Autor Wątek: Fallout  (Przeczytany 30491 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Fallout
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 18, 2004, 04:09:06 pm »
A co ma perspektywa do brutalności? :blink:

A Fallout 1&2 wielki jest był i będzie, BoS jest cieniutki, a tego na pleja musze spróbować mimo że to już nie to samo :)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fallout
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 18, 2004, 04:11:46 pm »
mówię o perspektywie, bo np w Doomie widzisz wszystkie brutalne sceny z bliska.... bo przecież z 1 osoby, no a w falloucie przez to, że jest rzut izometryczny brutalność tak nie rzuca się w oczy
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Fallout
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 18, 2004, 05:45:52 pm »
Nie rzuca się w oczy to zacznij strzelać z minigana po tłumie :D zobaczysz brutalność ;)
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fallout
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 18, 2004, 06:15:47 pm »
z minigana w tłum?...... niegłupie...... no ale ja i tak uważam, że Fallout nie jest znów taki brutalny.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Fallout
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 18, 2004, 09:33:14 pm »
Ale w sumie to bardziej niż o brutalność w sensie krew, chodzi tu o brutalność w sensie prochy, prostytucja, przestępczość itd. Jes to przedstawione 1000 razy lepiej niż w cukierkowym GTA(które i tak lubie :) )

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Fallout
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 18, 2004, 09:51:15 pm »
Jest tu brutalność w dużych dawkach. Przykład? Macie - strzały z broni zwykłej - może odwalić rękę wraz z solidnym kawałem ciała oraz może być fajny 'taniec', jak jest pokazany wróg zbierający kilka kulek na tors i padający :P, broń ciężka - tak jak lekka plus coś tam jeszcze, energetyczne - laseru uwalają na równiutkie pó w pasie, plazmówki albo topią skórę, albo zostawiają po wrogu kałużę i jeszcze jedna (nie pamiętam niestety nazwy, ale jest w kwaterze BoS) - albo zostawia mocno okopcone zwłoki, albo proszek :D
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fallout
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 19, 2004, 12:56:58 pm »
hm.... skoro tak stawiacie sprawę, to może warto zweryfikować swoje poglądy....... no ale brutalność to nie wszystko........ pozatym to troche nierealne, żeby "stopić" wroga......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Fallout
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 19, 2004, 02:13:22 pm »
Cytuj
... pozatym to troche nierealne, żeby "stopić" wroga ...
chyba troche czepiasz sie szczeglow  :P wszyszto jest mozliwe przeciez to jest swiat postnuklearny wiec moze swoje wiedza i potrzafia zrobic bron zeby topila wroga ... ale to tylko szczegoly  :D    
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Fallout
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 19, 2004, 04:11:46 pm »
No wiesz, jabyś dostał ładunkiem plazmy (obecnie parędziesiąt tysięcy stopni ma), to wiele by z Ciebie nie zostało, a przecież w przyszłości mogli zrobić plazmę z innego materiału i tym samym zrobić plazmę gorętszą :-)
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fallout
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 19, 2004, 05:55:54 pm »
ale na razie nikt nie zamierza mnie trafić ładunkiem plazmy, więc jestem spokojny..... no a może faktycznie czepiam się szczegułów.... przecież zawsze taka broń jest urozmaiceniem w grze....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Fallout
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 19, 2004, 06:06:58 pm »
Cytuj
ale na razie nikt nie zamierza mnie trafić ładunkiem plazmy, więc jestem spokojny.....
Jesteś tego pewien? Nie znasz czasu ani godziny :P
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fallout
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 19, 2004, 06:14:30 pm »
spoko zawsze nosze ołowianą kamizelke w kolorowe wzorki :D więc nic mi nie grozi. No a teraz pytanie Jaka jest waszym zdaniem najlepsza broń w Falout
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Fallout
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 19, 2004, 07:31:12 pm »
U mnie numero uno to ta broń, którazwy nie pamiętam - do znalezienia w jednej z baz BoS, taka srebrna energetyczna. Mogłem walnąć 2 celowane strzały i w 99% każdy kończył się zgonem kolesia (choćby miał na sobie nejlepszy power armour). Cel - oczy, strzał - zgon :D
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Fallout
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 19, 2004, 08:04:49 pm »
Mortus chodzi Ci o YK42B Pulse Riflel jak czlowiek zdobywal jeszcze perka chyba na 24 poziomie ze kazdy strzal wycelowany byl krytyczny to nikt ci nie mogl sie do ciebie przypluc a zostawal tylko proszek z delikwenta pozostale to Avenger Minigun na wieksze zbiorowisko choloty z mniejszem opancerzeniem :devil:  , H&K L30 Gatling Laser na zabawe tez ze slabsymi ale co sa :uczuleni" na bron energetyczno  :devil:  
 
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Fallout
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 19, 2004, 08:08:37 pm »
Cytuj
Mortus chodzi Ci o YK42B Pulse Riflel
Rifle.... ale dokładnie o tym mówię :-)
Cytuj
jak czlowiek zdobywal jeszcze perka chyba na 24 poziomie ze kazdy strzal wycelowany byl krytyczny to nikt ci nie mogl sie do ciebie przypluc a zostawal tylko proszek z delikwenta
Ano :D Nawet z centaurów i Floterów. A walka z ost. bossem mi tylko 3 czy 4 kolejki zajęła (nie miał szans buc :D)
Poza tym Ulepszona Plasma Rifle (w Fallout można było zrobić sobie, a w Fallout 2 można tylko wziąć spod zwłok jednego z żołnierzy podczas wychodzenia z platformy wiertniczej do bossa).
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fallout
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 19, 2004, 08:35:29 pm »
a mnie się podobała ta spluwa.... tylko jak ona się nazywała... nie pamiętam ... może Gaussgun.... albo jakoś tak... w każdym razie fajnie kolesia przebijała na wylot zabierając mu przy tym kończynę albo dwie :D
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Fallout
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 19, 2004, 08:37:32 pm »
Gauss Rifle? :)
Chyba kojarzę o co Ci chodzi, też nie było złe ;-) A z początku to zawsze biegałem ze snajperą :D
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fallout
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 19, 2004, 08:57:18 pm »
ja tam się ze snajperką nie partoliłem... otwarta walka jest lepsza :D
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Fallout
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 19, 2004, 08:59:48 pm »
A kto tu mówi o nie otwartej? Wiesz jak fajnie się w łeb (albo oczy) strzela z kilku kroków? :D
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fallout
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 19, 2004, 09:07:17 pm »
ej wies nie próbowałem..... ale może kiedyś..... najlepiej jak się komuś odstrzeliło rękę, albo dwie......:devil:
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!