Autor Wątek: Gothic lolita  (Przeczytany 18614 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 26, 2004, 10:48:12 pm »
z tej stronki to mi sie podoba zajebiscie elegant gothic aristocrat... i nie tylko dlatego ze jest tam zdanie ze tak wyglada typowy wampir ale takze dlatego ze podobaja mi sie takie ciuszki jak sie nosilo w XIX w.
a co do sweet lolita - *bueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerk*
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2004, 10:48:35 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Redvampire

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://
Gothic lolita
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 07, 2005, 12:24:39 am »
Cytuj
No właśnie ci faceci wyglądają fajnie.. w sumie to głównie ten pierwszy na 3 zdjęciu... bo te kobitki w tych sukniach to raczej lipnie totalnie wyglądają... chociaż jak mówiłem ta kobitka na pierwszym zdjęciu które dała Spee wygląda super (ta z czaeczką i duuużymi obcasami..) ale może mi bardziej jej uroda przypadła do gustu bo twarz ma ładną :)
Wiesz na tym 3 zdjeci to mi sie zdaje jest jakiś popie.... zespół J Rockowy w którym są sami faceci to dopiero obciach nie ??

A co do stylu mnie on osobiscie mierzi , a już w szczegulnosci wnerwiaja mnie niekture mangowe fanarciarki rysujace w tym stylu . Jeszcze rozumiem jakby ich arty przedstaiały za karzdym razem jakiegos innego stwora ale najgorsze jest to że wszystkie wygladają tak samo. Jak ktos pamięta KarinComę ze starego mangazynu to wie o czym mówie. Mnie poprostu smieszy takie podnicanie się ta pseudo mrocznością za szczególnie chore uważam arty typu takiego co mozna znalexć na tej stronie Chore

A przyczepię sie do jeszcze jedego skąd na dziewięć piekieł wzioł się im ten Gothick ?? przeciez to z gotykiem nie ma nic wspolnego co do epoki wiktoriańskiej to tak ale to jest styl raczej ciezko pracujacych pań z dzielnic tak zwanych czerwonych latarni  
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2005, 12:40:37 am wysłana przez Redvampire »

Peace is a lie, There is only passion
Through passion, I gain strength
Through strength, I gain power
Through power, I gain vitory
Through victory, My chains are broken
The Force shall free me.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Gothic lolita
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 07, 2005, 10:56:19 am »
Cytuj
A przyczepię sie do jeszcze jedego skąd na dziewięć piekieł wzioł się im ten Gothick ?? przeciez to z gotykiem nie ma nic wspolnego co do epoki wiktoriańskiej to tak
Ja myślę, że ma to te same korzenie co określenie klasyki horrorów z innych epok jako powieść gotycka. Po prostu wampiryczny styl chyba już powszechnie jest określany gotykiem, a w tej modzie często jest też jakiś posępny akcent.  

Offline Redvampire

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://
Gothic lolita
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 07, 2005, 01:13:08 pm »
Ale mnie własnie interesuje to co za wybitny inteligent to tak nazwał ??
Gotyk to był styl arhitektoniczny i czesto nie  mroczny . ANie ma nic wspolenego z fampiurami itp.  

Peace is a lie, There is only passion
Through passion, I gain strength
Through strength, I gain power
Through power, I gain vitory
Through victory, My chains are broken
The Force shall free me.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 07, 2005, 02:48:09 pm »
Cytuj
Cytuj
No właśnie ci faceci wyglądają fajnie.. w sumie to głównie ten pierwszy na 3 zdjęciu... bo te kobitki w tych sukniach to raczej lipnie totalnie wyglądają... chociaż jak mówiłem ta kobitka na pierwszym zdjęciu które dała Spee wygląda super (ta z czaeczką i duuużymi obcasami..) ale może mi bardziej jej uroda przypadła do gustu bo twarz ma ładną :)
Wiesz na tym 3 zdjeci to mi sie zdaje jest jakiś popie.... zespół J Rockowy w którym są sami faceci to dopiero obciach nie ??
nie na 3 zdjęciu raczej nie jest Jrockowy zespół... tak mi się wydaje.. troche przypominają Malice Mizer ale zdjęcia są ze sklepu w którym sprzedawane są tego typu ubrania więc to nie powinien być JRockowy band... ale wiem o co chodzi ci z tym obciachem... chodzi ci chyba o Vissual-Key którego sam nie rozumiem i nie trawie tego wśród jrockowców, ale to przeszłość już dawno w jrocku moda na takie coś wygasła... na całe szczęście, lubie bishonenowski wygląd lae nie trawiłem tego jak wyglądał kiedyś dir en grey czy nawet i mój bóg Hyde...

