Autor Wątek: JESTESCIE GOTHAMI!!!!  (Przeczytany 6912 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 01, 2005, 12:35:33 am »
JA wiem ty sie na akcjah z tatą znasz najlepiej więc sie kłucił niebede ;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 01, 2005, 09:48:42 am »
Waha mi się pomiedzy 13-14, więc nie jest tak źle.  :P

Tylko pytanie czym się żywią goci według punktu 26 ??  
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2005, 09:52:52 am wysłana przez Tamaya »

MarvelliX

  • Gość
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 01, 2005, 12:28:13 pm »
brakuje jeszcze...:
38. Ma czarnego kota
39. Lubi spacerować po cmentarzu
40. Uczy sie łaciny
:P

Doszedłem też do wniosssku że lubie i krew ale tylko sssswoją :F a + powyższe wychodzi że mam 28pkt =]  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 01, 2005, 12:45:09 pm »
Marv + te co powiedziałeś miała bym 21 XD

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 01, 2005, 01:41:57 pm »
łee mi by to nic nie dodało bo
38. Mój ma białą plamke na szyi
39. Wole las
40. w moim wiejskim ogólniaku niema nawet rosyjskiego a co dopiero łaciny :( i musze sie je*anego francuskiego uczyc, ale jak do wyboru mialem to i niemiecki to..zaden wybor...

;( chlip to wychodzi ze cos slabo sie staram zeby byc gothem, qrde ide
zgwałcić kozła +1
wypic jego krew +1
zjeść organy +1
spać długo
no i wtedy juz bede fajny :P

MarvelliX

  • Gość
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 01, 2005, 04:20:48 pm »
ja łaciny w szkole też nie mam mi raczej chodzi o amatorssską nauke jak część z nasss japoński :P

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 01, 2005, 07:59:06 pm »
eee no ja miałem łacinę ;) i nie jadam kozłów :( i tak rządze bo mi wyszło 30 :P
]


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 01, 2005, 08:36:34 pm »
CHECK THIS OUT

Jeżeli Twoje dziecko jest Tantem, zmień to z pomocą Boga! Poniżej znajduje się lista znaków ostrzegawczych, które wskazują na to, że Twoje dziecko jest zagubioną owca i zeszło ze ścieżki Bożej. Kultura Tantalusa jest kulturą niejasną i często niebezpieczną, w której to nastolatki często pragną uczestniczyć (niah niah niah). Wprowadza ona umysły młodych ludzi w wyimaginowany świat Square, Warhammera i bishonenów. Proszę, szukaj ich poprzez rozmowę, modlitwę i rodzicielską opiekę, aby wyplenić pokusy Szatana z duszy Twego dziecka, jeżeli pięć lub więcej punktów jej/jego dotyczy:

1. Ma długie włosy
2. Mało je, chyba że w pizerii
3. Ma same jedynki z języka niemieckiego
4. Lubi Mangę i Anime
5. Uczy się japońskiego
6. Regularnie odwiedza SZ
7. Jest uzależniony od dawania warnów
8. Gra w RPG
9. Jest MG
10. Kolekcjonuję gry Square
11. Mówi otwarcie, że chce utlenić włosy na biało
12. W weekendy śpi do 13:00
13. Zasypia na pierwsze lekcje
14. W szkole jada 7day'sy, BakeRolls'y lub cebulaki z mikrofalówki
15. Pija Tymbarki
16. Na lekcjach fizyki przenosi się na wyższy poziom świadomości (czyt. zamula)
17. Umie jeść pałeczkami
18. Nie jest kadłubkiem
19. Obejrzał wszystkie odcinki kreskówek z Fox Kids i Cartoon Network
20. Jest samozwańczym bishonenem
21. Nie jada pomidorów, ani papryki
22. Lubi literaturę fantasy
23. Potrafi zjeść cały słoik oliwek w ciągu 30 sekund
24. Od pół roku nie wyłączył komputera na dłużej niż 24h
25. Nienawidzi Hip-hopu
26. Pisze fanfiki
27. Niszczy ludzi w Tekken'a 3
28. Nie lubi swojej wychowawczyni
29. Przeczytał wszystkie części Władcy Pierścieni, Wiedźmina i Herry'ego Potter'a
30. Publikuje swoje chore poglądy w Kółku Filozoficznym
31. Nie używa emotów
32. Głupio się śmieje np. buehehehehe, mwahahahaha, niah niah niah, hjehjehje

Jeżeli pięć lub więcej punktów odnosi się do Twego dziecka (ja mam wszystkie 32.. dziwne nie?), powinieneś szybko zainterweniować (zamknąć w szpitalu psychiatrycznym). Jeżeli któryś z problemów trwa, zapisz swoje dziecko na terapię psychologiczną.
Zaraz wyjdzie, że po świecie chodzą moje klony...
 

