Autor Wątek: Tidus  (Przeczytany 12330 razy)

Offline Tidus3000

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
    • http://
Tidus
« dnia: Sierpnia 18, 2006, 05:31:54 pm »
a wiec kazdy gada ze nikt w FF-X nie wypowiada jego imienia a wiecie dlaczego?
poniewaz my go nzywamy na poczatku gry !!! np.
jak na poczatku dajemy pierwszemu lepszemu autograf to sie pokazuje:
ze mamy nazwac glowna postac.
dlatego nikt nie wypowiada jego imienia bo np. ktos by go nazwal Krzysiek:
to co wołali by na niego Tidus?
pomyslcie ludzie :P
(bez urazy)
to samo jest w FF-X2 tez Yuna i inni mowia o nim: ,,him" albo you know who/
to dlatego ze nazywamy go na poczatku:P

w FFX2: nie nazywamy glownej bohaterki dlatego mowia na nia: Yuna :D
to tyle komentujcie razem ze mna :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 18, 2006, 05:35:52 pm »
"Musze to powiedzieć!!!"... kompletenie nie czaje o co ci chodzi ;/

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2006, 05:38:05 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 18, 2006, 06:15:15 pm »
Gipsi łącze sie z  Tobą w bólu, bo tez nie czaje, o co ten cały zament. raczej wszystko co zostało napisane jest bardzo logiczne, a z wyjasnien wynika, ze masło jest maslane....

zapytam - gdzie kazdy gada? bo w FFx nie grałem, na sercu mi nie lezy ta gra i topicow o niej na zadnym forum nie czytam, aby sobie w razie czego spoilerow nie narobic jak w nia zagram. u nas na forum ktos takie rzeczy pisał? czy gdzie. - jesli juz mamy nowy topic, to chociaz mogłes zacytowac te osobniki z innych topicow, to moze by sie zaczeła dyskusja na jakis ciekawy temat zwiazany z Tidusem - jego dziedzictwo, dziewictwo, i takie tam. a tak poki co powstał wg mnie topic który do niczego nie prowadzi, bo moglbys rownie dobrze walnac tego posta w temacie, w ktorym ten ktos pisał o niewymawianiu imienia Tidusa or whatever. pozdrawiam
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 18, 2006, 07:00:23 pm »
Cytuj
a wiec kazdy gada ze nikt w FF-X nie wypowiada jego imienia a wiecie dlaczego?
poniewaz my go nzywamy na poczatku gry !!! np.
jak na poczatku dajemy pierwszemu lepszemu autograf to sie pokazuje:
ze mamy nazwac glowna postac.
dlatego nikt nie wypowiada jego imienia bo np. ktos by go nazwal Krzysiek:
to co wołali by na niego Tidus?
pomyslcie ludzie :P
(bez urazy)
to samo jest w FF-X2 tez Yuna i inni mowia o nim: ,,him" albo you know who/
to dlatego ze nazywamy go na poczatku:P

w FFX2: nie nazywamy glownej bohaterki dlatego mowia na nia: Yuna :D
to tyle komentujcie razem ze mna :)
NO SHIT SHERLOCK !
Nie chodzi o to, że sami go nazwyamy, ale o to, że stworzenie skryptu, który by umiał wymawiać i akcentować z głosem odpowiedniej postaci imię bohatera nazywanego przez nas jest obecnie niemożliwe.
Square mogło by dać "fixed" imiona postaci.
That is all. Dismissed and GTFO.

EDIT
Dlaczego ty
tak piszesz ?
Jest to strasznie
wkurwiające.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2006, 07:01:36 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 18, 2006, 07:29:30 pm »
A niech! Pisa kostka! Motyla Noga! A niech mnie dunder swisnie i niech mnie kule bija! ARGH! Czemu nikt mi o tym wczesniej nie powiedzial?! Kurza nozka!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 18, 2006, 07:45:46 pm »
Cytuj
Dlaczego ty
tak piszesz ?
Jest to strasznie
wkurwiające.
Coś mi muwi, że ma takie zboczenie z GG

Anyhow jak Dark Butz napisał, jak dają możliwość nazwania postaci, a wszyscy mówią ludzkim, a nie pisanym głosem, to po prostu by było niemożliwe nagrac na płyte każde wypowiadane słowo.