Co do stylu... to ja bym nigdy czegoś podobnego nie zalożył i tyle... ale czasmai kolesie wyglądają fajnie (jak na ten styl bo sam styl mi się niepodoba ogromnie) i niektóre dziewczyny wyglądają super... to takie perełki wśród tego całego gówna...

Cytuj
A co do stylu mnie on osobiscie mierzi , a już w szczegulnosci wnerwiaja mnie niekture mangowe fanarciarki rysujace w tym stylu . Jeszcze rozumiem jakby ich arty przedstaiały za karzdym razem jakiegos innego stwora ale najgorsze jest to że wszystkie wygladają tak samo. Jak ktos pamięta KarinComę ze starego mangazynu to wie o czym mówie. Mnie poprostu smieszy takie podnicanie się ta pseudo mrocznością za szczególnie chore uważam arty typu takiego co mozna znalexć na tej stronie Chore
Co do stronki to niechcialo mi się nawet całej oglądać... zobaczyłem sobie 2 arty kktór żekomo miały być mangowe -bo były w dziale mangowym- ale dla mnie to one przypominały kreskówke sok z żuka a nie mange... niechciało mi się na niej siedzieć bo takie próbowanie być maxymalnie mrocznym jest dl mnie śmieszne... nie czaje takich klimatów...

a co do nazwy... to tak się poprostu wzięło :P  wiele zespołów grających muzyke Gotyk czy kotik wygląda podobnie i może sobie autorzy tak nazwali to :P  nie mam pojęcia z kąd... ale jeśli ta moda powstała w japonii to nie ma się co dziwić że taka a nie inna nazwa i nie ma co się doszukiwać z kąd oni to wzieli ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Redvampire

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://
Gothic lolita
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 07, 2005, 03:02:46 pm »
Apropo bishonenów  zwanych przezemnie bizonami o lolit to proponuje poczytac ficki z seri ekstermincja któe mozna znaleźc na tej stronie

albo tutaj znajdziesz linki do moich częsci

Peace is a lie, There is only passion
Through passion, I gain strength
Through strength, I gain power
Through power, I gain vitory
Through victory, My chains are broken
The Force shall free me.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Gothic lolita
« Odpowiedź #66 dnia: Września 27, 2005, 07:02:08 pm »
yay! Dopiero zauważyłam ten temat :F

Ja tam lubię gothic lolitki. Są mroczne,na ogół ładne i łączą w sobie dziewczęcość,niewinność z mrocznością i złem. Oczywiście nie chodzi mi o te pannice,które nakładają sobie na śliczne facjatki tone makijażu [najlepiej czarnego i lekko spływającego],ale  bardziej coś w stylu Misy z Death Note'a [tylko takie,które mają mózg,bo niestety o MIsie tego nie można powiedzieć...heh...nawet imie jej pasuje XD] .

Fajny jest jeszcze styl "grzecznej " gothic lolity-biała koszula,czarny krawat z grim motywami i czarna spódniczka. Do tego ciekawe, długie buty.

Niestety ja n gothic lolitę się nie nadaję mimo  wrodzonej mroczności. Nie lubię spódnic,które chyba są obowiązkowe w wizerunku gothic lolitek.
 

Offline Vins3nt

  • Soldier
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Ciekawe linki z mangami
Gothic lolita
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 07, 2006, 10:55:26 pm »
............................A gdzie się podziały słodziutkie Japoneczki w mundurkach??:P...calkiem spoko styl tylko moim zdaniem za bardzo mroczny..............