Autor Wątek: CENTRUM POWITAŃ !!  (Przeczytany 51653 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« dnia: Stycznia 06, 2004, 11:07:17 am »
c:\.....
c:\insert disc and press y
c:\data disc is now loading to the system please wait while loading.....
<LOADIND>
c:\to update press u
    to delete log press del
    to restart system press alt+ctrl+del
<System is now uploading new data>
c:\do you want to save? y or n
c:\upload is succesful, please wait while new data will be showen on board
______UPLOAD SUCCESFUL________

                                              Krypta 65
  Data 29012007 czasu lokalnego 0022 (GMT)
  Aktualne miejsce pobytu - Włocławek, akademik, pokój 65 :P
  Adres stałego pobytu - nieistotny
  Aktualne zainteresowania - jRPG, cRPG, RPG, D'n'D, gitara elektryczna,
                                        uprzykrzanie ludziom
                                        życia i inne niewątpliwie ciekawe rzeczy
 Aktualnie gra w - Original War, Baldurs Gate II ToB
 Aktualnie słucha - The Black Mages - J.E.N.O.V.A. na winampie
 Aktualnie ulubiona kapela - Metallica, Rise Against, Iron Maiden, Lacuna Coil,
 Aktualnie czytana książka - Struktura językowa felietonu dekady 1968-1978
 Aktualnie - studiuję Filologię Polską na III roku w PWSZ Włocławek
 
 Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, zarówno starych wyjadaczy, jak i nową   
 ekipę :P

Last update:00.22, 29 stycznia 2007 (taki mam czas na komórce:P )
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2007, 12:22:38 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 06, 2004, 11:42:44 am »
The_Reaver_Ultimate jezdem. 18 lat za sobą, a dalej ciągnę RPG, platformówki i wszystko co jest ciekawe                            
I'm in Space!

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 06, 2004, 12:56:14 pm »
Siema , niektórzy mnie znają , niektórzy nie .... dawno niepostowałem lecz wracam (z nowym zdjątkiem na forum (wcześniej był Sephiroth) :D) Więc dla tych co niewiedzą to mam 18 lat interesuje się M&A ,jRPG , gierkami na emulator :D Obe , Ld i Słowami runicznymi (niestety coraz mniej) ........                            
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 06, 2004, 02:34:01 pm »
witam wszystkich...nazywam sie Adrian, rocznik 1981...moja mania gier rozpoczela sie w wieku 6 lat :D ...lubie RPGi, RTSy...generalnie wszelkiego rodzaju gry w ktorych trzeba pomyslec...lubie posluchac dobrej muzy oraz przeczytac dobra ksiazke...KOCHAM PIWO :w00t: ...i moja dziewczyne :P

