Autor Wątek: Zakończenia  (Przeczytany 3194 razy)

Offline Saladin

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://www.naszklasa3e.friko.pl
Zakończenia
« dnia: Lipca 21, 2004, 02:41:37 pm »
Jakie znacie zakończenia CC?
bo ja znam raptem trzy.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zakończenia
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 30, 2004, 04:39:44 pm »
jest chyba 12

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zakończenia
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 30, 2004, 04:50:47 pm »
Nie pamiętam ile ich jest... w każdym razie odkryłem je wszystkie... to znaczy zobaczyłem bo niechciało mi się ich odkrywać, sprawdziłem w opisie w jakim momencie trzeba walczyć z Lavosem żeby zobaczyć zakończenie... nie miałem zamiaru walczyć z nim bezsensowną ilość razy. Najlepsze zakończenie to to jak urzyjemy Chrono Cross'a i widzimy Kid szukającą Serga. Lavosa zabijałem każdą postacią za pomocą CC tak żeby zobaczyć wszystkich wypowiedzi na koniec podrózy... nie udało mi się tylko zobaczyć co mówi Harle bo niewiem czemu ale mimo 5 krotnego przejścia gry i zdobycia wszystkich postaci trik z przyłączeniem jej do drużyny w domu Sprigg mi nie wychodził... ;(
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2006, 03:08:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yoshi

  • Soldier
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
    • http://
Zakończenia
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 31, 2004, 09:13:14 am »
Jakie??? ... fajowe :D, no może prócz podstawowego...
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2006, 03:08:23 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Zakończenia
« Odpowiedź #4 dnia: Września 23, 2004, 02:58:20 pm »
a mie podoba sie yto zakonczenie gdzie mozna pogadac z tworcami gry .., fajne jest mozna zawalczyc z jednym z tworcow gry i mozna tez posluchac wszystkich utworkow z gry ... fajnie :P
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2006, 03:08:48 pm wysłana przez Gipsi »
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zakończenia
« Odpowiedź #5 dnia: Września 23, 2004, 07:11:43 pm »
Shmatan:
Cytuj
a mie podoba sie yto zakonczenie gdzie mozna pogadac z tworcami gry .., fajne jest mozna zawalczyc z jednym z tworcow gry i mozna tez posluchac wszystkich utworkow z gry ... fajnie 
To w tym zakończeniu można było walczyć z twórcą gry? o ile pamiętam tam tylko twórca pola walki pokazywał jak się robiło gre i przenosił nas na pole walki... albo zaraz zaraz coś mi się przypomina że chyba waliłem w jakiegoś grubego stworka, tak coś tam było takiego, ale nie walczyliśmy chyba z jakimś innym specjalnym potworkiem tylko jakimś leszczem co to na Opossa Beach przesiadywał mam racje?
a mi się w tym zakończeniu podobało to że można było zobaczyć Kid w cieniu... która zmieniała nam imiona... i jak zwykle była szorstka dla nas :)  aż się łezka w oku kręci ;(

BTW:Już daaaawno niewidziałem tej babci pokazującej faka... hehe, kiedyś to się ja widywało w tych stronach, a nawet bembenek był :P
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2006, 03:09:31 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Zakończenia
« Odpowiedź #6 dnia: Września 26, 2004, 07:39:11 pm »
Ja to chyba sobie jeszcze poczekam z zakończeniami do CC...bo dopiero niedawno dostałam od kogoś(za co bardzo dziękuję)gierkę całą wraz intrem i zakończeniem...i dopiero jak przejdę to sobie obejżę...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Zakończenia
« Odpowiedź #7 dnia: Września 27, 2004, 11:18:41 am »
ja widzialem tylko 2...i pozniej nie chcialo mi sie juz grac :(...tylko dlatego ze przechodzenie gry napakowanymi postaciami psuje zabawe (taki sam blad jest w VS, ale to inna bajka :) )

Cytuj
bo dopiero niedawno dostałam od kogoś(za co bardzo dziękuję)gierkę całą wraz intrem i zakończeniem

kto buy sie spodziewal ze na SZ sa tacy ludzie :lol: ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2006, 03:10:18 pm wysłana przez Gipsi »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Zakończenia
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 26, 2005, 05:10:46 pm »
Wszystkie. Każde jest świetne. Genialne jest Outro - muzyka, końcowy monolog Shali, potem Kid... Wciąż szukająca Serge. Dla mnie to po prostu poezja - coś genialnego i wspaniałego. Zawsze gdy go oglądam, to wprawia mnie w melancholijny nastrój, nieważne, jak czułbym się wcześniej.

Yuzuriha:

Cytuj
Ja to chyba sobie jeszcze poczekam z zakończeniami do CC...bo dopiero niedawno dostałam od kogoś(za co bardzo dziękuję)gierkę całą wraz intrem i zakończeniem...i dopiero jak przejdę to sobie obejżę...

Trochę czasu już minęło od napisania przez ciebie tego posta, więc chyba możesz się już w tym temacie wypowiedzieć na ten temat. Bo tu sami faceci, a towarzystwo dziewczyny, która być moze poczuje tę magię Chrono, dodało by tu nieco ożywienia.

Offline JebaKa

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Zakończenia
« Odpowiedź #9 dnia: Września 26, 2005, 09:22:39 pm »
wooow nie wiedziałem że ta gierka ma aż tyle zakończeń , one się wogóle czymś różnią szczególnym , czy po prostu są inne teksty na sam koniec ? I co trzeba robić aby odkryć nowe zakończenie ?  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zakończenia
« Odpowiedź #10 dnia: Września 26, 2005, 09:51:23 pm »
Przechodzić grę w różnych momentach, ratując/nie ratując Kid, używając/nie używajac Chrono Cross...  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zakończenia
« Odpowiedź #11 dnia: Września 27, 2005, 03:23:23 am »
Cytuj
wooow nie wiedziałem że ta gierka ma aż tyle zakończeń , one się wogóle czymś różnią szczególnym , czy po prostu są inne teksty na sam koniec ? I co trzeba robić aby odkryć nowe zakończenie ?
Zakończenia różnią się od siebie... każde jest całkowiciei nne... raz widzimy jak Lynxa chcą pokonać dziady z Aciacia Dragons, raz widzimy jak Sergey nieżyje i inne dupsiki...
Po pierwszym przejściu gry otrzymasz możliwość grania w New Game + i rzedmiot Time Egg który pozwoli ci walczyć z lavosem w każdej chwili... w każdym opisie znadziesz raczej w któych momentach gry iść walczyć z Lavosem aby uzyskać odpowiednie zakończenie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Jeżyk

  • Soldier
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Zakończenia
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 18, 2006, 04:54:18 pm »
Widzialem prawie wszystkie:)Najbradziej zapadło mi w pamięci jak Pepor i Slot wraz z Pierrem docierają do Fort Dragonia można było się pośmiać troche