Autor Wątek: FPP  (Przeczytany 15689 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
FPP
« dnia: Marca 28, 2004, 08:52:36 am »
NO właśnie w jakie FPP gracie? Jżeli wogule w jakieś gracie.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 28, 2004, 11:01:40 am »
nie jest to moze moj ulubiony gatunek gier, ale nie zaprzecze, ze lubie sobie tak dla relaksu zagrac w jaka taka gierke...najlepsza z tego gatunku w jaka gralem to zdecydowanie Aliens vs. Predator 2...fabulowo znosna (jak na ten gayunek :D ), mozliwosc grania 3 postaciami, no i klimat, klimat i klimat :!:  :!:  :!: ...gralem tez w Battlefield 1942, Call Of Duty, Delta Force: Black Hawk Down, Delta Force: Land Warriors, Devastation, Ghost Recon, Halo, Kingpin, Medal Of Honor: Allied Assault, Medal Of Honor: Spearhead, Medal Of Honor: Breakthrouhg, Reaven Shield, Sniper, Vietcong, Wolfenstein: Return To Castle...hehe, przewaznie strzelanki, ale co tam :lol:
 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 28, 2004, 11:43:36 am »
wlasnie wczoraj sobie zaczalem swat 3 calkiem porzadne przynajmniej nie ma mlocki jak w quake :D dobre tez jest moh:frontline. a z innych fpp to lubie tylko sobie na necie pograc to np: red faction i counter strike
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 28, 2004, 11:46:27 am »
Aliens vs. Predator 2 jest wypaśny. Klimacik bomba. Szkoda, że nie miałem okazji zagrać w sieci (nie wiem dla czego jakieś błędy mi wyskakiwały). A co do Wolfensteina to Return To Castle mi sie nie podoba, woel pograć w Wolfensteina Enemy Territory. Tam dopiero jest jazda.

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 28, 2004, 12:21:06 pm »
no to zaczynamy Counter-Strike nie ma jak kałach  :P , AvP, AvP 2 w singlu jest klimacik ale po sieci wymiata, UT jak dla mnie jeden z najlepszych FPS jaki gralem razem z HL, Q3 za tempo rozgrywki i Call of Duty za wszystko tylko szkoda ze takie krotkie  <_<, Deus Ex genialna gra tylko szkoda ze Deus Ex z numerkiem "2" nie dorasta jedynce i to narazie wszystko jak cos jeszcze sie przypomi to dopisze  :P    
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
FPP
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 28, 2004, 12:43:38 pm »
Witaj Fala w klubie ^_^ Ja też uwielbiam UT2K3, a już niedługo bedę miał UT2K4!!! Oprócz tego to jeszcze lubie HL i dodatek do tego Opposing Force, nie lubie CS gdyż nie do końca tą grę rozumiem >_<
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 28, 2004, 12:53:01 pm »
Countera to chyba nie ma co tam rozumiec poprosty naparzana jak kazda inny Fps na siec tylko w Cs jest orginalna bron odrobina realizmu i co najlepsze druzyny czyli ... gra zespolowa  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 28, 2004, 01:29:04 pm »
to może ja się wypowiem. Na początek powiem, że szczerze nie nawidzę tego gatunku gier. Jaki ma sens chodzenie z bronią palną i strzelanie do wszystkiego co się rusza? Przecież takie gry mają zero fabuły...... jedyne co je ratuje to grafika..... no ale to nie zmienia faktu, że nie lubię takich wyżynanek......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
FPP
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 28, 2004, 03:54:51 pm »
Cytuj
to może ja się wypowiem. Na początek powiem, że szczerze nie nawidzę tego gatunku gier. Jaki ma sens chodzenie z bronią palną i strzelanie do wszystkiego co się rusza? Przecież takie gry mają zero fabuły...... jedyne co je ratuje to grafika..... no ale to nie zmienia faktu, że nie lubię takich wyżynanek......
Ja lubie tylko od czasu do czasu i to właśnie z powodu który podałeś jako wade - można wyłączyć mózg i się wyżyć (chociaż w tym celu Tekken + kumpel sie sprawdza 100 razy lepiej, no ale co tam  ;) )

