Autor Wątek: Seria Star Ocean  (Przeczytany 47324 razy)

emiel_

  • Gość
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 10, 2008, 09:26:24 pm »
Ok, specjalnie dla Ciebie <dziś chyba dzień dobroci oboje mamy :Dhttp://www.mininova.org/tor/764576
 Tam jest torrent do calutkiego OST'a ze Star Ocean: Till the End of Time. Tylko wrzucić w jakiegoś uTorrenta/bitlorda, ściągnąć i delektować się. Miłego słuchania!   

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 10, 2008, 09:29:18 pm »
Wprawdzie nie uważam muzyki ze Star Ocean za jakieś arcydzieło ale ściągnąć i posłuchać można. Zastanawiam się nad napisaniem recenzji do SO3 ale jakoś nie mogę wybrać tego co najważniejsze.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2008, 09:30:55 pm wysłana przez aysnel »

emiel_

  • Gość
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 10, 2008, 09:34:56 pm »
Ja o tym myślę już od miesięcy, ale póki co - grać mi się chce,a nie recki pisać :P Zresztą zarys recenzji już mam, tak samo bronie, itemy, potworki (nie wiem czy wszystkie) i wstęp ;>  Póki co, zobaczę jak temat będzie się rozwijał.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 10, 2008, 09:36:34 pm »
Per aspera ad astra jak to mówią. :) Myślałem wstawić sobie avatara ze Star Ocean 3 ale jedynym wartym uwagi obrazkiem z tym związanym jest ten. który posiadam teraz.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2008, 09:38:46 pm wysłana przez aysnel »

emiel_

  • Gość
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 10, 2008, 09:41:41 pm »
Taka ta sentencja... star ołszynowa :D
   Pamiętam jak zamawiałem SO:TTEOT w U.K. w jednym ze sklepów. Nie mieli, ale jako że mam dość dobre układy z kolesiem, ugadałem się, że jak tylko gra pojawi się w którym z Chipsów (siec sklepów z grami na terenie całego U.K.) to mi ją sprowadzi. Czekałem na telefon 3 miesiące - to była jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier (poza DC) :D pamiętam jak mi się ręce trzęsły :D 

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 10, 2008, 09:44:38 pm »
Ja zamówiłem swojego po promocyjnej cenie 99zł w Gekonie ale czekałem 3 tygodnie nim go wysłali!

emiel_

  • Gość
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 10, 2008, 09:58:33 pm »
U mnie ta gra jako nowa, nie była w ogóle dostępna (nie liczę aukcji internetowych, z których nie korzystam) czekałem aż ktoś łaskawie odda swój egzemplarz w trade-in do sklepu - doczekałem się po 3 miesiącach (w idealnym stanie) dałem za nią coś koło 15funtów (75pln).
  Co do ava - nakręciłeś mnie i oto zmiana :P

EDIT:
Ten poprzedni był trochę sztywniacki, ale co tam :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2008, 09:59:08 pm wysłana przez emiel_ »

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 10, 2008, 10:00:49 pm »
Dla mnie musieli ją sprowadzać z Holandii. Co do avatara też go widziałem ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Twoja żona mnie chyba już do końca znienawidzi gdy dojrzy jaką ci grę przysłałem :).

emiel_

  • Gość
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 10, 2008, 10:03:40 pm »
Bez komentarza;> myślisz, że wydam źródło? :D Co do avatków SO - jest ich jak na lekarstwo, ale lepszy rydz niż nic (btw, na tapecie mam Sophię :P) Przydałby się jakiś Star Ołszyn na DS-a ;/

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 10, 2008, 10:05:17 pm »
Jest na PSP

emiel_

  • Gość
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 10, 2008, 10:42:10 pm »
Co do mojego ava, spojrzałem sobie na okładkę SO: TTEOT i co widzę? łeb wycięty z pierwszej strony, tam gdzie Fayt stoi przyczajony z mieczem :P

