Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 65047 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« dnia: Sierpnia 11, 2004, 09:18:06 pm »
No dobra zakładam ten tema tóry już miałem założyć podczas mistrzostw Europy, ale z uwagi że jakoś olałem trochę tę impreze to nie założyłem.
Możemy w tym temacie typować wyniki spotkań piłkarskich(to to co mnie najbardziej interesuje ale jeśli lubicie inne sporty to można o czymś innym pogadać), mówić za kim jesteście, bluzgać na siebie będać fanem innych drużyn, mówić o tym czym się interesujecie i tak dalej co wam przyjdzie do głowy :)
Ja jak już mogli nie którzy zauważyć gram w piłkę nożna... jednak tylko dla przyjemności, do 15 roku życia grałem w klubie piłkarskim ale później wkręciłem się w konsole i zamiast płacic składki o chodzić na treningi kupowałem piraty i grałem w domu w ISS zamiast na treningu biegać na obkoło boiska... tak sobie olewałem i przychodziłem na co drugi trening aż mnie trener wyje*** z drużyny :P  heh a byłem całkiem dobry ale co tam...

Dobra mamy mecz Wisła - Real! Ja obstawiam wynik 1:2 albo 2:2... Mecz jest w TVN i ci komentatorzy są drętwi jacyś.. dziwnie się ogląda.. mimo nażekania na komentatorów TVP2 dochodze jednak do wniosku że nie są tacy źli w porównaniu z tymi... wogóle jakoś dziwnie mi się ogląda na TVNie... ale co tam..

Oprócz tego mamy olimpiade ale ja jakoś się niom nie interesuje więc ie zabieram głosu :shaun:  Nie wiem nawet czy już się zaczęła :ph34r:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 11, 2004, 09:38:25 pm »
ja obstawiam 3:0 dla realu... w kazdym razie trenowałęm praawie 3 lata taekwondo ale ta sama sytuacja co u Gipsa + Dziewczyna :D
]


Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Sport
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 11, 2004, 09:57:17 pm »
obstawiam 3 złote medale dla polskich olimpijczyków. Pływaczka, chodziarz i ktoś jeszcze...
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 11, 2004, 10:01:21 pm »
Cytuj
ta sama sytuacja co u Gipsa + Dziewczyna
Ja to w tamtych czasach się czerwieniłem jak mi dziewczyna ręke podawała :P

Tak wogóle nie ma bata na TVN!!! W przerwie zaprosili jakichś kolesi i jeden był jais siwym kolesiem i on do niego mówił panie premierze... to jest poslki premier??? :blink:  Nowy jakiś?? Ja myślałem że u nas Belka jest premierem ale już dawno TV nieoglądałem.. boshe co za zaskoczenie... chyba że to jakiś były trener.. drugi gość to jakiś koleś z banku chyba... boshe co oni za speców birą przecież oni są jeszcze bardziej wyjeb*** niż ten koleś co był w TVP z taką wysuniętą szczeną :lol:  Oni tyle wiedzą o piłce co moja mama.. i do tego ten prowadzący konwersacje... jakiś koleś z Big Brothera i jestem jaki jestem show,... nie pamiętam nazwiska.. TVN to buce maxymalne i tym razem po raz kolejny potwierdzili że się nie znają na rzeczy... umieścili znane twarze zamiast tych co się na tym znają... chociaż w przypadku gości to oni znani nie byli... pan premier-boshe ja już naprawde żyje w innym świecie :shu:

Taa pływaczkee mamy dobrą więc o złoto może powalczyć.. ale nie pytajcie mnie o nazwisko bo nie mam pojęcia :shaun:  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2004, 10:02:22 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 11, 2004, 10:55:09 pm »
no zaprzeproszeniem ja sie zajebe. Ide sie powiesic. Chociaz dobrze ze nie przyjmuje juz zakladow o browar. I tak wygram to ps2 ale mniejsza o to :P. grali jak cioty. raz na 10 minut ladna, skladna akcja. Franek i Uche byli malo widoczni juz o Szymku nie mowiac. Obrona kryla tylko Raula a nba skrzydlach Zizou, roberto, Becks (czyt. ciotex) i Figo miely w pi**u wolnego miejsca. Tak sie nie da grac. Bez sesnu.....BUUUUULLLLLLLLSSSSSHIIIIIT

