Autor Wątek: Darmowy MMORPG  (Przeczytany 27658 razy)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Darmowy MMORPG
« dnia: Kwietnia 28, 2004, 02:23:09 pm »
Chciałbym wszystkich zaangarzować w poszukiwania jakiś dobrych, darmowych  MMORPGów. Znalazłem jeden: Mu Online, przeglądając ich stronę nie znalazłem magicznego słowa "Payment" i mam nadzieję, że się ono nie pojawi. Lecz nie zajrzałem do działu Create Account, a przecież tam może być napisane coś o tym, uwaga bo strona działa bardzo wolno. Macie jakieś jeszcze propozycje związane z darmowymi MMORPGami?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 28, 2004, 02:50:24 pm »
Knight Online. Ale to tylo do końca czerwca :unsure: .  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 28, 2004, 03:23:09 pm »
A może to ?
Nie wiem tylko jakie są wymagania sprzętowe. Jak ktoś je znajdzie to niech napisze.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 28, 2004, 04:19:20 pm »
Chodzi mi o w pełni darmowe, nawet po skończeniu beta testów Little. A znajdzie się jakiś MMORPG darmowy w 3d?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 28, 2004, 04:33:29 pm »
UO ;)
RO ;)
Priston Tale

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 28, 2004, 04:55:16 pm »
Morchol mógłbyś podać linki do tych MMORPG ??

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 28, 2004, 05:48:40 pm »
BTW. Grywa ktoś w UO? ;-)
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 28, 2004, 06:26:38 pm »
Hmmm google nie bolą - ważna rada na przyszłość ;)
to tak:
UO - nie podam linka, bo clienta sie kupuje w sklepie, albo ściąga z p2p, a co do serwera to trzeba sobie znaleźć polskiego freesharda, ale wybór już pozostawie chętnym
Ragnarok online - polskiego free sharda trzeba sobie znaleźć, tam też będzie client w odpowiedniej wersji
Pristontale - tu już bez kombinacji, po prostu - http://eng.pristontale.com/

Mortus -> ja grałem dłuuugo, ale teraz mam za mało czasu, a ultimka go pochłania w zastraszającym tempie, więc wole nie zaczynać ;)

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 28, 2004, 07:00:43 pm »
To mi odpowiedz na parę rzeczy z łaski swojej (zaznaczam że jestem noobem ;)):
1 - czy nekro musi mieć zwykłą magię czy nie?
2 - od czego zależy to, czy mogę dany czar dać sobie do księgi? przykładowo miałem kilka zwojów, ale tylko jeden wszedł (widzenie w ciemności), ale po pewnym czasie wlazły pozostałe dwa (nie wiem czemu). Od czego to zależy - od mądrości/inskrypcji?
3 - trening których czarów najszybciej rozwija magię? Tych, do których potrzeba najwięcej składników?
4 - arcymistrz w danej dziedzinie = 100% tak?
5 - jak jeszcze coś wymyślę to się spytam :P
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 28, 2004, 07:40:37 pm »
A co powiecie na Dragon Raja Online ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 28, 2004, 07:45:12 pm »
1- niewiem, byłem czystym magiem, ale wydaje mi się że tak
2 - od inskrypcji
3 - no ja trenowałem tymi które były "najbardziej zaawansowane"
4 -tak ;]
5 - a tak pozatym to traktowanie mnie jak encyklopedi UO raczej nie wyjdzie, bo zawsze lubiłem grać po swojemu i tak jak mi się podoba, wszelką teorie i "grową matematyke" zostawiałem innym
w magi moja postać i tak była słaba, za to świetnie łowiłą ryby, gotowała, grała na mandolinie i czasem jakąś miksturke uważyła = zawsze wolałem interakcje z innymi niż walke (przynajmniej w UO)

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 28, 2004, 07:56:47 pm »
Cytuj
To mi odpowiedz na parę rzeczy z łaski swojej (zaznaczam że jestem noobem ;)):
1 - czy nekro musi mieć zwykłą magię czy nie?
2 - od czego zależy to, czy mogę dany czar dać sobie do księgi? przykładowo miałem kilka zwojów, ale tylko jeden wszedł (widzenie w ciemności), ale po pewnym czasie wlazły pozostałe dwa (nie wiem czemu). Od czego to zależy - od mądrości/inskrypcji?
3 - trening których czarów najszybciej rozwija magię? Tych, do których potrzeba najwięcej składników?
4 - arcymistrz w danej dziedzinie = 100% tak?
5 - jak jeszcze coś wymyślę to się spytam :P
1. Raczej musi
2. Do ksiegy o ile dobrze pamietam wszystkie czary wychodza chyba chodzi ci o skutecznosc przepisywania czarow (inskrypcja), madrosc dawala to ze mogles odczytac wiek przeciwnika, ile ma inteligencji od wyzszego poziomu zwiekszala obrazenia niektprych czarow  
3. Nie zawsze. Przewaznie uzywalem uzywalem czarow do cwiczenia te ktore mialy najmniejszy koszt ... malo skladnikow=miejsze koszta=wiecej czarowania=lepsze umiejetnosci   :P
4. Arcymistrz chyba tak , mistrz cos po 90% sie zaczyna