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 10, 2008, 10:59:52 pm »
Szukałem avatara Albela ale nie znalazłem odpowiedniego.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 10, 2008, 11:01:05 pm »
Panowie, skoro mamy tutaj fanów SO3, a tak się składa, że gra nie jest na stronie głównej opisana, to może ktoś się przełamie, napiszę do mnie na gg i zatrudni się do redakcji, co?

emiel_

  • Gość
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 10, 2008, 11:06:23 pm »
No ja chciałem, ale nikt z szefostwa nie miał czasu by ze mną pogadać :D Bo skoro wstępować, to chciałoby się poznać różne aspekty pracy. Co do serii, myślę, że wspólnie z aysnelem dalibyśmy radę :>   

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 10, 2008, 11:08:54 pm »
Myślę, że mogłoby się udać. Jak będę miał gotową i dobrą recenzję którejś z części to dam znać. Jak na razie kończę tą do Suikoden V.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2008, 11:15:49 pm wysłana przez aysnel »

MarvelliX

  • Gość
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 11, 2008, 12:12:52 am »
Cytuj
P.S. Przydałby się jakiś dział ktorejś z części na głównej xD
pisalem o tym w dzile redaktorskim ale jakos nikt szczegolnie nie zareagowal...

Cytuj
Dla tych co chcieliby zagrać w Star Ocean 1. Jest rom na Snesa z nieoficjalnym angielskim tłumaczeniem. Jednak nie uruchamiajcie go emulatorem Snes9XW tylko emulatorem ZSNES bo na nim tylko ten rom działa. Jeśli ktoś chciałby mógłbym podesłać mu ten rom z odpowiednim emulatorem mailem. Jednak jak komuś się chce może poszukać w sieci tego romu z poprawionym tłumaczeniem.
ciekawe... bo ta co ja mam dziala bez problemu na snes9x tyle ze czeba kilka plikow dolaczyc zeby grafika wygladala normalnie

a btw. to tak sie sklada ze koncze so2, jestem narazie w bonusowym dunie ale jutro powinienem ukonczyc calosc (troche kisznie bo wiekszosc postaci minolem ale łotewa... kiedys sie znowu przejdzie)

emiel_

  • Gość
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 11, 2008, 07:34:50 am »
Ja właśnie po raz kolejny wziąłem się za SO3 - jest tyle różnych możliwości zakończenia gry, że głowa boli.
Co do emulacji pierwszej części - nie znam się na klejeniu i cięciu i dodawaniu plików, ja właśnie próbowałem używać snes9x i gra nie chciała się poprawnie uruchamiać.Nie mam też pojęcia co było odpowiedzialne za ten stan rzeczy.Szkoda, że wcześniej nie było nigdzie o tym wzmianki...   

edit:
co do zakończeń, to mają na nie wpływ właśnie private actions, których w grze jest całkiem sporo.Wcześniej nie miałem zielonego pojęcia co do nich, teraz jak już wiem, to np. nie podrywam już laski na początku gry, na plaży itd :D Czyli idę w Sophię na ślepo - yeah ;>
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2008, 07:38:47 am wysłana przez emiel_ »

MarvelliX

  • Gość
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 11, 2008, 12:46:43 pm »
masz w nowszym snesie opcje Grafic Pack Configuration tam tylko wyznaczasz dzie sa te dodatkowe pliki i tyle gra dziala jak cza
tu je masz

emiel_

  • Gość
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 11, 2008, 03:13:46 pm »
Thx Marv, gra działa jak ta lala - i o dziwo - wszystkie ROMy które wcześniej uważałem za uszkodzone, "wyzdrowiały" :D To mogę grac na ulubionym emu w końcu - dzięki Ci wielkie :>

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Seria Star Ocean
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 11, 2008, 07:52:57 pm »
Cóż nie zajmuje się już emulacją Snesa od jakiegoś roku więc mogło mi coś umknąć. Być może rzeczywiście jest już nowsza wersja emulatora Snes 9XW pozwalająca uruchomić SO1