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 11, 2004, 11:02:36 pm »
Ty tu Sergeykens nie bluzgaj tylko wsadż mi już tego mojego browarka do lodówki tak żeby już sie chłodził i czekał na wujka Gipsa :D
Byłem bliski wyniku... ale spodziewałem się że wisła szzeli im choć jedną bramke.. no cuż nie udało się.. Uche grał słabo i ja już dawno byłem za tym żeby go z tej wisły wyje.. wyżucili za to co zrobił w tamtym sezonie... niech sobie otchodzi do jakiegoś ajaxu albo coś i niech siedzi na rezerwie a Wisła by przynajmniej na nim kase zarobiła... Inna sprawa Morientes.. ten to wszedł i pyknął 2 bramki.. załuje że taki dobry piłkaż wrócił do Realu i będzie musiał siedzieć na rezerwie bo jakaś cienka postać o nazwisku Ronaldo próbuje strzelać bramki... Ronaldo to leszc i z jego dużym brzuchem on może co nawyżej w zawodach na najlepszego "piwosza" uczestniczyć a nie do piłki się zabiera...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 11, 2004, 11:07:57 pm »
ta Ronaldo przy Moro to kupa. Przed meczem modlilem sie zeby EL MORRO nie wszedl na boisku. Ale oddajmy bogu co boske...MORO wymiata. A Uche w ajaxie by siedzial mna lawie wiec to zadna ronica gdzie gra :P a byl kiedys dobry. ale teraz uwaza ze jest niewiadomo kim i od razu szpanuj i robi kij wie co

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Sport
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 12, 2004, 12:08:31 am »
A ja sądze że jeży dudek stżeli gola.. co kolwiek to znaczy :F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 12, 2004, 12:54:44 am »
Coś mało ludzi było o 20:30... Jakiś mecz był, czy co?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 12, 2004, 01:03:54 am »
Sport...? Nienawidze(a szczególnie Fussballu)...oprocz tych spokojniejszych a'la golf, bilard itp.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 12, 2004, 12:44:34 pm »
ja tam wisla - real nie ogladalem bo obu zespolow nie lubie... w kazdym razie obstawiam ze juventus bedzie w tym sezonie mistrzem wloch i wygra lige mistrzow (no ew. jakis puchar wloch tez sie przyda) :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 12, 2004, 03:01:01 pm »
uuuuuu....zell.....zabiles mnie tym tekstem...umarlem. Juve jest bez formy. Alex bez formy, david bez formy, Thuram bez formy. Tylko Zambrotta, Buffon i Nedved tam cos jeszce graja

MarvelliX

  • Gość
Sport
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 12, 2004, 03:06:40 pm »
Sport ?? yaahh ja nawet bilardu nie trawie :prr: . Dla mnie jedynym sssporten jessst ciągłe chodzenie od pokoju do pokoju kuchni i klopa :lol: a od września to jeszcze wysiłek chodzenia do szkoły po szkole (sssię zmeczyć mozna) <_<  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 13, 2004, 02:55:19 pm »
ja tam lubie sobie rekreacyjnie za pilka pochasac po boisku :)...jestem typowym sredniakiem...przewaznie trzymam sie obrony ale lubie sobie smignac pod bramke przeciwnika...cos a'la Roberto Carlos (uwielbiam goscia...zawsze usmiechniety :lol: )...

czesto tez w barze przy pifku grywam sobie w bilarda...tu jednak jest lepszy w teorii niz w praktyce...zawsze wiem co i jak uderzyc zeby jak wyszlo, ale nigdy nie moge tego zrobic  :huh:  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 13, 2004, 03:24:46 pm »
ARD z bilardem tgo ja tak samo :lol: a Roberto carlosa tez uwielbiam :lol:

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 13, 2004, 03:45:28 pm »
s&s e tam odzyskaja forme jak sie sezon rozkreci...a zreszta sam nedved wystarczy zeby wszystkich rozgromic :D nedved the best!!!!!!! a co do bilarda to ja tez tak mam bo duzo gralem na kompie... tyle ze na kompie jest "troszke" latwiej :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 13, 2004, 04:47:47 pm »
iiii tam Nedved to se moze kupe zrobic jak sam bedzie gral. obecnie to w dobrej 4rmie jest tylko Zambrotta On i Buffon. Wiec czarno widze jakos Juve w najblizszym sezonie. Najwyzej 3 miejsce w Serie A

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 13, 2004, 05:08:36 pm »
no wlasnie... obecnie :P jak pisalem wyzej - rozkreca sie.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 13, 2004, 08:14:36 pm »
jak butelka po zytniej.....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 13, 2004, 08:24:52 pm »
Panowie o co ta kłótnia.. o ile się nie myle Juventus w tym roku w Serie A zbytnio nie zaszalał.. to w tym roku tym bardziej nie poszaleje... a co do ligi mistrzów?? Jakim cudem Zell oni mogą to wygrać jak w tym roku Bayern już ma zapewniony puchar.. przyszedł Lucio, Deisler wreszcie się ocknął i wypuścili go ze szpitala dla niepewnych emocjonalnie aka szpital dla czubków, jest nowy trener Felix Magath.. Bayern idzie na Lige mistrzów panowie..

BTW:
Jak tam wczorajsze mecze? Wiem że Lech przegtrał a szkoda bo w polskiej lidze kibicuje Lechowi(mimo że nie znam żadnego zawodnika prócz Reissa) i Legii.. A jak inne spotkania? Jak zagrała Amica i Legia? Słyszałem że Legia 1:0 wygrałą ale czy napewno?
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?