Autor Wątek: Wyścigi  (Przeczytany 15591 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Wyścigi
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 06, 2005, 06:49:04 pm »
Bournout Revange

No dobra na początku mnie jakoś odżuciło od tego... ale po kilku tygodniach powróciłem do gry i jednak jest zajebisty, przede wszystkim muzyka o niebo lepsza, bardziej rozwinięte trasy, pełno różnych alejek i innych dróg, teraz jak walniemy kogoś "przypadkowego" od tyłu to nie ma Takeout tylko udeżamy poprostu to auto i ono leci gdzieś doprzodu i może przeciwników nawet udeżyć, natomiast jak jest czołowe z przypadkowymi autami to ofkoz jest takeout, wszystko jest elegancki trasy bardzo fajnie i super się jeździ i poprostu w Bournouta 4tego chce się grać, ale jednak moim zdaniem niesamowicie spieprzyli "Crash", wpoprzedniej części było o wiele lepiej, teraz jakoś tak za bardzo przekombinowali i nie bardzo mi się podoba...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Getsuei Myou

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • http://
Wyścigi
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 07, 2005, 06:24:28 pm »
Nie podoba mi się all Burnout series, nie ma w nich klimatu a cała gra polega tylko na niszczeniu i zderzaniu się, nie widziałam tam normalnego wyścigu z przeciwnikami. Grałam tylko raz na Playstation Experience i myślę, że wystarczy ;D

Wolę pozostać przy swoim typie...
Who's the #1 Ridge Racer?  B)

Bez wątpliwości najlepsza ze wszystkich części to ostatnia Ridge Racer na PSP (Widziałam jeszcze na NDS ale wygląda okropnie ;/ ). Mnóstwo samochodów (Są 54 a moje ulubione to Gnade Esperanza, Age Prophete, Soldat Raggio) , najlepsze tory z poprzednich części (Tylko brakuje mi Shooting Hoops i Brightest Nite <chlip>), wspaniała muzyka (Nowe kawałki blue disc i red disc oraz najlepsze z poprzednich części... mmmm... Motor Species Remix ;D ). Ta część ma najlepsze ze wszystkich gier do tej pory, ale czy ma coś nowego... World Tours! To 46 mistrzostw, które mają od 3 do 6 wyścigów, niestety europejska wersja ma tylko 39 mistrzostw. Za każde mistrzostwo otrzymuje się dodatkowe samochody, tory lub prizes czyli obrazki lub filmiki od firmy Namco. That's all for now, take a drift and see yourself :D
Madam Swirl Sonic *(o^^o)*

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Wyścigi
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 07, 2005, 08:09:35 pm »
Cytuj
Nie podoba mi się all Burnout series, nie ma w nich klimatu a cała gra polega tylko na niszczeniu i zderzaniu się, nie widziałam tam normalnego wyścigu z przeciwnikami. Grałam tylko raz na Playstation Experience i myślę, że wystarczy ;D
Widocznie grałaś w tryb Crash czy jak tam się to nazywa... tam właśnie chodzi o demolke.

Są też normalne wyścigi z przeciwnikami, i wydaje mi sięże powinno ci się spodobać, ja przecież tak jak i ty Spee jestem fanem Ridge Racer 4 a Bournout cholernie mi się podoba, właśnie dlatego że szybkość jest niesamowita i do tego pośllizgi na zakrętach, które choć całkiem inne niż w R4 to też fajne.
Kurde chciałbym żeby na Playstation wreszcie zrobili Ridge Racera jakiegoś bo R5 podobno nie fajny był zresztą jest tak stary że i tak nie mam skąd wziąźdź go >.>

Co do RR na PSP to grałem chwile w Media Markt ale takie granie to nie granie ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Wyścigi
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 19, 2005, 12:36:58 am »
mam mały dylemat - dwie gry, a wybrać mogę tylko jedną - albo Burnout Revenge, albo NFS Most Wanted na Xkloca.... co mi polecacie. Od razu powiem, że z obiema seriami miałem już doczynienia, i cenię zarówno NFS jak i Burnouta. Help Me Pliz :lol:
Kame Hame Ha

