Autor Wątek: Zwolennicy HH  (Przeczytany 19513 razy)

Offline skrabson

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 06, 2004, 02:29:18 pm »
Ja tam lubie Ascetoholix, 52 Debiec, CNP Squad

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 06, 2004, 02:38:41 pm »
Cytuj
CNP Squad
a co to jest CNP ?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 06, 2004, 09:10:49 pm »
dzizaz jak czasem sobie puszcze jakas vive pl czy 4fun tv to az mi sie chce rzygac. hh lezy i kwiczy. dzizaz a najpopularniejsza piosenka hh ostatnio to jakistam zespol - dla mnie masz stajla. ten shit jest gorszy niz o-zone!!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 06, 2004, 09:19:58 pm »
dla mnie masz stajla...BURP...ARRRGH...oni osmieszaja hh

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 06, 2004, 09:59:05 pm »
Nie muszą ośmieszać hh i tak gorzej być nie może... każdy chłopak ze wsi nagrywa teraz płytke... i śpiewa że ma stajla... żenujące...
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 06, 2004, 10:55:28 pm »
Dla mnie masz stajla już mi sie przejadło. Co za dużo to nie zdrowo.
Ostatnio i sie podobają Skarby. To jest wypas piosenka.
A tak wogule to najlepszy jest 5 2 Dębiec. To my polacy :P .

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 06, 2004, 11:36:16 pm »
TO MY WYMIATA.
ZADNE MADAFAKA NIEPODSKOCZYDOPOLAKA. Chlejemy za 3 przeciez wypic to nie grzech woda jest piwo lech malo polkie mocne tez i wzmacniana herbatka za zdrowie dziadka XD

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 07, 2004, 03:44:13 am »
mnie sie tez od to my polacy rzygac chce...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 07, 2004, 06:40:04 pm »
to jest super piosenka :P uwielbiam jej sluchac. Bo wreszcie jest to cos z chumerem a nie...lojezu jaki to ja biedny...lojezu ale zycie hhowca straszne....lojezu mieszkam w bloku albo lojezu jestem bogaty...lojezu biore laski na samochod....lojezu jestem popularny....lojezu dla mnie masz stajla...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 07, 2004, 06:48:51 pm »
chcesz sluchac humoru w hh to sobie bounce posluchaj (ot taki tede chociaz ja tam nie wiem ale bounce to jest wesoly hh a nie jakies pierdoly o jak mi ciezko)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 07, 2004, 06:54:24 pm »
S&S jak chcesz cośz chumorem to ściągni se Pękniętego Jeża. To jest utwór.
 

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 07, 2004, 07:41:19 pm »
chcesz w HH czegoś z humorem ?? ściągnij pierwszy lepszy zespół :grin: ryć można do upadłego... a to z pseudo odkrywczych textów a to z rowiniętej niczym w techno "muzyce"... a może zły przykład... nie wiadomo czy się śmiać czy płakać....
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 07, 2004, 10:17:10 pm »
HH nie musi byc smieszny. Ja np polewam z metalu. ARGH nightwish-Nemo co za syf (no offence Devil wiem ze ta piosenka Ci sie nie podoba)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 07, 2004, 10:46:18 pm »
I masz racje bo to nie jest już goth metal tylko rock i to pod pop podchodzacy... ech pisałem juz że żal mi nightwisha...
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 07, 2004, 11:54:17 pm »
taa nemo jest ohydne ale to chyba nie miejsce na ta dyskusje
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 08, 2004, 05:36:11 pm »
juz to pisalem ale musze sie powtorzyc...POLSKI HH TO JEDNO Z NAJWIEKSZYCH GOWNIEN W NASZYM KRAJU (tuz obok naszych politykow) :P...

z polskiego HH cenie tylko ŚP. Magika i 2 plyty: Kaliber 44 "Ksiega Tajemnic: Prolog" i Paktofonika "Kinemotografia"...i tych 2 albumow bede bronil niczy Morchol <glowa nisko i lokciami chama> :wink: reszta to kila jakich malo...no moze jeszcze 52 Dębiec ujdzie...Tedunio, Mezo i inne wiesniaki to odstrzalu  :shu:  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 08, 2004, 07:52:50 pm »
Kaliber i ich księga tajemnicza prolog to jest "coś" i już nie raz o tym pisałem... jednak reszta kalibra to dla mnie nędza a "Księga.." to coś czego w naszym kraju nie było i niestety nikt już niezrobił nic podobnego... i nie tylko w naszym kraju... cholernie oryginalny stuff.. ale przesłuchałem tego 2 razy, może 3.. HipHop już nie dla mnie... Co do TeDe to nie powiem żeby on był takim cieciem, owszem teraz może i tak ale kiedyś jak był jeszcze chłopak w "Trzycha" to mieli kilka fajnych piosenek ("Pamiętaj jaką ksywke miałeś.." -taka jeda fajna piosenka której tytułu nie pamiętam) No i jego pierwsza solowa płyta była też dobra (w jednej z piosenek śpiewał o grze tony Hawk i jackie chan i PSXie)
A tak naprawde dobry HipHop to jeszcze tylko O.S.T.R. nie pamiętam albumu ale chodzi o ten na którym jest "Kochana Polsko" -"Kochana Polsko... Kochana Polsko od 22 lat.. w tym syfie.. w tym syfie..." Same dobre piosenki i wtym jedna genialne w tle z jakimś wokalem takiej historycznej japonki... reszta Hip Hopu to dla mnie syf... no może oprócz Gramatik i Fenomen (mnie się podoba icjh kilka piosenek ale to nie zmienia faqtu że oni próbóją i robią prawdziwy HH a nie to co 18L etc...)