Tylko nieliczne chlubne wyjątki które się wybijają ponad reszte to IMO: AvP 1&2, SoF(ale tylko jedynka, bo 2 jest jakaś taka blee) Doom 1 &2, Duke 3D, Wolfenstein(nie return) i Hexen (taaa klasyka rullez) :D  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 28, 2004, 04:09:50 pm »
Cytuj
Countera to chyba nie ma co tam rozumiec poprosty naparzana jak kazda inny Fps na siec tylko w Cs jest orginalna bron odrobina realizmu i co najlepsze druzyny czyli ... gra zespolowa
odrobina realizmu?!?!?! ty to nazywasz odrobina realizmu?!?!?! przeciez cs to najrealistyczniejszy fpp jakiego zrobiono przyklad: to nie quake ze wpakujesz w goscia tone olowiu i dalej zyje. tutaj wystarczy nawet jeden celny strzal ze zwyklego pistoletu i gosc lezy. przeciez ziemii nie zaludniaja same ramba tylko normalni zwykli ludzie.  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 28, 2004, 06:08:54 pm »
masz racje Zell troche zle napisalem  :P a co do fabuly w Fpp to casami sa dobre tylko nie mozna ich porywnywac RPG    
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 28, 2004, 08:27:42 pm »
fabuła?...... czy my mówimy o takim samym rodzaju gier? Ja nie wim gdzie ty tam fabułe widzisz..... może są jakieś wyjątki, ale reszta to gry poniżej poziomu inteligentnego gracza (no i właśnie dlatego są takie popularne)... no ale cóż..... idę sobie pograć w FFX
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kristofer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Death Note owner ;]
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 28, 2004, 08:58:30 pm »
No cóż,gram w quaki,UT,Solider of Fortune, no i oczywiście moje ulubione ENEMY TERRITORY

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 29, 2004, 02:14:59 pm »
ENEMY TERRITORY jest wyrąbane. To najlepsza gra w sieci w jaką kiedykolwiek grałem.  

Offline spike.spiegel

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • http://
FPP
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 29, 2004, 03:19:04 pm »
a ja sobie gralem w cod'a niedawno, szalałem troche na q3 kiedyś, oczywiscie moh'y i sof'y tez "przemęczone", a teraz gram w aao po sieci - zaje... yyy... fajne jest
see you space cowboy...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
FPP
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 29, 2004, 05:32:49 pm »
Counter Strike - nie rozumiem jak jacys goscie potrafia biegnac (a nawet jeszcze w skoku) strzelic headshot, podczas gdy ja kucam, dobrze wymierzam i... mam laga >_<
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 30, 2004, 07:16:10 pm »
czy to się czasem nie nazuwa "nabyta sprawność manualna" :D . A tak na poważnie to jeśli ktoś ma lepsze łącze i ciągre sobie strzela, to logiczne jest, że po pewnym czasie dochodzi do perfekcji
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Gesten

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 15, 2004, 10:16:15 am »
Unreal i Medal of Honor- dla mnie najlepsze Fpp ever :devil:  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 15, 2004, 03:20:25 pm »
Call of Duty ostatnio na najtrudniejszym poziomie :D fajna sprawa czeka mnie jazda czołgami :P
]


Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
FPP
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 15, 2004, 03:46:48 pm »
Cytuj
Counter Strike - nie rozumiem jak jacys goscie potrafia biegnac (a nawet jeszcze w skoku) strzelic headshot, podczas gdy ja kucam, dobrze wymierzam i... mam laga >_<
na kompie mam filmek zmontowany przez klan aAa (chyba tak sie zwa ;) ) to zebys widzial jak oni wymiataj GamePlay w pewnych momentach to mozna by bylo ich posadzic ze uzywaja kodow :P  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...