Autor Wątek: Wasz ulubiony Airship  (Przeczytany 15099 razy)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« dnia: Stycznia 23, 2004, 08:31:13 pm »
Mówiąc prosto i zwięźle.Który z Airshipów wam się najbardziej podoba?
Mi wajbardziej podoba się Ragnarok z FFVIII, między innymi za smoczy wygląd. Lubię też Celsius z FFX-2 zawygląd tak jak wyżej                            
I'm in Space!

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 23, 2004, 09:10:21 pm »
Mówiąc prosto i zwięźle (ja sobie tego życzył autor  :twisted: ) nie oddałem głosu na żaden z powyższych stateczków. Czemu? Bo najbardziej mi się podobał ten z FF VI, który nie jest tu wymieniony (cóż, w końcu dzieł FF VII-IX, ale co mi tam). Później może być ten z FF VII (ale głosu i tak nie dam :P).                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 23, 2004, 09:30:53 pm »
A ja sobie zaglosuje  :) a zaglosuje na Ragnaroka z VIII                            
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 25, 2004, 08:45:42 pm »
zdecydowanie Rangarok...na niego tez oddalem swoj glos  :D                            

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 25, 2004, 09:11:26 pm »
Ja też wybrałem Ragnaroka za wygląd i za uzbrojenie(wyrzutnia pocisków laserowych i dwa karabinki obrotowe).                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 25, 2004, 09:51:29 pm »
Ragnarok,ragnarok, ragnarok is da best. Zdecydowanie najładniejszy statek z finali                            

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 25, 2004, 10:20:57 pm »
Temat bardzo ciekawy, ale mało osób jeszcze się wypowiedziało. Wyniki ankiety mnie nie zaskakują. Wszyscy wiedzą co jest najlepsze.                            

Offline Alakair

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 26, 2004, 11:11:36 am »
Ragnarok - w animacjach przecierz jak on sie przedzierał przez osłony Lunatic Pandory to był taki klimat ze hej. Pozatym przedstawia smoka, bach bardzo lubie smoki (a smoki lubią mnie, hyh)  wiec wybór mogłbyć tylko jeden.                            
The closer you get to the light, the greater your shadow becomes...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 26, 2004, 12:15:14 pm »
A ja i tak mam sentyment do Highwinda. Ale najbardziej w pamięci utkwił mi jednak Falcon Setzera z FF6                            
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 01, 2004, 05:48:52 pm »
A kto nie lubi SMOKÓW po prostu RAGNAROK the BEST A nazwa przypomina mi ten miecz z FF6 po prostu odjazd :D  :D  :D  :D  :D                            

Offline Madness

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
    • http://
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 07, 2004, 10:03:16 pm »
To ja wam powiem inaczej. Dla mnie najfajniejszy jest Celcius bo to takis PÓŁSOMK-PÓŁMOTOR-PÓŁMOSOLOT (qfa, ale on duzy musi byc jak z 3 połów sie sklada :] ). A ja lubie smokomotoromosoloty(samoloty jak kto woli) wiec oddalem glos na niego... no i te qłka sie fajowo kręcą yhyhyh :wink:                            
In the name of God,
impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation.
Amen.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 08, 2004, 10:47:07 am »
ragnarok rulez :D                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 08, 2004, 04:15:15 pm »
Cytuj
To ja wam powiem inaczej. Dla mnie najfajniejszy jest Celcius bo to takis PÓŁSOMK-PÓŁMOTOR-PÓŁMOSOLOT (qfa, ale on duzy musi byc jak z 3 połów sie sklada :] ). A ja lubie smokomotoromosoloty(samoloty jak kto woli) wiec oddalem glos na niego... no i te qłka sie fajowo kręcą yhyhyh :wink:

Smok? Co ty widzisz podobnego w Celsius do smoka? To prawda, że Celsius przypomina Motor (nawet stery ma motoro-podobne), ale nie widzę nic podobnego do smoka.                            
I'm in Space!

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 11, 2004, 06:54:24 pm »
Ragnarok i Celcius - that\'s my favourite !                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 16, 2004, 11:41:54 am »
Koniec świata rządzi :D Ragnarok oczywiście  8)                            
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 18, 2004, 12:09:24 am »
Najbardziej mi sie podobal Ragnarok bo mial niezle wypaszony wyglad,byl po prostu zajebisty!!! :twisted: . Z FFow na PSone byl najlepszy ale nie gralem w FFy z PS2 wiec nie wiem moze w obu dziesiatkach byl ktoorys lepszy :roll: . Ale Ragnarok z VIII na serio wygladal super                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 18, 2004, 12:49:12 am »
<chrząka>znowu popełniłeś ten sam błąd Gipsi (słowo na z). Niebędę go ci więcej wypominał więc uważaj bo mody się za to wezmą. 8)

Czy już wspomniałem o wielkim statku z ffIV... hmmm chyba nie. No więc nie ma go na liście. Jak na swój wiek to zawaliście wyszedł, podoba mnie się:wink:



PS.
Tak przy okazji Gipsi \"nie ma za co\" :D                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 18, 2004, 08:30:23 am »
Heh Marvel upominaj mnie tak dalej to moze w koncu przestane przeklinac, bo prooboje juz dlugo sie oduczyc i nie moge. Chociarz ostatnio sie troche polepszylo bo kiedys to przeklenstwo zastepowalo mi przecinek... nie przesadzilem teraz chyba...zastepowalo mi spacje :D .
A tak pozatym to \"zajebiscie\" nie jest przeklenstwem!! Slowo te jest norrmalnie uzywane w  TV bez cenzury wiec i tutaj moze byc lajtowo uzywane! A slowo to zaczelo byc uzywane frywolnie w TV przez pewnego kolesia co to jest idolem mas w naszym kraju (nie chodzi mi o Leppera! :wink: ) imie jego Michas brzmi(Michas czerwono wlosy o Boze...Buerkk...)
P.S. To pierwszy moj post kompletnie po zatematem...dziwnie sie czuje...po tym jak zalozylem topic o przystopowaniu..wszystkich przeprasza, ale chcialem poprostu powiedziec ze \"zajebiscie\" nie jest przeklenstwem!                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Volrath

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
    • http://www.dbgpbem.prv.pl
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 18, 2004, 07:27:06 pm »
LOL to, cenzurowanie lub nie cenzurowanie w TV nie ma wpływu na \'właściwości\' wyrazu.

Wg. definicji nawet \"o kurcze\" jest przelkeństwem. Rozgraniczmy przekleństwa (nawet te ultralekkie :D) od wulgaryzmów... i sprawdźmy w słoniku wulgaryzmów, czy \"zajebiście\" się do nich zalicza.

A swój głos oddaję na Ragnaroka - ach ten ryjek  :twisted:                            
Aeris: I want to meet you.
Cloud: But I\'m right here.
Aeris: I know, I know what I really mean is, I want to meet...you.

Offline Odyn

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Wasz ulubiony Airship
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 22, 2004, 11:32:21 am »
Oczywiście że najlepszy był ragnarok a szczegulnie sposób jego zdobycia był ciekawy :D