MarvelliX

  • Gość
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 01, 2005, 08:52:16 pm »
to mnie różni od ciebie :F :
7. Ja wogóle nie ssstawiam warnów od tego ty jesteś ;)
14. W szkole nie jadam nic :P
15. Pijam Kubusie lub Smakusie a nie jakieś Tymbarki :gwizd:
23. nigdy nie jadłem oliwek <_<
24. czymał bym włączonego gdybym  nie musiał resetować -_- i nie rachunek za prąd <_<
26. ja pisze nową biblie :D
27. Ja niszcze ludzi w ssstrategiach XD
28. Ja mam sssspoko wychowawczynią =]
29. Nie czytam ksiażek :F
31. Uzywam emotów w nadmiarze :]  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 01, 2005, 09:15:25 pm »
Mnie napewno nie dotyczy:
7.Nie jestem modem^^
9.To też nie
11.mnie się podobają moje włosy ;P
12.nie śpię dłużej niż do 10
14.Nigdy nie jadłam nic w szkole
20.Tego chyba wyjaśniać nie muszę ;P
21.To akurat jem
23.Hm...jeszcze mi się nie udało
29.Nie czytałam,ale mam zamiar
31.Używam od groma
 ^_^ reszta się zgadza

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 01, 2005, 09:57:08 pm »
łeee tylko 20 na 32 :(

no chyba ze za nauke japonskiego sie licza lekcje forumowe to 21
musze jutro sprobowac sloik oliwek to bedzie 22 <fakt faktem oliwki dobre sa ale hurtowo nie jadam :P >


 

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 01, 2005, 10:10:00 pm »
łaaaa...... mam więcej niż pięć....... czy to znaczy, zę jestem tantalusem? O żesz ty w mordę kipany... tragedia.... idę się oskalpować.
Jednakże:
1. Nie mam długich włosów, bo jak dorosną do 10 cm to matka każe mi iść do fryzjera
7. eeeee...... no cóż... każdy ma jakieś odchyły.....
11. U mnie tak samo,. tylko, ze ja przefarbuję włosy na niebiseko :P
14. Ze wzgloędów higienicznych nie jadam w szkole
15...... a co to są tymbarki? ;)
18. Czy to nie jest dyskryminacja pewnych użytkowników (pomachajnmy Zellowi i Gipsiemu)
20... Bishonenem może tak.. .samożwańczym - nie.
27. Preferuje niszczenie ludzi w SC2
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 02, 2005, 09:14:40 am »
:w00t: Nie dobrze, tylko pod tymi punktami nie mogę się podpisać:

2. ostatnio raczej dużo
3. umiałam ściagać :P
 5. przestałam po kilku próbach
7. nie grozi mi
9. nie
12. od lat malo sypiam
13. nigdy sie nie zdarzyło
17. nie probowalam
19. dużo ale nie wszystkie
20. płeć nie pozwala :(
21. uwielbiam je
23. Nie lubię oliwek. Brrr
27. raczej chyba nie
30. nie należę
31. wrecz przeciwnie
 
A tak w ogóle czy trafi się na tym forum chociaż jedna osoba, która ma poniżej 5. :P  