A zresztą chciałem się tu wypisać, żebyś w końcu zaczął czytać co piszesz, bo wogóle to co napisałeś nie ma sensu. I skończ z tym nawykiem z GG do Enterów.
I'm in Space!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 18, 2006, 07:53:22 pm »
<siada spokojnie w swoim rozpadającym się foteliku i czeka na flejm od kreatora tematu>
Do moderatorów - narazie IMO nie ma powodu, żeby zamykać ten temat. Dopóki nie zamieni się w spamowisko, pozwólmy mu umrzeć śmiercią naturalną.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 18, 2006, 08:34:58 pm »
znaczy się imo temat jest całkiem wporządku, może wyłączając fakt że został rozpoczęty w sposób zupełnie się  tego nie nadający.... Bo więksość ludzi zaczyna topic w stylu "co myślicie o Tidusie?", a nie podając informacje, którea jest raczej strasznie oczywista..... Tak więc, Tidus3000, ameryki swoim stwierdzeniem nie odkryłeś.......

Poza tym temat juz zaczyna zamieniać się powoli w spamowisko, ale faktycznie nie ma powodu go zamykać. Jeśli ktoś będzie miał ochotę na dyskusję o Tidusie, to nie ma problemu. Wreszcie jest do tego topic heh

swoją drogą Tids to jeden z bardziej lipnych głównych bohaterów ff..... jeśli nie najbardziej lipny ze wszystkich. Cloud i Squal chociaży są fajni i mają ciekawy charakter, ale Tidus w góle nie przpadł mi do gustu..... taki z niego "typowy amerykański nastolatek" :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 18, 2006, 11:12:22 pm »
Cytuj
a wiec kazdy gada ze nikt w FF-X nie wypowiada jego imienia a wiecie dlaczego?
poniewaz my go nzywamy na poczatku gry !!! np.
jak na poczatku dajemy pierwszemu lepszemu autograf to sie pokazuje:
ze mamy nazwac glowna postac.
dlatego nikt nie wypowiada jego imienia bo np. ktos by go nazwal Krzysiek:
to co wołali by na niego Tidus?
pomyslcie ludzie :P
(bez urazy)
to samo jest w FF-X2 tez Yuna i inni mowia o nim: ,,him" albo you know who/
to dlatego ze nazywamy go na poczatku:P

w FFX2: nie nazywamy glownej bohaterki dlatego mowia na nia: Yuna :D
to tyle komentujcie razem ze mna :)
Ktoś chciał zabłysnąć... Niestety, kolego, to już od dawna było wiadomo...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2006, 11:13:21 pm wysłana przez Goha »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 19, 2006, 11:30:44 am »
Tidus byl cienkim jak sik pajaka rozwrzeszczanym nastolatkiem z beznadziejnym voice actorem. Ot co ;/

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 19, 2006, 12:48:27 pm »
Tidus to chyba najbardziej zniewieściała postać jaka została stworzona przez Square. Ten niejaki Vaan z FF 12 jest bardzo do niego podobny z wyglądu (z charakteru pewnie też). Chyba Square zaczynają  kończyć się pomysły co do kolejnych fajnali.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 20, 2006, 01:08:01 am »
Cytuj
z beznadziejnym voice actorem.
o nie. Voice actingu u Tidusa to ja będę własną piersią bronił, bo akurat głos ma Tidus bardzo dobry ;]

Cytuj
Chyba Square zaczynają kończyć się pomysły co do kolejnych fajnali.
to nie jest brak pomysłów, tylko raczej ich ewolucja. Square po prostu weszło   "nową erę" głównych bohaterów finali. Bo im wyższa cyferka finala, tym bohater bardziej zniewieściały. Może po prostu ludziom ze square wydaje się, ze tacy bohaterowie się podobają..... albo co gorsza, może fanom naprawdę się tacy zniewieściali bohaterowie podobają......
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 20, 2006, 01:20:13 am »
Cytuj
Tidus to chyba najbardziej zniewieściała postać jaka została stworzona przez Square.

