Autor Wątek: Pomysły  (Przeczytany 4446 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Pomysły
« dnia: Maja 30, 2004, 04:36:48 pm »
Cóż, powstało niedawno parę ciekawych pomysłów (pobicie rekordu w ilości użytkowników online, zmiana avków i podpisów na takie same, zjazd).
Tutaj do woli możecie pisac wszystkie Wasze pomysły, niekoniecznie mądre.
Możliwe, że zrealizujemy je ;)

Skoro ja zacząłem temat to ja podam jeden (głupi) pomysł.

Niech pewnego dnia wszyscy dadzą sobie jako avki swoje zdjęcia z dzieciństwa(jako małe bobasy).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Pomysły
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 30, 2004, 07:52:01 pm »
Po:
1. Nie wszyscy mają takowe...
2. Nie wszyssscy mają dossstęp do ssskanera <_<

Ja osssobiście gdyby była aktywna zakładka "zdjęcie" to już bym miał ssswoje wssstawione :)  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Pomysły
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 30, 2004, 07:58:05 pm »
nie wszyscy mają skaner, ale po co dawać zdjęcie z dzieciństwa, skoro można dać aktualne? Aparat cyfrowy chyba każdy ma?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Pomysły
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 30, 2004, 08:25:20 pm »
Aparat cyfrowy? myślisz że wszyssscy są tu bogaci... no mój brejdak ma w komórce :P  ale ja już mam zdjęcia i takie i takie :D

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Pomysły
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 30, 2004, 08:31:44 pm »
no to dobra mała korekta. Może nie wszyscy mają aparat cyfrowy, ale wszyscy mają do takowego dostęp. No a poza tym ja swojego zdjęcia nie zamieszczę, bo nie chcę szerzyć grozy na forum ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Pomysły
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 30, 2004, 08:32:57 pm »
moje zdjecie jest aktualnie na avacie ;) a tak na serio to tak jak w_w nie dam bo ktos jeszcze zawalu dostanie :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Pomysły
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 30, 2004, 09:30:17 pm »
Przynajmniej byłoby wiadomo z jakimi osobami piszę się. To nie jest taki głupi pomysł.
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Pomysły
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 30, 2004, 09:34:56 pm »
ja jak już pisałem jestem przeciwny. Jakby mnie ktoś zobaczył, to kto chciałby ze mną pisać? A tak na  poważnoie możnaby takie coś zrobić, tylko to i tak spełznie na niczym.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Pomysły
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 30, 2004, 09:38:10 pm »
Nie wiem jak inni ale ja nie zwracam uwagi na to jak ktoś wygląda, tylko na to co ta osoba mówi/pisze, gdyby było inaczej to w tej chwili straciłam bym połową przyjaciół  :unsure:  
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Pomysły
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 30, 2004, 09:39:56 pm »
No ze mną to już wogóle nikt nie chciałby gadać(chociaż podobno mam niską samoocene(taa jasne)):P :P :P

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Pomysły
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 30, 2004, 10:01:37 pm »
Dobra ja dla odmiany powiem że ze mną będą chcieli wszyscy pisać jestem taki piękny super i kul(awy) <rotfl> :P w każdym razie kiedyś dorwe się do skanera :P i zarzuce swoim zdjęciem to wszyscy wymiękniecie :P bo nikt z was nie musi chodzić do szkoły skradając sie tunelami burzowymi co by dzieci nie straszyć :D
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pomysły
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 30, 2004, 10:07:56 pm »
1. Offtopikujecie w Offtopicu.
2. Proponuje przeniesc temat do "Wasze uwagi, spostrzezenia"
3. Mozna by zrobic dzial versus, w ktorym poprownywalibysmy ze soba ludzi i postacie z jRPG. np. cloud vs Squall czy Tifa vs Kid albo Yamaneko vs Seph

MarvelliX

  • Gość
Pomysły
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 31, 2004, 01:20:10 pm »
Cytuj
w każdym razie kiedyś dorwe się do skanera :P i zarzuce swoim zdjęciem to wszyscy wymiękniecie :P
Z tego co cie znam to przyłorzysz ryj do ssskanera i takie zdjecie pokażesz  :D  :P  .
Jeśli będziecie zainteresowani w pokazywaniu ssswoich zdjęć to pogadam z Fastem żeby uaktywnił zakładkę "zdjęcie". ;)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Pomysły
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 31, 2004, 03:18:15 pm »
taaa ja popieram (w szczegolnosci zeby nasze panie daly zdjecia :devil:) ale nie wiem czy dam swoje bo po 1. nie mam chwilowo skanera (zepsuty), a po 2. nie mam fajnych zdjec :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Pomysły
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 31, 2004, 04:02:42 pm »
Nie dawajcie zdjęć to UFO też nie będzie dawało i będzie spokojnie :)
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomysły
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 31, 2004, 09:18:08 pm »
Hehehe to moze ja zapodam swoje zdjecie na avatara tylko niepatrzcie na nie za dlugo bo pozniej przysni sie wam moja twarz w koszmarze... bedzie was gonic po lesie :shaun:

W_W lol stary uwiez mi ze nie kazdy ma cyfrowke :shaun:  Ja mam tylko przypadkowo jakies zdjecie z przed pol roku wiec jutro zapodam hyba... ale raczej nie mam dostepu do cyfrowki;/

O wlasnie zauwazylem ze niejaki kensai ma jush w avatazre swoje zdjecie... tylko ze ja niesiedze na mmo rpg tpicu wiec nie widzialem... faq jak ja mam pokazac swoja twarz przy takim kolesiu... przeciez wyjde na pokemona :shu:  
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2004, 09:23:56 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Pomysły
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 31, 2004, 09:34:03 pm »
Z taką grzywką jak miał tamten (jeszcze na czarno-białym) zdjęciu wokalista zespołu "DIR EN GREY" to możesz wyglądać uroczo :)
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Pomysły
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 31, 2004, 10:47:49 pm »
a ja i tak mam lepszą grzywkę ;) Bo moja jest "jednostronna". A tak na poważnie, to po co robić zdjęcie w avku. Lepiej chyba będzie załatwić u pana Fasta zakładkę zdjęcia i sprawa się rozwiąże.  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Pomysły
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 02, 2004, 06:00:26 pm »
Ja już w dziale z avatarami wspominałam że dam swe zdjęcie :lol: . Może nie jestem piękna, ale nie wstydze się swego wyglądu, bo po co. Jakbym się wstydziła to musiałabym wzorem kolegów z klasy nosić czapkę z daszkiem :devil: , okulary przeciwszłoneczne B)  i kaptur :ph34r: .......... <_< . To dopiero śmniesznie wygląda  :shu:  .

Zarzuce inny pomysł: niech każdy się narysuje(tio będzie zabawa). Obiecyje was nie krytykować (w końcu z plastika). Gamaliel napisałaby że to skrzywienie zawodowe :blink:  

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Pomysły
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 02, 2004, 06:59:14 pm »
Ale w Paincie sie narysować :lol:  
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?