Autor Wątek: FMV  (Przeczytany 4154 razy)

Offline Czaj0

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
FMV
« dnia: Grudnia 31, 2004, 03:30:26 pm »
Heja! Mam problem :D przeszedlem juz pare razy chrono crossa :D odkrylem all sekrety ale jedna rzecz mi wciaz chodzi po mysli, a mianowicie gdzie jest fmv jak serge biegnie przez termine? duzo w internecie jest screenow z tego i w intro w grze tez w jednym momencie serge sie tam znajduje. Pomocy!
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2006, 05:01:36 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 31, 2004, 03:47:50 pm »
Chodzi ci o to jak w Intro jest ze swoją bronią? Tam koło domu Vana? Jeśli tak to tego filmiku w grze poprostu nie ma... to jest filmik który został wykożystany tylko do intra... może na początku mieli plany go wykożystać ale ostatecznie tego nie dokonali  :(

BTW:Super avatar :)
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2006, 05:01:59 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 31, 2004, 04:31:06 pm »
O_o..... ee.... Gipsi.... Czemu tego do śmietnika nie wywalisz? Bo ten topic mi akurat tam pasuje.... albo go lepiej połącz z HELPem

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 31, 2004, 04:54:12 pm »
eee bo temat jest dobry? nie wiem pomyślałem sobie że może ktoś będzie sobie chciał podyskutować o FMV... czekałem tylko aż kiedyś ktoś taki temat zrobi... no i ktoś zrobił i zastanaiałem się czy kasować, ale może ot by był dobry pomysł pogadać o tym kto jakie ma ulubine filmiki... nie wiem sam...

moim ulubionym jest zakończenie zdobywając CC, fajnie sobie Kid drepcze a oprócz tego, zajebiste są te skrzyżowania na ulicach japońskich gdzie wielu japończyków sobie op nich przechodzi... ogólnie ten filmik jest super z powodu ekstra muzyki, i tego o co w nim chodzi...

podobał mi się też filmi z tym jak wybuchało Dead Sea, zajebiście to wszystko było zrobione jak ta kula dymu się tak powiększała w krztałcie spirali...

rozbrajały mnie za to filmiki pokroju White Dragona lecącego nad Viper Manor...


mi się wydaje że temat może być... ale jak jesteście za kasacją to piszcie tu...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 31, 2004, 05:39:50 pm »
twmacik nie jest zly. czaj0 nie martwa sie Tant to maniak jechania po noobkach :P

a moim ulubuionym filmikiem jest polaczenie smokow i rozj*banie dead sea
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2006, 05:03:12 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Czaj0

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 01, 2005, 01:32:34 am »
moze na tym forum jestem newbie :) ale moge zapewnic ze mam nie malo wiedze o ff :] troche lat sie przegralo :D ale jak fmv z cc to naj jak lynx chajca  chate lucca`i :)
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2006, 05:03:51 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
FMV
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 22, 2005, 08:44:54 pm »
S&S podoba nam sie ten sam filmik :)  on jest poprostu wyje*iscie w*je***y...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2005, 06:08:11 pm wysłana przez Gipsi »
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline JebaKa

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #7 dnia: Września 26, 2005, 09:56:41 pm »
jak zobaczyłem ten filmik ze smokami , to się zdziwiłem do czego zdolna jest moja konsolka , na prawde bardzo sycący i wart obejrzenia , a ogólnie filmiki w cc trzymają spory poziom i bardzo przyjemnie się je ogląda , powinno być takie menu jak w innych grach , w którym można dotworzyć dowolny filmik kiedy się chce :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 09, 2006, 05:07:50 pm »
Ma ktoś może na dysku jakieś filmiki z Chrono Cross.
Bo pytalem sie qiaxa czy by mi nie zzucil na MU czy cos ale stwarzal to nie bede sie przeciez prosil. Jakby ktos z was mial to podzielcie sie please bo ostatni filmik pewnie bym sobie wiele razy ogladnal.
Jak kumpel bedzie mial neta znow to moze mi sie uda na Emulu cos znalezdz a tym czasem pytam was...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Jeżyk

  • Soldier
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 18, 2006, 11:56:46 am »
Moim ulubionym filmikiem z gry jest połączenie się smoków,w Dragon God'a gdy go zobaczyłem poczułem podziw,że ludzie ze Square potrafią tyle wycisnąć z PSX'a

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
FMV
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 18, 2006, 12:06:10 pm »
Pomimo tego, ze jeszcze nie ukończyłem CC, to jak narazie podobał mi się filmik gdy pojawiła się Kid na plaży :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 18, 2006, 03:22:51 pm »
Ostatni filmik + Without Taking The Jewel w tle to jest poezja poprostu.... graficznie się bardzo nie popisali kwadratowi przy nim, ale... każdy kto widział, ten wie o co chodzi.... geniusz.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
FMV
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 18, 2006, 03:35:59 pm »
Jeszcze jak narazie sie mi podoba jak Serge odzyskuje ciało...precyzyjnie oddane ruchy mięśni (jak na PSXa)...

Offline Raziel

  • Soldier
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
    • http://
FMV
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 02, 2006, 12:38:50 am »
Mi się podoba film jak Lynx zamienia się ciałem z Serge a później rani nożem Kid.. ten uśmieszek później i wogóle FF:) no całość dla mnie świetna.. Wiadomo że te filmiki są wszystkie bardzo dobre zważając właśnie na to że to stary szaraczek:)
ps mam pare filmów z cc na kompie jakby co.
pzdr.
Raziel

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
FMV
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:43:38 pm »
możesz man wrzucic na jakis serwer :) nikt sie nie obrazi :P
 
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
FMV
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 04, 2006, 12:40:10 pm »
Mi się też podoba seria filmików w Fort Dragonia kiedy to Serge zamienia się ciałami z Lynx'em. Zwłaszcza spodobał mi się moment kiedy Kid zostaje zraniona - do tego ten motyw muzyczny (śpiew chóru) ... Wogóle to co dzieje się w owej komnacie z posągami smoków na szczycie Fortu jest super.