Powiedz to w oczy gościa z mojego avatara kolego...

Final Fantasy jest coraz bardziej komercyjne, więc i bohaterowie będą coraz bardziej komercyjni, to naturalna kolej rzeczy. Będą coraz bardziej szli w kierunku, jak to określił ktoś wyżej "Typowych amerykańskich nastolatków" heh.. taki sam z charakteru jest Sora z Kingdom Hearts'a, nie zdziwię się, jak taki też okaże się Vaan... główny bohater ważny akcent w grze, a jeżeli ma się gra dobrze sprzedawać i trafić ma do szerokiego grona graczy, jego charakter musi być łatwy w odbiorze, pogodny i wogóle... taka konwencja....

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 20, 2006, 03:37:47 am »
narzekacie na charakter bohaterów, ale z drugiej strony już i tak dużo razy w serii fantasy mieliśmy dozynienia z bohaterami z traumatycznymi przeżyciami, trudnym dzieciństwem, itp..... Więc od czasu do czasu pogodna postać w grze trafić się może, a nawet powinna. Pozytywnie nastawiony do życia bohater, jakoś mi specjalnie nie przeszkadza, przeboleję już nawet Tidusa, ale już raczej nie uda mi się przeboleć coraz większego zniewieścienia bohaterów ff........ O ile zmianę charakteru jeszcze mogę zrozumieć, to nie mam baldego pojęcie jak przegięte bishoneństwo hirosów może wpłynąć dodatnio na notowania gry, skoro fani mieszkający poza japonią mają tendencę do częsteho na to narzekania.... .
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 20, 2006, 03:48:27 am »
Cytuj
skoro fani mieszkający poza japonią mają tendencę do częsteho na to narzekania....

Ale fani mieszkający w japonii nie mają takowych tendencji. A zgadnij W_w w jakim kraju jRPGi sprzedają sie najlepiej?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 20, 2006, 11:37:06 am »
W Erytrei?

Nie wiem jak to podoba sie hamerykancom, ale japonczyki niestety to lubia. A na Europe raczej sie sika w Japonii, bo w porwnaniu z USA i KKW, to sprzedaz gier w Europie, jest po prostu zalosna, wiec skosnoocy bracia rfaczej produkuja postacie pod swoje gusta.
Ale jaki trzeba miec spaczony gust zeby polubic Tidusa ;/
Cytuj
narzekacie na charakter bohaterów, ale z drugiej strony już i tak dużo razy w serii fantasy mieliśmy dozynienia z bohaterami z traumatycznymi przeżyciami, trudnym dzieciństwem, itp
Wole cos takiego, niz Vincenta/Tidusa/kogokolwiek krzyczacego "Let's save the world" ;/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 20, 2006, 11:58:39 am »
Cytuj
Wole cos takiego, niz Vincenta/Tidusa/kogokolwiek krzyczacego "Let's save the world" ;/
Ja tego nie rozumiem... w prawie każdej grze jRPGie o tym mowia... a wy na forum N+ robicie z tego niesamowite zdazenie.

