Autor Wątek: Zwolennicy HH  (Przeczytany 19543 razy)

Offline Mastif

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • http://
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 09, 2004, 06:35:00 pm »
Cytuj
Przecież tego się nieda słuchać lepsze już jes ICH TROJE.
N/C _^_
Ja osobiscie popieram stary odlschoolowy hip-hop jesli chodzi o pl, ostatnio wszystko schodzi na psy i trafi sie jedna, dwie perelki na pol roku.. No niestety, bywa.. Co do zagranicznego rapu to tez raczej gustuje w oldschoolu, Gang Starr, Group Home (Livin' Proof - polecam ;)) M.O.P.. Kiedys to sie robilo muzyke.  :/  
When a person wants to protect something or somebody precious to him... He can be truly strong.

Actually posting as Uchiha Shin

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 11, 2004, 09:23:25 pm »
dla mnie TD to staszna nedza -_- chcialem se go sprawdzic to sciagnalem jego tlko 2 piosenki...i wiecej nie sciagne.po tym co uslyszalem dziekuje za dalszy chlam od 600.
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 14, 2004, 01:49:10 am »
a słyszałeś TeDe bez 600v? Ściągnęłeś pewnie 2 piosenki z tej nowej płyty... a spróbuj zassać z łyty pierwszej... tam gdzie były "Kombosy"; "Wyścig szcurów"; "Dyskretny chłód" i inne znane piosnki... znasz piosenke o tej imprezie co śpiewa ją TeDe nie pamiętam tytułu ale to chyba było "Drin za drinem" zajebista piosenka  chyba każdy powinien ją znać kto interesuje się HH więc jeśli ie znasz nadrób zległości... leci mniej wieęcej tak: "...Drina goni kolejny drin, remix, browar, wóda, dżin,...a ona najeb**a tańczyła na stole a my napierd***i orzesz ku**a japierd***.." nom tekst nie ambitny ale piosenka była fajna te kilka lat temu... i dla tych co słuchają HH nadal jest fajna...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 14, 2004, 10:51:40 am »
slyszal ale nic nadzywaczejnego. Taka sredniafka ;)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 14, 2004, 05:15:36 pm »
nie ma teraz dobrego polskiego HH...nasi "raperzy" wzoruja sie na USA...czyli dupy, fury, komory i kasa...dobrze spaiewal 2 Pac "...I see no changes"...2 Pac wiecznie zywy...to byl raper... :huh:  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 14, 2004, 05:26:45 pm »
osatnio uslsyzalem to dla sluchaczy - Morwa. I powiem ze strasznie to endze
za to Kazdy Ponad Kazdym-WWo jest kozackei :D
ta Marysia od Rysia....
a cow y o tym sadzicie? ;)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 14, 2004, 06:45:13 pm »
heh kazdy ponad kazdym jest ostre :D siedzial w kiblu cala podroz kloce walil ale cieszyl sie ze w portfelu ostaly sie polskie zlote - czy jakos tak - rzadzi :D:D:D co nie znaczy ze mi sie to strasznie podoba...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 14, 2004, 06:56:53 pm »
to leci tak: siedizal w kiblu pociagowym walil kloce mial zdretwiale nogi ale sie ucieszyl ze sie ostaly poslkie zlote....:D

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 01, 2004, 08:39:52 pm »
DZieki GTA:SA sie wkręciłem w murzynski gangsta szit i rozpocząłem przygode z amerykańskim hiphłopem i wiecie co? moze to co powiem nie bedzie odkrywcze, ale porownanie amerykanskiego hh z polskim to jak porownanie Lexusa z Nysą :P
Snoop dogg, 2pac, beastie boys itp rządzą na maxa, nie porzucam zainteresowania cięższą muzą, ale zdecydowanie poszerzam horyzonty :D
Teraz katuje nowy album Eminema "Encore". Wniosek jeden - plytka jest chyba najepszą w jego dorobku, nielicząć żałosnego Just lose it ktore straszy i zniecheca skutecznie reszta płytki to CUDO najbardziej rządza:
Mosh
My 1st single
RAIN MAN
Big weenie
Ass like that
MOCKINGBIRD
Crazy in love
reszta też trzyma poziom, a te pisane capsem to juz megamegawypas :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 01, 2004, 08:47:27 pm »
Cytuj
Snoop dogg, 2pac, beastie boys itp rządzą na maxa, nie porzucam zainteresowania cięższą muzą, ale zdecydowanie poszerzam horyzonty :D
 