elen sila lumenn omentielvo
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2004, 02:23:37 pm wysłana przez ARD »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 06, 2004, 04:04:26 pm »
ja jestem Lukasz, widzac po wieku inny jestem mlody ale mnie nie bojkotujcie za to ze mam 14 lat :D interesuje sie oczywiscie jrpgami, muza, breakdancem (staram sie tanczyc :D), dziewczynami ;), wszystkim co nie znane typu zjawiska paranormalne lub wszechswiat :D lubie tez poczytac dobra ksiazke fantasy.
btw: red XIII - firzen rulez :P                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 06, 2004, 05:43:06 pm »
No tera ja :) nazywam sie Artur mam 20 lat lubie wszystkie gatunki gier tylko nie przepadam za symulacjami, potrafie czytac i w pelni to wjedze wykozystuje czytajac ksiazki fantasy  :D, moj ulubiony gatunek muzyczny to metal itp. interesuje sie takze historia...no to by bylo tak po krotce wszystko o sobie  :)                            
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 06, 2004, 07:02:23 pm »
Mortus info:
lat - 19
imię - a co cię to interesuje - z wywiadu jesteś? :P
zajęcie - student ;(
zainteresowania - jRPG, kompy, dziewczyny, napoje chmielowe (i nie tylko), fantastyka (nie koniecznie w tej kolejności)                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 06, 2004, 09:16:35 pm »
No dobra
Marek jestem,15 lat mam,lubię jRPG emulację(tylko to mi na kopie chodzi :D ),lubie słuchać Metal i Punk-Rock.                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 06, 2004, 09:45:27 pm »
Gunz Bibo, lat 8, mieszkam... (obok napisane). Witam fszystkich, oraz życzę powodzenia moderatorom w łapaniu członków klubu S.P.E.R.M.A. :D                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 07, 2004, 02:06:29 pm »
huh... Shmatan/Syphon/Shimi/Dark_Serge/ - moje netowe xywy. Miasto Roccon City :P ... tak naprawde tak jak Melfice, mieszkam w Goleniowie na tym samym osiedlu co on :P. Lat 17... Muzyka : Metal , i Rock i Metal i jeszce Metalu troche w przerwach miedzy metalem :P a tak poza tym to lubie RPG i inne takie popierdolkowate gierki :P a przede wszystkim ubie gry muzyczne ( Vib Ribbon :P , DDR, DRUMMANIA!!! GUITAR FREAKS !!!) i takie tam :... uwielbiam czytac horrory ( przede wszystkim S.King, G.Masterton, LOVECRAFT!!! i takie tam :P)
Metal Rules :P
PZDR aLL RPG & MUSIC&METAL FREAKS :P :D
<SataN RuleZ > :P                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline kami

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 07, 2004, 04:20:16 pm »
Witam

Jestem kami, mam już 18 latek, interesuje się mangą, anime, konsolkami, jRPG. Moją ulubioną serią gier jest Metal Gear solid :D                            

Offline Alakair

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 07, 2004, 11:55:42 pm »
Czyli musze coś napisać...?
Heh, przez wielu z was bede dostrzegany jako postać negatywna, ot taka nielubiany czarny charakter. Nawet gdy nie mam racji i wiem o tym upieram się przy swoim ale co ja na to poradze...
Interesuje mnie to co chyba was wszyskich czyli manga, anime, kobiety (uszanowanie dla pań na forum), jakies bzdety, fantasy, fantastyka i wszyskie gatunki i podgatunki Rpg.

Licze na miłe i otwarte `forowanie\'                            
The closer you get to the light, the greater your shadow becomes...

Offline lechu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 08, 2004, 03:06:42 am »
No to tera ja :D

Leszek, lat 20, studiuję.
Zainteresowania: Muzyka (progresive, rock, metal, jazz, blues), Gry wszelkiej maści, Film, Manga & Anime (głównie anime).
Ulubione klimaty: Dark Fantasy & Cyberpunk.
Ulubiona seria: chyba mimo wszystko FF.

Lubie: wino, kobiety i śpew:D (właściwie to kobietę jedną, ale nie lubie lecz kocham, od wina wole piwo, a śpiewać to mogę tylko w połącznieu z czynnikiem drugim - piwem - i to sporej ilości)

Nie lubie: Hip Hopu, chamstwa i głupoty

To chyba tyle co trzeba wam wiedzieć :D                            
You runaway shinobi....

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 19, 2004, 06:01:41 pm »
Hejki wszystkim :!:  :!:  :!:
Nazywam się Agnieszka, 14.01 stukneła mi 18-nastka.
Moje zainteresowania to:manga-anime,
muzyka a dokładnie rock,ulubiony(ne) zespół(y) to :Linkin Park, Evanescence, od niedawnego czasu Apocalyptica i Nightwish.
Lubie gry typu RPG(Legend of Dragoon,Chrono Cross),bijatyki(wszystkie części Tekkena,Blody Roar2,Doa), platformówki(Klonoa,Spyro,Crash :wink: ).
Oprucz grania lubie (uwielbiam) również rysować :wink: .
Moim mażeniem jest wydanie własnej mangi.                            