Cytuj
Nie wiem jak to podoba sie hamerykancom, ale japonczyki niestety to lubia. A na Europe raczej sie sika w Japonii, bo w porwnaniu z USA i KKW, to sprzedaz gier w Europie, jest po prostu zalosna, wiec skosnoocy bracia rfaczej produkuja postacie pod swoje gusta.
Niekoniecznie, Dragon Quest VIII sprzedał sie lepiej w europie niz w USA... czasem gry tutaj tez sie swietnie sprzedaja.
Ale co do bishonenostwa to przeciez Tidus jest nie wiele bardziej bishonenowaty niz Cloud... Gdyby Serge byl blondynem to wygladal by nawet bardziej bishonenowato niz Tidus. Wiec nie dokonca czaje o co jest cale HALO -moze o charakter, bo w sumie Tidusa poznawalem dosyc krotko i przerwalem gre.
W japoni panuje bishonenostwo i mi to pasi, bo wsrod nich zawsze znajdzie sie jakis taki bardziej mroczny piekny pan, jak Vincent czy tez Sydney (W sumie to z wygladu nie, ale ogolnie chodzi o charakter ;]). A skoro w japonii panuje takie cos to i reszta siwata to bez probnlemu przelknie. Zarowno stany w ktorych anime zadzi juz od wielu lat, zarowno europa ktora od pewnego czasu rowniez w patrzona jest w japonie (popularnosc jmusic w niemczech i francji, anime-manga i ogolna moda na japonie).
Tak BTW, troche mnie to smuci ale wogole japonskosc staje sie byc modna... owszem wciaz wiele osob mowi "ćing, ciang ciong" i smieje sie z chin i japonii myslac ze to jeden kraj, ale teraz jest duza moda na japonie... wystarczy wejsc do jakiegos sklepu z ubraniami i w kazdym znajdzie sie jakis akcent japonski... czesto kupuje ubrania w REPORTER i zawsze na polce znajda sie jakies bluzy czy to koszulki z japonskimi znakami, flagami czy cos takiego... zobaczycie, jeszcze pare lat a japonski szał wkreci kazdego i nawet w Sghreku beda bishoneni a bolek i lolek wydany zostanie w wersji 2008 i oboje beda bishonenami.

Tak BTW -Tidus wyglada spoko. Bishonenostwo rzadzi. Vaan w wersji z krótkimi wlosami jest piekny, ale w czasach gdy rozgrywa sie wlasciwa gra jest juz "tylko" fajny". Jedyny bishonen ktory nie wyglada jakos mocno "pedalsko ;/" to Squall.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2006, 12:44:38 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Tidus
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 20, 2006, 02:23:04 pm »
Cytuj
a wiec kazdy gada ze nikt w FF-X nie wypowiada jego imienia a wiecie dlaczego?
Nie zgodzę się z tym jest jeden moment w grze kiedy Wakka mówi do niego po imieniu ;P,jest to zaraz po ataku Sina kiedy wchodzimy do Kilki(czy jak to tam nazywało się to miasto).

A tak notabeme to Tidus nie jest taki zły...w sumie charakterek ma fajny,wygląd jeszcze przeżyję(tylko czemu to kolejny blądyn T.T,podobno w demo miał mieć czarne włosy)...nawet było kilka momentów w grze,z nim w roli głównej,z których śmiałam się do rozpuku...ale czasami wygdawał mi się on taki...strasznie zdziecinniały.To już poprzedni bohaterowie z ff mi się podobali...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 20, 2006, 02:54:17 pm »
Cytuj
Cytuj
a wiec kazdy gada ze nikt w FF-X nie wypowiada jego imienia a wiecie dlaczego?
Nie zgodzę się z tym jest jeden moment w grze kiedy Wakka mówi do niego po imieniu ;P,jest to zaraz po ataku Sina kiedy wchodzimy do Kilki(czy jak to tam nazywało się to miasto).
To była scena mówiona czy pisana ?
Cytuj
narzekacie na charakter bohaterów, ale z drugiej strony już i tak dużo razy w serii fantasy mieliśmy dozynienia z bohaterami z traumatycznymi przeżyciami, trudnym dzieciństwem, itp..... Więc od czasu do czasu pogodna postać w grze trafić się może, a nawet powinna.
A Tidus nie miał traumatyczniych przeżyć ? Syndrom tatusia ? Jego emo'wanie jak się odwiedział, że Yuna będzie musiała kipnąć ? Zresztą o ile w grze wygląda w miarę nie najgorzej (tylko na wuj ta odsłonięta klata ?!) to w filmikach wygląda jak jakiś japoński ćpun.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Tidus
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 20, 2006, 04:17:42 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
a wiec kazdy gada ze nikt w FF-X nie wypowiada jego imienia a wiecie dlaczego?
Nie zgodzę się z tym jest jeden moment w grze kiedy Wakka mówi do niego po imieniu ;P,jest to zaraz po ataku Sina kiedy wchodzimy do Kilki(czy jak to tam nazywało się to miasto).
To była scena mówiona czy pisana ?
 
Raczej mówiona...a przynajmniej tak pamiętam.