Śmiezny HH??? Zakupcie płytę Stasia... To ten koleś co był u Wojewódzkiego podobno płyta jest doje***.. dla HipHopowców bo z pewnścią nie dla mnie.. ale może kiedyś posłucham.. jak mnie dziewczyna zmusi bo ona słuchała tego i ma na chacie :prr:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #57 dnia: Września 04, 2004, 04:11:06 pm »
Był czas, że nie znosiłam polskiego hh, Viva mnie wkurzała, bo ciagle to puszczała. Teraz troche moja odraza zmalała a to dlatego, że pojawiły się "weselsze" piosenki a nie tylko: jest mi źle, zycie jest do dupy, nic nie moge zrobić, nie mam pieniędzy itd. Od tego typu tekstów to mi sie niedobrze robiło. "Bo facet.. zamiast pieprzyć takie rzeczy lepiej weź się za coś pożytecznego i nie bedzie ci tak źle."
Obecnie jest kilka, ale naprawdę kilka piosenek, które mi się podobają i lubię niektóre piosenki Tedunia ;)
Zdecydowanie bardziej wole hh zagraniczny, rap np. 2 Pac, Jay - Z czy Missy Elliott, ale nie tylko. Podoba i się bardzo duuuuzo piosenek innych wykonawców.
Don't worry be happy :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #58 dnia: Września 04, 2004, 04:49:36 pm »
Jeżeli chodzi o TeDe to nie trawie jego nowego stylu... ludzie mówią że on jest komercyjny a moim zdaniem NIE! On właśnie ma już kupe kasy  on teraz robi muzyke taką jaka mu się podoba nie śpiewa właśnie tego czym stoi HH (to co pisała Shirley co jej nie przypasiło) tylko jakieś bzdury z których się śmieje... z jego nowszych piosenek podoba mi się tylko "Król parkietu" czy coś takiego.. "wiesz kto jest tu? wiesz kto jest tu TeDeF parkietu król" jakoś tak to leciało... wesoła piosenki  i mi się podoba.. nie trawie Wielkie Yoł i inne podobne piosenki... i nie lubie jak ludzie piszą na murach"Wielkie Yoł, pozdro 600" dla mnie to obciach-_-'
O wiele bardziej wolę jego pierwszą solową płyte, bardzo fajne wolne piosenki i do tego szybkie, moja ulubiona to:"kombosy" TeDe spiewa w pewnym miejscu tak:"Kombosy tego nigdy dosyć nie ma jak na PSX kumpli zaprosic, sie gra! Konsola nagrzana my tniemy w Jackie Chana,... nie ma nic dla nas nic dla nas nie istnieje jaramy się na rekordy w tony hawka..." no to jakoś tak leciało ale piosenka jest bardzo wesoła i strasznie mi się podoba...
Gdy TeDe grał jeszcze ze swoją ekipą jako "Trzycha" także mieli bardzo fajne piosenki a najlepsza jaką słyszałem polska piosenka HH należała właśnie do Trzychy ale nie pamiętam tytułu... wiem tylko że leciała tak:"czas nas zmienił chłopaki-PROSTE-mówiłem głupoty ale z tego wyrosłem-BŁĘDY-..." coś tam coś tam, piosenka była wolna i mówiła o tym że przez upływ czasu się zmieniami ale nie zapomnimy ksywek i takie tam bzdeciki że cie koledzy nie opuszczą... jest to moja ulubiona piosenka HH

Obecny hip hop mi się nie podoba i nie trawie tego... jak mówiłem kiedyś już wiele razy HH to dla mnie:Fenomen,Gramatik,OSTR, i czasami TeDe
Szanuje jeszcze tylko Księgę tajemniczą Prolog ...choć sam kaliber dla mnie nie ma za fajnej muzy...
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2004, 04:50:32 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Lemax

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 09, 2004, 02:49:06 pm »
Jak słysze hh to musze odrazu lecieć do kibla postawić klocka.
Przecież tego się nieda słuchać lepsze już jes ICH TROJE.


Ganymede, a human boy,was blessed with such beauty that
even gods could not stop falling in love.
One day he was taken away somewhere by a majestic eagle.
Time passed, and in Heaven,gods were fascinated with
a young man who were serving nectar to them at their party.
Thus, Zeus, the lord of gods,gave him the immortality of god
and he became the stars of a man who is pouring water of rain
toward his home ground.