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 02, 2005, 09:50:14 am »
N/c ludziska, po prostu n/c... :P Jestem kim mogę być, a nie tym kim chcę, bo gdybym mogła, to już nie byłabym człowiekiem. Albo siedziałabym w GROMie.  :P
A najlepiej to jest być OUTSIDE OF THIS CRAP... I trzymam się tego.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2005, 09:50:49 am wysłana przez Goha »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 02, 2005, 01:49:32 pm »
Cytuj
Czy to nie jest dyskryminacja pewnych użytkowników (pomachajnmy Zellowi i Gipsiemu)
TO JEST JAWNA RASISTOWSKA DYSKRYMINACJA!!!! TANT MYSLISZ ZE JAK MASZ RECE I NOGI TO JESTES JAKIS LEPSZY?!?!?! WYZYWAM CIE NA POJEDYNEK W SKAKANIU NA SKAKANCE!!!
a tak poza tym niemoralnym punktem to wychodzi mi zdecydowanie powyzej 5 <bije glowa w stol>  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 02, 2005, 02:23:05 pm »
Nie nie nie.. to jakieś nieporozumienie... ja nie mam nic do kadłubów i innych Zell'ów. Przyznałem tylko, że sam nim nie jestem, co nie znaczy, że ich nie lubię. To W_W coś tu o dyskryminacji zaczął. Z nim się możesz mierzyć w skakaniu na skakance, siłować się na ręcę, czy grać w bierki, ja tam nie wiem...

Tak przy okazji... Ja tym testem chciałem tylko wykazać, że każdego można pod wszystko podciągnąć. Wychodzi na to, że wszyscy na 4um są, nie tylko gothami, ale jeszcze tantami... Taki teścik można ułożyć tak, że wyjdzie nam, że jesteśmy murzyńskimi końmi z alchajmerem (nie wiem jak się to pisze).... To zupełnie jak ta stronka w dziale "Grzeszymy Grająć"... te testy wymyślają osoby, nie mające pojęcia o temacie, a te pytania popadają w skrajną głupotę...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 02, 2005, 06:13:40 pm »
Cytuj
Jeżeli Twoje dziecko jest Tantem, zmień to z pomocą Boga! Poniżej znajduje się lista znaków ostrzegawczych, które wskazują na to, że Twoje dziecko jest zagubioną owca i zeszło ze ścieżki Bożej. Kultura Tantalusa jest kulturą niejasną i często niebezpieczną, w której to nastolatki często pragną uczestniczyć (niah niah niah). Wprowadza ona umysły młodych ludzi w wyimaginowany świat Square, Warhammera i bishonenów. Proszę, szukaj ich poprzez rozmowę, modlitwę i rodzicielską opiekę, aby wyplenić pokusy Szatana z duszy Twego dziecka, jeżeli pięć lub więcej punktów jej/jego dotyczy:

13:
Cytuj
1. Ma długie włosy
jak na chłopaka mam długie bo mam takie jak to u dziewczyn nazywa się krótkimi wlosami, ale do twoich się nie równam więc nie zaliczam

Cytuj
3. Ma same jedynki z języka niemieckiego
człowieku ale ty tępy jesteś, ja ci moge napisać zadanie jak chcesz czasem to jedynki niedostaniesz, ja jetsem geniusz z niemca i powinienem się urodzić w dojczlandzie... a pozatym to wstydź się.. żeby taki maniak japonii jak ty nie umiał niemieckiego? Tocz to ukochany język japońców ;)

Cytuj
11. Mówi otwarcie, że chce utlenić włosy na biało
ja nie tylko otwarcie to mówie ale mam pasemka na łbie... niekiedy niektóre wychodzą białe ale w zasadzie to sązółte.... mam strasznie ciemne włosy i wch*j trudno zeby się zrobiły białe.... ty już próbowałeś sobie farbnąć na biało kiedyś? Bo wiesz jak masz ciemne włosy i se jebni*sz na biało, a ci wyjdzie blond... to tak niefajnie będzie wyglądać długie żółte włosy... aha ja sobie farbuje u fryzjera synu więc jak ty sobie sam to będziesz robił to tym większa możliwość że ci żółć wyjdzie

Cytuj
20. Jest samozwańczym bishonenem
bujna fryzura,szczupły,farbowane włosy, grzywa długa w ch*j, blada skura... może i bishonenem jestem... ale nie mam pojęcia co oznacza słowo samozwańczym :/ za trudne jak dla mnie... ale wiecie co? mówie o sobie że jestem bisonenem to chyba fajnie co nie? no super, tylko szkoda że rączek nie mam:/ a nózki plastikowe...

Cytuj
27. Niszczy ludzi w Tekken'a 3
ehh to przez to że na lesczzy natrafiałeś.. byś natrafił na mnie to byś już o sobie tak nie powiedział...

