a grafika jest jak z 2003. Jest tam tryb jaki był w GOTY, ale nie było w 2003 - Assault, do tego dochodza jeszcze tryby jakie byly w 2003 tylko po sciagnieciu patcha - Last man Standing, Mutant, Invasion oraz nowy tryb: Onslought (mój ulubiony, bo z pojazdami, ale przypomina Battlefield 1942). Muzyka też jest z GOTY, a szczególnie ta z menu głównego :) Krótko mówiąc jest to połączenie Unreal Tournament 2003 i Unreal Tournament GOTY.

P-O-L-E-C-A-M
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 25, 2005, 12:43:53 pm »
Ja miaem okazję ostatnio pograć w Doom3 Resurrection of Evil - ta gra ma klimacik, naprawdę. Najlepszy efekt jest nocą , ze suchawkami na uszach, i przy zgaszonym świetle - horror FPS pierwsza klasa. Oprócz tego mialem też doczynienia z Star Wars Republic Commando - gra też jest prześliczna, szybka dynamiczna i klimatyczna - godna polecenia.
Kame Hame Ha

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
FPP
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 27, 2005, 08:54:03 am »
Duke Nukem 3d. Jedna z moich pierwszych gier na pc. Pamiętam że przeszedłem wszystkie epizody na poziomie damn i'm good (potwory się odradzały) z 3 respawnami ;).
Grałem jeszcze dawno temu w Unreal Tournament i w Kingpin z kumplami na informatyce w liceum, ale to z nudów. Poza tym nie mam miłych wspomnien z FPP. Jakoś nigdy mnie takie gry nie ruszały.  

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
FPP
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 27, 2005, 11:16:27 pm »
Half-life 2  - to po pierwsze, CoD - to po drugie.. ciekawe jak tam dwójka będzie się prezentować. Battlefield 2 zupełnie mi nie pasuje, nie wiem skąd takie pochlebne opinie na jego temat. Swoją drogą jak się pisze 'pochlebne' bo nie wiem czy dobrze napisałem  <_< A wracając jeszcze na chwilkę do tematu - nadal polecam Americas Army Ops, jeśli ktoś ma ochotę postrzelać po sieci [;
bla

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #38 dnia: Października 17, 2005, 03:22:21 pm »
Ech... Odświeżam sobie kaczorka 3 w sieci (dla niekumatych Quake3). zaj***sta gierka po sieci. Gramy z moim współlokatorem już drugi dzień non stop. teraz on poszedł na zajęcia, to mam chwile przerwy. a jak wróci, do dalej tniemy :) :D
Kame Hame Ha

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #39 dnia: Października 17, 2005, 03:31:42 pm »
Przeszedłęm MoHa Pacific Assault powiem tak, miło mnie zaskoczył w porównaniu do części poprzednich, jednak nadal do pięt nie dorasta CoD, swoją drogą czekam na dwójeczke ;) w każdym razie pare bajerów fajnych w nowym mohu ;) np latanie samolotem i zatapianie japońskich statków XD
]