Ps. Przed nekromanta ostregam (przynajmnie na moim shardzie gdzie gralem .. DM ) wiekszosci przypadkow ta umiejtnosc byla bardziej na pokaz duze koszta szkolenia (skladniki) a efekty niebyly zachwycajace, ale to i tak mnie nie ostraszylo do szkolenia mojej postaci w kierunku "ciemnej strony mocy" :lol:    

ostrzegam ze to opis jest do shardu DM i ze spooro czasu nie gralem wiec moglo sie spoor zmienic    :D

-= EDIT =-

Martus masz tu glowna strone UO znajdzieszna duzo informacji
a tu dokladniejszy opis magii - ile trzeab miec umiejestnosci zeby czar sie udal ... cwicz na czarach gdzie szansa ze sie uda wychodzi 50% - 60% gdzie amlo skladnikow potrzeba nawet od 40%  

Ps2. Prze ciebie znowu nabralem ochoty na gre w UO   <_<  :D  :D  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2004, 08:15:58 pm wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 28, 2004, 08:00:44 pm »
Savage eden
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 28, 2004, 08:07:55 pm »
Cytuj
Savage eden
Można prosić linka, ew. jakiś opis własny?

Co do pytania Solidusa - jeśli to to co wcześniej linka dawałeś, to przejrzałem stronke i zapowiada się całkiem ciekawie, tylko narazie mało czasu mam(qrde niby mało czasu mam a bez przerwy na forum siedze :P )

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 28, 2004, 08:42:05 pm »
Dzięki. Opisów ze stronek mam dość, chcę się czegoś od żywego człeka dowiedzieć ;-) Kolejne pytania:
1 - czy łowienie z czasem rozwija też siłę, czy tylko zręczność? (fajnego miałem otfla jak buty wyłowiłem, albo jak wyszedł mors/żywiołak :P)
2 - też gram na DM :D jaką masz xywę? ;)
3 - z tą ilością to chyba jednak nie tak.... pamiętam w krawiectwie - robiłem setki całe koszul i nic (jak miałem 50%), a zacząłem togi i ruszyło :)
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 29, 2004, 02:38:10 pm »
Cytuj
Ragnarok online - polskiego free sharda trzeba sobie znaleźć, tam też będzie client w odpowiedniej wersji
Allseron
Ale tam trzeba napisać spore opowiadanie, żeby przyjęli zgłoszenie. Do tego dostaje się tylko jeden char slot i postać też dostaje się domyślną, stworzoną przez administratorów.
A teraz powiedzcie, czy wymienione przez was MMORPGi mają wszystkie zalety KO, czyli:
-3D (no może niekoniecznie, ale mile widziane)
-bieganie, chodzenie, siadanie
-tworzenie party, klanów lub guildii
-wybór profesji
-w miare dużo questów do wyboru
-zmiana wyglądu w zależności od profesji i od tego co mamy na sobie

Pomyślałem sobie, że jak się skończy beta testowanie KO i stanie się ono płatne to żeby przenieść się na inny MMORPG. Mam pewien plan co do Squarezone  :shu:  
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 29, 2004, 10:24:03 pm »
Bosko Priston Tale z tej strony co podał Morchol ściąga mi się z prędkością 0,2 KB! A tak się tylko chciałem zapytać ściągacie full wersion??
Zna może ktoś inną strone??
Pewnie Wam się ściąga duuuuuuuuużo szybciej, ale ja mam skiszonego neta.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2004, 10:51:01 pm wysłana przez heti »



Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 30, 2004, 10:01:08 am »
Tu jest link do listy MMORPG niestety wiekszosc platna ale te beta testing sa darmowe jeszce

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 30, 2004, 03:37:27 pm »
heh no ale bezsensu jest wytrenowac super postac a potem trzeba sie przerzucac na inny lepiej bezplatny znalezc
btw s&s fajny avek
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 30, 2004, 03:46:17 pm »
ale co zrobic jak MMORPG jest fajny to sie w niego gra nawet jak bedzie platny. Czyz nie tak jest z naszym KO....no wlasnie. Czy bezsensu to zalezy wlasnie od tego czy MMORPG jest fajny
btw thx