Beastie Boys to HH? O_o  nie miałem pojęcia... kiedyś kilka ich piosenek mi się podobało... na czele z genialnym teledyskiem "Intergalactic".. mi jednak bardziej podoba się polski HH (oczywiście mówie tu o garstce tych piosenek które mi się kiedyś podobały bo już daaawno HH nie słucham) i jakoś nigdy nie czaiłem piosenek Snoop Doga etc.... szczególnie tych nowszych co to są na fali ostatnio... czyli jakieś klaskania Busta Rythma i innych typów, klaskanie, jakiś lipny rytm który tak naprawde rytmem nie jest i inne niby eksperymenty.... nom ale jest pare starych piosenek black hopów które są zajebiste... mi się podoba nuta Snoop Doga co jest podobna to mtywu z "Night Ridera" (serial o tym czarnym aucie i z "panem ratownikiem" w roli głównej) ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 01, 2004, 08:49:59 pm »
no pewnie ze BB to hh, bo niby co innego? blues? jazz? :P :P :P z tym ze bity maja mocne i sporo darcia sie, gdyby poszli jeszcze dalej w te strone to by juz wyszlo takie Rage agains the machine<ktore i tak rządzi ponad wszytkim i nigdy go nie porzuce na rzecz niczego :P >

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 01, 2004, 09:35:37 pm »
łeeeeeeee jak mi sie nie podoba aHH. Ale ze potarfia szybko nawijac :F  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:05:45 pm »
ale just lose it ma zajebisty teledysk :F dzekson rzadzi :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:19:23 pm »
omg.......najgorszy teledysk jaki widzialem...nudny niesmaczny i oblesny

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:24:38 pm »
eee... to ty hyba nie widziales teledysku dragostea din tei :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 12, 2005, 09:42:11 am »
Panie i panowie... wczoraj wieczorem ciągnąc ten teledysk dostałem szoku.. gdy go otworzyłem nie wiedziałem czy wyjeb@ć się na plecki ze śmiechu czy może  coś innego zrobić... ta piosenka to poemat... to mistrzostwo świata, to będzie największy hit lata pośród moich kumpli, z tego będę polewał kilka następnych tygodni... zaznacze poraz kolejny że nienawidze popkultury hip hopowej, muzyki niektórej nawet moge słuchać, i tu jest kilka osób napewno takich jak ja, ale są i tacy co kompletnie hopu nienawidzą... Wy tym bardziej ściągnijcie ten klip! Myślałem że hip hop już niczym mnie nie zaskoczy.. że hip hopolo osiągnęło maxymalny poziom głupoty i jest na dnie... ale widząc ten teledysk jestem nadal pełen podziwu w tym jaki Hip Hop ma potencjał....

panie i panowie: niejaki Filon i Kaja Pashalska:


http://strony.aster.pl/filonfun/download/video.wmv


mała hinka cziku cziku linka....
..znam hinke cziku cziku linke i jej matke cziku cziku latke w polsce żyją niejest to pżypadkiem za hlebem pżybyły tutaj statkiem albo może saamolotem ale hyba miałem nie otym, tak wogule to są z wietnamu zachaczyły do sajgon baru..


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 12, 2005, 10:37:26 am »
I właśnie do czegoś takiego podąża nasz hh. JEszcze kiedyśto mogłem suchać. PAktofonika, 52 dębiec czy KAliber. Fajne można było słuchać, ale to co jest teraz to jest jeden wielki shit.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 12, 2005, 01:12:44 pm »
Hahahahaha... nawet nie muszę dzisiaj bluzgać na Hiphop, jak to normalnie robię.... ten kawałek ośmiesza sam siebie i swój gatunek tak bardzo, że postanowiłem nie kopać leżącego... wiwat polskie HH... wiwat elo ziomy z tego jołmeńskiego klipu... czy mi się wydawało, czy to była Kaja Paschalska tam....
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2005, 01:13:00 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 12, 2005, 03:58:40 pm »
Cytuj
czy mi się wydawało, czy to była Kaja Paschalska tam....
chyba ci się wydawało... a to że pisałem że ona tam występuje i napis na tej okładce to tak chyba przypadkowo jakoś wyszło...

co do samej piosenki to jakoś ogólnie na Hip Hop przez nią nie najeżdżam... no dobra smieje się przez to z HH no ale równie dobrze to mogło być zrobione jako rockowa piosenka czy Tehno (np. Tehno hit ostatnimi czasy chyba był "Kaczki z mojej paczki - kto widział dziubdziuba" ;/), poprostu hip hop jest teraz najmodniejszym i najpopularniejszym nurtem w polsce więc robią z tego centralnie disco polo żeby to się sprzedawało... taki shit mógłbyć zarówno popowy i kiedyś pewnie by był a że teraz hpy najpopularniejsze to sobhie ziomek zarapował... porażka...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 12, 2005, 11:58:33 pm »
Omfffg... Rozpłakałem się! I mimo wszelkich starań nie potrafiłem dotrwać do końca.