Offline cwany-lis

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 03, 2004, 04:48:10 pm »
Jestem Paweł, mam 16 lat, jrpg zaczęły mnie interesowac jakieś 2 lata temu gdy mocno pogrywałem w chrono triger, później była długa przerwa i teraz ponownie stało sie to moim hobby a to ze względu na to że jestem szczęśliwym posiadaczem ps2 od 2 miesięcy .
Pozatym mam też gba sp a przed wakacjami planuje kupić GameCube .

Oprócz tego interesowałem się kiedyś uniwersum star wars i grami bitewnymi a także fantastyką .

Witam wszystkich fanów jrpg w moim pierwszym poście i pozdrawiam .                            

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 03, 2004, 07:00:02 pm »
Yo! Jestem Wojtek, ale wieku nie podam bo byście mnie wyśmiali, intersuje się pilka nożną i Chrono sagą (głównie ale lubie tez inne jRPG), mam kiepsko działajacego kompa :cry:  i jestem za Wislą                            

MarvelliX

  • Gość
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 03, 2004, 08:03:03 pm »
\"Jestem kimś kogo już część z was zdążyła znienawidzić, ale... została jeszcze druga część.\" :twisted:

A więc mam wiele imion ale nade przez rodziców brzmi \"Kamil\" (czyli szlachetny). Interesuję się (oprócz tego co wy czyli Mangą, Anime, jRPG) psychologią, kinem i muzyką szczególnie tą ostrą ( ostatnio przypadł mi do gustu Within Temptation).Interesują mnie też zjawiska nadprzyrodzone i... (proszę się nie śmiać) magia. Cóż mogę więcej napisać. Nic :(



PS.
Wczoraj skończyłem 20 lat i życzę sobie wszystkiego najlepszego.                            

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 03, 2004, 11:39:11 pm »
Morchol\'s INFO vesion 1.1

No to tak:
Imie - nigdy nie podaje bo mi się moje nie podoba, niech zostanie Machol - to moje nazwisko

Wiek- za 2 miechy 16

Zainteresowania - szerokopojęta fantastyka, dobra książka,komiks i film,  gry RPG(nie elektroniczne tylko pen &paper)kompy, konsole, emulacja, zwierzęta(dumny posiadacz legwana zielonego i szczura domowego) Zainteresowałem się ostatnio anime i wiciągneło mnie ono jak bagno :)

Ulubione gatunki gier - RPG, jRPG, seria Tony Hawk(co to za gatunek :roll: ) niektóre RTS, zręcznościówki i \"skradanki\"

Muza- KoRn, SoaD, Nightwish, BLIND GUARDIAN, Offspring, Rage Against the Machine, Paktofonika, Kaliber 44

Jak o czymś zapomniałem to spoko - dopisze się  :lol:  :D

Version history:
1.1 - dopisałem zainteresowanie się anime i dwa zespoliki HipHopowe                            

Offline Mateuszus

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 05, 2004, 01:09:04 pm »
Hahaha! Ja się jeszcze nie przedstawiłem!
Oki, mam na imię Mateusz \"Mateuszus\" Staniszewski.
Mieszkam w Warszawie na Bielanach, mam 177cm wzrostu, zielone oczy, włosy blond ect..
W czerwcu kończę 17 lat i chodzę do liceum og. im. Lelewela.
Lubię różne fajne rzeczy itp. kobiety mnie nie ignorują i w ogóle spoko mi się żyje.

To wszystko. Pozdrawiam :>                            
No time to lose! Let\'s go!

Mistrz i władca: Mateuszus

Offline zmudix

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 05, 2004, 09:52:17 pm »
Wypadałoby się przedstawić ;)

Jestem Piotrek, interesuje się M&A, słucham metalu (różnego ;) ), czasami męcze rodzinke grając na gitarce w godzinach wieczornych (czyli 1-sza, 2-ga w nocy), lubie czasami sobie w coś zagrać (obecnie męcze Chrono Trigger), ale ogólnie siedze na gg i IRCu [ale tam pod ksywką palnik] (#nerv-pl). Co tam jeszcze..... a nic już nie napisze :)                            
gg: 2621517
tlen: zmudix@tlen.pl
a.k.a palnik