Cytuj
28. Nie lubi swojej wychowawczyni
kufa jak ja nienawidze tej mojej starej pruwhy wyhowaczyni :/... w sumie ja na nią leje, ale ona mnie nienawidzi :/


co do kadłóbków to one są wporzo... bambi mi móił coś zebym załozył jakiś klan kadłubków...

a co do tego testu, to ktoś coś tam zapytał czy to prawdziwe czy coś takiego.. wiadomo przeca że to wymyślił ktoś dla jaj i napewno kościół by czegoś takiego nie wymyślił...

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 02, 2005, 06:23:01 pm »
Cytuj
wiadomo przeca że to wymyślił ktoś dla jaj i napewno kościół by czegoś takiego nie wymyślił...

obawiam się Gipsi, że się mylisz... po przejrzeniu stronki z tematu "grzeszymy grając" jestem w stanie uwierzyć we wszystko...

Cytuj
Cytuj
 
27. Niszczy ludzi w Tekken'a 3



ehh to przez to że na lesczzy natrafiałeś.. byś natrafił na mnie to byś już o sobie tak nie powiedział...

Buahahaha.... ale się boję.... normalnie chyba w się w moje różowe stringi posikam... nie masz szans Gipsi-kun.... jestem Tekken'owym geniuszem i sie jakiemuś bamberowi nie dam tak łatwo... I ACCEPT YOUR CHALLENGE SHOW ME WHAT YOU'VE GOT...

Cytuj
żeby taki maniak japonii jak ty nie umiał niemieckiego?

A ja mam obryty angielski na perfect i się powinienem w Irlandii urodzić... nie umiam, bo nie lubię tego języka i moja baba od Niemca jest wredna.... ale z tymi zadankami to się chętnie zgłoszę... a sprawdzian byś nie napisał za mnie?
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2005, 06:30:04 pm wysłana przez Tantalus »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 03, 2005, 12:12:30 am »
:lol: następny teścik :lol:

3. Ma same jedynki z języka niemieckiego (no co ty :D języka mordoru nie da sie nauczyć zacznij z tą świadomością żyć... musiałbyś urodzić sie ork... ups niemcem :) )

4. Lubi Mangę i Anime ( nie powiem jak każdy na forum lubie zerknąć na dobrą mange czy obejżeć siakieś anime...)

6. Regularnie odwiedza SZ (będzie troche czasu...)

8. Gra w RPG (ba :P nie tylko forumowo )

12. W weekendy śpi do 13:00 (dlatego lubie weekendy, później siedze do 3-4 nad ranem :D )

13. Zasypia na pierwsze lekcje (notorycznie, szczególnie w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i w piątki też... a w sobote wolne :D )

18. Nie jest kadłubkiem (mam rączki :] )

19. Obejrzał wszystkie odcinki kreskówek z Fox Kids i Cartoon Network (ba jeszcze po angielsku z tąd znajomość języka angielskiego )

22. Lubi literaturę fantasy (niaf, niaf)

24. Od pół roku nie wyłączył komputera na dłużej niż 24h (od lat dwóch)

25. Nienawidzi Hip-hopu (pomine tłumaczenia... :P )

26. Pisze fanfiki (... i teledyski robi...)

28. Nie lubi swojej wychowawczyni (czy można lubić kogoś kto uczy chemii ?? )

29. Przeczytał wszystkie części Władcy Pierścieni, Wiedźmina i Herry'ego Potter'a (bez komentarza)

30. Publikuje swoje chore poglądy w Kółku Filozoficznym (nie raz nie dwa zdarzało się)

skończyłęm :P ile ??

 
]


Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
JESTESCIE GOTHAMI!!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 03, 2005, 09:57:16 am »
Cytuj
a co do tego testu, to ktoś coś tam zapytał czy to prawdziwe czy coś takiego.. wiadomo przeca że to wymyślił ktoś dla jaj i napewno kościół by czegoś takiego nie wymyślił...
Cóż przeglądałam  pare miesięcy temu spis ruchów religijnych i sekt i znalazłam coś z Pokemonami w dziale sekt. Nie wspominając że katolickie gazety bija na alarm jak to miłośnicy Pokemonów i Harrego Pottera oddają się w szpony szatana, wiec taki teścik mnie już nie dziwi.  :rolleyes: