Autor Wątek: Let's Help Each Other!  (Przeczytany 51499 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 02, 2004, 01:22:13 am »
no a 3 zla byla? taa pewnie wszyscy na mnie i na matrixa zaraz naskocza ale mi sie wszystkie podobaly czesci... a poza tym doszlem w zeldzie do doroslosci linka i gra sie jeszcze bardziej cool... dzizaz ta gra mnie zaskakuje
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 02, 2004, 01:24:38 am »
eee to o co w tej grze tak właściwie chodzi :D bo ja szybko odpadłem (nigdy nie lubiłem gier od nitendo)
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 02, 2004, 01:33:58 am »
wieeeeeeeeeelki skrot: ratujemy swiat po raz 129838572108437 :D no ale jesli jest fajna fabula to tego nie widac :D chodzi o to ze swiat stworzyly 3 boginie i pozniej zaklely swoja moc w takie cos. no i jest sobie lesny ludz link (w niego sie wcialamy) i sie dowiadujemy ze ganon chce zdobyc to cos (trojmoc) aby opanowac swiat... czyli taki sephi ktory chcial black materie :D aha ja tu mowie o czesci ocarina of time ofcoz... reszte juz sobie pograj ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 02, 2004, 10:31:54 am »
CZy ten karate chomik to przypadkiem nie swinka morska? ;-)

Lubicie spaghetti westerny ?  - zagrajcie w red dead revolver.
See you, Space Cowboy!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 02, 2004, 11:42:18 am »
W tej chwili... SoulCalibur2... ale pod warunkiem, że masz z kim grać. Obniżanie SI konsoli nudzi siępo kilkunastu(ew. kilkudziesięciu) godzinach grania. Ewentualnie polecam Baldura dwójeczkę.... przechodzę go już po raz nie wiem który a i tak jes fajnie. A po przeczytaniu Trylogii Mrocznego Elfa BG2 to zupałnie inna gra :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2004, 11:42:41 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 02, 2004, 10:17:30 pm »
ogladaliscie kiedys  - dobry ,zly i brzydki?   albo "za gars dolarow" albo "za garsc dolarow wiecej"  albo "garsc dynamitu"  sergio leone?   to westerny w ktorych raczej nie ma typowo pozytywnej postaci  - nie ma swietych tak jak john wayne w swoich filmach (bleee)
See you, Space Cowboy!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 03, 2004, 12:36:17 am »
Polecamy sobie nawzajem różne gry, w które aktualnie gramy..... Ja olecam Chocobo Racing.... fajna gra, jak się chcę sekundkę odetchnąć od jRPG, ale pozostać w klimacie Square..... poprostu ścigające się postacie z Chocobo Dungeon 2 czyli: Chocobo, Moogle, Black Mage, White Mage, Goblin, Behemoth, Golem i Chubby Chocobo..... aha jak się troche pogra to sie pojawiają Bahamut i Squall (w autku z przedostatniego filmika pierwszej płyty FFVIII)..... jak dla mnie gra 7/10

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 08, 2004, 08:50:37 pm »
Teraz szukam MMORPGów darmowych, chyba powróce do MU online (długo nie gralem w niego), zdążyłem przyzwyczaić się do PT... Czasem będę grał w FM 1st <- Kampania USN
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 13, 2004, 10:57:07 pm »
no to czas MU polecic. Gra nas kilku fajna zabijanka a'la diablo. Da sie grac 8/10

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 27, 2004, 11:55:39 pm »
no co wy ludzie.. w nic nie gracie?? heh to tak jak ja ostatnimi czasy...

czasami zrobi sie questa w falloucie 2... chyba nie musze przedstawiać tego tytułu?  ;) a może... do niedawna sam myślałem, że fallout to tylko strata czasu, no cóż... błądzić jest rzeczą ludzką :) dlatego kto nie grał, musi zagrać, a tych, którzy zetknęli się z ową grą ( bądź inna jej częścią ) zapraszam ponownie do wędrówki po niezapomnianym falloutowskim postnuklearnym świecie :)

ocena 9,5/10 ( do finala jednak troche jej brakuje w moim osobistym rankingu :P )

ps. polećcie ... dziwnie brzmi ( dobrze napisałem ?  :blink: ) to moze tak... jakiego jrpg'a na dowolna platforme ( byle nie ps2, gamecube itp.), długiego, fanego i takiego, w którego jeszcze nie grałem heh... a najlepiej napiszcie po kilka, bo może sie okaze, ze grałem a nie chce mi sie pisac całej listy... może inni tesh skorzystają ... pliiissss
bla

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 28, 2004, 12:07:25 am »
polecam cala serie Legacy of Kain...wszystko od poczatku...mimo iz sam nie ukonczylem Blood Omenow :P

co do jRPGow...moze Tales of Phantasia lub Star Ocean...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 28, 2004, 02:55:52 am »
Cytuj
polećcie(...) długiego, fanego i takiego, w którego jeszcze nie grałem heh... a najlepiej napiszcie po kilka

Według życzenia..... oto moje kilka:

Romancing SaGa III - szósta cześć serii SaGa, po trzech FFL i dwóch Romancingach. Jest to jeden z najtrudniejszych jRPGów z jakimi się zetkąłem, a grałem w bardzo wiele... fabułą jest straaaaasznie pogmatwana i zakręcono. Grałem w nią dość długo, a ciągle nie wiem, czy doszedłem w niej do głównego fabularnego wątku (zakładając, że taki jest). Co bym o tym nie powiedział, jest to gra nietypowy... bardzo nietypowa... ocena 6,5/10, platforma SNES, wydawca Squaresoft

Jade Cocoon - bardzo udany jRPG na PSX'a. Mało znany, bo zrobiony przez mało znaną firemkę (chyba się Genki nazywała), ma jednak kilmat, jaki dorównuje poziomem fajnalom. Tryb walki jest bardzo ciekawy, a oprawa poprostu śliczna.. dodam jeszcze, że połowa dialogów jest wzbogacona o idący w tle głos, a całość jest robiona w mangowy sposób (a la Miyazaki). Polecam gorąca.. ocena 9/10

Legend of Mana - większość zna tą grę, ale jako, że na 4um mało się mówi cudownej moim skromnym zdaniem serii Seiken Densetsu, to chciałem zwrócić uwagę na ten tytuł, będący na razie najlepszą cząścią powyższej sagi. Fabuła jest wyraźnie nieliniowa, oprawa muzyczna jest świetna (zdaje się, że pan Kikuta się tym zajął i zrobił kawał dobrej roboty), zaś grafika przypomina nieco SNESowego SD3. Wszystko jest strasznie cukierkowe, ale po poznani gry bliżej, wcale to nie przeszkadza. Przechodziłem tą gierkę kilkanaście razy i za każdym razem miałem z niej kupe przyjemności... jeśli mam się posilić o wady, to może niski poziom trudności.... chyba najniższy ze wszystkich części serii... ocena 9,99/10... platforma PSX... wydawca Squaresoft

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 28, 2004, 10:06:57 am »
S&S ja MU dałbym najwyzej 3/10 ... toz to dziadostwo w kazdym calu ... 3 postacie, wogole nie wiedzialem jak rozpoczac, co z questami, potworkami itp. itd. Za to pograjcie sobie w RO na servie MobRO  :devil:  to jest dopiero giera :D Nie dosc ze utrzymana w mangowym klimacie to jeszcze jakie wciagajace ^^ GP pisal cos o tym servie na 4um, takze ... szukajcie a znajdziecie a ja gierce daje 8/10 ^^
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2004, 10:07:29 am wysłana przez RiKKu-reloaded »


Cooool ^.~

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 29, 2004, 08:11:43 pm »
ja z MU rezygnuje. Racja Rikku po dojsciu do 20lv gra jest nuuuuudna
i straaaaaaasznie monotonna  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 29, 2004, 08:28:47 pm »
carom3d.com - zajebisty bilard online (w 3d) naprawde polecam ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2004, 08:29:06 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 29, 2004, 09:01:28 pm »
Carom jest do dupy :P Bo nie umiem udezac bil :P
ale polecam malutka gre Elastomania. Jezdzi sie TROSZKE dziwnymi motorkami i trzeba zbierac jabluszka i dojezdzac do kwiatuszkow. Wiem ze brzmi kijowo ale jEST CHOLERNIE TRUDNO i grze daje ocene 999/10 (przy czym CC ma 9999/10 :P)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 29, 2004, 11:03:44 pm »
Ahhh.... gram w Conquer Online, mangowej grafiki nie ma ale za to gra jest sensowna i nie monotonna. Gram w nią nawet pisząc ten post a na swoim koncie mam już pare tysięcy złota.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #37 dnia: Września 17, 2004, 05:54:43 pm »
polecam zagrac w Dooma 3 switna gra tylko troche przeszkadza ze jest strasznie linjowa ale jezeli wam to nie przeszkadza i lubicie gry fps to powinno wam przypasc do gustu  ;)


ps. od mojej ostatnioj wizyty mialem 3604 postow nie przeczytanych :grin:  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #38 dnia: Września 17, 2004, 07:30:10 pm »
w dooma 3? to jest kulturalne forum :P nie wiem jak reszta ale ja w ten chlam napewno nie zagram :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Let's Help Each Other!
« Odpowiedź #39 dnia: Września 17, 2004, 07:56:13 pm »
OMG slyszlame ze ta gra poza grafika nic nie oferuje czy to prawda ??