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Wyścigi
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 19, 2005, 03:12:07 pm »
Cytuj
mam mały dylemat - dwie gry, a wybrać mogę tylko jedną - albo Burnout Revenge, albo NFS Most Wanted na Xkloca.... co mi polecacie. Od razu powiem, że z obiema seriami miałem już doczynienia, i cenię zarówno NFS jak i Burnouta. Help Me Pliz :lol:
Ja szczerze polecam Burnout. Z demolki jest większa uciecha, niż ucieczka przed gliniarzami.  
I'm in Space!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Wyścigi
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 03, 2006, 01:48:20 am »
Właśnie zagrywam sięw Burnouta Revenge... to jednak był dobry wybór, bo po zapuszczeniu w konsoli NFS MW trochę się rozczarowałem. w porównaniu z Burnoutem NFS na xkloca nie ma dla mnie w ogóle prędkości, albo jej nie widzę..... dzięki za wskazanie właściwego typu Reaver.
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Wyścigi
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 07, 2006, 08:10:26 pm »
Dziś dorwałem Gran Turismo 4, gra jest trudniejsza niż 1 i 2 :P grafa powoduje szczękoopad ;] pozatym model jazdy mniej arcadowy, choć jeszcze leciutkie naleciałości arkadówek pozostały, zanim przejdę to minie ze pół roku , ale gra była warta przytaszczenia do chaty :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Wyścigi
« Odpowiedź #67 dnia: Września 06, 2007, 01:10:59 am »
Tak WipeOut byl wypaśny... szczególnie 3 częśc (na ps2 nie grałem wiec WipeOut Fussion nie licze) tylko już na ostatnim levelu troche zatrudny... pojazdy latały z taką prędkością i trasy były tak trudne do tego przeciwnicy niesamowicie miażdzyli nas swoimi rakietami że już dobrym wynikiem było ukończenie wyścigu przed zniszczeniem bolidu..a co dopiero myśleć o zwycięstwie <_<  No i do tego ta genialna muzyka ktora niesamowicie pasowala do gry... i wspaniała piosenka Chemicals Brothers... Mazamary aaa mazamary/i w tle słychć dżwięk odrzutowca/<Gipsi macha głową>.. świetna piosenka!
Ten kawałek to Chemical Brothers – "Under The Influence" żadnego mazamary tam nie było tylko "Under The Influence" ale było słabo to słychać. ;]
Właśnie ostatnio gram sobie w Wipeouta 3 SE, zacząłem właśnie grać na 3 poziomie trudności - "rapier" i na tym jest naprawdę ostra jazda, nie widziałem chyba żadnej gierki gdzie jeździło się tak szybko przez całą trasę, trzeba być cały czas zwartym i skupionym, bo wystarczy jeden błąd, zaliczenie bandy i można zapomnieć o byciu pierwszym na mecie, też trzeba mieć szczęście żeby nie oberwać rakietą lub miną ;] No i grafa też jest wspaniała jak na PSone. Nieliczne gry pracują w wyższej rozdzielczości na PS. Gram ze słuchawkami oczywiście i muza też jest wyśmienita ;]
Z wyścigówek pamiętam dobrze GT 2, jednak nie jestem zwolennikiem tarcia po bandach ;/ Zdecydowanie wolę 100 % kontrolę nad pojazdem i przepadam za pojeżdżeniem czasem moją TVR Cerberą albo Lotusem Espritem, fajnie czasem jak lekko zarzuca na zakrętach takimi samochodami, zdecydowanie przyjemniejsze niż darcie band, a już jeżdżenie na symulacyjnych oponach wymiata. ;] Właśnie dlatego wolę jak gra właśnie wymaga ode mnie pewnych umiejętności i skupienia, bo jak już się opanuje taką trudną jazdę to przyjemność jest 2x większa (albo jeszcze większa) niż zdzieranie lakieru na Escudo. Escudo jeździłem tylko w rajdach górskich, do jazdy tam gdzie jest przeznaczony. To samo dotyczy innych wyścigów jeśli chodzi o jeżdżenie po bandach, dlatego też lubię Wipeouta. ;]
Jeśli chodzi o Burnouta 3 to dziwny wydaje się model jazdy i fizyka nie to że jest strasznie zły ale jest dziwny, na pewno nierealny, widać że twórcy musieli iść na pewne kompromisy robiąc na jednym silniku gry dwa różne tryby gry. Ogólnie gra jest świetna ale muzyka to raczej niewypał, krótko mówiąc, owszem znajdzie się kilka fajnych kawałków ale nie bardzo pasuje taka muza do ścigałki.
Radość z rozpieprzania przeciwników lub własnego wozu jest przednia ale po pewnym czasie (dość długim ;) ) gra wydaje się schematyczna, czegoś mi brakuje i kolejne takedowny nie dają tyle radochy co po pierwszych kilkunastu h grania. Ja bym postawił jej 8+/10. Na 10 na pewno nie zasługuje.
Jedną z lepiej wspominanych przeze mnie ścigałek jest NFS:HS . Dość przyjemnie się w nią grało a i szybkość też była ok. Ale muzyka dopiero była przezajebista ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Fergard

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Doh!
    • Zobacz profil
Odp: Wyścigi
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 17, 2009, 07:49:00 am »
Moje ulubione wyścigi...

Flatout: Ultimate Carnage(Gra o wgniataniu blach, czyli to, co uwielbiam)
Motocross Madness(Ponieważ ta gra mimo dużych emocji, dostarcza sporo brutalności. W jakiej innej grze najedziesz komuś na łeb i nie zostaniesz ukarany?
Generally(Bo mimo swej prostoty urzeka)
Nigdy nie zaliczałem się do specjalnie uduchowionych osób.

Offline Sweet Devil

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
  • Devil Don't Cry
    • Zobacz profil
Odp: Wyścigi
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 16, 2009, 02:26:43 pm »
Dosyć długi czas spędziłem przy Forzy 2 na X360. Naprawdę ciekawa i wciągająca gra z niezwykle realistycznym modelem jazdy i dużą liczbą licencjonowanych aut.
Przypomina to wszystko nieco serię GT ale jednak model zniszczeń czy o wiele bardziej zażarta rywalizacja na torze pozwala mi z czystym sumieniem usytuować Forzę na pierwszym miejscu wśród racerów.